|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majski bar
21.5.2020 12:10:37   
Ivanka 75
Mati, od 94te sam ovde, skoro pa starosedelac 😊
A Žitopekove pogačice, mmmmmmm, nesto najlepse, sve ostale im nisu ni prići. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Majski bar
21.5.2020 13:08:31   
mati
Mirko, takav buket je najlepsi, gledaj u njega i ne gledaj kroz prozor. user posted image
Ivancice onda se razumemo, ja sam sentimentalno vezana za te pogacice i kifle mazane sa pufnastim, penastim filom. Bas mi ke krivo bilo kad sam saznala da vise nece biti tog peciva...
Zavrsila mi masina. Trebalo bi da se pokrenem i prostrem ves... user posted image

< Poruku je uredio mati -- 21.5.2020 13:12:01 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Majski bar
21.5.2020 15:08:48   
Mirko Svirko
Jao jeste, Mati, predivan jeeee 🤗

Moja masina zavrsila,okacila ves i sad da malo odmaramo pa ako ne bude opet padala kisa da idemo malo da skacemo po baricama 😉🤣Sta vi radite, zene? ❤❤❤

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Majski bar
21.5.2020 15:47:10   
vonavoj
I ja sam rasirila ves,rucali..

Ijaoj,mirko,juce sam im obulq gumene cizme,ali dzabe..do kolena su bili mokri,prljave jakne,uslo sve u cizme...ququ.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Majski bar
21.5.2020 15:55:03   
ivaMark


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Daaa, pogacice, dani banice, belmuž, divne domace kore za pitu.... Mmmmmm.... Samo nek se jede 😊
. Belmuž...mmmmm...prvi put probala 1999 godine u selu na Staroj Planini...to selo verovatno ne postoji vise i tada je imalo manjebod 10 stanovnika...obozavam Jug Srbije...koreni, koreni ☺️☺️☺️





_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Majski bar
21.5.2020 16:33:56   
Mirko Svirko
Von, ukljucila bojiler pa ako bude blatnjav pravac u kabinu 😂

Gumene cizme spremne,  jos da ja popijem kafu.. A vec imam osecaj da ce biti zabavno 🤔

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Majski bar
21.5.2020 17:13:34   
Sanjica26 RR
Mirko takav buket je najlepsi



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Majski bar
21.5.2020 18:11:30   
flamingos
Gde ste mame?Pročitah šta pisaste.Išle smo u grad kad Anđela napisala domaći.Kad dođosmo popeglah brdo veša.Sad sedoh i pijem kafu,izvolite.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Majski bar
21.5.2020 18:37:30   
branki*
Mirko i sanjice,, brat nije bas sa zenom ok, tj sa mojom snajom.. Nisu se razveli, ali nisu ni zajedno.. Cuvaju dete 2 dana, 2 dana on.. Mama mi polude od sekiracije. On se vratio kod njih. Ne znam da li ce da se mire ili sta.. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Majski bar
21.5.2020 18:38:49   
branki*
Mati, uzivaj u buketu. Isla juce u lidl, ali nije bilo lala, druga kuca kad je buket u vazi. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Majski bar
21.5.2020 20:14:58   
Ivanka 75
Bozeeee sela sam za komp u 17h sad pogledam 20 i 15 😱

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Majski bar
21.5.2020 20:18:58   
veselicaa
Bila si vredna bas ☺️Evo i mene,ne stižem da pišem,deca oko škole,Nina bi samo napolje,juče i danas ceo dan u kući,hladno,kiša.Nudim kafu i kolače.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Majski bar
21.5.2020 20:48:23   
Khaleesi
Pozdrav mamike... Ja sam danas pravila medene kolace, koji se inace sutradan jedu ali deca nisu mogla da cekaju pa smo probali i extra su...

Tako da izvolite na kolace... Da vas pitam... Da li neko ima kikebu maramu, i kako se ona vezuje? Ja sad ovu sto smo dobili petljam ali kao da sam kreten nikako mi ne ide. Gledam neke slike na netu i ne kapiram... Da li postoji neki video? 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Majski bar
21.5.2020 21:50:24   
Mirko Svirko
Branki, valjda ce se situacija srediti..

Mi bili da skacemo po baricama,  pa fo mpje drugarice. A njena cerka ima slajm pa se izigrali sa tim.Umorili se. Pa sam na brzinu pekla neko lisnato testo.. uz jogurt malo boc boc i vecerinka 😉🔝
Kh, mislim da ima na netu kako se veze ta marama. Bas gledam ovde kod nas ima dosta mama koje nose.A moj sin kaze "sta nosi ta teta"... on nije ni video bebicu samo se vidi da ima nesto.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Majski bar
21.5.2020 22:00:20   
Ivanka 75
Zavrsih... Vristim u sebi od tudjih bezobraluka....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Majski bar
21.5.2020 22:04:49   
Mirko Svirko
Ivanka, ko te diro?Moze nesto u kafani za zivce?Pivo,vino,rakijica?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Majski bar
21.5.2020 22:06:32   
branki*
IvanKa, pricaj.

MirKo, n Adam se i ja.meni je snaja ok.razumem i nju i njega i moje Ima više načina da se ta marama veze.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Majski bar
21.5.2020 22:10:50   
Mirko Svirko
Svi mi imamo neke lose trenutke. Ja sam jednom  zelela da odem.. ali kada sam sela i razmislila razlog zbog kojeg sam uopste razmisljala nije bio dovoljno jak da ostavim svoje dete bez oca.

Neke stvari mozemo da tolerisemo, neke ne. Branki, drzim fige da sve bude ok. Ja sam nesto promenljivog raspolozenja, a i volela bih da imam jos jedno dete, uhvati me tako,posle pa ne bi... i eto meni moje raspolozenje. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Majski bar
21.5.2020 22:12:55   
Ivanka 75
Ma bezobrazno dete na casu. Pet casova odradim bez problema i samo u njihovoj grupi non stop neko na mute, pa se izbacuju sa skajpa, propade sav rad i trud. Nismo mrdnuli od prvog vezbanja. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Majski bar
21.5.2020 22:15:07   
branki*
Jeste,mirko..realno,ni oni nemaju konkretan problem..sem nagomilanog nezadovoljstva..I to što moj brat hoce drugo dete,snaja ne.

Ali..Ni ja posle boze nisam htela drugo dete nikako.bio mi je on dovoljan i taman.i onda mi se posle javila miSao i želja za drugim ,a sad evo i za trecim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Majski bar
21.5.2020 22:40:51   
flamingos
Ivanka,izdrži još malo,blizu je kraj.Branki,pročitah.Šta da se radi kada nisu mogli da pronađu drugo reśenje.Źivot je takav...Od❤ti želim da po treći put postaneš majka.Ljubim te.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Majski bar
21.5.2020 23:59:11   
Mirko Svirko
Branki,  ja bas imam zelju za drugim, mm nije nesto zaintresovan..Bice valjda kako nam je zapisano, sta znam vise...Nekad bas imam zelju, nekad se bas ohladim.. I ja ti zelim da se ostvaris u ulozi majke po treci put...
Inace, potrebna mi je pomoc u temi "nocno mokrenje".. ako neko ima neki predlog...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Majski bar
22.5.2020 0:16:44   
mati
Samo da mahnem... Rekoh sebi kako necu da se opustim da lezem kasno i opet nista... Imam upalu od vezbanja, valjda ce da popusti, a imam i da ucim neke testove, ostarela sam i nista mi ne ulazi u glavu... Jooooj.
Dokupila sam danas jos malo cveca, neko sto sam posadila se osusilo, izgleda bilo samo sezonsko...
Laku noc zelim ❤️
Ah da, Branki, najbolje bi bilo kada bi sve moglo da se resi, ali ne moze, posle nekih stvari, jos ako su razdvojeni ne moze. Sve ostalo je mucenje. Mozda i vredi pokusati, ali nezadovoljstva ce uvek biti i daj Boze da ostane na tome. Ja ne verujem da nesto sto jwdnom pukne moze da se ispravi.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Majski bar
22.5.2020 6:46:02   
branki*
Dobro jutro..Mati,nisam ispratila da si izgubila ključ, dobro da si ga našla. Ja ustala..i kad sam već budna..odoh da kuvam kafu i gledam dečije domace..polako me smara više sve..Danas nema kiše. .konačno. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Majski bar
22.5.2020 8:30:31   
Mirko Svirko
Dobro jutro... suncan dan jeeee 🔝


Pijem kafu i gledam u moje stapice muskatle koje su napokon krenule 😁
Sta radite zene?I dalje ne znam sta cu danas da kuvam..Mali spava. Ja cekam burek 😊

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here