|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 7:52:40   
jess021
Dobro jutro!


Pari, bas ste poranile. Ja evo pijem kafu, lose sam spavala. Trebala bih u nabavku, videcu kako cu se organizovati sa mm. Pretpostavljam da ce od sledece nedelje krenuti za Bg. Mi smo juce isli kod moje sestre na kafu, malo smo se svercovali. Nije daleko, ali opet🙄

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 7:56:30   
pari
Dobro je što T sad uglavnom spava celu noć ili sa jednim kratkim buđenjem, jedino što je i juče i danas ustala baš rano, a zaspala u pola 10 ali je spavala preko dana oba dana.  


Neka ste jess išli malo...Samo da prođe još ovaj sledeći vikend...baš mi je bezveze što ćemo biti zatvoreni...Probaću ova 4 dana da iskoristimo da budemo dosta napolju...
U nabavku bih trebala i ja, ali verovatno ću sutra...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 8:01:55   
jess021
Verovatno cemo tako i za sl vikend, bar jedan dan.

Trebala bih i patike deci da kupim, ne znam gde da idem, ne luta mi se po gradu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 8:17:01   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja da zamesim pogacice i ostalo jos princes, pa da napravim fil. Posls cu da se provozam biciklom do pijace da vidim da li ima negde lavande. 

T danas ima test iz matematike i interni cas iz violoncela. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 8:40:17   
pari
Ja sam im prošli put kupila u Aksi patikice, imala su na nekim modelima sniženje i bilo je baš povoljno. Ona je baš dugo nosila te patikice. Tek sad smo počeli nove koje imamo iz Amerike.

Ja malo vežbala sad pa da doručkujem.



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 9:03:20   
Mirko Svirko
Ja isla do male prodavnice blizu zgrade. 

A u nabavku cu u sredu ili cetvrtak. Mene gusi ovo sedenje u stanu. Sreca imamo terasu. Izbacila ssm muskatle, pa ih malo sredila.. ali opet....Sad prolazim pord zgrade,  sve lepo zeleno, miris lipe i jorgovana se oseca,  a mi sedimo ceo vikend u stanu.. Ja ako ne poludim niko nece.Mozda se i ne oseca miris mozda sam i uttipovala od zelje 🤔😲

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 9:53:02   
flamingos
Dobro jutro.Pari ti se baš mučiš sa sinusima.Lep je dan,greje sunce.Uživajte u šetnji.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:02:45   
nata11
Mame jel vodite vi decu u prodavnice

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:07:27   
pari
Ja ih vodim jer nemam izbora, inače ne bih, i zbog ovoga a i inače mi je nezgodno sa njima da kupujem ali dobro, dobri su sad,ništa ne diraju, brzo obavimo...


Mi bili napolju, lep je dan, ići ćemo opet malo kasnije...
Sinusi zezaju i dalje...
A kosa mi je užasna kad nije isfenirana, tj super je mekana i lepa ali frizura nikakva...Moram smisliti da sama pravim sebi frizuru sa fenom ili nečim...Kako se vi tu snalazite?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:10:06   
vonavoj
Ja moje ne vodim u prodavnice,tj.samo ispred kuce i y voznju bajsevima,za sad.

Pari,ja se feniram svaki put,ako se ne isfeniram kao vestica sam...kosa na juris. Imam cetku,kupila sam keramicku odavno,a skoro sam u aleksandar kozmetiks uzela neku,nije losa..i imam "profi",jak,fen.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:11:39   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Mame jel vodite vi decu u prodavnice



Ne vodimo ih od samog pocetka. Pre neki dan sam morala Sofi da vodim kod privatnog zubara, ali masku je imala 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:19:18   
nata11
Pari znas sta meni pomaze za sinuse? Solarijum 😀 Najozbiljnije. Ja se inace oduvek patim sa grlom, sinusima, krenicima.



Vise mi zao deteta. Totalno je izolovana 2 meseca. Pocela je da place kada vidi ljude. Zna samo za mene i mm. 😩 Mi smo izolaciju krenuli ranije zbog kontakata koje smo imali. 

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:27:43   
pari
Nato, je l se šetate negde?


Solarijum...vidiš zanimljivo...Meni pomaže sunce, toplota, more...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:29:37   
nata11
Ma ne, naselje nam je bas gusto naseljeno. Dvoriste i nekada kada nema guzve zadjemo 2 kruga po kraju.



_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:39:56   
flamingos
Ne vodim je u prodavnicu,u stvari-ni ne izlazimo.Planiramo ovih daba da prošetamo,ali bez svraćanja u orodavnicu,za sada.Inače,obavezno svratimo zajedno da pazarimo.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:43:15   
pari
Mi se šetamo stalno, oko zgrade ili po kraju ..išli smo na kej par puta...trudimo se da nismo jako blizu ljudi ali mimoiđemo se, prođemo pored...ne možemo skroz da izbegnemo



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:45:42   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Ma ne, naselje nam je bas gusto naseljeno. Dvoriste i nekada kada nema guzve zadjemo 2 kruga po kraju.





Nato, to je vise nego dovoljno. Ja ne znam kad cu decu do grada, ali mislim da necu skoro

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:47:18   
Sanjica26 RR
Evo sad sam dosla iz grada. Previse ima sveta bez maski i rukavica



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 11:55:51   
flamingos
Sanjice,nije izašla od 13 marta,prošetaćemo malo ovde oko zgrade,ne da se švrćka po gradu.Znam,mm ide u grad da pazari,narod koliko hoćeš,bez maski,rukavica.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 12:05:08   
ivaMark
Zdravo mame, 

nato, ne vodim decu u prodavnicu...ali vidim po nekada mamu sa detetom, deca nose maske.
Ovde niko ne nosi maske na otvorenom, samo u zatvorenim prostorijama a ni rukavice.
Nama je malo zahkadnelo, bas je fino..

Jovani ce sada rodjendan i bas mi je zao sto je ovakvo stanje 😔😔
Juce se vozali bajsevima, 13km ....

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 12:06:16   
Sanjica26 RR
Nema nam mama jo, sa rositom se cujem.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 12:12:14   
pari
Dobro je mama jo, čule smo se skoro...ne stiže da piše...

Flamingos, idite već danas napolje, jako je lepo...
Meni T zaspala malopre, kilava je bila naravno kad je ustala u pola 7. M i ja gledamo Knjigu o džungli. Mene sinusi baš nešto bole od jutros...
Von, kakvu četku imaš, tu keramičku? Gde si je kupila?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 12:51:03   
flamingos
Pari,videćemo,prati nastavu,kamara ima i da piše.Ako ne danas,prošetaćemo do četvrtka sigurno.😀.Nadam se da ti ne smetaju sinusi.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 13:00:05   
Tiziana
Flamingos sto nije izasla od 13.marta?

Nasi su izlazili na pola sata sat, nekad i vise,sve zavisi koliko vremena imamo do zatvaranja. voze trotinete, trce, disu 😀Imaju maske, ako se nadju negde gde je vise ljudi stave, kad nema ljudi skinu. Greota je, sve je zeleno, mirise, procice prolece pored nas. U prodavnicu svakako ne idu. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 13:05:13   
flamingos
Šta znam,sve nas strah da ne pokupi nešto.Bogu hvala zdrava je i prođoše 6 nedelja.Dugačko je leto,našetaćemo se.Samo da ovo prođe.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here