|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 13:05:36   
gagana83
Hello 🌺
Mi smo u mirnom kraju grada, i inače nema mnogo ljudi na ulici, kao ni saobraćaja. pa dete izlazi svakodnevno. Evo, do sad je vozila rolere na ulici.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 14:04:27   
mati
Sanjice, kako je tm? Opet imao bolove nocas? Mozda treba hitnu da pozovete kad tako bude. Mada evo ja samo pricam, mucim se sa alergijom, a znam da se sad bas nesto zalozili dr za mene i da odem, ni ove sa koronom ne gledaju i testiraju. Jos nemamo ni gradski prevoz...

< Poruku je uredio mati -- 27.4.2020 14:09:47 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 14:13:47   
Sanjica26 RR
Ма, има. Тврдоглав је као мазга. Рекла сам му да да ми се не жали кад неће да слуша. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 14:26:41   
Milena18
Sanjice, razumem te skroz, imam i ja jednog takvog. Jedva sam ga pre mesec dana ubedila da ide kod lekara, a bolela ga je cela leva ruka i rame. 
Flamingos, neće pokupiti ništa ako sami šetate, ne brini.
Ja išla na posao malo. Proizvodnja nam je danas počela da radi, a mi ostali ćemo i dalje od kuće i ako baš moramo da idemo u firmu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 14:47:20   
mama Jo
Drage zene user posted image
Citam vas redovno, cak sam i pisala ali me nesto non stop izbacivalo i mrzelo me da ponavljam 😁
Mi smo super, bili kod mojih na selu 10 dana, od Vrbice do Uskrsa. Mozda cemo i sad za ovaj dugacki karantin vikend. Ovde se ni sa kim ne vidjamo, a ni tamo, tako da mi je to ok.

I mi treba da kupimo obucu i to pod hitno. J je toliko izrasla, haos... Bukvalno ima samo jedne, i to duboke patike koje moze da obuje, pre 3 meseca je imala 5 pari. Uopste ne znam gde da gledam, ona ima visok ris i bitno mi je da proba sve, a sad mi se bas ne ide nigde sa njima.
I tako 🐶

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 14:54:31   
flamingos
Milena,mama Jo,drago mi je što ste se javile.Evo dete još piše i neće kaže danas u šetnju.Izaćićeml ovih dana.Ako ste bili mama Jo,uživvalli ste.Mm bio u selu,jutros došao,u kući bilo baš hladno.Ovde nam je u stanu super.Ljubim vas.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 15:01:30   
mama Jo
Mi smo danas setale okolo, penjali se na neka atomska sklonista, peske dole i gore na 6.sprat, U mi se bas umorila, eno je spava kao top user posted image
Janu bog ne moze naterati da spava preko dana, evo nas dve na terasi, ona se bas nesto zaigrala user posted image
Pre neki dan smo isli na Venac, bas suoer bilo, bilo je ljudi, ali veliko prostranstvo pa niko nije bio blizu...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 15:02:13   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Drage zene user posted image
Citam vas redovno, cak sam i pisala ali me nesto non stop izbacivalo i mrzelo me da ponavljam 😁
Mi smo super, bili kod mojih na selu 10 dana, od Vrbice do Uskrsa. Mozda cemo i sad za ovaj dugacki karantin vikend. Ovde se ni sa kim ne vidjamo, a ni tamo, tako da mi je to ok.

I mi treba da kupimo obucu i to pod hitno. J je toliko izrasla, haos... Bukvalno ima samo jedne, i to duboke patike koje moze da obuje, pre 3 meseca je imala 5 pari. Uopste ne znam gde da gledam, ona ima visok ris i bitno mi je da proba sve, a sad mi se bas ne ide nigde sa njima.
I tako 🐶



mama jo, konacno si se javila. 🙂Mi zavrsismo test iz matematike. Sve nam je bilo tacno. Sad nas tri citamo, pa cemo da rucamo. Kasnije T ima interni cas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 20:57:15   
flamingos
Mame,gde ste?Glesa li beše neko kviz"Poteru"?Evo ja čekam da počne,da odgledam,pa na tuširanje i u krevet.Za sutra nam je pomerena nastava za 09:45.Ivanka,jeste li obavešteni?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 21:00:23   
pari
Ja sam mrtva, skroz...baš sam umorna...dan mi strašno dugo traje, tri puta išli napolje, pravila pitu, daj ovo, daj ono, skloni sve sto puta, namesti...leđa me otkidaju, glava.  


Idemo u krevet vrlo brzo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 21:13:01   
mati
Flam, ko vas obavestio? Nama nista nisu javili?
Znaci ceo treci razred je pomeren, onda je i sve ostalo. Na drugom programu i dalje?
Pocinje Potera
Pari, sa svim se slazem... Kao da ceo dan samo postavljam i rasklanjam sto... Sudove. A dok cekam 23h da izvedem psa... To mi je citava vecnost

< Poruku je uredio mati -- 27.4.2020 21:14:45 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 21:45:06   
Ivanka 75
Jasa mcula da je pomerena nastava li nisam skontala od koliko user posted image
Htedoh da vratim posle neke vesti pa da cujem. Bitno da nam vlada radi user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 21:50:03   
Sanjica26 RR
Pa zbog toga je i pomereno. Nastava za treci razred pocinje u 9:45. Nama je javila uciteljica i sve moguce moje skolske grupe. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2020 21:55:43   
flamingos
Učiteljica nam javila.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 7:52:29   
jess021
Dobro jutro!

Ja pijem kafu i pecem hleb. Razmisljam sta cu za rucak. Ista tema svaki dan🤣
Trebala bih oprati prozore a tako me mrzi. Moram zvati servis da vidim kad stize staklo za rernu, vec je proslo skoro 3 nedelje.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 7:55:23   
pari
I kod mene ista tema svaki dan ;) pogotovo sto mi je bitno da napravim nesto ujutru da bismo mogli napolje...a nemam meso...

T se probudila u 6.15 i nije vise htela da spava...M jos spava...Bas rano ustaje sad svaki dan...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 8:12:15   
jess021
Pari, bas rano. Brzo ce joj se prispavati. Ja isla da napravim jos jednu kafu, uvek mi jedna bude malo, nekako mi fali jos 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 8:22:50   
flamingos
Dobro jutro,vredne ste.Mene ubi donji deo kicme,ne spavam ništa.Da prođe sve ovo,pa da odem kod dr.da vidim šta ću da radim.Dete soava,stavih ručak da se kuva i pijem kafu.Još malo,pa da je budim xa doručkuje i kreće nastava.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 8:31:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mene ubi kicma i grudi, a ciklusa nigde.
Svi spavaju. Ja sam smazala slatko i sad cu da se obucem i dvoriste da ocistim od trave. Sinoc se kosilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 8:32:25   
jess021
Flamingos, sta kuvas kad si vec pristavila rucak?


Sanjice, opet taj tvoj ciklus. Nisam te skoro pitala, pijes li nesto za regulisanje? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 8:40:13   
flamingos
Pisah u temi,da ne bude upozorenja.😀Ali evo da ti kažem,dinstam meso,moje dete voli na malo veće kickice,uz dolivanje vode,da bude mekano.Uz to ću vruć krompir da ispržim,sad ga pripremih i stoji u vodi.Mm voli čorbu,zagrejaću mu,dete nije ljubitelj čorbe..Ja spojim doručak i ručak i tako

Da to završim,pa ako mogu koš koje šta da sredim,bliži se slava,a nenaspavana sam,boli me kičma i tako.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 8:54:32   
Mirko Svirko
Dobro jutro vredne zene..

Kako ste? Flamingos i ja tako spremam meso ali mi uz kacamak.Nocas sam bas lose spavala. Sanjala sve neke gluposti. M sanjao macke, pitao me u snu " gde su nam macke"  😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 8:57:28   
flamingos
Ne volimo dete ni ja kačamak.Mm voli,ali da ne brkamo teme.Valjda i ovo vreme utiče na sve nas.Ja sam kao preparirana.😀


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 8:58:30   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Flamingos, sta kuvas kad si vec pristavila rucak?


Sanjice, opet taj tvoj ciklus. Nisam te skoro pitala, pijes li nesto za regulisanje? 



Jess, ne pijem nista. Pisala sam pre neki dan da sam isla na uz grudi, pa mi je dr prvo odradio uz jajnika, jer sam mu ispricala kako stoje stvari sa hormonima. Imam dve vodene ciste i na jednom i na drugom jajniku. Hoce to remecenje ciklusa zbog njih. Rekao mi je da dodjem pet dana posle ciklusa, ali ne vredi ja jos nisam dobila. On je video i da cu da dobijem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 8:59:48   
Mirko Svirko
Moguce Flam... 

Vreme utice na nas.. Ne brkamo teme. Izvinjavamo se.
Mi imali pre 2 nedelje sadnju pasulja za vrtic. I sad cekamo plod. Skoro do garnisle ce mi se ovaj pasulj iz tegle popeti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here