|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 10:16:18   
Sanjica26 RR
Može i ovo Jess. Sad si me obradovala. Satic mi se dopada. Sad je na snizenju 30 hiljada. 😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 10:17:04   
jess021
Ma previse, nema potrebe davati toliko novac. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 10:20:01   
Mirko Svirko
Jess, srscba godisnjica,da slavite jos dugo dugoo..

Kakva je to pamrtna narukvica? Ono kao pametni satic?

Mi krecimo uskoro ali najbolje sobu po sobu. Majstor nam je komsija pa cemo jednu pa kad sredimo odna drugu i sve tako. Lakse nama a i njemu.
Dan je predivan.. pretoplo ce biti danas.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 10:20:10   
Sanjica26 RR
Zbog toga je ona moja drugarica rekla da ne bi nikad kupila, da nije dobila od firme. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 11:56:57   
Misha i Ljisha
Uuu Jess ekstra. Ja obozavam sve gadzete. 


Kako muzu kupujes cipele? Haha ja ni deci ne kupujem cipele b3z probavanja a ne muzu. E svaka ti cas_t. P drema.  Ustali juttos u 6 i 15. Brckali se tamo vamo. Ognjena Marija je. Kazy ne treba ici na vodu tj kupati se na danasnji dan. A stvarno u Futogu se uvek neko udavi u Dunavu za Ognjenu Mariju. 
Mama jo veryjem da su se pozelele svega ali evo moja D nije bila kuci mesec i po 😂 i jedva pristala da prespava jednu noc u Futogu. I niceg se ona nije nesto posebno uzelela

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 12:09:18   
mama Jo
Joj Ljisho jeste, sad me bas jeza prosla kako si to napisala. I kod nas na su ne prodje leto da se ne desi nesto tako na Dunavu...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 12:09:45   
Ana RR
Pakleno je danas. Mi ovog leta bazen nismo ni otpakovali, nemam vremena. Non stop u radovima, haosu.

Moja mašina pere već drugu turu od jutros, mm priprema za keramičara sutra. Stigle pločice jeeej. Mislim da neću zaboraviti one tamne hehe i dalje razmišljam o njima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 12:15:19   
vonavoj
Srecna godisnjica! Svaka cas_t za tm i poklon..i ja sam merkala narukvicu,ima i za 1700din,na fb..m4 band,sve je to isto...isto radi..ali sam odustala.

Sanjice,nije iskljuceno da je korona..ako je i tm prosle nedelje bio lose...uzimaj sto vise C vitamina.. a bas se pazite😔nema pravila.Ja na poslu,palimo/gasimo klimu,posla uvek i tako.Sveki mi je jos tu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 12:18:07   
Sanjica26 RR
Von, mi se non stop kljukamo vitaminom C i pijemo cajeve. Plus ja pijem virak i selen. Pravim smutije.

Deca su u drugoj sobi. Sofi je malo pre plakala zbog mene. Cekam da mi mm donese paracetamol da malo odspavam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 12:21:55   
flamingos
Divno Jess,hajde kuvaj kafu u baru.Super su te narukvice.Broji koliko si koraka napravila?Tako?


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 12:43:25   
vonavoj
Jel imas sad temp?

Stavi masku sa njima i to je to...meni bi bilo zao da placu..kad mi zaova kaze ja ne ljubim decu,joj,ja ne mogu..ja moju stalno ljubim...A ja bas nista ne uzimam od vitamina,voce isto slabo jedem,kao cuvam za decu...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 12:55:55   
mama Jo
Von je l' ti lakse ili teze od kad je svveki tu? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:00:27   
vonavoj
Interesantno mi je😂😂Spremi mi rucak,kako koji dan...moram sve ds joj pripremim pre posla,serpe ostavim na sporet,izvadim masinu za sudove,ves rasirim (saceka me na zici)....ali mi znaci da ne brinem oko dece...ali ona voli da joj sve kazem,sta da da deci da jedu,uzinaju..bas je moja baba pitala mamu...a pri tom moze da im da sta hoce, neka ih pita..Digla je frku kako ne moze sa njima u bazen,ujutru,kako ce ona da ih izvadi iz bazena.. bila sam malo bezobrazna i rekla joj,kako hocete,recite da ne mozete,nisam ni ja dobila uputstvo za decu! Pa i meni nece da izadju iz vode,place M..


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:05:16   
Misha i Ljisha
Haha i P place stalno


Sanjice drzi se. I da je korona jaka stvar. Ja imam teoriju. To treba na nogama pregurati. Kolko god da lomi ne legati u krevet. Zato su muskarci i podlozniji i veca smrtnost kod njih. Oni odmah legnu jao ja sam bolestan buuuu.... znaci kao deca na nogama i da lije znoj iz tebe jer imas temp. X puta mi je rekao mm ma ti garant imas temp ali ni ne meris. Haha...vidi da mi nije bas dobro al drzim se i znojim se al ne merim. Sve preguram na nogama. Tako da pa sta i da je ta cuvena novo komponovana bolest. Gledati je kao i svaku drugu bolest. Psiha vodi vec do pola izlecenja

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:14:33   
vonavoj
Bravo Ljisho,i ja se slazem! I tako se isto ponasam...psiha je cudo..evo sad vec plase,treci talas na jesen..aman,koji talasi,ovo je cunami od marta...ja ne vidim razliku... Ljudi su u strahu,to dodatno obara imunitet i borbu sa virusom.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:23:19   
Sanjica26 RR
Slažem se Ljiso. Samo sto sad stvarno ne mogu da radim nista. A vala i necu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:26:20   
vonavoj
Nemoj da radis,naravno..svakako ti treba odmor,na odmoru si😁 

Joj,samo ovaj odlazak na posao,spremanje,dolazak..ovde 8h..i dodjem ispijena kuci..a oni puni energije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:28:09   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Slažem se Ljiso. Samo sto sad stvarno ne mogu da radim nista. A vala i necu. 





Hehe ma nisam.mislila bukvalno da radis nego ono po kuci sitno sta moras. Operativno. Kako da ti kazem. A ne samo lezanjeu krevetu. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:30:42   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nemoj da radis,naravno..svakako ti treba odmor,na odmoru si😁 

Joj,samo ovaj odlazak na posao,spremanje,dolazak..ovde 8h..i dodjem ispijena kuci..a oni puni energije.



Von, ja kao da nisam na odmoru. Ceo dan sam u kuhinji. Vise mi se smucilo. Jos privatno nesto radim. A da ne pricam o kupovini. Mm od kako nije izlazio, trcala sam na sve strane 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:31:06   
mama Jo
Jeste slazem se. Meni prosle nedelje kad je skocila temp i pocela da me bolj glava, malaksalost... Bukvalno sam onako bzvze uzela da izmerim. Posle sam se setila da mi se x puta desavalo da se tako osecam, malaksalo i umorno, a nije mi palo na pamet da izmerim...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:31:14   
Sanjica26 RR
Crni moj odmor. 😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:35:37   
flamingos
Hajd Sanjice da što pre budeš dobro.Sedoh da jedemo sladoled,izvolite.Pretoplo je,ali ako,neka tako i ostane.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:45:13   
Duškić
Sanjice, da sto pre prodje.
Mi idempo na tortu, nece biti guzve, pa izvedem decu malo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 13:51:21   
Misha i Ljisha
Upravo to mama jo. Ja mm stalno govorim ma nemaaaaaam temp 😂 a on vice imas imas. Haha...


Evo mi da ruckamo pa ce nam doci komsije malo da ja popijem kaficu sa komsinicom a deca da se igraju.  Danas totalna opustencija od dana 😁

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 14:08:13   
vonavoj
Sanjice,imas jos fore..sreca nije samo 2 nedelje.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here