|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 13:34:04   
Sanjica26 RR
Smeško, nije mi glupo. Moj stav je takav😀 Mislim da su sirupi mac sa dve ostrice. Ono sto nekom detetu odgovara, drugom ne.

Mojima je dosžžla drugarica. Sad gledaju nesto na tv-u. 
Btw. Smeško zaboravili ste jednu plavu casicu iz asortimana kuhinjskog posudja😀 Sakrila se ispod troseda. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 13:34:27   
Ivanka 75
Inace... Bacismo sinoc 2 neotvorene kutije brufena i onaj brufen na N, ne mogu da, se set__im kako se zove, oba izasla iz roka vaznosti. Treci kupljen proslog maja, otvoren jesenas pa ajd njega nacesmo. Dr nam da sirup a mi ne koristimo.
Cekam mm da mi se javi, rece da ce zvati kuci da dobije info da ne zivkamo oboje. 
Iako sam se budila na 1h nocas nisam umorna. Jupiiii 👍

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 21.2.2020 13:38:27 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 13:37:47   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja sam pre za prirodne preparate, mada moram da vas pitam zasto bas toliko da izbegavate sirupe za kasalj?

Ljisho, to je taj virus sto vlada, gde je temperagura takva da je psr dana ima, onda jedan danne, pa se opet vrati... Nadam se da ce je sto pre proci.



mama jo, nasa stara dr pedijatar u koju imam poverenje nije za sirupe, nije ni za preparate za imunitet. Za sirupe protiv kaslja je rekla da jedino sto ceni jeste broncamil. Kaze da je on sirokog spektra. Ostalo sto pise da je za produktivni kasalj nema veze za vezom. Da napomenem radi privatno. Ne dobija nikakav procenat. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 13:40:54   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja sam pre za prirodne preparate, mada moram da vas pitam zasto bas toliko da izbegavate sirupe za kasalj?

Ljisho, to je taj virus sto vlada, gde je temperagura takva da je psr dana ima, onda jedan danne, pa se opet vrati... Nadam se da ce je sto pre proci.



Ja bi mozda jedino Altiprim dala za kasalj, bez dr. Ali moooooozda, sto rece Sanja, mac sa dve ostrice. Odakle ja znam sta joj treba. Da ne nagadjam. Znam subjuncitive ali medicinu ne 😊

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 13:43:34   
Ivanka 75
Nurofen, set_ih se 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 13:49:16   
Mirko Svirko
Ni ja ne dajem to sama na svoju ruku.  Ali vise pokusavala da ga izvucem prirodnim nekim stvarima. A za preparate za jacanje imuniteta i to imunocink ili imuno sirup.. ali opet vise spremam domaci sirup ili jaja od prepelice domaca.. Bravo Ivanka, iako si se budila radi memorija punom parom. Nurofen, BlokMax i Brufen - to je isto. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 14:18:16   
Ivanka 75


user posted image
Noćna smena 😂

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 14:24:51   
pari
Ivanka, kako je sad?


Ja sam davala sirupe kad prepiše dr ali nisam nikad imala nešto ni dobro ni loše iskustvo. 
Mene sinusi boleli jutros, malo sam se odmorila iako sam i dalje umorna...T opet noćas od pila 4 do pola 6 maltene nije spavala...Trebala bi neke revakcine da primi sledeće nedelje, nešto sam se pogubila skroz sa vakcinama.
Milena, gde si živela kao mala?Baš mi je žao za svekrvu, strašno je šta sve sebi doktori neki dozvoljavaju...užasno mi je to.
Ljišo, šta si odgovorila na ponudu?
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 14:36:42   
Ivanka 75
Pari, nemam pojma kako je, cekam mm da mi javi kad ih dobije. Mada za 1h sam kuci pa cu saznati. Opravna je sveki pa ne brinem.
Svraticu da nakupujem jos limuna mandarine i pomorandze, da se naoruzamo 😊

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 14:37:23   
Ivanka 75
Pari, sta uradiste sa nocnim podojima? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 14:42:53   
pari
Ivanka, bice ona dobro! 

A sa podojima nista, celu noc samo prica: sisam sisam 😁 tako da i dalje sisa...videcemo dokle...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 15:01:50   
vonavoj
Ja dajem samo moj prirodni sirup..meni je najbolji..Ivanka,to je taj virus..trajece min 5 dana.Inace,isla sam po babu i tatu u bolnicu,juce je pala,mislili smo da je nwsto polomila..ima 85g,jedva hoda..hitna ih je odvezla..i cekali 4h da ih vrate,na kraju sam ja sa M otisla i tata i ja je uneli u kucu..kao da ima 300kg..stomak ne osecam,em mi se mulja,samo sto nisam dobila..sad sam se dokrajcila.. sreca da nema preloma,ali tata se bas namycio..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 15:03:41   
smeško
Sanjice, glupo mi je, jer verovatno i jesam dala neki put, ne secam se. Casica? Eto, sad nece nazdravljati sa nama, pa ce sledeci put da pazi. 😂💖💖

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 15:50:41   
Ivanka 75
Imala temp jutros u 6 pa danas u 14h 🙄
Ravno 10kg citrusa nosim plus ranac s poslom na ledjima 😂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 16:30:41   
Misha i Ljisha
Nista jos nisam. Samo casovi danas. Oko kuce i dece i to je to. Nisam sela za komp. Mm treba da cuva malog jer mi dolazi ucenica za minut on zahrkao 🤬 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 17:10:01   
vonavoj
Volim kad zahrcu cim se spuste,haha..opusteni ljudi.Mene ledja i stomak bas bole,razmisljam da popijem rapten k..Inace,bila sam jutros do kume,a juce mi je bila kuma..i definitivno sam shvatila da sam sama sebi dovoljna,hahahaha...jedna se non stop hvalila,gde su bili sad za praznike,a druga je samo kukala..nisam uspela ni usta da otvorim,da kazem sta mene muci🙄🙄🙄 Sanjice,odmah sam se set_ila tebe i izbegavanja drugarice😂😂tako cu i ja sad.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 17:22:44   
Sanjica26 RR
Von, zove mene drugarica da se pohvali kako su se na razgovoru za novi posao odusevili njome. Ja sam joj preporucila taj posao. Jedno od pitanja je bilo sta kazu prijatelji za vas? I ona se set_i mene i mog bodrenja. Kaze prijatelji kazu da sam vredna, komunikativna... To je istina. Nisam slagala. Samo pre cetiri godine nije bilo zdravo pricati sa njom. Samo kuknjava. Mada i sad kuka. I preprepricavam mm to. I ukapiram koliko bi meni znacilo tako nesto. Ispada da nemam takvu drugaricu. ☹️





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 17:41:06   
Ivanka 75
Moja koleginica samo kuka... Stvarno nije zdravo slusati je... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 17:44:51   
smeško
Sanjice, dodji kod mene! 💖💖💖

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 17:48:51   
Sanjica26 RR
smeškouser posted image
Vecito ja slusam, savetujem, bodrim...
Imam i ja dusu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 17:52:15   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

smeškouser posted image
Vecito ja slusam, savetujem, bodrim...
Imam i ja dusu.



Svako ima probleme ali oladi malo sa kuknjavom. Iako mi uvek skrecemo njene teme na salu ona opet nadje neki putić da zakuka i da se žali. 
Sinoć sam joj rekla da traži drugi posao ako ima primedbe i zamerke. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 17:54:54   
Sanjica26 RR
Daleko bilo da meni nesto fali. Nego, možemo i nesto drugo da pricamo a ne samo tesko mi je.
Iskreno mnogo me je obradovala za ovaj posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 17:57:58   
Mirko Svirko
Ivanka, tako izgleda i moj alarm kad je bolesan. Sta mi sve mozemo.. Pari, kako si ti? Sada i nesipavana i jos te bole sinusi.. a secam se kad sam imala 10 god moja sestra se rodila i sisala a kad je moja mama odbila ona je celu noc sisala palac i ponavljala " kolo , kolo, kolo..."
Ostale mame kako ste?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 17:59:40   
smeško


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

smeškouser posted image
Vecito ja slusam, savetujem, bodrim...
Imam i ja dusu.


Imas.I to kakvu! 💖

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 18:19:20   
Ivanka 75
Ja pustih Ivi trolove 2016 da gleda. Mukica, samo duva nos i kija 😊

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here