|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 7:11:17   
flamingos
Dobro jutro.Da popijem kafu i da krenem jedno po jedno da završavam.Gosti dolaze u 14 h.Anđdla ne pije nißta.Bogu hvala zdrava je.Popije na svaka 2-3 dana limun(samo limun,bez šećera,bode).Jede voće,povrče i mislim ds je to bolje od svih preparata za imunitet.Pije dosta vode.Sok u želji popije,nije ljubitelj sokova nikada bila,što je i dobro.Voli domači sok od višanja,popije limunadu-ali sve je to u malim količinama.Lepo ptovedite nedelju.Pozdrav svima.♥️


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 8:29:15   
jess021
Jutro mama!

Kod nas kisa lije, a mislili smo na vikendicu. 
Milena, bas ste se naset_ale😊
Mirko, koliko tvoje dete ima godina? 5 jel? Bas mi se cini da je mnogo mastovit. 
Maraj, uzivajte. Do kad ste tamo? Od sutra valjda lepse vreme. Mi juce bili u Beceju, na onom dvorcu Fantast, skoro smo bili, ali L je trazila da hrani jarice, pa eto. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 8:34:49   
mama Jo
Dobro jutro.
Moje devojke jos spavaju. Mladja sinoc bas kasno zaspala pa i ja sa njom onda sam se budila zbkg onih nekih popadaca i naravno odlepih 😊
Sad bih mogla prespavati citav dan 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 8:48:12   
bebilule
Jutro mame.


Maraj, super, uzivajte. 
Mirko, i mi smo hranili puževe lubenicom. Sreća popustilo ga je. Meni pijedoše baštu, a ne mogu ih nešto tamaniti 😐
Danać ćemo u zoološki, malo da promijenimo. I to ranije dok nema gužve. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 8:56:37   
flamingos
Bebi,želim vam lep provod.Jess,dete hoće da hrani jariće,dušica draga.Da su živi i zdravi.Odoh.❤


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 11:01:31   
Maraj
Dan mame
Ovde je nocas tako jako padala kisa..al.je zato sada super. Nrma kise danas, bar je nije bilo od jutros, a i prognoza se promenila. Gledala sam, do juce su najavljivali kisu za danas, al ipak su promenili. Danas bez kise user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 11:06:50   
Mirko Svirko
Jutroooo i ovde ❤


Jess,  M ima 5 i po sada. I jakk je mastovit. Mene je grizla savest sto ne ide tako cesto u vrtic (zbog cestih upala) pa sam sa njim dosta radila i sada on ima tu neku svoju pricu. 
Bebi,  sreca mi nemamo bastu,mpj svekar ima grozdje i maline i kupine tu u jednom delu. Odtalo smo pre par meseci betonirali i jedan deo gde je trava. Ali jos to nije bas kako mi zelimo polako sredjujemo..
Ostale mame kako ste?
Maraj,znaci uzivancija? Lepo se provedite i uzivajte 👍❤

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 14:55:54   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Vidim da je ovde u mom kraju je pomama puzevima. Narod skuplja. Mi sad odmaramo. Mm je juce nadograđivao deciji ormar. Kao da je nov. Tako da sam sinoc do kasno pakovala decije stvari. Pre toga sam isla sa T da vozimo biciklu.
Odoh malo da citam. 






< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.7.2020 15:55:03 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 15:58:26   
nata11
Sanjice sta rade sa njim? Jel ima otkupa ili za svoje potrebe?


Mi u dvorištu celi dan, ono nista posebno malo smor ovo vreme.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 16:01:35   
Mirko Svirko
Ja znam jednu zenu koja koristi sluz za lice. Dobro je za bore. Al meni bas gadno ne bi mazala to na lice.

A mozda i jedu puzeve.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 16:08:09   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Sanjice sta rade sa njim? Jel ima otkupa ili za svoje potrebe?


Mi u dvorištu celi dan, ono nista posebno malo smor ovo vreme.



Da, da za otkup. Barem ove koje poznajem sto skupljaju kazu, da daju za otkup

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 16:47:36   
mama Jo
Pa koliko ih ima tj.koliko treba da skupe da bi neko to otkupio?

Ja sam jesno vreme koristila krsmu na bazi puzeve sluzi user posted image
Kao za hidrataciju, bore... To je zapravio vise bio neki gel i bas je bio super 🙂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 19:29:44   
mama Jo
Nema vas mame. Kako ste?
Ja evo onako, popodne osetim neku malaksalost i opet mi izbila groznica 😔
Pre neko vece isto, ali do jutra se smirila i nestala, vise je bio kao otok na usni.
Evo danas prava ona groznica, meni bas cesto izadje kad mi opadne imunitet. Bas sam se istripovala, odmah evo pijem c vitamin, cink, limun, djumbir, svasta sam tu navukla.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 20:09:01   
flamingos
Mama Jo,hoće kad padne imunitet.Lkmun,kao Anđela i ojačaj imunitet.Tu smo,uđosmo u sobu.Hladno je.Tušira se se dete,pa odoh ja.❤



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 20:18:29   
Mirko Svirko
Mama Jo, mazi aciklovir ako imas.

I jacaj imunitet. Ecomer npr je super.
Mi igramo malo fudbal. Sta vi radite? I kod nas hladno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 20:38:35   
mama Jo
Ja se nadam da cu decu ranije da stepam u krevet. Evo prave veceru mackama i kuci. Po ceo dan ih hrane 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 23:36:36   
Šmizli
Pozdrav mame...Odavno me nije bilo....Kako ste?😁😁Kad mislite da je pravo vreme da se ukinu nocni podoji....?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 07/20
19.7.2020 23:58:35   
Mirko Svirko
Smizli,  potrazi mozda ima odgovarajuca tema da ne gresimo i pisemo u ovoj. 

Ukidanje zavisi i kako je beba napredovala do sada i koliko ima meseci i da li je presla na cvrstu hranu i da li je dojena beba ili je na adaptiranom mleku...Najbolje je da potrazis temu,tamo gde je lupica ( pretrazivac).

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 07/20
20.7.2020 0:03:09   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Smizli,  potrazi mozda ima odgovarajuca tema da ne gresimo i pisemo u ovoj. 

Ukidanje zavisi i kako je beba napredovala do sada i koliko ima meseci i da li je presla na cvrstu hranu i da li je dojena beba ili je na adaptiranom mleku...Najbolje je da potrazis temu,tamo gde je lupica ( pretrazivac).

Ima godinu dana......😁😁Vazi potrazicu tamo...Hvala


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 07/20
20.7.2020 8:07:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Gde nam je Jess sa jutarnjim javljanjem😁


Ovde je granulo sunce. Smisljam sta cu da mesim za dorucak ili ce da bude keks i mleko za dorucak. Devojcice spavaju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 07/20
20.7.2020 8:13:28   
jess021
Sanjice, evo meee😊

Nesto sam se uspavala, nikako se nakaniti da ustanem. Njih dve spavaju, pa cemo kasnije na vikendicu. Valjda ce biti lepo vreme. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 07/20
20.7.2020 8:48:23   
flamingos
Dobro jutro.Jess,želim vam lep provod.Odmorih se,sad da popijem kafu,pa da kupim veš sa zice itd.Mm ode do grada da plati račune za struju,vodu itd.Da mi jos koje šta pazari.Dete spava.Mame,kako ste?Pozdrav svima.♥️


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 07/20
20.7.2020 8:53:16   
mama Jo
Dobro jutro 😊
Ja kad treba da ustanem ujutru imam utisak kao da me neko pretukao tokom noci. Nesto metelo boli. Dok ne popijem kafu sva sam smlacena.

Smizi, pa ako ima godinu i rucka i sve ostalo verovatno i mozes.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 07/20
20.7.2020 11:28:47   
Maraj
Dan mamr. Danas malo lepsi dan
Bar nema kise...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 07/20
20.7.2020 11:41:34   
mama Jo
Sta radite Maraj, kako se zabavljate? Jeste isli u onaj dino park, hvale ga svi...

Nema emice da se javi, jesu krenuli na put?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Fotografija koja pokazuje emocije kod pres...
Posle dve godine dojenja svoje ćerke, i mnogo pomešanih emocija, mama dve devojčice, Maya Vorderstrasse odlučila je da s...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here