|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 9:01:17   
jess021
Sanjice, pa vodene ciste uglavnom prodaju kad prodje ciklus. Nesto mi je neverovatno da ti one prave toliki problem? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 9:01:41   
jess021
*prodju, a ne prodaju



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 9:09:43   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Sanjice, pa vodene ciste uglavnom prodaju kad prodje ciklus. Nesto mi je neverovatno da ti one prave toliki problem? 





Pa nije mi ni prosao ciklus. Nije dosao jos. I nervira me jako. Ja sam citala da hoce da prave problem ciste. Trazim sad gde moj dr koji me je operisao kao devojku radi privatno. Hocu kod njega. Prosla dva meseca sam normalno dobila 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 9:24:47   
flamingos
Mirko,mi smo iz prirode i društva imali eksperimrnt sa pasuljem.Sanjice,hoće i vodene ciste da prave probleme.Vidi sa svojim dr.pa šta ti kaže tako i radi.Mebe ubijaju i  ovi hormonski lekovi za regulusanhe ciklusa.Nisam pametna šta da radim.Sačekaću da sve ovo prođe,pa da odem kod dr.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 22:29:50   
pari
Meni se pojavila afta sa unutrasnje strane obraza, bas boli...ne znam sta mogu sa tim...


Deca zaspala pre jedno 45 min, sad cu i ja...
Laku noc mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 22:33:13   
Mirko Svirko
Ispiraj zalfijom. 

A znam da je za afte moja drugarica koristila nesto na G... Sad nema sanse da se set_im sta.Mozda Gencijana, ako ne gresim. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 22:38:50   
vonavoj
Pari,propolis direkt i soda bikarbonu.

Nisam citala sta ste pisale.sad cy unazad..ceo dan smo ispred kuce,crkla sam..a deca kao drogirane,jos ne spavaju,ne znam odakle im snage,ustale u pola 9...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 23:01:04   
flamingos
Pari,otkud i to?Kako sinusi?Odmaraj i da do sutra sve prođe.Ljubim te.❤Poslušaj savet tvojih drugaRRki,ispiraj i proćiće.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 04/20
28.4.2020 23:52:00   
flamingos
Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 0:03:31   
Misha i Ljisha
Ova onlajn skola je nehumana za nastavnike. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 0:06:32   
Sanjica26 RR
Ljiso, cini ti se. 😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 7:48:55   
jess021
Dobro jutro!


Kafa, naravno 
Pari, kako ste spavale? Za afte je dobra apos gola ili tantum, ako imas nesto od dece. Mi danas htele na Frusku goru, ali nesto je oblacno. Videcemo. Sanjice, kako si ti? I ja treba da dobijem ovih dana. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 8:05:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Probudila me je Sofi. Nesto se uplasila. Nastavila je da spava. Ja bih trebala da idem po meso, na pijacu. Prvo da odradim nesto za skolu. Treba da posaljem za neko dete materijal za razredni ispit. Morace i, kod mene da polaze. Posle cu i dorucak da spremim. 
Jess, hvala sto pitas. Mnogo me bole grudi. Ciklusa jos nema. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 8:08:57   
pari
Dobro jutro!

Jess, hvala što pitaš ...loše smo spavale.  Ona se pola noći budila,plakala,ne znam šta joj je bilo ..jedino što je spavala do pola 8. Ovde sinoć padala kiša,a najavljuju i za danas popodne. Treba nešto da smislim za ručak 🤪Sanjice, drži se, nadm se da ćeš dobiti uskoro

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 8:11:10   
jess021
I ja bih trebala u nabavku, da ne idem sutra, sigurno ce biti guzva. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 8:15:57   
pari
I ja bih trebala da kupim par stvari...mesa i dalje nemam...

Afta me sinoć baš bolela, naprskala sam propolis...i danas ću.. biće valjda bolje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 8:37:48   
flamingos
Dobro jutro.Mm je zadužen za nabavku.Imamo mesa,sitnice,salata itd.uvek treba.Pijaca nam pored zgrade.Dete još spava,moraću da je budim,da doručkuje,pa da prati nastavu.Ručak da spremam.Po podne prijateljici da napravim tortu.U 13 h sveštenik dolazi.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 8:41:57   
Ivanka 75
Dobro jutro.


Pari, ispiraj cajem od zalfije. 
Nama ostale lazanje od juce, bice i za dorucak. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 10:40:27   
vonavoj
Pola 11.tek pijem kafu,vec sam ga 2 puta presvlacila,udje u kypatilo i pere zube,poliva se..rucak gotov,2 masine sudova,i sad kad zelim da sednem oni cvile napolje. I ja cu danas u lidl u nabavku,bice guzva i danas i sutra sigurno.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 10:53:31   
ivaMark
Dan i ovde,


Mirko, jeste...genciana se zove, rastvor se pravi u apoteci. Meni je pedijatar za J davala i Daktanol kremu za oralnu upotrebu za aftu.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 11:16:44   
emicaa
Kuc kuc,sjecate li me se jos 😂

Dugo me nije bilo,trebala mi je pauza od korone,gdje god da se okrenem samo je to bila tema🙂Inace dobro smo,zdravi smo.Dora upravo prica sa logopedicom.Davif je prije nekih 20 dana zavrsio na usivanju cela i tako.Nadam se da ste dobro

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 11:19:51   
flamingos
Emice,draga,ljubim te punooooooo!Dobro smo,nadam se da ste i vi dobro.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 12:24:23   
pari
Emice, super što si se javila...mislili smo na tebe...


Mi bili napolju i svratila do neke male radnjice, uzela samo par stvari, to mi je najlakše kad nema nikoga...Pravim sad ručak, oni gledaju crtani...
Za danas su najavili neku kišu, valjda ćemo uspeti još jednom napolje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 15:16:02   
emicaa
Pari tu sam ja,ponekad sam ulazila ali nisam pisala.Danas necemo nidje,nismo ni juce a vjerovatno necemo ni sutra.Konacno kisa pada tako da se uopste ne bunim.Potoci skoro pa presusili,trava se osusila,dva mjeseca nije pala kisa

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 04/20
29.4.2020 15:28:57   
vocicana
Caos ammite.
Ja sam iz trece smene jutros, sa malim sam imala bas aktivan dan, svuda sam ga navodala, sto pesaka, sto trotinet malo vozio, sada je rucao, samo supu, ja ulazim u kuhinju pa da gvirnem. Sutra je muzu jubilarac, rodjendan, pa da se organizujemo sta cemo.
Ovako je sve po starom.
Emice, isto slucaj, sto zbog malo vremena, ali najvise zbog najaktuelnije teme na kugli zemaljskoj, stvarno mi je muka da vise pisem i trucam o tome.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here