|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
19.5.2009 14:27:03   
Jacaca
Vodolijice verovatno 18mm zato sto tek sa 18mm su jajne celije zrele, ali posto oni cekaju da one sazru mozda i ranijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Meni je 11 dan stedirila, moram da vam odam jednu tajnu koja je mene spasila, rekao mi je jedan dr, da posto tako tesko podnosim lek a najteze ga podnosi moj zeludac, da ga pijem pred spavanje sa komadicem slanine i meni stvarno nije muka, u sta ne mogu da verujuemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ali sam se jako napumpala i nervozna sam ali to je kasiji macalj, samo da meni nije muka i da nemam glavoboljuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Vestacka oplodnja
19.5.2009 14:28:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jacaca

kasiji macalj,


user posted image  user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Vestacka oplodnja
19.5.2009 14:28:52   
Ana RR
Sa komadićem slanine?! E pa svašta! Ja bih pomislila da će mi baš od toga biti muka user posted image

Super Jaco, još malo user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Vestacka oplodnja
19.5.2009 14:29:17   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Jacaca

kasiji macalj,


user posted image  user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Vestacka oplodnja
19.5.2009 14:30:30   
Modessty
Jaco user posted image user posted image user posted image
Jedva čekam da nam uslikaš i poašlješ svoje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Vestacka oplodnja
19.5.2009 21:27:42   
izabella
Jaco i ja ti zelim user posted image . Znam kros sta prolazis jer ja sam to prosla tri puta. Najvaznije je biti optimista i biti veseo. Cuj ja nekom dajem recept user posted image . Ma treba da radite sve obrnuto od onoga sto ja kazemuser posted image . Salim seuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Vestacka oplodnja
19.5.2009 22:15:28   
vodolija 82
jacka opet sutra ujutro idem,pa cu vidjeti koliki ce biti,sutr uzimam samo diferelin,danas sam zavrsila sa gonalom.....jedva cekam sutra da vidim kada ce biti punkcijauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Vestacka oplodnja
19.5.2009 22:17:14   
vodolija 82
Znam kros sta prolazis jer ja sam to prosla tri puta.



Izabella,meni je sada treci put....nadam se da ce se ove muke isplatiti....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 15:54:23   
vodolija 82
uh cure draga,ja sad dodjoh iz Podgorice.stvari stoje ovako:folikuli su mi vecinom 18mm,jos danas primam gonal.a diferelin danas i sutra ujutro,a sutra uvece STOP inekciju,u subotu idem na punkciju,tamo moram biti u poola osam,tako da je tra nsfer u ponedeljak ili utorak,zavisi kako se budu oplodjavale stanice.jao tek sam sad postala nervozna,radujem se,a u isto vreme me strah...ek mi jr BOG NA POMOCIuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 15:55:12   
Ana RR
Vodolijo, mislićemo na tebe i držati ti fige user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 15:56:10   
Anoniman
Nemoj da se stresiraš mico, to ti neće pomoći.

Biće sve dobro, misli pozitivno! user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 15:56:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

uh cure draga,ja sad dodjoh iz Podgorice.stvari stoje ovako:folikuli su mi vecinom 18mm,jos danas primam gonal.a diferelin danas i sutra ujutro,a sutra uvece STOP inekciju,u subotu idem na punkciju,tamo moram biti u poola osam,tako da je tra nsfer u ponedeljak ili utorak,zavisi kako se budu oplodjavale stanice.jao tek sam sad postala nervozna,radujem se,a u isto vreme me strah...ek mi jr BOG NA POMOCIuser posted image


BICE AKO BOG DA VODOLIJICE .... DRZIMO TI FIGE

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 15:57:17   
vodolija 82
bice,biceHVALA na podrsci,sad mi je tako potrebna....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 16:14:34   
sosa
vodolija,radila si u baru_?
koliko te kostalo sve?

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 16:19:18   
vodolija 82
ne,prva dva puta sam radila u Zenici u bosni i tamo ne bih preporucila nikom,jer je uzasno.a sada radim u PG.kostace me mnogo,oko 3000 hiljade eura sa terapijom i plus silni nalazi i pregledi,sve ukupno oko 4500e.mada ja ovde predajem sve papire fondu,pa oni plate pola,samo ne znam kaduser posted image tj.to vazi za prva dva puta.Inseminacija je cini mi se dosta jeftinija,gdje ti radis,kakva je procedura


_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 18:24:17   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Modessty

Jaco user posted image user posted image user posted image
Jedva čekam da nam uslikaš i poašlješ svoje user posted image user posted image user posted image



Ja bih preuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ali kako bude.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 18:30:42   
sosa
"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula.."user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 18:31:48   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

uh cure draga,ja sad dodjoh iz Podgorice.stvari stoje ovako:folikuli su mi vecinom 18mm,jos danas primam gonal.a diferelin danas i sutra ujutro,a sutra uvece STOP inekciju,u subotu idem na punkciju,tamo moram biti u poola osam,tako da je tra nsfer u ponedeljak ili utorak,zavisi kako se budu oplodjavale stanice.jao tek sam sad postala nervozna,radujem se,a u isto vreme me strah...ek mi jr BOG NA POMOCIuser posted image


Ovo mi nije jasno kako stop sutra a punkcija je u subotu?????? Zar ne ide posle 34h od pregnila???

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 18:32:58   
Jacaca
Hvala Soso i ja bas verujem da ce uspeti.

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 18:38:32   
sosa


jacaca,malopre mi dr kaze mi cemo da uradimo sve sto je u nasoj moci...NEKA NAM JE BOG U POMOCI...
ostalo sve zavisi od boga...
neke stvari jednostavno ni medicina ne ume da objasni...
kakav proces....savrsenstvo stvaranja jednog novog bica...
uvek se setim"KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE ZIVOT"
NEMOGUCE STVARI I SVE ONO STO NAM SE CINI DAALEKO I TESKO JE MOGUCE S BOGOM...
i nasi najveci problemi pred njim su kao grudva snega bacena u ognjenu vatru...
yato devojke,moramo imati veru,nadu i ljubav...user posted image user posted image
i biceuser posted image user posted image

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 18:42:00   
sosa
treba u srcu i dusi da osetimo i da ne sumnjamo...ni malo...
treba da verujemo i bice nam po veri nasoj...
zato bez sumnje...samo napred...ne odustajemo...dokle god treba,svaki trud se isplati...
sreca nasa pa je i medicina sjajna u danasnje vreme...
sta da kazu zene koje su imale nase probleme pre 20 god..
ipak smo srecniceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 20:24:09   
Sneža
Soso,baš si sve to lepo reklauser posted image
Vodolijo,srećice držim ti fige,opusti se,misli pozitivnouser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 20:26:39   
sosa
snezo,sta ima kod tebe_
kako si_

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 20:28:49   
Sneža
Ništa novo,radim,mutim redovnouser posted image ,navijam za vasuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Vestacka oplodnja
20.5.2009 21:58:42   
vodolija 82
hvala Snezouser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here