|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majski bar
20.5.2020 11:38:27   
Ivanka 75
Evo me tek sad, mm mi skuvao kafu jos u pola 8, pre posla😍
Da zavrsim nesto za skolu pa oko rucka da se mlatim 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Majski bar
20.5.2020 11:41:27   
emicaa
Ja sam rucak smlatila,cekam vrijeme da idem po T.Jede ni se slatko,bilo sta.A necu pa necu



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Majski bar
20.5.2020 19:59:57   
Ivanka 75
Dobro vece, evo omlatih i veceru 😁
Radismo neke oglede za priridu i drustvo pa dok snimismo kako treba, prva klapa drugi treci,....dvadeset_reći put 😂
Opet me grlo bolucka 😏 Saće lozovača ba krpu pa na grlo, spremna sam 😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Majski bar
20.5.2020 20:27:21   
flamingos
Ivanka,opet muke sa grlom.Hajd da brzo prođe.Gledam seriju,Anđela se tušira.Ostale mame,šta radite?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Majski bar
20.5.2020 20:58:42   
branki*
JA sa ovom mojom decom iz skole na viberu..ceo dan..

Boka mi otišla kod Babe da spava..Moj brat je odveo,biće i njegova malecka tamo.moram da pisem u pravoj temi.Počelo da grmi opet...U petak mi mami rodjendan. .napraviću joj tortu i naučićemo roštilj brat i ja i uzeti poklon.neću da ceo dan se gnjavi oko ručka za nas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Majski bar
20.5.2020 21:19:47   
Duškić
Branki, baš je to lepo od vas.
Ivanka, sad se smejem , mm kad me vidi sa krpom oko grla pošizi.
Mi legli, deca već zadremala.
Može neko piće?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Majski bar
20.5.2020 21:25:21   
Ivanka 75
Gledam moju sapunicu, mm radi nesto na kompu, dete luta po kuci 😂
Bazdim 😁

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Majski bar
20.5.2020 21:59:20   
flamingos
Branki,divno.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Majski bar
20.5.2020 22:17:28   
emicaa
Kod mene bila djeca od zaove,prije pola sata otisli kuci.David zaspao a Doda ce jos malo jer sutra nema skole.Posto ni mm sad 4 dana nece radit sredjujemo tavan i podrum.Bacamo nepotrebne stvari,nesto cemo staviti gratis ispred zgrade i tako.Radna akcija 🤦‍♀️



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Majski bar
20.5.2020 22:58:42   
branki*
A, sta stavljate npr ispred zgrade, Emice?Duskic, flamingos, jeste.. To je najmanje.. Legla... Cudno mi bez moje bockilice. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Majski bar
20.5.2020 23:08:18   
flamingos
Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Majski bar
20.5.2020 23:53:14   
emicaa
Branki pa ako imas nesto sto je dobro ali ti vise ne treba izneses ispred zgrade,napises cedulju gratis i uzme neko kome treba.Bacamo samo ono sto je stvarno za bacit.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Majski bar
21.5.2020 0:09:55   
Ivanka 75
Emice, bas lepo sto ima takva mogucnost. Ovde su bile kutije, kontejneri za odecu ali narod razbaca sve sto neko donese i stavi u njih. Ruzno. Nismo mi jos uvek evoluirali na taj nivo.
Nestade mi interneta i sad ne mogi da vratim unazad film.... 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Majski bar
21.5.2020 0:13:41   
mati
Samo pda mahnem. Bas sam umorna nesto. Dobila sam i neke vesti sa posla pa sam sva rastrojena.
Branki, tamo se tako radi oduvek, lakse je i jeftinije da nekome poklone nego da placaju da se odveze tak kabasti "otpad". I onda to nasu ljudi sakupljaju, pa doteraju ovde da prodaju. Neki od toga zive i dosta dobro zaradjuju. Tako sve i tehniku i namestaj i svasta nesto... Da ne zalazim bas u detalje, ispravice me Emica ako gresim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Majski bar
21.5.2020 6:53:35   
branki*
Ovi romi što na pijaci kod nas prodaju sve i svašta su verovatni ti koji skupljaju. Sve imaju..usisivače tepihe, lap topove,tostere...sve malo korišćeno. 


Ovde kisa. ..sto li sam pa ustala ovako rano. .Idem da stavim kafu,pa da trgnem do prodavnice po jaja.nemam rukavice,imam samo masku,ne za da li će da me puste u ovu malu pored mene.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Majski bar
21.5.2020 9:25:11   
flamingos
Dobro jutro,može kafa?Vreme i dalje užasno.Emice,tako i treba,ovde-svi znamo kakva je situacija.Jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Majski bar
21.5.2020 9:29:32   
Mirko Svirko
Moze kafa 🤗


Kako ste danas zene? 
Kod nas hladno. Gledamo "kuca Buka"..Ne znam ni sta cu za rucak...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Majski bar
21.5.2020 9:33:45   
Ivanka 75
Dobro jutro,, pijem kafu i stavih neko testo da probam... Masne pogacice... Valjda ce da uspe. Nemam recept, radim po osecaju.... 🤔

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Majski bar
21.5.2020 9:51:59   
branki*
Ja uzela jaja... Nisam ulazila, samo do vrata, ne daju bez rukavica. Krupna, lepa, ali bleda, bleda, ono zumance nije zumance..Napravila tortu za mamu. Moju omiljenu Gabon. Idem sad sa sinom kod mojih po boku.. I da dignem platu.. Mama mi nesto nervozna.. Zbog situacije sa bratom.. Pa da mi se izjada... Rcak nemam ni ja, mirko, niti znam sta cu. Ivanka, meni deluje ukusno, kad kažes - masne pogacice, mmm. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Majski bar
21.5.2020 9:57:33   
Ivanka 75
Mm donosi iz Bele Palanke te pogacice, samo testo a preukusne. Moja nana nesto slicno pravila svojevremeno. Nema recepta na netu uopste pa cu da ekspreimentisem malo. 😊
Za rucak cufte od juce, mozda samo dodam makarone ili pirinac, da ne bude pire kao juce. 
Branki, ja obozavam Gabon tortu, samo sto dodam malo oraha u fil da se stegne lepo. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Majski bar
21.5.2020 10:04:59   
Sanjica26 RR
Bela Palanka☺️


Branki, sta je sa bratom? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Majski bar
21.5.2020 10:08:09   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Bela Palanka☺️



Daaa, pogacice, dani banice, belmuž, divne domace kore za pitu.... Mmmmmm.... Samo nek se jede 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Majski bar
21.5.2020 11:31:26   
Duškić
Sta radite? Ja skuvala kafu. Pa razmisljam koje kolace za slavu da pravim d ponesem mami.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Majski bar
21.5.2020 11:38:40   
mati
Zdravo zenskaci! Vreme je bljakkkk... A ja na odmoru, bas lepo.
Nasla sam kljuc, jeeeee, verovatno bi ga nasla pocetkom jeseni da danas nije pala kisa, u dubokim patikama bio, a taman se spremila da odem do posla da proverim da nije tamo ispao. user posted image
Ivanka, koliko si ti u Nisu? Ne znam da li si probala Zitopekove pogacice, to je nesto jedinstveno i posebno BILO... Ja sam ih jela od kako znam za sebe, pa u skoli, tad se uplacivala uzina, nista lepse... I sad imam taj osecaj u ustima dok pisem. Nesto neprevazidjeno. I onda ih kupio privatnik, nema visr pogacica a ni mazanih kifli...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Majski bar
21.5.2020 12:07:36   
Mirko Svirko
Ja kupila domacu blitvu, rukolu, zelenu salatu.. nesto da smislim sta cu da smuckam sa blitvom. Imala sam neki recept za mafine a i za pitu.. 

Mati,  bravo za kljuc 👌
Branki, sta je sa bratom?Mene ovo vreme deprimira. Ali poklonila mi je drugarica buket cveca.. toliko je divan da sedim pored njega i pijem kafu.. Nije cvece kupljeno, ona mi je napravila sa svojim iz baste, ali je predivno.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here