|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
13.5.2009 16:11:31   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Modessty

Jaco kako si podnela tabletice? Nismo se videle pa neznam kako je bilo. Jel ti bilo muka?



Rano je jos za muku ali sve ostalo pratece vec osecam, narocito nervozu i razdrazljivost, malo me i bolucka sve dole, sto mi je cudnouser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Vestacka oplodnja
13.5.2009 19:10:22   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: Jacaca

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

drage moje da se javim i ja.ja sam pocela da primam gonal 11.5,pa sve do 18,kada mi je rekao da dodjem na uz,po mojoj procjeni postupak bi mogao biti gotov do 28.5,nadam se uspjesno....jacaca dokle si ti stigla?



Vodolijice draga ja sam jos na stedirilu i to tek peti dan a vec sam nervozna kao pas. Nema veze prezivecu, ne sumjam da li ce ti uspeti, naravno da hoce, pa dogovorile smo se da stomake prosetamo po Budviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja se iskreno nadam da ce tako biti,a i ja sam jako nervozna i preosjetljiva,ne znam kako ce mm izdrzati user posted image ali sve za bebuuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Vestacka oplodnja
14.5.2009 11:04:56   
Modessty
Želim vam da uspe sva ta muka kroz koju prolazite pa da vas na nekom RR druženju vidimo sa stomacima!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja juče dok sam čekala dr upoznala dve žene koje se spremaju za VTO. Obe će raditi u Novom Sadu u G*******.
Od njih sam čula da ta neka dr Kopitović ili kako se već zove dolazi u Niš s vremena na vreme.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 14.5.2009 11:09:18 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Vestacka oplodnja
14.5.2009 11:09:49   
Anoniman
dr Kopitović je dobra doktorka.

Malo sam ti sredila post. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Vestacka oplodnja
14.5.2009 11:11:07   
Modessty
user posted image OK Tasha! Ja zaboravila na to da ne pišem ime klinike! Sorry user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Vestacka oplodnja
14.5.2009 18:18:56   
boje
posto vidim o kome pisete cisto da se prikljucim posto sam i ja cula za doticnu.meni je jedna koleginica iz Novog Sada predlozila da odem kod te zene.ta moj akoleginica nije imala dece oko10 god i kad je otisla kod doticne doktorice, imala je jedan spontani i sest meseci posle je ostala prirodnim putem u drugom stanju.Sad ima jednog lepog decaka.Ja planiram u julu da posetim tu dr.naravno zvacu sad da zakazem.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Vestacka oplodnja
14.5.2009 23:28:42   
Modessty
Kada sam danas bila u GAK da uzmem otpusnu listu u čekaonici bila veeelika gužva. Ispred ambulante za streilitet i VT gomila žena čeka da primi injekciju. I sve se naravno žure, jer koliko sam ukapirala valjda primaju u odredjeno vreme. Strašno!!!
Pa nešto rzmišljam posle toga... Ja ne idem na VTO dok ne skupim pare ili podignem kredit pa negde privatno! Pa ono je ljudi strašno!!!! A sestre nervozne jer su samo njih dve. Užas!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Vestacka oplodnja
14.5.2009 23:31:35   
vodolija 82
e pa bas tako,moras dati inekciju u tacno odredjeno vreme,a ja sama sebi dajem da mi ne bi uzimali jos para,danas sam negde pisala ovde uzimaju 10 e po inekciji,a primas ih vise od 20 dana,bezobrazluk,a posto je moja klinika u Podgorici,a ja zivim u Baru meni pokazali kako i ja sama dajem,nije uopste problem

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Vestacka oplodnja
14.5.2009 23:35:32   
Modessty
Baš si hrabra!!!user posted image Ja neznam dal bi mogla sama sebi da dam!

Mislim da ovi što su na državnom programu baš nastradaju sa čekanjem po bolnici, nadrndanim sestrama....

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:09:38   
Sneža
Vodolijo,i ja sam pušila,naravno drastično manje,ali ipak jesam.
Jedino kada uopšte nisam ni pomislila na cigaru su bila tih deset dana posle transfera.

< Poruku je uredio Sneža -- 15.5.2009 0:12:14 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:12:22   
Jacaca
Ljudi i ja pusim, i to dosta mada one kent mali tanki 0,1 svega

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:12:57   
vodolija 82
snezo moja terapija ide ovako:od 30.4. diferelin do kraja,od 2 dana ciklusa i gonal,u pon.idem ponovo na uz pa cu vidjeti,sta dalje,kako je tebi bilo

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:13:19   
Jacaca
Snezo bilo ti je bilo lose 10 dana posle transfera? ili?

< Poruku je uredio Jacaca -- 15.5.2009 0:14:19 >

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:15:01   
Sneža
Jaco,i vodolija je sad pomenula čaj protiv cista,ja sam pila onaj Josif Pančić,baš pravljen za sve vrste problema sa jajnicima,jeste da je gadan kao otrov,ali je čudo od čaja!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:15:02   
vodolija 82
jaco ovde mogu pisati,za prije prve oplodnje su mi otkrili gnojnu cistu i zakazali mi operaciju,u medjuvremenu ja sam pila taj caj litrima i kad sam dosla na oper.nje nije bilo,caj je stvarno extra,a nije skup jedna kutija devet eura,ako si zainteresovana....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:16:57   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Jacaca

Snezo bilo ti je bilo lose 10 dana posle transfera? ili?

Neverovatno pošto jako volim da pušim,mislim ne toliko puno količinski ali ipak volim ih i jeb*** ne mogu bez njih,ali tih deset dana ni na pamet mi nisu paleuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:18:01   
vodolija 82
a gde si radila vto i sta je li uspelo,izvini sto bas nisam upucenauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:18:16   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Jaco,kod nas u RS ima jedan extra travar,ako hoces poslacu ti na pp njegovu adresu,da uzmes caj za ciste,mene je spasio operacije.


Ma moja cista traje vec 20 godina, ali ne pravi posebne probleme, sa tim sto svaku M nestane, medjutim sada jadna nije smela da se pojavi punih 6meseci zbog VTO da me ne bi prolongirali zbog laparaskopije.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:20:26   
Sneža
U N.S.,klinika G******,već smo pisale,ostala sam trudna,ali bebi nije srce počelo kucati u šestoj nedeljiuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:23:26   
vodolija 82
pa znaju li razlog,uh sad sam se bas rastuzilauser posted image ja se sve bojim da nam cigare ne prave problem,ali mi je gogi rekla da je i ona pusila celu trudnocu,tako da ne znam nisam pametna.valjda cemo i mi uspeti

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:26:11   
Sneža
Ne znamo razlog,ali nije od pušenja.
Devojke pozdravljam vasuser posted image

< Poruku je uredio Sneža -- 15.5.2009 0:27:26 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Vestacka oplodnja
15.5.2009 0:29:00   
vodolija 82
laku noc i lepo spavaj....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Vestacka oplodnja
16.5.2009 8:34:53   
Shizika
Tako i ja stalno nesto mislim a da mi nisu cigare,a da ipak nisu one....Ma nisu...
Ne kazem da sad treba da kupimo sleper cigara i pusimo kao na takmicenju,ali bre ljudi toliko zena znam koje su pusile celu trudnocu a opet je iznele do kraja i sad imaju zdravu i normalnu decu....Pa cak ni doktori ne savetuju trudnicama koje su pusaci da naglo prekinu...Mozda kad bi smo mogle da svedemo na neku razumnu meru...:( ko bi ga znao

Jaco,legenda si....Tako ja pusim neki slim Style,koji je blag tako,cigareta tanka,nema da je vidis....a gori brzo saucvaj boze....sve kao ajde kad pusim,onda nesto blago...:))))

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Vestacka oplodnja
16.5.2009 10:33:08   
Tara
Jacaca draga,nadam se da te stomak vise ne boli?
Kako napreduje terapija?
Javljaj se da ne brinemo

< Poruku je uredio Tara -- 16.5.2009 10:36:42 >

(odgovor članu Shizika)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Vestacka oplodnja
19.5.2009 12:39:56   
vodolija 82
drage moje samo da vas obavestim,juce sam bila na uz,a juce mi je bio 12 dan ciklusa,imam dosta folikula,sad su po 14mm,doktor kaze da je to super,jos danas primam gonal i on misli da necu vise morati,sutra idem na uz ponovo,pa ako bude ok,zakazuje punkciju....javicu vam...zanima me da li neko zna kod vto koliko trebaju biti veliki folikuli???

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here