|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:34:01   
Anoniman
Ima, služe zato da donose mamama decu razbijenih noseva. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:35:45   
jole82
Mrzim kisu i "sivo" vreme...dodje mi da se povucem u "hibernaciju" do proleca ... ili bar do porodjaja user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:37:36   
Anoniman
Tash mi u Segedinu znamo da ostavimo Mihajla na pola sata u igraonici dok završimo kupovinu u Tescu i stvarno ga lepo čuvaju, a plaćaš redovno mislim po vremenu koliko ostane unutra da se igra...

(odgovor članu jole82)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:40:35   
jole82
Tash to si nazalost u pravu...
Kuma i ja povele njenu decu i igraonicu za vikend i sele da popijemo kafu...kad ne lezi vraze...
Nije proslo 5 minuta...dolazi to devojce sto ih "pazi" i kad smo usle imale smo sta da vidimo..
Njen mladji (3) u lokvi krvi...sudario se sa drugim detetom - glavama - i zubicima pocepao gornju usnu...morale smo da ga vodimo na usivanje, skroz mu bila odvaljena usnica..
A to nije smelo da se desi...da sad ne objasnjavam "lokaciju incidenta"...jednostavno ova nije ni gledalauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:43:33   
jance

IZVORNA PORUKA: n i n a

jance, pa nema li u igraonicama animatora koji paze na decu???



da, ali samo za decu stariju od 15 meseci. za decu mladju od toga ti moras da budes pored, oni se nece o njima brinuti.... mada ja iskreno mislim da kad bi se ja sklonila negde iza coska i posmatrala majstora negde preko kamere da bi se on sat vremena igrao bez ikakvog problema!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 10:44:10   
anajid
Mi jutros palili grijanje,bas je zahladilo,a i kuca se nekako rashladila.Puno je ugodnije kad se malo grije.Nadam se da ce biti jos lepih i toplih dana.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:02:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: n i n a

Tash mi u Segedinu znamo da ostavimo Mihajla na pola sata u igraonici dok završimo kupovinu u Tescu i stvarno ga lepo čuvaju, a plaćaš redovno mislim po vremenu koliko ostane unutra da se igra...


Segedin nije Srbija. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:02:57   
jance
da, zaboravih da napomenem da se automatski za decu do 15 meseci starosti ni ne placa, u toj igraonici, ali naravno roditelj je sa detetom....
anajid vec i grejanje? e vi tamo ste bas eksteremni, ili se kuvate ili se smrzavate....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:04:38   
Olga75
diiivno depresivno vreme
cak ni kisa ne pada nego onako " visi " tacno da razmisljas koje je drvo najizdrzljivije

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:13:11   
Modessty
kod nas još nema kiše. Oblačno je ali ništa ne pada...još uvek.
Ide vikend, mm danas ne radi, odloženo sudjenje a izgleda da će ishod biti uspešan, ja na poslu stavila sluške na uši i konačno se koncentrisala na posao...
meni je danas stvarno lepo i tiho i nikako depresivno, već više onako spokojno user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:18:47   
NadaR
Kod nas kiša već drugi dan . Tmurno ,sivo , imam i upaljenu jednu sijalicu .
Zeki nas stomačni virus pa crtamo, slažemo kockice i gledamo tv.
Naložili smo jutros .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:20:54   
branki*
u boru nema kise.nije ni tako tmurno,onako,bez sunca.volim kisu kad sam u raspolozenju za nju.inace ne.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:22:48   
PoisonEve
Ja mnogo volim ovakvo vremeuser posted image Verovatno sam retka zverka u tom smisluuser posted image
Ali sad samo razmisljam da upalim neki dzez, skuvam caj, malo pletem pa da citam knjigu.
Divota!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:34:47   
branki*
PE,kod tebe kao u romanima agate kristi,fale samo oni keksi i sendvicici sto idu uz cajuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:41:07   
PoisonEve
Joooj sta bi sve dala sad za neke keksiceuser posted image
Ili aftereight cokoladiceuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:41:16   
Ana RR
Moje dete kao pijano celo jutro, jedva je dočekao da se zabode u krevet user posted image mamin sin, i njemu smetaju oblaci.

A jutros nas probudi lupanje, svekar doveo majstore da razbiju beton u dvorištu. I oni tako lupali, lupali, i onda rekli svekru kako je beton ipak jako debeo i da oni neće da rade za te pare koje su prvo tražili(750evra) i tražili mu 1200evra, svekar rekao da toliko neće da plati. MM otišao dole i rekao im da pokupe svoje stvari i da mogu da idu. A inače su tražili da im svekar nabavi mešalicu za malter i traktor za odvoženje šuta, od komšije su pozajmili bušilicu i macolu user posted image pa kakvi su to majstori bez alata?? Spakovali se i traže da im se plati to što su uradili (napravili rupu manju od kvadr. metra), mm rekao Mooooolim?? i ovi odoše.
Pa jbt, ajde da mm ode da slika svadbu  i da kaže mladencima, e vi mi nabavite fotoaparat i blic pa ću ja da slikam. Ma važi.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:48:39   
Lu
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ja mnogo volim ovakvo vremeuser posted image Verovatno sam retka zverka u tom smisluuser posted image
Ali sad samo razmisljam da upalim neki dzez, skuvam caj, malo pletem pa da citam knjigu.
Divota!

Uf i ja sam ti u tom fazonuuser posted image
Ustvari meni sve paše, radujem se dolasku svakog godišnjeg doba jer svako mi nosi nešto lijepo a na ono manje lijepo zažmirim, lujka šta ćešuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:51:41   
branki*
lu,bas lep stav imasuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:53:41   
jance
jooj Ancii sto volem takve pametnjakoviceeee... a jos kad ti rade po porodicnoj osnovi....

majstora sam jedva uspavala. njari se ceo dan, nekako imam utisak da se u ovih nekoliko kvadrata nema gde umoriti dovoljno da bi bio pospan od umora, nego mu se spava iz ciste dosade..... jooj ja vec sada kukam sta cu sa njim cele zime....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 11:57:36   
Ana RR
Jance, razumem te, i Mare je takav. Nepodnošljiv je kada mu je dosadno, daj samo da neko dođe ili da negde odemo i on je super. Šta je juče radio sa mojim ćaletom, mi smo se iskidali od smeha. Treba mu društvo, to je činjenica. Šta ćemo zimus sa njim, nemam pojma. Doduše, ja ću biti na poslu tako da će mm uglavnom morati da ga animira, ali rekla sam im da iskoriste sve dok je ok vreme i da skitaju. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 12:01:14   
Lu
IZVORNA PORUKA: branki

lu,bas lep stav imasuser posted image

Hvalauser posted image
Probala sam  i ja vrijeme da okrivljujem za svoje neraspoloženje.
Ana zimus će da se izmori na sankanju, zarobi svekijevce ili mm kad može, vidjećeš kako jede i spava boljeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 12:02:50   
jance
ako da Bog pa uspe nekako da upadne u vrtic onda smo to resili.. ali ako ne, onda cemo izmisljati toplu vodu koliko vidim....
sad kad se probudi i ruca, idemo konacno u igraonicu da se malko umori tamo....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 13:14:33   
Modessty
vi kuketa da je deci dosadno a moj jadan bi hteo da se malo više zadržava kod kuće i da se igra sa svojim igračkamauser posted image
Vodićemo ga nedeljom na trening. A ostalim danima mu je dopušteno da uživa kod kuće. Ide loše vreme pa ćemo mu ispuniti želju i nećemo toliko skitati user posted image

Neko pomenu džez... joj šta bi dala da mogu da se i ja uvalim u neku fotelju, slušam neku dobru džezericu i čitam neku knjigu ili crtam. Ali to će se desiti tek kad mi dete napuni 18 godina! user posted image
Za sada se zadovoljavam da eto na poslu stavim slušalice na uši, pustim Adele i uživam u čarima interneta user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: jesen,kiša
14.9.2012 14:19:45   
red3lilu
Obožavam!!
Ovo je definitivno moje godišnje doba!!user posted image

IZVORNA PORUKA: Modessty
Vodićemo ga nedeljom na trening.

Jel to mališa nešto trenira??!user posted image ili ti ?user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: jesen,kiša
11.3.2013 19:44:34   
lesica
Jeste da nam stiže proleće ali mene ovaj današnji dan neodoljivo podseća na novembar.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here