|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
30.3.2020 17:49:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Von,mislim da je Ana mislila da se nada da ide na bolje i da bude negativna na koronu.😀


Upravo tako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Korona virus
30.3.2020 17:52:32   
flamingos
Da Von,to brine što je dosta na respiratoru.Nadajmo se da će sve biti ok.Moramo da mislimo pozitivno,a budemo negativni😁


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Korona virus
30.3.2020 19:14:04   
Duškić
Izolacija i da sto pre prodje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Korona virus
30.3.2020 19:48:34   
Ivanka 75
Proci ce i ovo, treba mu vremena, i nasih zivaca ali ce proci😊
Da smo zdravo i negativno! 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 30.3.2020 19:50:04 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Korona virus
30.3.2020 23:21:05   
princezica1
U Beogradu se hale pretvaraju u bolnice. Pored Sajma pominju se Pionir, Pinki, Arena. To su ogromni prostori za vise hiljada ljudi. Plus Spens i Cair. Nisam optimisticna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Korona virus
30.3.2020 23:26:04   
flamingos
Princezice,moramo da budemo optimistični.Bolje i da pripremaju,nego posle da bude kasno.Boga molim da ne zatrebaju sve te hale.Slušam,gledam,brinem,ali opet okrenem misli i kažem sebi-PROĆIĆE,BIĆE SVE OK.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Korona virus
30.3.2020 23:28:53   
princezica1
Cim pripremaju tolike prostore znaju da ce trebati. Sve ce proci samo je pitanje koja je cena. Pre nije bila Arena u planu a sad jeste.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Korona virus
30.3.2020 23:30:53   
mati
Ja se sve vise brinem, ali ne od ovoga sto nam prezentuju na TV - u, vec sto svaki dan slusam kako ljude ne primaju u bolnice. I kako mnogo toga ne izvestavaju. I to nisu price rekla-kazala.
A i da hocu, me mogu da se iskljucim.
I naravno, koliko god postujemo mere, svaki dan gledam kako se ljudi igraju zivotima, posebno ova mlada deca koja ne odustaju od svojih okupljanja i nocnih sedeljki.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Korona virus
30.3.2020 23:33:02   
princezica1
Imamo i omladine od dvadesetak godina oboleli od korone.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Korona virus
30.3.2020 23:50:34   
vonavoj
Interesantno da se niko sa sajma nije oglasio.tj.odgledala sam snimak mladica koji kaze da je usao u trecu nwdelju,i da mu je jedan test negativan,i da 5 dana ceka rezultate drugog..znaxi kao zamorcici su na sajmu.umesto da su kod kuce u samoizolaciji...mozda ih nece ni pustati kuci posle 2 negativna testa,jos 14 dana..da ce tome sluziti sajam...uzas.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Korona virus
30.3.2020 23:57:14   
princezica1
Ja sam razumela da na beogradski sajam idu samo novotestirani pozitivni.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Korona virus
30.3.2020 23:59:50   
degu


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Aj da se nadamo i budemo pozitivni!!




Ja bih da se nadam i budem negativna user posted image



😁😁😁

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Korona virus
31.3.2020 0:06:01   
flamingos
Degu,slažem se,samo pozitivne misli.Moramo tako...


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Korona virus
31.3.2020 0:12:22   
Ivanka 75
U Čair jedva 200 kreveta da stane.


Nista im ja ne verujem. Mislim da ima bar 10_x_ vise zarazenih na ulici i da nam mazu oci da bi mozda stvorili imunitet krda (ne mogu sad da se set_im kako se to kaze na sprskom 🙄) 
I sestra u Kg kaze da je gomila ljudi bolesna a ne lrimaju ih u bolnicu. Ne javljaju se na tel, isto kao i ovde. A drugarica iz DZ mi kaze da lekari masovno uzimaju bolovanja da ne bi bili izlozeni. I sad ko ce da leci bolesne? 
Jos jedan dokaz da se medicina zavrsava na vezu a zarad statusa  i plate. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Korona virus
31.3.2020 0:14:07   
Ivanka 75
Sta je od svega nabitnije....? Ja vise nisam pod stresom...👍
15 dana zbog budala nisam jela ko covek. E neces vala! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Korona virus
31.3.2020 0:35:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mislim da ima bar 10_x_ vise zarazenih na ulici


Kon i Kisićka su rekli (onomad kada je bilo oko 300 zaraženih) da je realan broj 10x veći. Videćemo, ja se nadam da se hale pripremaju samo za ne daj bože. Bolje je biti spreman mada mnogo toga nema logike. Oni ljudi u Košutnjaku već 5 dana čekaju na rezultate, ako i nisu bili zaraženi sad već verovatno jesu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Korona virus
31.3.2020 0:35:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: degu



IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Aj da se nadamo i budemo pozitivni!!




Ja bih da se nadam i budem negativna user posted image



😁😁😁


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Korona virus
31.3.2020 0:58:33   
Ana RR


Klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Korona virus
31.3.2020 6:42:03   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

U Čair jedva 200 kreveta da stane.


Nista im ja ne verujem. Mislim da ima bar 10_x_ vise zarazenih na ulici i da nam mazu oci da bi mozda stvorili imunitet krda (ne mogu sad da se set__im kako se to kaze na sprskom 🙄) 
I sestra u Kg kaze da je gomila ljudi bolesna a ne lrimaju ih u bolnicu. Ne javljaju se na tel, isto kao i ovde. A drugarica iz DZ mi kaze da lekari masovno uzimaju bolovanja da ne bi bili izlozeni. I sad ko ce da leci bolesne? 
Jos jedan dokaz da se medicina zavrsava na vezu a zarad statusa  i plate. 



Lekari uzimaju bolovanja...no koment osim da je dokqz da smo mi kao narod jedne velike p....ckice. katastrofa. A kad uzmu tako bolovanje onda im jenonih 65% prihvatljivo? Ma katastrofa smo. Imam druga koji se javio volonterski da radi sa pacijentima zarazenim kovidom. I da newsflash nije Srbin vec je Hrvat. Bas smo kriticni majke mi u svakom smislu. I ovi sto senokupljaju na kejubi voze rolere u guzvi. Ko da nema jos negde da se rola. I ovi sto prave zalihe pa ne mozes u prodavnicu uci. Ja juce odustala. Toliki red isprwd univera jer ima previse ljudi unutra a dele po jedan  kvasac na kasi. Ej zbog jednog kvasca guzva. Brate napravite beskvasni hleb.  O postovanju rastojanja necu ni da pricam. O 24h ne bih ni da krecem. Od koga ce drzava da konfiskuje psenicu ako stave zabranu za sve? Na selima ne smeju to uvesti. Kako pcelari da vode pcele na ispasu? I td i td. Da li se jos nesto kuva pored korone. Sigurno. Odgovara imnova situacija da bi se odradile neke stvari krisom ili bar u drugom planu. Testira li neko migrante il su oni imuni? Evo konacno pristali da salju avione po nase ljude sirom sveta. I ovaj ce nam precednik Avrsiti u Hagu nastavi li ovako. S tim sto je prosli za njega bio  gospodin coek. Lepo rekli ljudi Milosevica ce od blata praviti. Milosevic je samo jednu firmu tj samo jedan deo drzavne firmw prodao za vreme svoje tiranije kako kazu. A ovo je kao demokratija? Ja bas nisam apokalipticna. Mm je taj kod nasnu porodici ali verujem danje u pravu. Sad kad krene kriminalni otimacina....ljudi gladni.. bez para be posla sa decom koju treba hraniti. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Korona virus
31.3.2020 7:36:54   
jess021
Ljisooooooo, dobar jutar! Citav esej ranom zorom 😊


Ne mislim nista lose, vec cim vidim vreme kad je pisano, znam da si ti. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Korona virus
31.3.2020 7:57:21   
Misha i Ljisha
Mogla sam i oko 4 😂  


Nego znate kad je mm rekao da uterujemo i punta u dvoriste jer cw izvlaciti gorivo iz kola? E pa pocelo je. Evo u sred NS na bulevaru oslobodjenja u toku noci izvukli ljudima gorivo iz kola. I to nije rekla kazala vec moja drugarica objavila kod sebe na zidu ,zivi u blizini. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Korona virus
31.3.2020 7:59:02   
jess021
Ljiso, ja nemam gde da uteram🤣


Ali to su radili i bez korone. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Korona virus
31.3.2020 8:01:36   
Misha i Ljisha
Hehe mi imamo di da uteramo 😂 jesu radili i bez korone ali ce tek sad da bude haosa. Kaze mi juce zena sto drzi ovde lokalnu prodavnicu da se plasi da ce joj obiti prodavnicu. Kaze nikad je nije bio strah do sad


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Korona virus
31.3.2020 8:07:22   
jess021
Ma slazem se, iako se nadam da nece doci do toga. Ovo je tek 2 nedelje, ali videcemo. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Korona virus
31.3.2020 8:57:10   
pari
Meni i dalje nije jasno sta ce tolike hale...da li ce stvarno toliko ljudi biti bolesno toliko da ne noze kuci da se leci, nego u tim halama...


Od maminih i tatinih kumova sin, snaja i deca imaju koronu...u Francuskoj zive...svi su kod kuce...deci nije nista bilo. Snaji proslo posle dve nedelje, a sinu prolazi upravo. Temp, kasalj, gubitak cula mirisa i ukusa, jaka malaksalost...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here