|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 8:20:54   
jess021
Jutro!


Flamingos, srecan vam divan dan! 
Ana, i ja se psihicki pripremam za haos u stanu, ali nesto mi ne ide. Na vikendici cemo biti do 07.08., ali nece radovi biti gotovi do tad, ali snaci cemo se nekako. Sinoc smo bili da vidimo sta nam treba, pa cemo nas tri posle dorucka tamo, da prenesemo deo stvari. Cekamo da vidimo da li ce mm raditi od kuce. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 8:37:28   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Opet nisam nista spavala. Moje devojcice spavaju i sestricina. A sestric se probudio.

Ne ustaje mi se jos iz kreveta. Mm je isto u radovima dok mi ne dodjemo. Nadograđuje deci ormar. Imaju jedan ormar i nemam mesta gde da im premestim zimsku garderobu. Treba danas da pocne i gelendere na terasi da sredjuje: smirglanje i lakiranje. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 8:48:18   
mama Jo
Dobro jutro svima.
Smesko, srecno, da malisi bude lepo.
Flamingos, neka slavljenica danas uziva.
Lepo provedite dan ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 8:52:22   
Milena18
Dobro jutro!
Smeško, evo me user posted image
Flamingos, srećan rođendan, lepo ga provedite!
Sanjice, kako tvoja leđa?
Jess, uživajte u prirodi! Je l' se devojčice raduju?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 8:56:33   
Sanjica26 RR
Milena, hvala ti sto pitas. Nisu bas najbolje. Ne mogu ni da stojim na Liturgiji. Odmah mi otkazuje donji deo karlice.

Inace nisam ni isla kod masera. Kad se vratim icicu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 9:09:09   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mati


Anci meni se vise svidja sa sjajem, ali opet kazem ja sam gledala stolove, predobri su. Ne mogu sada sliku da trazim preko tel. Ali zaista izgledaju predobro, jos moze da se ubaci i mesani materijal, uz drvo i kamencici i svasta nesto...



Da super izgleda na stolu ali to mi nije za pod. Previše svega.

Dobro jutro inače. Nešto sam šlogirana, svako veče baš kasno legnemo a loše spavam i nisam naspavana uopšte. Idem sad da vas iščitam unazad.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 9:11:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Jutro!


Flamingos, srecan vam divan dan! 
Ana, i ja se psihicki pripremam za haos u stanu, ali nesto mi ne ide. Na vikendici cemo biti do 07.08., ali nece radovi biti gotovi do tad, ali snaci cemo se nekako. Sinoc smo bili da vidimo sta nam treba, pa cemo nas tri posle dorucka tamo, da prenesemo deo stvari. Cekamo da vidimo da li ce mm raditi od kuce. 


Jess, mene ništa nije moglo pripremiti na ovaj haos user posted image ovoliko kopanja i rušenja, skoro 100 džakova šuta smo imali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 10:18:11   
flamingos
Hvala svima koji su čestitali.Zahvaljuje vam se i slavljenica.❤Pozdrav.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 14:04:41   
emicaa
pisanje o renoviranju preskacem 🤣

Kako ste danas?Mi sno jutros u 10 isli u set_nju,kao dok nije ugrijalo.Prokljucali smo 🤣Dora kod drugara na rodjendanu,srecko i ja sami.U 4 cemo po nju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 14:22:29   
ivaMark
Zdravo,

Ana, pisala sam u temi, test negativan, sve u redu..hvala sto pitas.
Bili jutros na sistematski, vakcina, vadjenje krvi i sve po redu. Vruce i ovde, ne znam gde cemo, ne sedi mi se u stanu ceo dan. 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 14:27:44   
mama Jo
Mi malopre dodjosmo, ok je napolju. Mala da spava, ja da ispecem palacinke i odosmo opet. Kasno su se jutros probudile, moram ih danas posteno izmoriti user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 07/20
8.7.2020 14:46:30   
smeško
Bravo za sve koji odmaraju!


Ja se ubila trazeci Tigi unutra i napolju. Angazovala sam i decu i trajalo je to pola sata. A ona je usla kod J, ispruzila se pored njega i sada spavaju zajedno. 🙃Danas nije spavao u vrticu, plakao je. Ali, sta je tu je. Oprah zavese, a ne mogu sama da ih okacim. Suvi genije.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 6:50:15   
mama Jo
Dobro jutro.
Ja poranila... Da skuvam rucak, imam gomilu nekih obaveza danas. A tako sam nezgodno spavala ukocio me vrat skroz od kada sam ustala, jesva se okrenem. Imam onubsportsku kremu da namazem, je l' mogu nesto i da popijem za to? Htela sam i da odvezbam dok spavaju, ali kasnije cu, ne mogu sad od vrata. Imam sta da radim, ves, igracke 😒


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 7:55:38   
Maraj
Jutro i od mene... i ja stavila rucak da se kuva, posle cemo napolje

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 8:05:16   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Od pet ujutru sam budna. Evo kuckam dok deca spavaju. Mama ode na sprat kod sestre jer sestra i zet su otisli na posao. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 8:53:04   
Duškić
Dobro jutro. Mi pijemo kafu na terasi.
Malo komentarisemo ovo stanjd.
Deca jos spavaju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 9:06:36   
Milena18
Dobro jutro, mame! Kako ste? Kakvi su vam planovi za danas?
Sanjice, baš si rano ustala. Imaš posla, ono nešto privatno o čemu si pisala?
Ja poslednjih nedelja ručak kuvam samo vikendom. Radnim danima kuva mm, nekad i moj brat. Srećnica user posted image Nije meni teško da skuvam, nego nešto nemam ideje u poslednje vreme, ovako taman kad dođe vikend imam inspiraciju za neki specijalitet user posted image
Ovde jutros tako lepo vreme, sunčano, ali sveže. Verujem da će biti vruće kasnije.
I ja baš komentarišem malopre sa koleginicom ovo stanje, tj. celokupnu našu državu. Baš je deprimirajuće sve što nam se dešava. Ali neću o politici...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 9:13:32   
Sanjica26 RR
Jutros me je mama probudila. Naravno, ne namerno. I onda kad vec ne mogu da spavam, daj barem nesto pametno da uradim. Radim taj posao koji sam pominjala. A to prekucavanje ce da traje do Nove Godine.


Milena, blago tebi kad ti oni spremaju rucak. Nemam ni ja ideje, ali kad pitas mm on samo kaze svejedno. Divim se svima kome mame, svekrve i ostali spremaju. Dodjes s posla i ceka te rucak. Kao poklonjeno bude.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 9:23:37   
Milena18
Sanjice, ja bih ponekad spremila uveče, ali mm uvek kaže "ma gde ćeš to sad, ostavi" I ja poslušam user posted image
Razmišljam da kupimo bazen za dvorište, neki veći gde bismo mogli svi da stanemo. Nisam još sigurna jer ovo moje nemirno dete ni ovako ne smem da ostavim samo ni na minut, a tek tada... Kada bi bio neki sa poklopcem koji može da se zaključa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 9:34:33   
flamingos
Dobro jutro.Baš ste vredne.Milena,bravo za tm i brata.Ovde isto greje sunce,ali nije toplo ni u kući,a ni napolju.A tek uveče što je sveže.Olet,bolje tako nego kiša da pada.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 10:11:10   
emicaa

IZVORNA PORUKA: jess021

Jutro mame! Mi smo juce ceo dan bili na vikendici, ali smo sinoc dosli za Ns jer nismo sve poneli, sutra cemo verovatno spavati. Moramo naduvati bazen i zvati nekog da doveze vodu. Bas mi se svidja, deca su ceo dan bila napolju.  Sto se tice sredjivanaj stana, opet mi se stolar ne javlja, a rekao je pocetkom ove nedelje, odlepitis.  Mama jo, bas si vredna😁 IvaMark, super za negativan test. 




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 10:19:04   
Sanjica26 RR
Milena, mi planiramo deci da kupimo neki bazencic. Ima prostora. Za nas velike nije bas pristojno posto je sve na izvolte. Nek se barem deca okupaju ove godine u bazenu kad vec nigde ne idemo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 10:41:39   
Maraj
Mu dosli iz parka. Odlepila sam. Jedva smo se vratili. S se spava, pa kenjka , jauce ljutibse za sve i svasta. L otpao pomocni tockic na bicikli, pa ja guram biciklu. Ona nestabilna, vuce me na kednu, na drugu stranu... ma sad sam ih vodila zajedno....i necu skoro...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 13:21:26   
emicaa
Da mahnem i ja.David i ja jutros do 9 spavali,Doru sam budila u 9:30 🤣Nismo stigli u set_nju prije rucka.Posle cemo izaci ispred zgrade na igraliste.

Maraj pa kako ces drugacije nego sa oboje 😀

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 13:48:58   
smeško
Ja idem sa trojicom. 😂💖


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here