|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 18:34:07   
Maraj
Ana user posted image
Mama jo...sad kad si rekla vidim da sta sam napisala user posted image poblesavila sam skroz. Da L je u septembru, a sad u utorak je Suser posted image
Mi bili malo napolju. U kuci kad sam samo nesto zvacem

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 19:25:59   
Ana RR
Nemam pojma gde je pokupio, ne ide ni na trening već nedelju dana. Stalno je kući, eventualno ode kod drugara tu u komšiluk. Ko će ga znati, moram mu uraditi ks i bris nosa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 19:30:29   
Duškić
Ana , kod nas je to trajalo dva dana. Povracao i zalio se na stomak i glavu. Danas vec bolje. Imao i temp. Sad vozi bicikl.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 19:31:55   
Khaleesi
Cao mame sta se radi. Dobila sam novi tel od mm i nikako da se set_im sifrr za RR i nikako da udjem...

Na poslom tel mi zapamtio tel i sad muka moja sa raznoraznim siframa... Mi svaki vikend idemo na selo, sada nam stihu tikvice, krastavci i paprike... Bas smo srecni sto je sve to nase neprskano i ova mala sve mulja, sa starijom jos imamo muke sa svežom hranom... I tako kotrljamo se... Nadam se da ste svi zdravo nisam mnogo citala...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 20:23:07   
mama Jo
Kh, pa gde si bre... Kako si+? Kako podnosis?

Ana, kako je, je l' ga boli stomak i dalje?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 21:05:01   
flamingos
Kh,drago mi je da si se javila.Jeste li dobro?Piši šifre.Imam jednu svesku u koju zapisujem sve bitno,a što ne mogu da zapamtim.❤I meni mm kupio nov telefon,ali još uvek koristim Teslu.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 21:09:45   
Maraj
Kh jesmo ti i ja nelad zajedno trudnovale user posted image kolika su ti deca?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 21:16:23   
Filadendronka
Dobro vece! Pari, srecan rodjendan i da ste zivi i zdravi!💕🍀 Ana, brz oporavak. I moj D se juce zalio na stomak, a J je proslinavio opet. Dani mi lete, vreme ovo ludo skroz. Patim zbog ove situacije oko virusa, demonstracija, nedostaje mi baka. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 21:21:05   
flamingos
Pari,srećan rođendan,od❤vam želim sve najbolje.Ljubim vas.❤Fil,poljubac i zagrljaj vama.❤



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 21:21:43   
Duškić
Vreme je da se spava. Noge mi otpadose ceo dan spartam. Koliko koraka predjem strasno. Bas sam umorna. Sredila decu pa prividjam krevet user posted image
Pari, srecan rodjendan.
Ana javi kako je M.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 22:40:03   
Milena18
Dobro veče!
Pari, srećan vam rođendan!
Ana, kako je M sada?
Fil, drži se. Nadam se da će kod dece ostati na tome i da će brzo proći, kad su oni zdravi sve je lakše. A i ja sam ovih dana često mislila na moju baku.
Jess, nije za danas imala neke posebne planove, bila je zadovoljna običnom šetnjom user posted image Mogu misliti kako izgleda ta kuća u kojoj živi kraljica user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 23:27:01   
Khaleesi
Maraj mislim da jesmo ranije. Velika 7.5 a malecka 4.5 god tvoji?

Mama Jo hvala na pitanju dobro sve kad ne mogu vise ukljucim klimu... Flamingos imala sam jedan notes i pisala sve zivo unutra posebno sifre ali nekako se izgubio. I sad kao pamti tel pametan je ali nezgodno kada ga promeni. Svidja mi se sto sam prepravlja moje greške u kucanju... 😝

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 23:54:42   
flamingos
Laku noć želim svima.Odoh na spavanje.♥️


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 07/20
12.7.2020 23:56:14   
flamingos
Kh,sad se set_ih jedne poruke koje mi je sestra poslala"Zapišem da ne zaboravim,pa zaboravim gde sam zpisala"😂


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 3:21:09   
Duškić
Flamingos, dobra si lutko. To ja uradim pa pobesnim i tek onda ne mogu da se setim.user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 7:29:52   
jess021
Mame dobro jutro, ja ustala da ispecem proju, pa cemo na Strand. Danas imam svasta da uradim, pa cemo sutra na vikendicu.


Ana, kako je M? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 7:58:40   
Maraj
Dobro jutro mame. Ja sinoc isprzila sataras, tako da cu dorucak , samo da podgrejem user posted image
Mikser mi crkao,bosh-ov, posle 15.god , mozda i vise...a naravno ne moze da se otvara i popravlja, anikako da kupim nov,tako da kod mene jess nema projeuser posted image

Kh, da onda jesmo moj S u septembru puni 5, a devojcica sutra 2.
Pravicu urnebes salatu kasnije, dok mi mm kupi praziluk

< Poruku je uredio Maraj -- 13.7.2020 7:59:17 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 8:03:12   
jess021
Maraj, ja jutros nisam ni palila mikser, samo dobro promesala onom žicom. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 8:26:05   
mama Jo
I ja sam nedavno bas dugo bila bez miksera, mesecima, nikako da kupim, i sve sam rucno mutila. Nisam jedino za neke torte nesto, ali to proja, palacinci... Sve rucno, i nista mu nije falilo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 8:27:39   
Milena18
Dobro jutro!
Jess, lepo se provedite na Štrandu.
Ja se probudila nešto rano, ne znam ni ja što, sad mi se već spava.
Ni ja nikad ne koristim mikser za proju, lepša mi bude kad samo izmešam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 8:34:22   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Sinoc sam malko bolje spavala. Nije spavao niko od dece sa mnom. Juce sam kupila jos neko cvece za terasu.

Moje jos spavaju. Posle idemo mama i ja, sa sestricima i sa mojim dvema kod moje rođene tetke. Nije toliko toplo, pa možemo odmah posle dorucka.
Ana, kako je Marko? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 9:08:34   
Maraj
Ja imam tu zicu, al nikad nisam sa njomuser posted image upalim mikser i ocas posla.
Mozda bi mogla i da probam " rucno" user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 9:18:21   
milicicak
Dan mame :D

Meni jutro pocelo nesto nakrivo, ni do posla nisam stigla 5 puta me zvali da resavam neke gluposti...

Jess, lepo se provedite na Strandu.

Maraj, moja mama proju muti viljuskom ili zicom, ja mikserom, potpuno se razlikuju. Mada ja sad sve ubacim u multipraktik sa nastavkom za mesanje testa i tako pravim, bude odlicna

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 9:23:05   
flamingos
Dobro jutro.Jess,lep provod vam želim.Da vam se javim i odih u kuhinju.Imam i da peglam itd.Greje kao neko sunce,ali je u kući hladnjikavo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 07/20
13.7.2020 9:30:54   
Maraj
Mili gledala sam i te multipraktike, budu do 15 000 Gorenje tj na snizenju oko 12000. K bas sam se mislila da li to da kupim...
Flamingos, kod nas toplo od ranog jutra...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here