|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
30.3.2020 10:40:04   
gagana83
Ja sam poludela. Muž me zove iz Maksija, kaže haaaos!Dragi nam predsednik sinoć zapretio da će nas zatvoriti na 24h i kaže da ne zna kako ćemo u prodavnicu. A ovamo nemojte da pravite zalihe.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Korona virus
30.3.2020 10:42:30   
IvanaSK RR
Ja stvarno ne verujem da se nece moci ni u prodavnicu. Ostavice ljude dve nedelje da ne odu do prodavnice? Pa nemaju svi novca da naprave zalihe. Stanje u velikim prodavnicama je i ocekivano s''obzirom na njegovu sinocnu pricu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Korona virus
30.3.2020 10:47:00   
smeško
Namirnice i apoteke su svuda otvorene. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Korona virus
30.3.2020 11:02:52   
vonavoj
Ja sam jutros u 7 bila u Lidlu nije bilo guzve...a puno robe..ja kao penzos.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Korona virus
30.3.2020 11:06:54   
pari
I ja sam to cula i bas sam pomislila kako ce danas biti guzva, a ja sam planirala u radnju po par stvari...ali ako je guzva, necu da idem


Svakako ne mogu zatvoriti sve radnje, to je nemoguce

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Korona virus
30.3.2020 11:26:48   
Ivanka 75
U Čikagu je 24h policijski cas, prodavnice su otvorene samo 2-3h u odredjeno vreme i tada moze da se izadje.
Nije mi ovo bas jasno jer je ovo ispricala mamina komsinka cija cerka je sa porodicom u Čikagu. Mislim da ni ona zena nije ukapirala kako to funkcionise. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Korona virus
30.3.2020 11:34:50   
smeško
Zamisli haos kad svi izadjemo odjednom.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Korona virus
30.3.2020 11:42:22   
princezica1
Citam da je juce americka FDA odobrila koriscenje hlorokina u terapiji korone u bolnici. Kod nas je povucen iz slobodne prodaje jos prosle nedelje jer su ga ljudi kupovali na svoju ruku i uzimali preventivno.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Korona virus
30.3.2020 11:47:10   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: princezica1

Citam da je juce americka FDA odobrila koriscenje hlorokina u terapiji korone u bolnici. Kod nas je povucen iz slobodne prodaje jos prosle nedelje jer su ga ljudi kupovali na svoju ruku i uzimali preventivno.



Nas narod ga uzima  preventivno... Koja budalasta nacija

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Korona virus
30.3.2020 11:54:07   
princezica1
Sta zna ta Amerika user posted image Ispade da ljudi koji piji hlorokin zbog drugih bolesti ne mogu da ga nadju u apotekama zbog sasavih sugradjana.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Korona virus
30.3.2020 12:43:23   
Misha i Ljisha
Evo sad se dvoumim da li sad da idem u nabavku pa da sam mirna 2 nedelje


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Korona virus
30.3.2020 12:43:27   
nata11
Stvarno kako funkcionise nabavka ako je totalna izolacija? Nemam zalihe pa da znam da li da se pripremim ili ne. 



_____________________________





(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Korona virus
30.3.2020 12:44:23   
gagana83


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja stvarno ne verujem da se nece moci ni u prodavnicu. Ostavice ljude dve nedelje da ne odu do prodavnice? Pa nemaju svi novca da naprave zalihe. Stanje u velikim prodavnicama je i ocekivano s''''obzirom na njegovu sinocnu pricu.


Neizvodljivo.Čak se i u Italiji može u nabavku.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Korona virus
30.3.2020 12:46:58   
gagana83


IZVORNA PORUKA: nata11

Stvarno kako funkcionise nabavka ako je totalna izolacija? Nemam zalihe pa da znam da li da se pripremim ili ne. 




Negde sam čitala, ne znam na koju državu se odnosi, moguće na Italiju ili deo Italije, ili možda na Kinu; postoji neka aplikacija i tu se prijaviš ako ideš u nabavku, uneseš podatke. Može valjda jednom ili dva puta na dan, jedan iz porodice.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Korona virus
30.3.2020 13:01:14   
vonavoj
I u Italiji se izlazi u radnju,jedan iz kuce,na 2 dana..morace i ovde..Mi smo za vikend bili u nabavci,mozda samo pelene i tablete za masinu za sudove u dm.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Korona virus
30.3.2020 13:16:20   
IvanaSK RR
I ja mislim da sam citala da je izlazak jednom u dva,tri dana.Meni majka kupila brasna i kvasca,samo sad treba otići po to 🤣 al jedna je mama ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Korona virus
30.3.2020 13:47:08   
flamingos
Ivana-jedna je mama❤Pozdrav i tebi,a i mami.Čuvajte se,proćiće sve.Ivanka,ljubi nam Ivku❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Korona virus
30.3.2020 15:25:42   
vonavoj
Sta kazete za broj? Meni se svidja sto pada,i sto prema broju testiranja,ispadne da je manje od 10% pozitivno. Aj da se nadamo i budemo pozitivni!!


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Korona virus
30.3.2020 15:46:54   
IvanaSK RR
Von,nisam sigurna ali koliko sam ih razumela taj broj obolelih su rezultati od pre par dana. A ovi sto su sad testirani ce biti rezultati za tri,četiri dana...opet kažem,nisam sigurna.
Sve i da nije tako,normalno je da ce nekad biti manje nekad vise zarazenih.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Korona virus
30.3.2020 16:17:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Aj da se nadamo i budemo pozitivni!!




Ja bih da se nadam i budem negativna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Korona virus
30.3.2020 16:51:33   
branki*
Ne mogu da idem i dzonjam u redu i kupujem zalihe .mrzi me i smor mi je.ako je jednom u dva dana da moze da se ide,ok.

Inace, mm uzeo čitavu nedelju slobodne dane.a,videće šta će sledeće. Pojavila se dva slučaja u našem gradu i on se uprpao.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Korona virus
30.3.2020 17:04:10   
Ivanka 75
Ja se iskreno nadam da ove mere daju rezultate. Ipak ovi sto se testiraju ovih dana su oni šetači i kafićari od pre 2 nedelje. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Korona virus
30.3.2020 17:21:19   
vonavoj
Branki,neka ga malo kod kuce.

Ana.sto si negativna😫

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Korona virus
30.3.2020 17:23:50   
IvanaSK RR
Von,mislim da je Ana mislila da se nada da ide na bolje i da bude negativna na koronu.😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Korona virus
30.3.2020 17:30:31   
vonavoj
Hahahah,realno! Bem ti sunce,u Pa 16🤪

Ne svidja mi se sto je puno ljudi na respiratoru.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here