|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
28.3.2020 18:44:43   
Sanjica26 RR
PO meni je to maltretiranje dece, a i roditelja. Ma, daj nek olade barem vikendom. Ja npr decu ne smaram vikendom. Vise oni meni pisu.user posted image Vikend je i treba da se malo svi opustimo. Nasa uciteljica im je jutros samo poslala neku igricu za srpski jezik. Nije T ni videla. Tek malo pre je pregledala poruke. I gledamo da ne bude na telefonu kad nema obaveze.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pohađanje nastave od kuće
28.3.2020 20:45:09   
branki*


IZVORNA PORUKA: gagana83

Moje dete danas imalo prvi test iz engleskog. Preko aplikacije Zoom.

Nastavnik im je poslao link preko kog su se prijavili, poslao test koji su radili 45 minuta. Nakon toga je poslao rešenja i roditelji su imali 10 minuta da pregledaju, boduju (ovo mi nije jasno, što roditelji to rade) slikaju i pošalju na mail. U principu, zadovoljna sam kako je ispalo. Mada nešto imam osećaj da će biti više petica nego ikad.


Da se on ne smara oko ocenjivanja verovatno😅

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pohađanje nastave od kuće
28.3.2020 21:01:49   
flamingos
Naša učiteljica je super.Vikendom nas ne opterećuje,samo nam je danas poslala link da gledamo predstavu,ko želi,naravno.Čak nam ni domaći nije isuviše zadala,baš ima razumevanja,super sarađujemo.Naravno,ono što mora,to deci pošalje na grupi,slajdove,šta da prepišu nakon predavanja koja odgledaju na tv.Kaže šta još dodatno imaju da urade iz radnih sveski.Pisali su i sastav iz srpskog,to do srede trebali da pošalju,a ostalo do nedelje mejlom.Mi joj danas sve poslali i sad smo mirni do ponedeljka.Ankete šalje,obaveštava nas o svemu.Izguraćemo i to❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pohađanje nastave od kuće
28.3.2020 23:15:18   
princezica1
Kad je zena normalna sve je lakse. Ocekivala sam radnu subotu danas izgleda da su to ukinuli.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pohađanje nastave od kuće
28.3.2020 23:23:33   
flamingos
Princezice,mislim da je prošla subota bila radna pošto je nastava krenula od utorka,pa da se nadoknadi ponedeljak.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pohađanje nastave od kuće
28.3.2020 23:58:56   
princezica1
Moguce da je zbog toga. Volela bih da vikendi ipak budu slobodni.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 6:40:02   
Misha i Ljisha
Posle Uskrsa je svaka subota radna 😬


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 9:18:50   
flamingos
Hvala Ljisho na obaveštenju❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 9:40:29   
IvanaSK RR
Ma nek uvedu i nedelju. A mogli bi i troduple casove.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 9:47:15   
Misha i Ljisha
user posted image Ivana ja samo kad sam cula da nema raspusta slog me strefio.A da ne pricam da primam mailove non stop. Sad me direktorka kori sto nisam poslala materijal za djake koji nemaju mogucnost za online nastavu. Sere mi se. Od ta 3 djaka jednu sam videla na 15 minuta i izasla sa casa. Pazite od 1.septembra na 15 min. Nju sad zanima sta radimo... Drugi koji valjda nije ni trebao da upise srednju, sad se kao interesuje boze moj. Gilipter klasicni koji ima izgovor da se seta do skole a odstampani materijal verovatno baci u prvu kantu. Plus NEMA izgovora. Ima aplikacija na pametnim telefonima google classroom i SVI imaju pametne telefone. Tako da me ne zanima. Nek mi daju otkaz. Ionako su im razredne staresine u mojim ucionicama (ne znam zasto valjda neki vid provere) i psiholog i pedagog su u ucionicama pa nek oni skidaju i salju zabole me. Za te lenstine me ne zanima. Pukosmo svi od skole i roditelji i deca i nastavnici.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 10:12:34   
IvanaSK RR
Pa moj sin uglavnom i radi sve preko telefona. Od prvog dana mu je tamo instalirana ta e ucionica. Uglavnom slika i salje slike uradjenog domace,projekta.. Jedino nastavnica srpskog je trazila da rade bas u tom programu (i preko worda) da im moze tamo ispravljati sta treba.


Ne znam sto to ne radi i nastavnica matematike. Juce im je dala neki deo "kontrolnog" i rekla im da joj kazu ko koliko ima bodova jer ona ne može da vidi ko je sta uradio..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 11:16:19   
princezica1
Nisam iznenadjena uopste. Ljiso kako bi i dostavila materijal ovima sto kao ne mogu da prate online?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 11:20:07   
Misha i Ljisha
Saljem na mail od skole i onda im oni tamo stampaju. Ali stvarno ne vidim svrhu bas za te djake. Ajde da mi je neki dobar djak al taj bi se snasao ako nema neta. Presao bi do komsijine kuce i nakacio se na komsijski wifi. Ko sto radi moja komsinica. Zna moju lozinku nakaci se na nas net i obavi ako treba nesto. 


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 11:26:45   
princezica1
I onda se oni setkaju do skole da to uzmu, a preporuka da se kontakti svedu na minimum. Luda kuca.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 11:27:42   
flamingos
Ljisho,razumem te u potpunosti.Jiš ovakva situacija kakva je-pa da poludi čovek.Ali šta da radiš,takav smo narod.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 11:48:34   
Misha i Ljisha
Cela prosveta je poludala od ministarstva na dole. Snalaze se nastavnici ali to sta je sve prosle nedelje stiglo i ove na mail.od ministartsva od uprave skole od psihologa i pedagoga. Brate mili. Inu svakom stoji PROCITAJTE OBAVEZNO. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 11:51:54   
princezica1
Mi se zalimo, a sad da cujemo kako je prosvetarima. Ljiso mozda mogu da zalutaju u spam ti mailovi user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 13:30:10   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: princezica1

Mi se zalimo, a sad da cujemo kako je prosvetarima. Ljiso mozda mogu da zalutaju u spam ti mailovi user posted image

user posted image ma najgora sam od sve dece heheh...Iskreno ignorisem skoro sve i radim samo kad meni odgovara. Deca gnjave ne odgovara osim utorkom i petkom. Pa nisam ja placena da budem na raspolozenju 24h. nek idu gde sunce ne sijauser posted image i ministarstvo i uprava skole i pepsi sluzba i deca. Eto tako! user posted image imam i ja zivot i svoju porodicu. Pa kako bih se organizovala da brinem o svima i radim sve sto radim plus vodim psa kod veterinara na injekcije da sam vasceli dan na raspolaganju?

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 14:26:31   
IvanaSK RR
Nemoj tako za decu. I njima je tesko,a koga će cimati ako ne svog nastavnika. Ostale mozes gde hoces ;)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 15:39:15   
Sanjica26 RR
Meni deca pisu i vikednom. Uredno im odgovaram. Imam vremena i za svoju decu i za tudju decu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 16:21:38   
Misha i Ljisha
Ja odgovaram kazem samo utorkom i petkom. Tad i radim u skoli. Za razliku od skole ceo petak sam bila na raspolaganju od 7 ujutru do 7 uvece. Kod mene je problem, mislim problem nije problem vec ajd da kazem "poteskoca" jer nije da imam sve sedme razrede i puf okacim i svima isto. Vec radim u srednjoj strucnoj skoli sa raznim obrazovnim profilima i SVI do jednog razreda rade razlicito. Plus IOPi. Znaci i razliciti iopi.

Dok napravim prezentaciju. Pa okacim zadatke. Pa se nasnimim kako objasnjavam zadatke. I tako za svaki razred. I onda jos stavim svima testove od po 5 pitanja koje treba da urade da se osiguram da su procitali lekciju, bar prezentaciju. To je realno dosta posla. Plus odgovaranja ucenicima pa pregledanje tih testova pa objasnjavanje kako se kace u gugl ucionici. Sve to nosi jaaakooo puno vremena mnogo vise nego klasicno pripremanje za cas. I znaci prakticno za sve obrazovne profile svaki cas moram da pregledam sve testove. I jos da se bakcem sa upravom i nedeljnim planovima izvestajima koliko djaka je aktivno da li se neko jeste ili nije prijavio u gugl ucionicu i td i td.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 16:26:21   
princezica1
Ljiso ako ti ne cenis svoje vreme tek ce onda da te zezaju svi.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 16:32:40   
Misha i Ljisha
princezice tako je. I to uvek smatram. Kad sam trazila da mi sve naguraju u dva dana zbog putovanja i male dece izasli su mi u susret. Hvala im. Trazila sam fijoku u zbornici. Dobila je. Kaze kolega koji godinama radi kako on nije dobio fijoku. Izes ga. Nisi trazio. Mene je koleginica vec druge godine mog rada u skoli naucila nekim stvarima. Stalno sam menjala kolege, stalno. Kad neko ne dodje evo Ljilja ce da drzi cas. I jednom mi ona kaze "jesi primetila da me niko ne pita ni da menjam i kad znaju da imam prazan cas" user posted image Ja ostala u shoku. Ali tako je. Cenim sebe ispred svih. Svoje vreme. Naucila me tad te godine, a verovali ili ne da sam upisivale sve casove u nekim razredima bih imala preko 100 casova u toku skolske godine. EEEEjjjj 100 covece. Pa tacno sam bila luda

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 16:33:15   
mati
Zene moje, ja mislim da nas je ovaj vid nastave veoma poremetio, i vas ucitelje i nastavnike , a i nas roditelje. ne znam kako je ljudima sa dva skolska deteta ali meni je bas tesko. plus sto je M zaista dobar djak i pre svega ovoga sam bas slabo radila sa njim, tj nije bilo potrebe, samo kad negde zaskripi. bas mi je dobar i odgovoran.
Inace, nasa uciteljica je u petak pozdravila decu, pozelela lepo provedeno vreme sa najblizima i preporucila odmor... nije bilo domaceg.

user posted image odvikla me ova pametna telefonska tastatura na stavljanje velikih slova, ne slusa me lap top, mrzi me da ispravljam. hit.

< Poruku je uredio mati -- 29.3.2020 16:34:59 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 16:35:13   
princezica1
Ljiso tako i uci djake. Bice im korisno kao i gradivo ako ne i vise.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here