|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 14:39:39   
Maraj
Ma idi...ostavim jedno sa babom i dedom, a drugo pod ruku pa u setnju user posted image
A ako je tu mm e onda mozemo zajedno.
Meni je problem sto nemamo "normalan" park u blizini. Imamo beton i samo beton. Treba pesaciti do parka...i to je ok... al povratak, kad se upište i uvrište. Jos bicikl sa otpalim tockom... odlepih jutros

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 14:45:22   
pari
I ja to pomislim sto puta ali nemam izbora 😁


Danas će ovde biti vrelo,moramo što pre napolje (ovde je 9)...T se noćas budila puno puta...Prekosutra M rođendan, sutra pravim tortu.Uzela sam mu lego i neke još dve sitnice...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 14:50:57   
smeško
Pari, kak je T? Koju tortu pravis?


Maro, meni bude zao da kaznim bilo koga od starijih. J mora sa mnom, a oni zele i tako sva trojica idu sa mnom. Svuda. Ostavljam starije kod kuce kada vozim J u vrtic i idem po njega, kada je kod logopeda. Ali, parkice da propuste, nema sanse. 😬 Mada, mi i u dvoristu imamo tobogan, krokodila i dve ljuljaske, M sam niz ulicu vozi trotinet, N bicikl ili se igra sa drugarom iz komsiluka. Lakse je kada si u kuci. Mnogo lakse.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 14:53:23   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: smeško

Ja idem sa trojicom. 😂💖




Buhahaha,mi smo bili sad do vodopada,na Ozreny. Sa njih troje..nisam znala koga cu pre,M hoce da udje u vodu,svi nestabilni..Ja sam u 80% set_nji sama😂😂A kad krenu jedna na rolerima,jedna na trotinety,on na triciklu🤪Razmisljam da posaljem devojke kod svekrve na 2 nedelje,da odmorim malo....da ne brinem kako je T samoj kod kuce,da J ne ide u vrtic....posto sveki ne moze da dodje.....kako joj nije zao da deca idu u vrtic,a ona sedi kod kuce bez obaveza..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 14:54:04   
pari
T i dalje isto :(

Praviću neku čokoladnu mus tortu jer on hoće čokoladnu...
Definitivno je lakše u kući. Mi ni u Bg ni ovde nemamo terasu pa ne možemo čak ni tako da budemo na vazduhu. Ovde imamo divan park na dva min od nas

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 15:00:51   
emicaa
Maraj nadam se da se salis 🤣 sve mame idu tako sa djecom,oboje za rukice i idemo

Pari nije se smirio osip?Kako bih se ja danaa negdje brckala ali niata od zoga.Ovde u blizini nema nista 🤦‍♀️

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 15:26:28   
Sanjica26 RR
Pa i kod nas su bile takve faze na ulici, ali se prezivelo. Imam po neku sedu, ali nije strasno🤣

Ja sam malo prilegla. Nije ni cudo kad se budim kao vampir. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 15:39:52   
mama Jo
Jaoj Maraj 😂 znam sve, meni je to redovno stanje, i ja sam u 80% set_nji sama. Sreca pa imamo blizu park, ali sad npr je prevruce u njemu, a i dzaba nekada sto je blizu kad one hoce u drugi. Bicikl, trotinet, triciklic, ranac sa litrom vode, lopta, neke sitne igrackice... Sve im to treba. Jos kad u povratku sa svim tim treba da udjem u prodavnicu da dokupim nesto za rucak, glava me zaboli.
Pre neki dan smo imali slicnu situaciju sa trotinetom, otpao joj tockic, sva sreca pa ga nije vozila nego gurala u tim minutima. Razbila bi se sva.

< Poruku je uredio mama Jo -- 9.7.2020 15:44:55 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 16:08:43   
emicaa
Mama Jo ma svima nam je tako.Svima naidje ta minuta(dan) ludila ali jbg 🤣ja sam skoro sa njima isla u susjedno mjesto i kao pjeske cemo kuci.3 km do kuce.Napolju upeklo,oni sa trotijima.Dora hoce da njen nosim a David da ga guram do je na njemu.Jedva sam se vratila kuci 🤣

Ja zvala mamu ali nam se stalno gubio ton.Sutra cu opet,pozelila sam je ne mogu vam ni opisati koliko

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 16:29:07   
pari
Ja sam imala situaciju skoro u Bg...mi na Ušću, ona spava, on pao sa trotineta i jako udario zube,usnu...ona se budi, hoće da je nosim, on ne može da hoda...njega stavila u kolica, trotinet na kolica,nju u ruke i tako do auta koji nije bio uopšte blizu, sigurno 1km...veselo....

Ali šta ćeš 😉

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 16:34:27   
jess021
Emice, koliko nisi videla svoje? Verujem da ti bas nedostaje. Ja zamesila krofne, mm dosao s posla, na vikendici smo.


Maraj, salis se, naravno 🤣
Ja sam radnim danom stalno sama. Neki dan me komsinica videla samu, kaze otkud to, ja sam navikla da ste vas tri uvek Sad hocu da ovde nauce da voze biciklo bez pomocnih, pa ce tek onda biti akcija. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 16:44:36   
emicaa
Jess 7 mjeseci se nismo vidjeli,najduze do sad.Razmatramo mogucnost da odemo na 7 dana jer Bosna nije na onoj njihovoj listi.

Jao bicikl,David pao sa svog sa pomocnim tovkicima i vise nece ni sjedne na njega 🤦‍♀️ a u pocetku samo sto nije spavao sa njim u krevetu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 18:05:17   
ivaMark
Zdravo,


maraj, znam o cemu pricas...kad je jedno dete u skoli a sa drugim moram da idem kod dr ili negde, milina...J mi je super ali kad su zajedno onda su katastrofa....razlika izmedju njih je 16 meseci, mislim da su se sada malo smirili i nemamo vise ispada.. jaooo, jednom kad su bas bili mali, odlucim da odem na kafu sama sa njih dvoje, narucim njima jagode i L hoce kasicicom da jede jagode, drao se l, drao i na kraju ostavim i jagode i kafu i kuci..
Mi nismo bili u Srb od Marta prosle godine....mama mi je bila dva puta, poslednji put u decembru....posle otisla kod sestre u Fr i kad je trebala kod nas, desi se sve ovo i sad nista 😟😟 mislila sam da dodjem do Bosne pa ona tamo da dodje da bude sa nama ali ovde je obavezan karantin od 14 po povratku...nisam pametna. Sestru i klince nisam videla pet godina...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 19:28:55   
vonavoj
Emice,ja moju sestru od novembra nisam videla..mrzim daljinu...i sad ovo stanje.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 19:43:14   
Maraj
Ma odlepila sam jutros. I biciklu sam htela da ostavim. Kao nepisano pravilo, kada sam sama sa njima, bicikli otpadne pomocni tockic. Kad sam sa mm sve ok. Bicikla je super, nije ni malo placena, al pomocni tockici me ubise. Mali malo otpadnu, i to naravno kad ja sa L izadjem u setnju. I poprilicno je teska. Ne mozes je gurati kad otpadne tockic vuce na jednu stranu. L zapeo on da je gura,a ne moze, pasce preko njega. S vristi spava joj se...a mi udaljeni kd kuce 3 tramvajske stanice...al eto...prezivesmo i to jutros...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 21:24:01   
mama Jo
Ma naravno Maraj, apsolutno te razumemo. Ja sam zato pre neki dan bas i pisala da mi je utisak dana to sto smo drugarica i ja odvele decu u kafic i uspele da popijemo kafu a da su njih troje bili ok 😂
Svasta sa decom bude stvarno.

Kako ste mame, kako ste provele dan?
Mi svasta nesto imali da odradjujemo, uspesno bese. Sutra kdosmo u selo, nas tei cemo ostati nedelju dana najmanje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 21:38:23   
pari
Mi bili jutros napolju do 11, bilo je mnogo toplo...

Posle toga spremala, pravila ručak i neke mafine, oni se kupali...bili su dobri danas...T sad spava, a M gleda crtani. Prođe mi nekad kroz glavu da za 4 nedelje treba da se vratimo...i uhvati me neka panika...baš mi se ne vraća nikako...
Jess, kako vam je na vikendici?Šta radite mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 21:41:22   
smeško
Maro, ja ignorisem vristanje. Mi smo se upravo vratili iz parkica. Ubise nas komarci. I Joca je bio gladan, pa se razvristao i nista ne moze i sve je problem. Onda mi se obesi o ruku i nece lepo da stoji. Ostavila sam ga na travi. I svi me gledaju kao da mu cupam nokte na sred parka. Isterala sam svoje i nisam dozvolila to sto je hteo. Ustao i dosao kod mene i trazio da jede. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 21:48:37   
emicaa
Pari taj dolazak je samo privremen,pisala sam vec.Da obavis jos sto treba i vracate se tu 🙃

Mi smo bili ispred zgrade,nisam se sjetila da ponesem neku knjigu.Ziva sam se smorila 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 21:57:21   
pari
Emice 🤗 u pravu si!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 22:22:57   
smeško
Pari, kako suprug podnosi? 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 22:26:32   
pari
Teško mu je ali je on optimista, veruje da će sve biti u redu.. trudi se da mene ne opterećuje...u suštini vrlo dobro reaguje s obzirom da sa svojim detetom provodi malo vremena



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 22:31:11   
flamingos
Pari,uživajte zajedno.❤Vreme brzo prođe i stvarno mi je žao što ćete opet biti rastavljeni...Pozdrav.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 22:39:06   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ne mogu da oteram decu na spavanje.

Razvlace se. Ucrvljala sam se kod mame. Ne da mi nista da radim. Samo kad smugne, ja se dohvatim neceg. A ja nisam neko ko sedi. Ne volim to i ne znam. Na kraju sam od dosade otisla u bastu i nesto cupkala😀. Ceo dan me boli desna noga, celom duzinom. Verovatno zbog kicme. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 07/20
9.7.2020 22:50:50   
flamingos
Da vam poželim laku noć i odoh u krevet.Budite mi svi dobro.Pozdrav.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here