|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 11:02:50   
flamingos
Naša učiteljica upozorava rofitelje da ne piśu deci,vidi se,zna ona ko kako piše.Mogu da im pomažu,ali aman ne razumem-kao da je učiteljica luda.Zna ona svakog učenika.A tek da videte iz engleskog-slova u milimetar-ma važi.Poludeo svet.Da pišem detetu,a šta će ona da radi?To nikako nije dobro za dete,ej,treći razred smo i ne shvatam tu potrebu da,pojedine mame,idu iz krajnosti u krajnost.No to je njihov problem.Anđela je spremna za predavanje,odsluša,piše,čak mi ne da ni da je gledam dok piše😁Završi sve odmah i posle je slobodna-čita,crta,pravi nešto,vodi dnevnik,igra sa drugaricom neku igricu.Odigramo i po neku društvenu igru i tako prođe nekako vreme❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 12:14:23   
Sanjica26 RR

Sto se tice roditelja koji pisu deci jednu majku sam juce opomenula. Znam njen švrakopis, a sad je pod konac. Presla sam prvi put preko toga. Kaze ta majka da imam razumevanja. Deca imaju puno obaveza. Zvala sam uciteljicu. Kaze da svaki dan im dam po malo, a ne puno. Objasnismo se. Valjda vise nece. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.4.2020 12:15:47 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 12:23:36   
flamingos
Ako si je opomenula,Sanjice.Kao da ti ne znaš kako koje dete piše.Stvarno ne razumem čemu to?Čuj-imaju dosta obaveza.Rasporede,polako i sve se stigne.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 12:31:55   
IvanaSK RR
I imaju puno domaćeg. To ne znači da treba ja da pisem umesto njega. Nek joj diktira,a dete nek pise.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 12:44:36   
Misha i Ljisha
Upravo polemisemo (mi nastavnici) kako cemo takve djake da ocenjujemo.ODjednom su svi fizicari matematicari i pravi englezi. I to nije samo prepisivanje. Znaci znam da je tata inzenjer uradio cerki domaci koja kod mene ima 2 i koja treba inace da ide po IOPu ali roditelji ne dozvoljavaju. Ne zna da bekne necu sad da pisem detalje ali stvarno nema smisla. I kako sad?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 12:56:36   
mati
Ja sam vam skoro o tome pricala. Kada me zvala uciteljica jer sam pukla. I bas mi je rekla, ajde ovi u prvom i petom razredu, jos se ne poznaju, ali ostali ucitelji i nastavnici znaju mogucnosti svoje decei rukopis.
Iskreno, ja sam Matiji juce iscrtala tabelu, ali, to ke bilo iz srpskog, ona odradi na kompjuteru i nama posalje pa onda oni to u svesku. I naravno u programu napravi tabele. Tako da, ne bi gubili vreme, ja sam mu iscrtala tabele (u svesci iz srpskoguser posted image ), i citala mu tekstove a on je pisao. Jer i ako radimo nesto umesto njih, to je medvedja usluga, a ovo mislim da ne spada bas u pomaganje.
Sto se i vidi, jer uciteljica obavezno posle ispravi greske. Ima ih, ali sitne.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 12:58:09   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


Sto se tice roditelja koji pisu deci jednu majku sam juce opomenula. Znam njen švrakopis, a sad je pod konac. Presla sam prvi put preko toga. Kaze ta majka da imam razumevanja. Deca imaju puno obaveza. Zvala sam uciteljicu. Kaze da svaki dan im dam po malo, a ne puno. Objasnismo se. Valjda vise nece. 


Sta je to puno za decu? Mislim da roditelji preteruju,deca sad nemaju nikakve obaveze osim skole,nigde ne izlaze...sta im fali da rade,pisu,bolje to nego da bulje u tv,mob..Da se razumemo,evo i ja od jutros ne znam gde cu pre,J je dobila iz vrtics pesmicu da nauci,T ima za skolu,sama radi,ali joj M smeta,svima nam smeta🤪🤪i na sve to i rucak da skuvam i rasklonim...nezgodno je kad imamo mala smetala😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 12:59:01   
vonavoj
I neka si je sanjice opomenula😂😂


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 13:08:25   
Ivanka 75
Nasi roditelji trazili id uciteljice da ne zahteva da joj se salje svaki domaci, kazu deca ne mogu da postignu.


I uciteljica pristala jadna, ionako je mrze. 
Ja redovno saljem domaci. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 13:24:54   
gagana83
Ma je l moguće da roditelji pišu umesto dece? E svašta! Koliko god da imaju obaveza, nemaju sigurno više nego ranije. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 13:55:54   
Tiziana
Ja sve i da hocu ne mogu da stignem da pisem umesto njih. A i da mogu ne bih to svakako radila. Ja ih pustam da urade i bez da proverim da se posalje, jedino tako i oni imaju uvid kasnije u ono sto ne znaju kao i nastavnici.


Vecina ljudi kuka kako da ubije dan, samo da prodje dan i sl. Mi cini mi se sad imamo vise posla nego kad idemo u kanc. Ne mozemo da nadjemo vremena da malo provedemo sa decom. Kvalitetnog vremena. 
Blago onima koji to imaju! 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 14:04:09   
Misha i Ljisha
Jao jA Tiziana isto ne znam gde cu pre. Kazu mi gledako filmove. Koji crni filmovi covece raspadam se svaki dan sto oko kce deca poslovi. Ne pada mi na pamet da pisem umesto D. Ja cak vise nikakve veze nemam sa njenom gugl ycionicom. Ona ima tel instaliranu aplikaciju na njemu i cao. Citaj sama. Radi sama. Ali problem su moji srednjoakolci ionako uvek spremni na precice hehe


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 14:06:12   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

I neka si je sanjice opomenula😂😂




Von, kaze uciteljica jako im malo daje. Prosto da se ne ulenje i da ne izgube kontinuitet. Petkom po rasporedu imaju likovno i muzicko. Tada crtaju i pevaju, da bi ih oslobodila za vikend.
Ja imam dam jednom nedeljno jedan domaci od tri pitanja. I do kraja nedelje da posalju. Odgledaju video lekciju. Radimo danonocno lekcije, grupa nas kolega, mm posle napravi video. Veliki je posao. Jako kasno legnemo mm i ja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 14:25:15   
IvanaSK RR
Von,meni je puno u smislu da ja moram da mu objasnjavam lekcije koje bi mu inace objasnili nastavnici u skoli.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 14:32:17   
flamingos
Mi danas imali likovno.Evo Anđela završila srpski i matematiku i crta iz likovnog.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 15:14:28   
princezica1
Kako pisu roditelji u Viber grupi, ispravljace uciteljica i njihove domace zadatke.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 18:29:26   
Ivanka 75
Moje dete upravo ima kontrolni iz matematke. 😊
Mi gledamo film u dnevnoj, ona radj u svojoj sobi. Sinoc imali kontrolni iz prirode i drustva. 😊 


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 18:45:57   
flamingos
Srećno Ivka,pametna devojčice.Ljubim vas punooooo❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 18:56:31   
branki*
A,kako tek pišu pojedini nastavnici u našoj kolektivnoj Veber grupi....



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 19:09:38   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Srećno Ivka,pametna devojčice.Ljubim vas punooooo❤





Hvala Flam, ljubimo vas, za Andjelu posebni poljupci na daljinu 😊😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 19:13:48   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: branki*

A,kako tek pišu pojedini nastavnici u našoj kolektivnoj Veber grupi....




Mora da su mnoooogo ponosni na svoje djake 😊

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 21:15:09   
Misha i Ljisha
e najbolje mi kad napisu "kod mene SVI rade" da nisam kulturna oterala bih ih tamo gde ne sija sunce. Rade oni sto su radili i mozda su se pojedinci eto malo vise ukljucili iz dosade ali ti prepisuju

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 23:04:19   
Ivanka 75
Ja znam da u Ivinom odeljenju mnogi nista ne rade. Roditelji su se sami izjasnili da nemaju vremena da rade sa decom sada. Znam za svoje i jos jedno dete da 100% rade sve redovno. I mozda jos nekoliko ciji su roditelji dovoljno odgovorni i savesni i ne traze izgovore. Ivka uradi domaci od danas za sutra ali ga uradi. Slikam i posaljem u gugl ucionicu. Cak se i mm ukljucio ovih dana 😊 Ljubi ga zenica ❤️


A kad na jesen podju u 4ti teeeeek ce da bude kukanja od pojedinih majki 😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 23:35:41   
princezica1
Ljiso sreca da si kulturna user posted image

< Poruku je uredio princezica1 -- 1.4.2020 23:36:18 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Pohađanje nastave od kuće
2.4.2020 6:43:46   
Misha i Ljisha
Jel vidis da jesam kulturica 😂


Nego bice problem. Evo kolko njih mi kaze da uopste ne prate nastavu online eventualjo aamo srpski i matematiku. Sinoc mi salje jedna mama poruku da ne znaju da urade ZADATKE ZA PRVI RAZRED nastavi niz. No koment. Ok jeste puno za domaci 3 str sto je dala uciteljica ali moja D iJavila da nikad laksi domaci nije bio. Jedno dete ne zna do 10 da racuna i kaze njegova mama do 20 nema sanse a naucice kad krene u drugu. Bice raznih problema naredne godine jer se ovo online racuna kao da su imali redovnu skolu i predjeno gradivo. Retko ko ce nesto ponoviti naredne godine

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here