|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 13:48:54   
pari
Evo Ana, ja ću da prevodim ;)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 13:51:16   
Ivanka 75
Ana, i ja se nudim za prevod ako treba 😊

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 15:04:25   
Sanjica26 RR
Ana, vec uveliko radi. 🙂


Pari, kad imas zakazano kod ginekologa? 
Moja T je otisla srecna u skolu. Nije isla cele prosle nedelje. Ponela bombone da cas_ti i za rođendan i za nagradu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 15:14:07   
pari
Sanjice, bila sam već, sve je u redu, treba da uradim hormone čisto da proverim pa da odem još jednom,ali uradila mi je uz i ovako pogledala,kaže da je sve ok.

Jeste se vi skroz namestili u stanu?
Ja ispekla čokoladni keks :) pa ću u vrtić po decu

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 15:19:48   
Sanjica26 RR
Rekoh ti ja da ce biti sve u redu.


Verovali ili ne nismo😀 Deci nisu stigli jos kreveti i radni stolovi. Zavrsava im svekar. Jos malo mu je ostalo da zavrsi krevete. Deca sad nemaju gde se okrenu, ali bice valjda uskoro. Imamo jos neke kutije u nasoj sobi. Treba mi tepih za dnevnu i staza za hodnik. Hteli su kumovi da nam uzmu podnu lampu, ali smo im rekli da bolje da nam daju novac u toj vrednosti, pa da kupimo tepih. Ostalo je ok. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 15:44:16   
Ana RR
Razmišljala sam da nekome prosledim prevod ali tematika je takva da će se neko ko nije od početka to radio skroz pogubiti user posted image ja sam im to radila od kako su počeli i znam tačno šta traže i šta je poenta, jednom sam poslala deo drugarici koja je završila engleski i krstila se user posted image

Ne znam šta ću, ako mi da mnogo više vremena onda možda i uspem, ali sa njima je uvek sve za juče a ja ih navikla da sve mogu pa radim po 18 sati dnevno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 16:12:03   
flamingos
Super Pari,drago mi je da je sve ok.❤Hajde da pijemo kaficu.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 17:21:39   
branki*
ja citala sta se pisalo..
flamingos,kapiram sta pises,tj sta zelis da kazes i da zato obelezavate tog sveca.meni je to lepo i ako.a,opet kapiram i zasto ana tako pise,jer je ana nas realista surovi i tacno mogu da zamislim njenu reakciju kad je ono procitala.nesporazum.pisana rec nije bas uvek jasna kao razgovor uzivo.ali,niko nije nista lose mislio.inace...mij sin ope dobio temp.mislila sam da ce ga zaobici danas,sutra opet ne znam ko ce a ga cuva,ako ne ide opet u skolu...mm vodi malecku na rodjendan,ja kuliram...nema tople vode,ne mogu da perem kosu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 17:34:09   
Sanjica26 RR
Branki, mama ne može?

Mnogo je to nezgodno. Mi se bas dovijamo. Vise ni sami ne znamo. Inace, masina za sudove se pokvarila. Moja bolna tacka. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 17:47:41   
branki*
Moze, sanjice, ali ne radi to bas vojno. Nikad nije odbila, ali nije ona taj tip, i kad je tu samo ih kritikuje i boka joj danas rekla - baba,sta, pa, radi, ne radis nista. I moja mama toliko joj trebalo, kao sto te ne cuva druga baba onda, neka ona dodje, to njoj kazi i sl. I meni uvek kad treba da je pitam, bude nezgodno. Mrzim da moljakam. A, opet, za sv. Savu, mm uzeo slobodan dan,. Pa,ne mogu ni dani stalni. Nego, ja mami tutnem neki dinar, pa mi bude kao lakse. Znam ja da je i njoj to, mozda, napor, sta znam, nisam u tim godinama, mada je mama 60.godiste,nije bas baba. Ali, opet... Ja cenim svaku pomoc. 


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 17:50:51   
Sanjica26 RR
A druga baba? Sta je sa njom? Kako ti je tata?





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 17:52:18   
Sanjica26 RR
Branki, mene to nervira ako cuvas decu bez volje, onda bolje ne cuvaj. Mi zaista bas retko vodimo decu kod mm-ih. Bas kad nemamo kud. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 17:54:08   
branki*
Ne znam kako ce meni pasti stariji dani... Gledam da uvek sagledam iz tudje perspektive.. Moja mama je rano ostala bez posla, firma otisla pod stecaj, i onda, sta god kome treba, kao idi ti i zavrsi. I ona kao potrcko bila. Pritom, nemas svoj dinar, krpis kraj sa krajem, to je degradirajuce, zena se oseca lose, sve kapiram, nikakva uzivanja, samo rad i muka.. I, onda jos i ja da joj se nakacim na grba u. Zato gledam da olaksam kome god mogu, a pogotovu mojima, ako ne mogu da pomognem, bar da nisam na teretu. A, i red je da pomognemo ljudima koji su nam zivot dali i odgajili nas. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 18:15:09   
Sanjica26 RR
Slažem se. Treba da im pomognemo. Niko nije duzan da nam cuva decu, ali samo eto da se nađe u nekim situacijama kad nam je potrebno



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 18:34:16   
branki*
druga baba ima 80 godina,moja svekrva i mm ne daje da ona cuva decu,a prito ni ona nije bas sama zainteresvana,ali ne odbija nikad,jer smatra da nije zdravstvno dobra.ona,osim ,pritiska,drugih problema nema.moja mama smatra da on stedi i cuva svoju mamu,a nju jase.i meni drobi.ja realno kapiram i njega,ne moze neko sa 80 god da ti pazi det.a,opet,cuvati moju decu ili dete,bukvalno znavci samo biti tu i postaviti sto da se jede.sve rade sami.i onda moja prebacuje,a sto ne cuva druga baba,nije joj nista,ionako ne radi nista.jeste,tacno,ne radi nista.sem pritiska ,nije joj nista.ali,sta sad meris kome je sta,ona ima 80 god.a ti nemas jo ni 60.ne znam...a,opet.i razumem,.i nervira me.jer sam ja osoba koja zapinje i daje se i kida i jede.i dace ti crno ispod nokta.i onda mi je razmisljanje mm i jegove mame sebicno.a,mozda sam i pristrasna.

tata je ...ne znam..naizgled ok.ali,on ima rak bubrega.i nije ga operisao.iako savetuju da se operise.za sad miruje.ne znam.verujem da mu je psihicki mnogo tesko, da se trudi da potisne tu misao.nervira me sto nista nije promenio.u redu,neces operaciju,ali promeni navike,izbaci slatko,prestani da pusis,a on sve isto..i ja ..evo sa dok pisem,idu mi suze..kao da ne cinim dovoljno za mog tatu,kao da treba da ga nateram da se operise..mozda i treba.ali,kako da znam.,.

< Poruku je uredio branki* -- 28.1.2020 18:37:43 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 18:43:38   
Ana RR
Joj branki, tužno i strašno... ne znam šta da kažem. I moja mama je '60. godište i lomi se oko svih pa je na kraju svoje zdravlje uništila. Ali eto, njoj bi bez brige poverila dete na neograničeno vreme ali ne vredi, ona čuva babu, svoju majku i zbog nje iz kuće ne može. Ne pamtim kada je došla kod nas jer ne sme da je ostavi samu. Tata i dalje radi preko, tako da nikoga nemamo. Gde mi tu i Marko, ili ne idemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 18:44:34   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: branki*
jer je ana nas realista surovi i tacno mogu da zamislim njenu reakciju kad je ono procitala


Hahaha ima istine user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 18:49:23   
branki*
da,anci,ja bih mojoj mami bez brige ikakve ostavila svoju decu,jer znam da je borac i da je pozrtvovana i da se daje.pa,ja sam to od nje videla i nasledila,nije mi se samo to dalo.onda,zao mi je da se toliko daje.i tati,.i bratu.i meni.a,ona sama,nista nema.pa,gde je njen zivot.kad sam ja moju mamu odvela u banju,negde..zelja mi je da im uplatim nekud da idu..puste pare.a,opet..gomilu odece kupujem.zar ne mogu umesto tog krperaja da im nesto uplatim..vrnjacku banju,ne mora nigde van..pa,nece niko doveka..i tako...

dodjoh do one teme-kako RR utice pozitivno na vas..evo kako..sad cu da gledam neke arazmane da uplatim mojima banju ili da makar moja mama ide na more sa nama..

< Poruku je uredio branki* -- 28.1.2020 18:53:26 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 18:54:52   
Ana RR
Branki, to i ja stalno govorim ali džabe kad nigde ne može :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 18:57:56   
Sanjica26 RR
Branki, tako sam i ja razmisljala i nazalost nisam ostvarila. Sad mama sigurno ne bi otisla sama. ☹️


Ako možes da im to priustis, uradi to 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 19:04:05   
branki*
e,to je to,sanjice..i ,anci.nece nista doveka.ja koliko puta uzmem zdravo za gotovo,kao tu mi je tata,ok je,zaboravim da ga poljubim,nervozna sam prema njemu,a onda se setim-hej,,on i,ma rak,sutra moze,ne dao bog,da ode,ja ga vise necu videti,mog tatu,kog zsmislajm da je vecno tu..jaooo.samo cu da se trudim da im ugodim i olaksam koliko mogu.
a,vrv i mm se to isto trudi i svojoj mami,jer je moj svekar jos pre 8 god ...i tako..samo ljubav i razumevanje nam je potrebno.zaista.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 19:12:23   
Sanjica26 RR
Lepo si rekla Branki ljubav i razumevanje je potrebno. To je najbitnije. I onda sve ide lakše kad ima ljubavi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 19:13:52   
pari
Mislim da je normalno da roditelji puno toga cine za decu, a deca manje za roditelje...to je tako jednostavno prirodno...nasi roditelji su nama, mi cemo nasoj deci...Deluje mi da roditelji vise vole decu nego deca roditelje...

Moramo da mislimo na sebe i na svoju decu. Naravno ako mozemo nesto da priustimo roditeljima, super, ali nekad ne mozes nazalost.Zato je bitno da razmisljamo o sebi i da smislimo sta cemo u starosti, da ne budemo deci teret.
Branki, zao mi je tvog tate...nije to lako uopste...Moj tata kad je otkrio da ima dijabetes sve je promenio, i pusenje i slatkise i set_nje i sve zivo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 19:21:00   
vonavoj
Branki,uzmi im vaucere i neka idu negde u banju. Moju pomoc znate,citaj nema je.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 19:22:04   
vonavoj
Mislim od mame,od tate imam najvecy!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here