|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
16.4.2020 16:09:43   
milicicak
Degu, tako kaze i nasa dr. Al sad je vandredna situacija... Izes ga, ja bih urin sigurno odnela bar da budem mirna da nije urinarna. Ovih 15 privatnih labiratorija u mojoj ulici radi svaki dan


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Korona virus
16.4.2020 16:11:46   
milicicak
Mada, ako je on ok ovako, neki obicni virus je najverovatnije


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Korona virus
16.4.2020 16:54:45   
flamingos
Mili,kako ste?Spada li temperatura?Ako,uradite analize.Muke.Ljubim da budete zdravi i bestraga da ode ta temperatura❤


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Korona virus
16.4.2020 17:11:30   
gocic
Ma ispametis se sa tom temperaturom.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Korona virus
16.4.2020 18:53:29   
Misha i Ljisha
Dosta sad testiraju. Za pohvalu. Izes ga ne mozemo se porediti sa Hrvatskom njih ima manje, i Slovenijom nikako. Tako da ajd da kazem da su sad neki zadovoljavajuci rezultati. Spram nase populacije. Nego nije mi jasno zasto ista pravila vaze za celu Srbiju? Eto u Vojvodini dnevno samo 10tak slucajeva, juce 14 danas 10. Sve ukupno u Vojvodini hospitalizovano 500 i nesto ljudi i o racunaju Pancevo gde su hospitalizovani i ljudi iz Bg, Sto vaze iste mere? Umesto samo po gradovima gde su zarista da bude 24h karantin oni svuda. Mislim eto na Ceneju i u redovnoj situaciji nikadn nikog nisi sretao na ulici user posted image meni bi bilo logicno da te mere vaze za vece gradove i zarista. A ovo maltretirati celu naciju nije ok. Ni Italija nije u celoj zemlji donela takve mere vec samo u kriticnim oblastima. I nema ulaska i izlaska odatle i cao. A tu je vojska da se stara o tome. Ne nego je ovde moc na delu da se pokaze koliko je neko mocan. Fuj

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Korona virus
16.4.2020 21:12:24   
pari
To je u pitanju...pokazivanje moci...izigravanje boga...


Danas je svuda bilo dosta ljudi...bas smo morali da se potrudimo da bismo se sklonili od ljudi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Korona virus
17.4.2020 7:29:18   
pari
Degu,kako ste?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Korona virus
17.4.2020 8:22:25   
Maslacak15
https://m.imgur.com/a/wCiixHC
poucna slika za dobro jutro! naslov.  berlinski javni prevoz u spicu saobracaja :tokom epidemije. poruka: tako se kontrolise situacija.
sistem funkcionise S bahn je poluprazan. a ne uteras sve u tor 5 dana, skratis radno vreme prodavnicama, posta radi 3 h i onda se pitas zasto su guzve ????? i onda je narod glup kriv i nerazuman.
realnost je bitno drugacija i nazalost nije problem u narodu nego unesposobnosti. 



(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Korona virus
17.4.2020 8:32:27   
gocic
Maslačak. Bas kako si rekla . Poučna je.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Korona virus
17.4.2020 8:42:35   
gagana83
Baš tako.

U ovom periodu, uoči praznika je uvek veća gužva u marketima. Uz to ti zatvoriše ljude na nekoliko dana, skratiš radno vreme marketima a pijace zatvoriš.Onda se čudimo gužvama u marketima. Pa moraju se ljudi snabdeti.Mozga bez.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Korona virus
17.4.2020 9:10:13   
Ana RR
Da, market je ok al pijaca na otvorenom nije. Ovo je ludilo mozga. Ali niko kao mi, niko u Evropi... naše radnje pune, njihove prazne, mi, mi, mi.... povraća mi se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Korona virus
17.4.2020 13:49:52   
Dragica Draga
Ddgu, kako ti je sin, jeste radili nesto od analiza?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Korona virus
17.4.2020 13:55:18   
Mačak25
Cao, evo i ja da se prikljucim. Plasim se korone ali se vise plasim razdvajanja od deteta. Mislim da se generalno slabo prica o tome. Ok, ako se roditelji razbole dete ce kod rođaka. A sta ako je samo dete pozitivno? Realno sa nasim testovima je i to moguce. Zanima me da li su ona deca sama u Misovicu bez pratnje majke? Ako je tako to je grozno... U Tiršovoj ne primaju majke, samo do 12 meseci, rekli na tv-u pre neki dan. To vazi za decu koja su primljena zbog nekih dr. oboljenja, ne korone. Kako to objasniti maloj deci, do 3 god.? To moze ogromne posledice da ostavi. Mislim sta god da ima moje dete pa isla bi sa njom na kraj sveta, bila pozitivna ili ne. Jedino sam nasla podatak da deca idu u bolnice za njih, a roditelji za odrasle. Ma odlepila sam... Razumem da je pandemija ali razdvajati decu mi je van svake pameti. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Korona virus
17.4.2020 14:57:49   
Lalalend
Pozdrav, izasla je vest danas da se skole nece otvarati i da ce skolska godina biti zavrsena krajem maja putem online ucenja. E sada me interesuje sta je za fakultete i kada ce biti ispitni rokovi onda, ako neko ima neko misljenje volela bih da cujem. Evo sta je rekao Sarcevic vezano za visoko obrazovanje danas


"On dodaje da je kada je reč o visokom obrazovanju bilo zahteva da se umanji školarina, ali da je to deo o kome odluku ne donosi Ministarstvo već je nadlžena svaka visokoškolska ustanova.

- Ono što je do nas jeste da popravimo uslove nastave i rada i mi smo već u tom poslu sa timom premijerke Ane Brnabić da se pojača internet tamo gde je potrebno. Stava sam, da od juna do oktobra treba omogućiti sve rokove za ispite – poručuje ministar Šarčević."


(odgovor članu Mačak25)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Korona virus
17.4.2020 16:06:14   
flamingos
Lalalend,čula sam i ja da se krajem maja završava školska godina.Za fakultete ne znam.Objaviće sigurno.Pozdrav❤


(odgovor članu Lalalend)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Korona virus
17.4.2020 19:15:48   
degu
Macak25 to je ono cega sam se ja uplasila, vec sam imala scenarije u glavi, da ce mi testirati dete, da ce biti lazno pozitivan, da ce mi ga odvesti, tog razdvajanja se jedino bojim...

Bogdan je u sustini dobro kad nema temperaturu, nema vise nikakve simptome, ni sline, ni kasalj, nista. Otekle su mu zlezde kao zauske da ima, tako da korona nije sigurno, on je ovo imao vec 2 puta. Nemamo pojma sta je. Prvi put su posumnjali na zauske, sledeci put smo radili analize na mononukleozu, enzime jetre. Sve je bilo ok... Oba puta je pio antibiotike. Sad mu ne skace bas tako cesto temperatura kao prosli put, otprilike na 5 sati i lako se skida. Prosli put smo jedva skidali, tako da nista sad nije za paniku. Prosli put je crp bio 74. Stvarno ne znam sta je ni koje analize da odradimo kad ovo prodje, jer mu se ponavlja. Korona u svakom slucaju nije.Mislim da je velika greska napravljena sa ovim policijskim casovima, svaki put su guzve pred zatvor. Kod nas ljudi  nista ne postuju, druze se preko baste, prelaze jedni kod drugih, kafenisu, druze se, mada kod nas i nema puno obolelih.Ljiso slazem se i s tim da nisu trebale biti svugde iste mere, vec su trebali donositi lokalno u zavisnosti od situacije. Mi smo i dalje ok sa ovom izolacijom, deci je lepo u dvoristu, sve imaju.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Korona virus
17.4.2020 19:20:43   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: flamingos

Lalalend,čula sam i ja da se krajem maja završava školska godina.Za fakultete ne znam.Objaviće sigurno.Pozdrav❤





To vazi iskljucivo samo za maturante. Izvuceno je iz konteksta. Samo maturanti zavesavaju u maju

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Korona virus
17.4.2020 19:23:23   
Ana RR
Degu, baš sam pričala i Voci, njen klinac je isto imao jako uvećane žlezde, kao zauške. Moj Marko je to imao i rekli su da je upala pljuvačne žlezde. Prepisan je bio pancef ali je dr na Institutu rekla da će možda morati injekcije. Međutim, dobro je reagovao na sirup. I rekla nam je da obavezno sisa limun, zbog pljuvačke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Korona virus
17.4.2020 19:24:02   
milicicak
Degu, super! Bas mi je drago!


Ja gledam slike danas... Dvorista zgrada prepuna dece i ljudi koji se druze... u Zemunskom parku poskidali trake, klinci jure roditelji na klupama pricaju... ekipa iz kraja pije pivo za stolovima.
A onda svi kazu kako se u Nemackoj policija zahvaljuje gradjanima sto postuju mere i zasto to kod nas ne moze tako...
Da se razumemo, grozno je sto se ova situacija koristi za politicku promociju i skupljanje poena ali zaista mislim da ovi nasi znaju sa kim imaju posla i da su mere spram mentaliteta. A zasto su svuda iste ni ja ne razumem.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Korona virus
17.4.2020 19:28:38   
flamingos
Hvala Ljisho na obaveštenju.Nije naglašeno za maturante.I bolje da idemo do 14 juna,završimo,nego da leti uvedu nastavu.❤


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Korona virus
17.4.2020 19:30:58   
Dragica Draga
Kako je to moguce da je danas tskva situacija, da se ljudi druze po dvoristima zgrade??

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Korona virus
17.4.2020 19:51:45   
degu


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Degu, baš sam pričala i Voci, njen klinac je isto imao jako uvećane žlezde, kao zauške. Moj Marko je to imao i rekli su da je upala pljuvačne žlezde. Prepisan je bio pancef ali je dr na Institutu rekla da će možda morati injekcije. Međutim, dobro je reagovao na sirup. I rekla nam je da obavezno sisa limun, zbog pljuvačke.




_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Korona virus
17.4.2020 19:57:49   
degu
Slucajno objavih a ne vidim vise opciju uredi. Anci hvala ti na ovome! I ja od pocetka sumnjam na upalu pljuvacnih zlezda, on je mali, cacka usta stalno, tako da verujem da je to, ili mu padne imunitet pa bakterije koje su tu redovno se prenamnoze i postanu patogene.
A stvarno ne znam sta je s ljudima, onda na kraju ne znam ko je lud, mi sto postujemo ili oni sto se seckaju, ali svi odgovaramo za sebe. Ja bih samu sebe pojela da se zbog moje neodgovornosti nesto desi. Ovako se cuvamo, cuvamo decu, dedu koji zivi s nama i sta hod da bude, znacu da smo uradili sve sto je do nas, a bice sve dobro. 

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Korona virus
17.4.2020 20:01:51   
flamingos
Degu,ne brini zbog žlezda.To je zbog pada imuniteta.Povućiće se.Sve i da se ne povuku bezopasne su.Znam decu koja imaju žlezde i da im je dr.rekla da,kod nekih infekcija,pada imuniteta iskoče,pa se povuku.Neka deca su jednostavno sklona tome.Ne brini.Budite dobro.Ljubim vas❤


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Korona virus
18.4.2020 22:55:45   
pari
https://www.danubeogradu.rs/2020/04/ublazavanje-mera-vanrednog-stanja-od-21-aprila-2020/


Da li je moguće ovo nebulozmo rešenje:  Stariji od 65 godina moći će tri puta nedeljno da šetaju po pola sata – utorkom, petkom i nedeljom od 18.00 do 1.00.?
Strašno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here