|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 10:26:38   
Ivanka 75
Ivka u ucionici😊

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 10:41:13   
vonavoj
Nema toga,ocenjivanje je formativno😂😂sta god to znacilo.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 10:49:57   
princezica1
Kako god da odluce, poenta je da nastavnik moze da ima uvid u rad djaka i da ih prati ako zeli.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 11:01:46   
vonavoj
Uciteljice mozda da.ali nastavnici tesko...kad imaju puno dece..


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 11:07:45   
princezica1
Pominju se i neke platforme za starije razrede gde bi djaci mogli da rade testove online. Sto se tice nastave, prve nedelje ce biti vise ponavljanje naucenog.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 11:12:05   
Milena18
Dobar dan!

Mm ima 8 odeljenja, juče mu stiglo preko 1000 poruka na Viberu. Ne znam što je toliko hitno da se sa časovima počne odmah, kao da ne može da se sačeka koji dan dok neko ne osmisli neki efikasniji metod. Po meni je ok snabdeti decu materijalom, ali mi je besmisleno očekivati da će oni svi stvarno učestvovati u tome.

Kako ste inače?

Pari, šta kaže mm, kakvo je stanje tamo gde je on? Verujem da ti je teško što ste sada razdvojeni.

Moji kod kuće, igraju se. Juče su njih dvoje zajedno kuvali ručak, malo im je i zagoreo user posted image Meni bezveze što sam na poslu, posebno što ovih dana od kako je počela frka i ne radim bogznašta, samo se bespotrebno izlažem riziku.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 11:41:00   
flamingos
Anđela dođe iz škole😁Fino je protekla nastava.Ivka,slažež se sa mnom?


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 11:54:10   
princezica1
Deci je sada dosadno dok ne krenu sa novim gradivom, a to ce biti ubrzo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 13:13:05   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Anđela dođe iz škole😁Fino je protekla nastava.Ivka,slažež se sa mnom?





Super je bilo! Meni se svidja a vidim i njoj, mada su oni ovo raidli jos u septembru, ali neka, od viska glava ne boli. Samo nek su zaokupljeni necim za ovo vreme. Ima i domaći, posala učiteljica 😅

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 13:19:27   
princezica1
Uciteljica vec zadala lektiru tako da ce biti zanimacije. Bice ovo ok imam osecaj. Nece deca biti na velikom gubitku.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 15:22:41   
Filadendronka
Dobar dan, novo vreme doslo. Uzasno sam razocarana sto nam je propao odmor. Naravno, zdravlje mora biti na prvom mestu. Vreme je idealno za lepe stvari, ali ne vredi. Samo da vas poZdravim sve i pozelim da nam vreme u izolaciji sto pre prodje i da smo zdravo.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 15:31:40   
Milena18
Fili, nadam se da ćeš se bolje osećati uskoro, nemoj da kloneš. Vreme jeste lepo, može se izaći u dvorište ili na terasu, možemo da sadimo biljčice, provodimo više vremena sa decom. Svi naravno želimo da ovo što pre prođe, ali možda možemo da izvučemo i nešto pozitivno iz ovog iskustva.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 15:33:54   
flamingos
Da,super je Ivanka.Jeste da je malo dosadno jer su to već učili,ali od viška glava ne boli😁Zabavno je.Ispisala je sve.Išla sam do škole po njen pribor iz likovnog iz ormarića da uzmem i-plakala sam...Kako je tužno-nema dečije graje,učionice prazne,tuga...😢Proćiće...


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 15:42:19   
vonavoj
Fil,potpuno te razumem.

Vec sam pisala..na sta sam sve racunala pre nego sto pocnem da radim,pa smo trebali kod sestre y Hr za Uskrs..sve je to nestalo....Jedno po jedno..srecna sam makar sto jos ne radim,pa mogu decu da cuvam..ne znam kako bi..i sto je operacija prosla.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 16:14:13   
flamingos
Da,Von,super kad ste operaciju pregurali pre ove situacije.Ljubim vas❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 19:31:50   
pari
Von, jeste super što ste operaciju obavili...


Milena, mm je od danas počeo da radi od kuće. Od danas su tamo zatvoreni svi kafići, restorani, pa i igrališta, parkovi...skoro sve je zatvoreno...Tamo ima 100tak zaraženih u državi...
Fil, drži se...sve znam i razumem te...Meni je suđenje odloženo za ko zna kad...Mm ću videti ko zna kad... Ali mi ne vredi da se nerviram,tako je sad kako je,ne mogu ništa osim da se svi čuvamo i da budemo dobro...
Kako ste mame?
Pisala sam u online kupovini pa bacite pogled :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 23:16:59   
flamingos
Laku noć želim svima❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 03/20
17.3.2020 23:26:38   
Ivanka 75
Laku noc😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 03/20
18.3.2020 9:32:10   
flamingos
Dobro jutro,hajde mame,okupljanje,spremna je kafa.Dete doručkuje,pa da se sprema za školu.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 03/20
18.3.2020 9:33:06   
mama Jo
Dobar dan zenske drage.
Kako ste? Preko noci se svasta desilo, deca od kuce u skolu, neki rade neki ne... Sta ti je zivot.
Mi smo vec nekoliko dana kod mojih na selu, ovde bar mozemo u dvoristu da budemo koliko hocemo, a ljudi nema pa smo svakako u izolaciji 😂
Obujemo gumene cizme i kopamo po basti sa dedom, pa onda udjemo u kucu i jedemo slaninu od mangulice user posted image
Radimo na imunitetu user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 03/20
18.3.2020 9:37:26   
flamingos
Ako mama Jo,uživajte na selu.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 03/20
18.3.2020 9:43:33   
nata11
Sreca pa lepo vreme. I mi cemo u dvoristu veci deo dana. A stizu i nove igracke danas sto porucih. Jos ljuljasku da nabavimo. Tesko ce biti kada kreneu kise , valjda je najavljeno za kraj nedelje.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 03/20
18.3.2020 10:28:18   
princezica1
Da nije dvorista poludeli bismo svi mnogo brze. Neka nam potraje ovako lepo vreme.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 03/20
18.3.2020 15:09:33   
pari
Mi smo bili na Adi u delu gde skoro nikoga nije bilo...proset_ali se, bacali kamencice u vodu...

Mi moramo skoro svaki dan do radnje jer mi je mali frizider a zamrzivac nemamo...
Mama jo, super sto ste na selu...uzivajte!
Ana, kako si?Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 03/20
18.3.2020 15:19:26   
princezica1
Pari ako se mora mora se. Ne znam do kada ce prodavnice normalno raditi jedino.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here