|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 16:38:56   
Misha i Ljisha
Jeste mati jako je sve poremetilo. I moja D uglavnom je sve radila sama sramota me da kazem ali najcesce je nisam ni proveravala. Sad naravno moram da sedim pored nje objasnjavam i radim sa njom. Djaci me zovu na whatsapp viber da im resavam zadatke (ovi moji privatni djaci) meni je OPSTI HAOS zbog skole. Kolega stariji zove pita kako se koristi Loom (program za deljenje monitora jer je matematicar i on deci MORA ipak zivom reci objasnjavati zadatke nije to istoriija nauci od 50 do 55 str). Pa me zove Ljiljo ne ide mi, kako sad, sta sad. Mm na kraju pop...i rekao ne javljaj se vise nikom na telefon. Kao na centrali da radim

Princezice tako je. I treba to deca da nauce. I D to uvek govorim. PRVO i osnovno NAJVISE volis sebe! Mozda zvuci sebicno ali tako mora u ovom surovom svetu. Ja sam sebi jos tonu obaveza stavila na vrat. Ali to je jer sam JA tako HTELA. Ali ono sto necu i sto smatram da je cisto gubljenje vremena kao stampanje tog materijala za djake koji nikad ne pisu na casu NECU iz principa!

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 29.3.2020 16:43:19 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 16:44:07   
mati

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jeste mati jako je sve poremetilo. I moja D uglavnom je sve radila sama sramota me da kazem ali najcesce je nisam ni proveravala.

Joj Ljiso sestro slatka, ista situacija. Ja sam to par puta uciteljici rekla. A i sada, nesto iz matematike bilo, i ja kad on nije gledao povucem pravu malo duze (da ne objasnjavam sad), posaljemo uciteljici, kad ona odg kasnije , cetvrti zadatak greska, i to bas taj moj deo... i naravno da sam morala da joj kazem da sam ja pogresila.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 16:48:29   
princezica1
Kladim se da te kolege ne vole previse, ali bi voleli da imaju deo tvoje sportske drskosti.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 16:55:53   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: princezica1

Kladim se da te kolege ne vole previse, ali bi voleli da imaju deo tvoje sportske drskosti.

user posted image verovatno ehheh...Ovi sa kojima se druzim oni me obozavaju

hehhe moram da editujem. Ako me neki kolega licno pita da ga menjam uvek pristanem. Pogotovo ako smo dobri. Menjala bih ja i kad bi me direktorka stavila na raspored naravno. Ali me jos nije stavljala user posted image a prazan cas imam petkom i to redovno zbrisem nekad cak i odmah posle treceg casa, nisam ni na velikom odmoru u zbornici. Odem taman da izluftiram. I onda nisam ljudima na ocima i zaborave meuser posted image

Evo stigao mi mail od direktorice. Obuke za nastavnike izgleda sledece nedelje. Pa covece sto meni ne plate obucavam kolege i D uciteljicu obucavam user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 29.3.2020 17:03:03 >

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 22:13:11   
Tiziana
Ja mislim da je generalno sad rad od kuce pojacan nekim dodatnim i izmisljenim zahtevima da slucajno neko nema slobodnog hoda. i nama je jako tesko organizaciono i posao od 9-17h,ali najcesce i duze jer svi znaju da nemas kud, da si kod kuce pa kad si vec tu sto da jos nesto ne uradis, i decija skola, dva skolarca, i dorucak/rucak/vecera... cini mi se da sam umornija nego kad idem na pisao i deca u skolu. glava mi puca uvece. 

ali, prilagodjavamo se... svi. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.3.2020 22:45:47   
gagana83


IZVORNA PORUKA: branki*



IZVORNA PORUKA: gagana83

Moje dete danas imalo prvi test iz engleskog. Preko aplikacije Zoom.

Nastavnik im je poslao link preko kog su se prijavili, poslao test koji su radili 45 minuta. Nakon toga je poslao rešenja i roditelji su imali 10 minuta da pregledaju, boduju (ovo mi nije jasno, što roditelji to rade) slikaju i pošalju na mail. U principu, zadovoljna sam kako je ispalo. Mada nešto imam osećaj da će biti više petica nego ikad.


Da se on ne smara oko ocenjivanja verovatno😅



To sam i ja mislila ali onda mi je u mail-u napisao da sam jednu grešku previdela a da sam joj prestrogo oduzela poen kod drugog zadatka. Znači proveravao je. Moguće da su takva uputstva dobili, da roditelji proveravaju. Ne znam.
Inače, moram da pohvalim nastavnika engleskog. Ne zbog ovoga oko ove online nastave, nego uopšte. Deca ga obožavaju. Više tuguju što će se rastati od njega, nego od učiteljice. Baš se trudi, na vrlo zanimljiv način im predaje. Iako je drugarski nastrojen prema njima, stalno se šale i smeju, kad predaje samo muva može da se čuje.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.3.2020 8:45:58   
branki*
Super,Gagana!

Meni ne bi bilo napor da nije svih tih meilova koji stižu od školske uprave i direktora i pedagoga. I silnih izveštaja koje njima saljemo i nedeljnih planova.Sinoć sam legla ,sve poruke sam isčitala. Jutrošeno ustala oko 8 i evo vidite tel.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.3.2020 8:53:09   
Misha i Ljisha
branki bas to. Isto minimum 50 i vise poruka na viberu. Ubijaju nas. Te nedeljni planovi te izvestaji te ove nedelje obuka ma...djaci i predavanja su najmanji problem u prici

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.3.2020 8:58:03   
branki*
Da,ljiso.50 samo od jutros!znaš šta je do kraja dana.meni telefon počeo da koci.ali stvarno. Ranije bio super.poslednjih dana samo se ukoči.to non stop nešto. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.3.2020 8:59:15   
Misha i Ljisha
Znam branki jos mi danas imamo OV i to preko viber grupa. Grupa imam ne zna im se broj user posted image usijace mi se telefon

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.3.2020 9:00:21   
Sanjica26 RR
Obavestenja preko meilova i mlacenje prazne slame preko vibera. Zbog toga sam rekla da deci odgovaram jer su deca najmajii problem. Ove nedelje nova obavestenja treba da stigu od skolske uprave. Bas me zanima sta su opet "pametno" smislili. Moje grupe su sve utisane. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.3.2020 9:35:12   
branki*


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Znam branki jos mi danas imamo OV i to preko viber grupa. Grupa imam ne zna im se broj user posted image usijace mi se telefon


Ne znam čemu sad odeljensko.stvarno.neka zakomplikuju sve što se može zakomplikovati. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.3.2020 11:37:37   
princezica1
Ne mogu da poverujem da je svih 50 poruka jednako vazno. Klasicno zatrpavanje. Citam da online nastave nece biti samo 17. i 20. aprila.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Pohađanje nastave od kuće
31.3.2020 8:22:00   
Misha i Ljisha
Izmlatili juce praznu slamu 😂 danas konacno skola u smislu casova. 


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Pohađanje nastave od kuće
31.3.2020 11:54:03   
princezica1
Ljiso sta predajes?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Pohađanje nastave od kuće
31.3.2020 12:00:22   
mati
Evo i casa psihologije "Zadrzi osmeh na licu"... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Pohađanje nastave od kuće
31.3.2020 12:13:49   
Ivanka 75
Pita Iva "sta je sad ovo?" 😂 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Pohađanje nastave od kuće
31.3.2020 12:43:55   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: princezica1

Ljiso sta predajes?



Fiziku

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Pohađanje nastave od kuće
31.3.2020 13:53:55   
Sanjica26 RR
Moj naj omraženiji predmet😀


Ja cekam da mi se smiri malo vrtoglavica, pa da spremim deci rucak. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.3.2020 18:17:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Pohađanje nastave od kuće
31.3.2020 14:57:21   
princezica1
Vidis ja sam mislila da si matematicar. Opasna si user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Pohađanje nastave od kuće
31.3.2020 15:12:22   
Misha i Ljisha
Ahhah blisko povezana oblast sa fizikom. Najgori smo oduvek 😂


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Pohađanje nastave od kuće
31.3.2020 18:34:13   
flamingos
Da,da,i psihologiju smo imali😁


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 6:47:54   
Misha i Ljisha
Sinoc sam na kompu visila do pola 12. Dok sam pregkedala sve domace...koji su mahom uradjeni od strane roditelja ili privatnih nastavnika 😁 ili prepisani. Ali sta cu. Svaki trud se sad racuna. Najsmesnije od svega mi je sto je u jednom razredu jedina tacno uradila zadatak devojcica koja ima 2 iz fizike i koja bi po mom iskrenom misljenju a i misljenju drugih nastavnika trebala da radi po iOPu ali roditelji ne dozvoljavaju. Tata joj je inzenjer verujem da je on uradio zadatke 😂 . Naravno ja sad ne da necu ulaziti u tematiku znas li ili ne znas. Svaki trud senu ovoj situaciji nagradjuje


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 9:18:59   
IvanaSK RR
Ljiso,sin je imao "kontrolni" iz matematike. Tekstualne zadatke im je dala prvo,radio je sam,jeste se pomagao sveskom. To im je dala u programu nekom da urade,a on je prvo radio u svesci za vezbanje. Nije imao maksimum ali je sto se mene tice super odradio. Posle im je zadala zadatke pa je radio u svesci. Sam je uradio dovoljno za neku dvojku otprilike ali pošto mu je tata bio tu i objasnjavao i one zadatke koji mu nisu jasni vidim da je sin slikao i koji zadatak vise (mozda za trojku 🤣). Ne može da salje sve,nema tolikog varanja😁. Nastavnica sigurno zna koliko ko od njih moze da uradi.


Istina,sin je krenuo sa privatnim casovima pre svega ovog i znam da ga je hvalila zadnje dve nedelje nastave. Inace,moj sin cesto uradi tacno zadatak koji je tezi,a pogreši u laksim..
Sto se tice ostalih predmeta nisu imali kontrolne,al mnogooo domaceg imaju. Pomazem mu kad treba a treba cesto kod novih lekcija. Trenutno je fizika veci problem i od matematike😁 dobio je kaznu sinoc,i danas ceo dan ucenje fizike.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Pohađanje nastave od kuće
1.4.2020 9:54:21   
vonavoj
Ajoj,ljisho,pa koga zavaravaju roditelji sa tim zadacima,nikome ne cine dobro.

I fizika i matem je samo vezbanje,ja sam obozavala...isla sam na takmicenje iz fizike u osnovnoj..Danas deca nece da vezbaju,nije dovoljno da se urade zadaci sa casa...mora do poslednjeg zadatka u zbirci😂😂😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here