|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 15:29:14   
Ivanka 75
Mi ne idemo de kod babe i dede a tu su nam, kuca do nas. 

Mm nasao neku kutiju sa nekom kočoladnom tortom od nekog praznika, valjda od nove godine  pa se sad sladimo 😊

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 15:59:44   
Ana RR
Mi učimo svet oko nas i pesmice iz srpskog i muzičkog user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 18:20:15   
pari
Ja samo jedem i jedem...sinoć napravila brauni, danas kolač sa jagodama...više od pola sam pojela sama...od sutra moram da pazim,inače ću iz ovoga izaći sa nekoliko kg više...


Znači čekamo večeras u 8 da čujemo šta će biti...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 18:25:11   
flamingos
Da,Pari,čekamo osam,da čujemo šta i kako dalje.Ako,jedi.Mmmm,kolačići.Hajd po jednu kafu❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 18:28:53   
princezica1
Ja verujem da ce doneti odluke kao i zemlje u regionu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 19:19:03   
pari
Jedino sto bi bilo neverovatno da veceras kaze da ce sve biti zatvoreno od ujutru...kako ce se ljudi organizovati??

Ali dobro, bice kako bude...
U Holandiji je od veceras vanredno stanje sledece dve nedelje...sve je zatvoreno.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 19:52:51   
vonavoj
Pari.ne moze to tako odjednom..nesto i neko,nazalost mora da radi..


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 22:46:38   
vonavoj
Nema nam ljishe?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 22:55:43   
Sanjica26 RR


Mi smo dobili obavestenje da ce biti dezurstva u školama. Dobro vece. T i ja citamo svako svoju knjigu. S se inhalira i gleda film sa ocem. Bice zabavno od sutra. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 23:08:16   
vonavoj
Delfi knjige daju kod za besplatno citanje online jedne knjige..razmisljam da uzmem neku..neka preporuka? Neku laganu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 23:18:03   
princezica1
Koji zanr bi zelela?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 23:21:00   
Milena18
Von, kakve knjige voliš? Ja sam skoro čitala "Harfa za Eli", nije teška, ali nije ni limunada, jako lepo napisana.


Ja spremih stvari za posao sutra. Sreća pa mm radi u školi pa će on moći da bude sa M. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 03/20
15.3.2020 23:24:33   
Sanjica26 RR
Devojke, imamo temu o knjigama. Divne su preporuke tamo. 🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 7:27:12   
bebilule
Jutro mame. Ja popila kafu, ostavim M kod moje mame (uzela je godisnji), pa na posao. Mislim da ce danas ici neka organizacija, najavili su redukovan broj radnika po javnim ustanovama. Ja sam juce tati i babi dezinfikovala stanove, poslije isla sa M u prirodu. Nekako mislim da je to neoohodno. U auto, odvezes se malo dalje od grada i set_nja. Poslije pravo kući.


Nadam se da ce se Maslacak javiti sa dobrim vijestima. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 9:21:06   
Milena18
Ćao mame!
Kako ste?
Ja na poslu, mm i Marta kod kuće, smišljaju šta će raditi danas. Moraćemo da osmislimo razne aktivnosti da joj ne bude dosadno u narednom periodu.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 9:24:35   
Ivanka 75
Moja Ivka jos spava 😊 Trebalo bi da je budim, ja izlazim oko pola 11, ali necu. Nek spava,  raspust je 😊


Inace, ona se nada da ako nema skole nema ni ucenja. Reko varas se cerko. Ima od tebe da napravim genijalca 😂

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 10:00:15   
flamingos
Cao mame.Ako Ivanka,neka se naspavka.Anđela sad ustala.Učićemo-na daljinu😁Takva je situacija.Bog neka nam je u pomoći da što pre prođe i ta propast-a tek je počela.Čuvajte se❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 10:05:24   
pari
Ja nemam pojma sta cu sa njima po ceo dan...ona je mala za neke aktivnosti, crtanje, bojenje...za njega cu lakse...

Tako je kako je...Jos plus ce mi sudjenje biti odlozeno...sve mi to komplikuje zivot prilicno...jbg
Ali dobro, da ne kukam...Trudicemo se da budemo pozitivni i da izvucemo i dobre stvari iz ovoga...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 10:13:29   
Ana RR
Dobro jutro!

Ja raduckam, pijem kafu, gledamo Brain games.. napolju je sunčano ali rekla bih da je hladno. Mm će malo do pijace, nemamo ni krompira ni šargarepice. Noćas sam nešto bila u nekom grču, valjda me ova situacija vratila u period rata u Hr, pa bombardovanja... nekako se čudno osećam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 10:18:18   
vonavoj
Joj,Ana,da znas i mene..iako sam bila "mala"...


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 10:20:54   
Ana RR
Ja nisam bila toliko mala... rata u hr se sećam kao da je juče bio, imala sam 11 godina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 11:57:15   
smeško
Maslacak, kako ste?


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 14:07:16   
princezica1
Ne radi link za sutrasnji raspored casova na sajtu ministarstva prosvete. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 14:19:37   
princezica1
Uciteljica prenosi da ce se raspored tv nastave znati tek posle sastanaka u skoli koji ce biti sutra. Tako da ne razumem zasto je najavljen pocetak nastave za sutra ujutru u 8 sati. 

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 03/20
16.3.2020 14:26:05   
vonavoj
Ima raspored..radi..za II razred od 9 i 15..

Svaka skola ima interni dogovor..moja sestra ima tek sutra,ali nastava pocinje od sutra.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here