|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
23.6.2020 17:29:19   
jabudic
Nije Maruska  sve je to normalno, organizam se jos privikava na drugo stanje!


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
23.6.2020 17:31:36   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: jabudic

Nije Maruska  sve je to normalno, organizam se jos privikava na drugo stanje!


Daj boze,primetila sam da cim legnem popusti,a kad se krecem boli.. Bas se brinem sad...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
23.6.2020 18:48:50   
jabudic
Lezi, odmaraj. Mene je dugo boljelo kao da cu svakog trena da dobijem. Sigurno nije nista, vidjeces. 🤗

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
24.6.2020 9:56:31   
jabudic
Jutroo trudnjače!
Maruška, kako si?

Ja jutros vadila krv za double, pa svratila malo do kancelarije, za promjenu. user posted image
Ali brzo ću kući, ovo je kratko gostovanje.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
24.6.2020 10:33:54   
Maruska15
Dobro  jutro.  Evo ja pokusavam da napravim mekike. Isto sam kao i juce,neku nelagodnost imam.. Kako si i Jabudic,nema je Branki.. ona sad se nesto u zurbi. Gde je Khalesi? Samo nas dve pisemo 😄

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
24.6.2020 11:50:34   
jabudic
Stvarno Maruška,
Tema nam je skroz zapostavljena.
Gdje su ove trudnice?

Ja sam dobro, došla kući, nešto glocnula, pijem kafu, i da vidim je li mi šta novo stiglo na poslu.
Ujutro ću po rezultate testa,i da nosim to da mi refundiraju i da vidim radi li mi dr da pogleda.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
24.6.2020 19:21:42   
Maruska15
Jabudic javi rezultate testa. Mene bas celog dana boleo stomak, zvala sam u bolnicu. Rekli da popijem 2 paracetamola,okay je dok nisu jaki bolovi i krvarenje,a sutra ujutru da se javim...


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 10:31:12   
jabudic
Jutro!
Evo ja podigla rezultate double testa, i doktorka pogledala, kaže super je zadovoljna, malo je rizik od godina veći, ali hormoni su više nego odlični, tako da je po njoj sve to super.
Napisaću u temi double test.

Maruška, kada ti ideš kod ljekara? Kako si jutros?
Branki nas zaboravila!

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 10:34:51   
emicaa
od sad pisem sa vama ovde,nemam zivaca za lovce na nagradev🤣 zamisljajte da sam trudna 🤣

Maruska kako si,kad ides doktoru?Jabudoc koja si sedmica sad,vidi li se stomacic?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 11:11:45   
jabudic
Emice, dobrodošla, možda ti i naslutimo nešto user posted image

I mene nerviraju ove nonsens teme po forumu, jedva nađem ovu temu.

Ja sam 12.nedelja, stomaka ni u naznakama. Čak sam i smršala otlad sam trudna, kod mene sve napako. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 11:29:56   
emicaa
Naslutit necete to je sigurno 🤣

Raduju li se djeca 🙂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 11:33:26   
jabudic
Neka, neka, tako sam se i ja nećkala za treće, pa evo me kao majka 9 Jugovića. user posted image

Pa imali smo raznih reakcija, od zgroženosti najstarijeg, preko ravnodušnosti srednjeg do oduševljenja najmlađe.
Ali to je bio prvi utisak, sad su se već navikli na ideju i svi su srećni. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 12:19:09   
branki*
evo mene...crkavam od skole..toliko ima da se pise po dnevniku,a pod stresom sam da ne pogresim..jos u nedelju delim svedocanstva..
da,ima otkucaja,cuje se.
emice,dobrodoslauser posted image
jos sam vodila i b sa sobom,nemam ga gde,da ne gnjavim stalno tatu da ga cuva..odmorim sad uz rr ,pa posle po malecku u vrtic.
jabudic ,ja sam pisala o "odusevljenju " moje mameuser posted image po njoj svako ko ima preko dvoje dece je ili lud ili budala,nema drugog.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 13:00:34   
bikicaV
Branki, jabudic, svu srecu i sto laksu trudnocu vam zelim.
Da sto pre zavrsite obaveze i na trudnickom malo da odmorite.
Sto vise dece, sreca je veca.
Obaveze takodje ali ljubav koju deca pruzaju sve olaksa .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 13:02:49   
branki*
bikice,hvalauser posted image koliko ti imas dece?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 19:33:01   
Maruska15
Zdravo mile moje trudničice. Ja bila jutros kod lekara vadili mi krv,urin,test na hlamidiju ccc i to je sve okay. Pa kazu dok nema krvarenja da je normalno da se u trudnoci jave takvi bolovi.. I nisu hteli da mi rade uzv posto imam sledeceg petka. Strasni su!!! A mene nesto ne greje sunce,ne svidjaju mi se ovi bolovi... 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 20:58:24   
jabudic
Maruska, razumijem te, ali vjeruj da je to stvarno uobicajeno na pocetku trudnoce. Samo odmaraj i ne nerviraj se, vidis da je sve OK.


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
25.6.2020 22:51:19   
Maruska15
Joj ja samo panicim ovde i nerviram vas verovatno... Kako si Jabudic? Vidim Branki nam je zauzeta sa školom.. Ja sam danas ipak otisla sa muzem i cerkom na bazen,da iskoristimo lepo vreme.. Rekoh boli me svejedno gde sam,bar da se malo opustim.. Bas mi je prijalo..


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
26.6.2020 9:04:15   
jabudic
Jutro user posted image

Mi evo doručkovali, skuvala sam kaficu i sjedoh da radim. Petak, hvala Bogu, pa nema skoro ništa. A kakva nam je sezona posle ove korone, samo otkazujem i ovo malo što je bilo. user posted image

Maruška, kako si jutros? Neka si otišla na bazen, bar da skreneš misli sa toga.
Kod nas je danas baš pakleno, mislim da bi popodne mogli do plaže, red je da se umočim ove godine user posted image

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
26.6.2020 14:01:31   
Maruska15
Jaoo Jabudic blago tebi,ti ces da se brckas u moru. Doduše imamo i mi more ovde,ali severno 😈. Plaza jedino vredi,prelepa je.A cime se tačno bavis? Danas dosla muževljeva deca iz prvog braka,imaju raspust . Pa sam morala da idem u kupovinu.. Spremila supu,ispekla pile i krompir i sad malo odmaram... 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
26.6.2020 15:35:55   
branki*
gde ste,drrugarkeuser posted image
ja opet isla u skolu,vodila sina sa sobom..pisala koliko sam mogla,posle se on unervozio i odhsmo kuci,bolje nego da nesto izgresim..svratili do lidla...uzela posle i malecku i sad da se manemo rucka i kuliranje..ja juce ,zene legla maltene u 7,u dnevnom,da se pruzim ,toliko sam se smlatila,kao da me neko lupio i na kraju samo se iz dnevnog prebacila u pola 9 u spavacu i zaspala.justros otvorila oci u 5 i u 6 ustajem...a,aja kao pijana kokos,opet.sminkama se stojeci i ne mogu,moram da sednem...posle sam bila ok,ali tad...
jabudic,super...
maruskauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
26.6.2020 17:27:57   
blizanac2

Draga!! Pa ti sitno brojis 😊 Meni dr nije dala da koristim nista. Kada sam isla da radim briseve pred cr ta dr mi je dala, kao imas sekreta pa za svaki slucaj ali moja dr mi je rekla da nista ne stavljam. Znam da neki doktori to praktikuju, ali ako su ti uredni brisevi ne znam zasto. Kako se osecas? Pozdrav za sve drage trudnice! 💜💜💜 Sve mucnine i umori ce proci, nije lako ali prodje. Mi smo vec napunili dva meseca i uzivamo. 😊❤️
IZVORNA PORUKA: Despacito

Zene cao!! Jedno pitanje za one koje su se porodile CR..Da li vam je ginekolog recimo 2 nedelje pre prijema za carski prepisao koriscenje poliginax vaginaleta? Meni je gin sa poliklinike ( ns) prepisao ovako 1x1 ,1 nedeljno..a kad sam otisla u dz da mi moj gin prepise recept ..pitam nju po koliko se vag koristi posto mi nije jasno (jer sam videla da mi ih je dokt sa polik to prepisala tek kada sam izasla iz ordinacije), ona mi kaze da se koristi svaki dr dan..Ja se malo plasim ne znam da li ce da ta vag smeta bebama, da li trudnice u poodmakloj trudnoci smeju da ih koriste? Ima li neko iskustva? Beco javi se..





(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
26.6.2020 18:37:55   
jabudic
Maruška, radim u receptivnoj turističkoj agenciji, šef sam jednog sektora. Gosti su nam uglavnom Francuzi, samo ove godine se sve otkazuje. 😒
Branki, kad se završava škola? Čuh se prije sa tetkom, ona radi u školi, reče juče završili do 28/08.
Blizanac, uživajte! 😊

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
26.6.2020 21:58:25   
branki*
Mi ćemo najverovatnije celu sledeću nedelju ići. Ionako moram da sredim dnevnike.ne mogu da odem na godišnji ,a da ostavim to tako..

Jesi išla na kupanje,jabudic?kako je?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
27.6.2020 17:37:34   
Despacito
Cao zene! Jabudic, Maruska, Branki..nadam se da ste mi dobro. Vidim neke su isle da se brckaju..jaoj zavidim vam, evo ja leskarim u stanu, napolju je pakao od vrucine i cini mi se da bi mi samo hladna voda pomogla! Noge su mi se utrostrucile i totalno onesposobile za neki rad, pa ih povremeno tusiram hladnom vodom i mazem kremom koja hladi ali olaksanje je kratkotrajno. Kupicu i kupus da probam sa listovima da sebi olaksam. Blizanacccccc!!!! Konacno si se javila😘bas mi drago da uzivate, javi se ponekad..ja jos malo..nisam uplasena, malo me drma neizvesnost..ali bice valjda sve ok.poz vas pa se cujemo


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here