|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 9:39:37   
vonavoj
Zavrsili smo i kontrolu,sve je ok,za nedelju dana moze u vrtic,ako je sve ok ne moramo u utorak na kontrolu,kaze puno virusa,da ne cekate..ma kakva kontrola,vec sad nema krvi kaze.

Tako da smo zavrsili sve,vrlo uspesno i bez problema..olaksanje!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 10:03:39   
flamingos
Super Von,sad ste mirni.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 10:16:31   
Khaleesi
Super Vona divno.

Joj mame, sta se kuva danas, dajte ideje! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 12:51:39   
pari
Super von, bas vam je to dobro proslo sve!


Ja cu neke njoke sa piletinom i pavlakom...
Ja bila na baletu...bas uzivam u tome :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 13:12:34   
emicaa
Khalesi ista me muka muci,uopste nemam ideju sta za veceru.Valjda ce mi nesto pasti na pamet 🙄

Von bravo za deckonju,hrabrisaPari koliko cesto ides na balet,jaa te odmah zamisljam u onoj pufnastoj suknji i uskom bodicu 😁 Kad idete za AmerikeMama Jo ima li vas,kako ste?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 14:30:23   
pari
Hahaha emice...svi smo u helankama i majicama ..to je više rekreacija sa elementima iz baleta, ali je lepo...muzika je lepa, nas 6 ide, nastavnica nam je divna, posvećena, stalo joj je, pozitivna jedna osoba. Baš mi prija!Za Ameriku ne znam kad ćemo...nadam se u aprilu ili najkasnije u maju...
Danas je lep dan, smišljam gde bih mogla sa mojima posle vrtića...neko igralište...
Mama jo, druge mame, kako ste?


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 14:38:42   
Khaleesi
Pari divno. Ja bih volela da nesto zanimljivo ima tu blizu... Ali mi bzv kad mpram da se vozim kroz guzvu... A ovde stalno neka guzva i kada nije vreme za nju...

Mada sad cu da set_am na prolece 🤣Joj Emice dosla nam drugarica iz skole tj cerkicina drugarica a ona samo spagete jede. Pa sam napravila spagete 🤣🤣🤣

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 14:48:10   
pari
Meni je u trudnoći joga baš prijala, išla sam na prenatal jogu...i šetnja naravno .. 


Ja ću sad proju da napravim iako me mrzi nešto...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 16:22:38   
emicaa
Kod mene ce izgleda biti sendvici,jos samo malcu da nesto spremim,on ne jede sendvice.Dosla nam i danas od zaove curica,ali danas su dobri.Eno ih izmisljaju pjesmice



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 16:31:30   
Sanjica26 RR
Dobar dan drustvo.

Von, drago mi je da je sve proslo ok. Citala sam ali se nisam oglasavala. 
Meni je danasnji dan bas fujic. Jedva cekam da se zavrsi. Malo sam prilegla, pa decu na aktivnosti.. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 19:03:00   
Filadendronka
Samo da vam mahnem. Nervozna sam, umorna, iscrpljena... Von, hvala Bogu da ste super prosli. Bas mi je drago. Grlisa za sve! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 20:02:11   
pari
Fil, drzi se...mogu da zamislim kako ti je...


Kako se vasa starija deca ponasaju u odnosu na mladje sestre,bracu? Moj M jako voli T i uglavnom se slazu super ali ima momenata kad ga ona nervira jer je mala pa mu ili pokvari igru ili tako nesto i onda se on naljuti, rasplace i to bas jako...bas ga povredi to...A ja ne znam ni sama kako da reagujem tad...T nije nikad bezobrazna, u smislu da mu ne kvari nista namerno nego prosto,mala je.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 03/20
5.3.2020 22:07:25   
Ivanka 75
Pari, on ne razume da je ona to radi jer je mala. Place zato sto mu je krivo sto mu je rasturila a on je mnogo voli i ne razume zasto mu rusi kad su brat i sestra koji se vole. Porasce on pa ce shvatiti. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 4:38:36   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. 

Pari bas sam se nasmejala 😂. Nas P je nemoguc. I da on  namerno D smeta. Obozava je. Za  njom ide i u wc ma sve. Uzas. D od njega nema sekundu mira. Skraba joj sveske knjige crteze njene. Mq haos. D vristi place nekad. Ja govorim non stop izludecu. Ali se jako vole. Tako da to sve ide u rok sluzbe. Moraju da we navikavaju 😁. Nekad ne znam kako D uopste uradi domaci. Zato sad preko leta moramo njoj sobu na spratu obavezno da namestimo. Mali dosadnjakovic i bezobraznik. Ju sto je juce bio bezobrazan. Strasno. I on je stvoren da rusi i rastura. Stvoren za te stvari. Prepun energije zivac prkosan. Ma karakter mu je uzas. Ali kad se sve pogleda dobar je. Hihi...
Boze ja danas decu iz skole vodim na sahranu. Umrla ucenica od leukemije roditelji nisu ni znali da je bolesna. Tj niko nije znao. Strasno. 
Jos nisam sve nadoknadila sto imam ali polako. Bitno da sam Njuzleter zavrsila. To sam uvek pod stresom par dana. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 6:39:15   
Khaleesi
Jutro mame. Otkucam poruku pola strane i ovaj me izbaci ne objavi je. Kako me to nervira. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 6:54:01   
vonavoj
Jutro!

Joj,Ljisho,sto je to strasno...Ustala sam zapusenog nosa,alergijski..strasno.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 7:00:36   
Mirko Svirko
Dobro jutro. Kako ste?Ljiso, bas strasno..Kh,  kako si ti?Von, super za vas. Bas mi je drago.Pari, kod nas kad dodje seka, moj M je odusevljen.. posto ona ne zivi sa nama. Ali ceto je tu. Otplike na 15 min je od nas. Ali kad nije po njegovom onda je ljut na nju.  Ne place, vise je u fazonu da joj napravi neku zamku,  da joj popije sok, da joj izvlja nesto,  da joj sakrije patike... ali brzo se pomire. Pozdrav za sve

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 8:07:54   
Ivanka 75
Ljisho, strasno... 😭


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 9:59:42   
Duškić
Ljisho , tuzno i strasno.
Ja kuvam nesto za rucak pa da brisem napolje. Do sad sredjivala.
Drugo nema nista , sve u krug.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 13:45:51   
vonavoj
Gde ste mamike?

Isla sam do firme,zvali me,set_ili se mene za 8.mart..prosle godine nisu..kaze mi direktor da je bio ljut prosle godine..debil?!?!jer sam ga ostavila kad mu je bilo najteze..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 13:48:48   
Mirko Svirko
Mi dosli iz vrtica. Malisa je sve bolji i bolji.. rucak i u krevet. 

Malo da drema... Ne znam do koliko godina su vama deca spavala?Ali njemu treba, vidim da zeli da spava i sav je umoran.Kako ste vi?Znaci Von, ove godine se vracas na posao, pa sef sada set_io tebe?Bar se set_io.. Ostale mame kako ste?❤❤❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 13:51:53   
vonavoj
Mirko,moje su prestale da spavaju sa 2 godine..uzas..

Za 2 meseca se vracam na posao!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 14:19:30   
Sanidej
Mirko Svirko, po meni i sa 5 godina deci treba taj dnevni san. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 15:47:09   
mama Jo
Pozdrav mame.
Ljisho, uzasna vest... A koliko to dete ima godina, iz Indjije je? Strasno.

Mirko, moja ima 4,5 god. I i dalje vidim da joj treba taj dnevni san. Neka ih neka spavaju samo.

Fil, draga, veliki grlisa za tebe. I ja sam u teskoj minus fazi, u potpunosti te razumem!

Inace, stigao nam rezultat stolice kod J... Negataivan na viruse, ali u uzorku registrovan genom Salmonella spp... Dakle nije virus nego trovanje hranom, zar ne?
Vrtim film unazad sta smo jeli... Svi u kuci smo isto jeli. Nema nista pokvareno da smo pojeli...
Ali i dalje mi stoji u glavi da se tsj dan igrala u parku sa malenom, i ova joj se nekoliko puta zakasljala u lice, grlile se, drzale za ruke... I tek na kraju njena baka nam rece - evo Sara ima proliv, malo sam morala da ih izvedem.
Je l' moguce da je od nje dobila? Moguce da se salmonela lrenese sa coveka na coveka?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 15:48:09   
mama Jo
Odnosno u sredu su se igrale, u petak su njoj krenuli simptomi

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here