|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 9:43:03   
flamingos
Paganski-strašno,molim da ne koristite takve izraze u vezi moje vere.Vernik sam,poštujem našu veru i običaje.Ana,ne shvati ovo kao pravdanje,nemam ja kome da se pravdam,već me boli što pišete nešto za šta niste čule.No,to je vaše mišljenje.Na trnovitom putu kroz život nebrojani broj manastira smo poset_ili.Bogu hvala,svoj cilj smo ostvarili.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 9:50:10   
flamingos
Sanjice,prosto ne verujem da si se i ti oglasila.To što misliš da si komoetentna da drugoga vređaš(što i jeste vređanje,mene,moje vere)ne opravdava te da podržavaš nekoga ko ovo naziva paganizmom.Za sve druge teme me obilaziš u širokom lukuLjudi aman,nismo sektaši.Pa strašno.To pričate zato što niste imale problema kakvih smo mi,inače biste na to gledale drugačije.Dakle,ispadoše igumani ludi,bože me oprosti,pa su radili nešto nezakonito.Imate prava na svohe mišljenje,samo bez vređanja,moliću lepo.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 9:51:39   
Mirko Svirko
Dobar dan zene.. kako ste danas? Ja cele noci nisam spavala.. vrat me nesto boli. Ne mogi da se okrecem. Bolesni da brzo ozdrave. 💖💖💖

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 9:55:11   
Ana RR
Naravno flamingos, svako veruje u ono što želi. Niko nije vređao tebe, samo smo komentarisali. Ko god da pročita "bacanje krstova i opijanje sv. Save" teško da može da pomisli bilo šta drugo nego na paganske običaje koji postoje u svakom selu. Ja sam iznela svoje mišljenje i stojim iza njega.

A ko je kakve probleme imao to je druga priča i neću da ulazim u nju. Svi se sa problemima nosimo na svoj način.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 9:59:01   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Naravno flamingos, svako veruje u ono što želi. Niko nije vređao tebe, samo smo komentarisali. Ko god da pročita "bacanje krstova i opijanje sv. Save" teško da može da pomisli bilo šta drugo nego na paganske običaje koji postoje u svakom selu. Ja sam iznela svoje mišljenje i stojim iza njega.

A ko je kakve probleme imao to je druga priča i neću da ulazim u nju. Svi se sa problemima nosimo na svoj način.
Naravno Ana,napijanje slave(režemo kolač itd.a ne opijamo slavu).Mišljenje je drugo,a krivljenje vere je već vređanje.I blago nama dok sela postoje i naši običaji na koje sam ponosna kao i na našu veru.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 10:00:44   
flamingos
Opet paganski običaji u selima-to su pravi naši običaji koji se prenose sa kolena na koleno.Više ni o čemu neću da pišem,jer se ovde sve drugačije tumači.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 10:15:46   
flamingos
Mirko,pozdrav,hajd da vrat što pre prođe.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 10:18:53   
Sanjica26 RR
Jao žene, jos ova nedelja i nema ranog ustajanja. Icicu na posao, ali na javljanje.Milena, kako si? 
Odoh da zbrckam neki rucak, pa opet u skolu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 10:29:53   
IvanaSK RR
Dobar dan,devojke.Ja sam ostala danas kuci,virus i mene uhvatio. Juce sam radila i mislila da cu riknuti 😁 sin jos nije krenuo u skolu,sutra ce ici.Molim vas da se drzite teme i da se ne pise post za postom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 10:33:16   
Sanjica26 RR
Pa lepota Ivana. Moralo je i tebe.
Jutros primetim da mi je izasla groznica na nosu. Hoce li kraj ovim bolestima

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 10:37:11   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan,devojke.Ja sam ostala danas kuci,virus i mene uhvatio. Juce sam radila i mislila da cu riknuti 😁 sin jos nije krenuo u skolu,sutra ce ici.Molim vas da se drzite teme i da se ne pise post za postom.
U redu Ivana,izvinjavam se.Neću pisati post za postom.Hajd da što pre ozdraviš.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 11:34:34   
vonavoj
Ivana,moralo je i tebe..nema druge. Drzi se..samo sto naravno mama ne moze da odmori,spava..tj.kako koja..bolje da cutim..Ja se u te obicaje nista ne razumem,moji u kuci nemaju specijalnih obicaja,pa necu komentarisati.Sanjice,jesi li dobila?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 11:34:45   
Ivanka 75
Ako cemo pravo, vecina obicaja u Srba su pagansli, samo im je crkva dala hriscansko obelezje.
Badnji dan i Bozic cu celi paganski, od secenja badnjaka do cesnice. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 11:42:24   
Sanjica26 RR
Von, upravo jesam. Evo cas_tim vas. Jupijeee 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 11:42:49   
Milena18
Ih bre, Ivana... ozdravi brzo...
Sanjice, hvala što pitaš, nisam loše, mada malo umorna i grlo me bolucka. Glavno je da ginekolog kaže da je sve ok, sad sam se baš vratila. Još da uradim briseve. Kako tvoj stomak?
Pari, kako si ti danas?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 11:44:31   
Sanjica26 RR
Molim o obicajima pisite u drugoj temi.


Milena, evo bas pisem Von da sam dobila. Urnise me stomak. Zgotovila sam rucak i begam

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 11:44:47   
flamingos
O Ivanka,spašavaj me.Eto-opet sve počinje od crkve.Ma da sre žive i zdrave.Ko veruje veruje,svako ima prava na svoje mišljenje.Samo da se zna da sam vernik.I bez vređanja❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 11:52:30   
Ivanka 75
Flamingos, nema sta da te spasavam, cinjenice stoje. Oduvek je narod morao verovati u nesto da bi preziveo od danas do sutra i da objasni sve ono sto se desava oko njega.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 11:53:59   
pari
Milena, hvala što pitaš...evo i ja ću sad kod ginekologa...nisam na kraju dobila...možda je sve ovo i normalno ali bolje da proverim.


Jutros sam se malo prošetala, onda malo u kući nešto uradila i sad ću da idem.
Kako ste druge mame?Nema nam Maraj, Bebilule?


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 12:01:33   
Sanjica26 RR
Pari, pisala sam ti da je sigurno sve ok. Jos dojis dete, plus promena klime, sekiracija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 13:00:39   
vonavoj
Sanjice,sad ce ti biti lakse!Pari,proveri i hormone,ali mislim da je sve to ok..dojis jos..Ja se borim sa prdavcem,sve sto n3 sme radi..ja njega ne mogu da presvucem..odmah gura ruku,naravno u govno...nervni slom..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 13:28:09   
mama Jo
Jaoj von, on je sou, radoznalic mali 😊
Iscitah sve sto ste pisale, da se ne nadovezujem o obicajima.
Ja u cik zore ustala, deca sinoc jako kasno zaspala... ja imala kod zubara, pa kao aj da ranije ustanem da obavim sve... umivam se, kad evo njih dve se bude. Odlepih, onda sve tako na brzinu se spremaj uz njih.
Zubi su dobri imam jedan da popravim tj.da zamenim plimbu jer je napukla.i tako.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 13:44:36   
pari
Ja bila kod ginekologa, sve je u redu, dala mi je da uradim hormone 3.dan ciklusa pa da vidimo,ali njoj sve deluje ok. Kaže da može od vremenske razlike da bude krvarenje. Čak i taj polip što mi je druga dr videla,kaže da nije ništa strašno ni hitno.Eto,sad mi je lakše...




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 13:47:03   
mama Jo
Super pari. Verujem da ti je lakse, umirila te je.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 13:47:28   
Ana RR
Ja sedim i ništa ne radim user posted image a posla preko glave. Još se posle dužeg vremena ulogujem na yahoo kad tamo mail za neki prevod, 35 strana. Lepa je to parica ali ja ne mogu da postignem. Kud se ulogovah uopšte user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here