|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
29.7.2020 22:13:26   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: jess021

Tiziana, radis od kuce? 


Od kuce jos od marta. koliko je dobro toliko i nije dobro. Sad govore o povratku, ali mene sad glava boli od pocetka skole i ovih milion mogucih modela i frikombinovanja.. ziva nisam. Jos smo mi nekako sami, moji su umrli, a ziveli 10min od nas, ni moj  brat ni sestra od muza ne zive u Srbiji, muzevljeva mama u drugom gradu, tako da okreni obrni moramo sami da se organizujemo i to mora da funkcionise, nema druge 🙂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori mama 07/20
29.7.2020 22:34:44   
Sanjica26 RR
Tiziana, uvek se bolje organizujemo mi koji smo sami i ciju pomoc nemamo😊



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori mama 07/20
29.7.2020 23:15:36   
Tiziana
Tako nekako ispadne Sanjice.. ako se ne organizujes, ode sve dodjavola. Oveko naucis da plivas u vecitoj jurnjavi, organizaciji.. ali na kraju sve stignes. Nekad mi se desi da tek u 11,pola 12 uvece spustim zadnjicu na trosed i malo iskuluram..

Ali moram da priznam da cesto kukam da mi fali da mi mama makar jedan rucak nedeljno skuva.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori mama 07/20
29.7.2020 23:25:12   
flamingos
Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori mama 07/20
29.7.2020 23:54:06   
Mirko Svirko
Eto mene tek sad..


Sreca imamo plac. Stvarno sreca. Ulice su obde puste.. da li su ljudi bolesni, ilj se plase, ili su svi negde nasli neko utociste da pobegnu.. nemam pojma. Sada se cuju neki klincii koji pevaju razbijaju flase.

Mi placu uzivamo. Milina jedna. Kupili i neke solarne lampice da nam svetle. Bas je lepo sada. Danas smo uhvatili mrezom 6 ribica.M je toliko bio srecan. Skakutao je oko njih odusevljeno.
Flamingos, laku noc lepo spavaj.I sve ostale mame koje ce spavati..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 7:48:39   
jess021
Dobro jutro!

Mi smo sinoc sve dogovorili sa majstorima, tako da krecu od ponedeljka. Ja cu sad u neku nabavku, pa odosmo na vikendicu. Kasnije cemo rostilj, doci ce nam gosti, da proslavimo godisnjicu😊Dobila sam od mm Huawei band 4 pametnu narukvicu, bas sam se odusevila. 
Sanjice, kako je tm? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 7:52:24   
Duškić
Dobro jutro> Sanjice, sta je sa ?
Ma sta ce biti sa skolom, predskolskim i ostalim to ce se znati ovih dana, ali i prilagodjavati ovoj ludoj situaciji.
Lep dan, da se kupkaju deca .
Bas mi se seta po Adi.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 8:02:43   
Sanjica26 RR
Bice sto biti mora😀

Ja se svaki dan budim sa razmisljanjem jao sad ce skola. Preveliki mi je to stres. Septembra uvek imam problem sa grupama, odeljenjima, fondom casova. Strepnja. 
Inace dobro jutro. U krevetu sam. Imam temperaturu. Od sinoc imam 37. Prvo je pocelo grlo da me boli. Ono sto sam mislila da je od stapica, nije. Ceo dan mi je vruce, ali sam pridavala toplom vremenu. Kad me je opipao mm bilo mu je cudno. Popila sam aspirin. I onda sam se uznemirila. I, sve sto ide. Trckala u wc sve vreme. Deca su me videla, pa su pocele da placu, jer ne možemo pre spavanja da se zagrlimo. Cele noci sam se budila. Mm je navio sat, pa me je budio da merim temp. Grlo me vise ne boli, jer sam cele noci drzala oblogu. Nacisto mi je pao imunitet od trckaranja. Jesam u prvi mah pomislila na koronu, ali sad vise ne mislim tako. Mrtva sam gladna. Osecam ovu rakiju😀Mm ce od danas da bude kuvarica. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 8:09:16   
Ivanka 75
Dobro jutro!
Pricate o pomoci... Eee da oce sveki jednom da kaze evo ti rucak, nemoj da kuvas. Ali zato dever odnese pune torbe sinoc. I Ivu skoro svaki dan pita jesi li rucala, dete kaze nisam, "pa hoces da ti dam da rucas ako nisi"... Ova moja naravno odbije, neka cekamo tatu da dodje s posla. 
U se i u svoje kljuse. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 8:10:34   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Tiziana, uvek se bolje organizujemo mi koji smo sami i ciju pomoc nemamo😊





Apsolutno se slazem sa ovim iako i ja kao Tiziana pozelim da me neko menja s vremena na vreme. Evo sad mi je mama na 5 min kolima pa mi iato. Jednostavno tako mi je. Malo me pogodilo pevi dan kad smo dosli P i ja solo na salas mislila sam da ce mama da nam spremi rucak bar taj dan i pitam je mama sta kuvas ona kaze Nista. Ja siz. I pomislim ma tako mi i najbolje. I cao. Necu da se sekiram. S e se sama organizujem sa casovima dok bebac spava preko dana. Rucak sam npr juce ujutry do 9 vec skuvala i kosila sam travu i svasta sam juce. Zanesvestila sam se u 22h. Uzeo komsija P i kaze vodim ga kod nas. D bila na programiranju. Kaze komsija ajde kad si zadnji put bila sama iakuliraj.  Hahha...reko pre 8 godina ako racunam da nisam sama od kad mi D u stomaku bila 😂 salim se naravno al skoro da je tako. I naravno udri po poslu dok je P bio tamo sa njima. 
Idem deca gladba evo D se dere. Idem da pravim moce. Danas kasnimo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 8:26:43   
flamingos
Dobro jutro.Jess,srećna godišnjica-zlatnu svadbu dočekali.❤Evo j ja da ispijem kafu i odoh oko ručka.Praznik je,neću nista drugo da radim.Planiramo predvece da odemo do mog sela,samo jedno selo nas deli.Da odemo do groblja,da upalimo sveće mojim roditeljima i tako...


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 8:30:16   
branki*
Je l jess godisnjica braka?

Draga ,da vam je srecna i starost da docekate u ljubavi i slozi❤

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 8:34:17   
mama Jo
Jutro.
Mi sinoc dosli za grad, deca se pozelela svega bas smo kasno legli.
Jess, srecna godisnjica, i da lepo provedete dan, i sto flamingos kaze zlatnu da docekate.
Iskreno, ja ne znam kakva je to narukvica sto si dobila 😬
Sta sve moze tako pametna? 😬

Sanjice, i tebe strefilo, bas mi je zao. Kako si sada? Moras odmarati par dana, da se podignes malo. Imas li jos temperaturu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 8:38:13   
Sanjica26 RR
Srecna godisnjica☺️


mama jo, set_a se 37 do 37,1. Bole me misici. Moram odlezati par dana😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 8:43:35   
Ivanka 75
Sanjice, ispiraj grlo propolisom. Ai malo popij, za imunitet. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 9:04:58   
Ana RR
Srećna godišnjica, Jess, lepo provedite dan user posted image Bravo za poklon user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 9:05:07   
Milena18
Dobro jutro i od mene.
Sanjice, drži se.
Jess, srećna godišnjica!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 9:07:52   
Duškić
Srecna godisnjica,
Mi doruckujemo pa sad se pogadjamo gde da idemo malo.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 9:45:35   
jess021
Hvala zene!!


Branki, da, 9. godišnjica 
Mama Jo, povezana je sa tel, javlja kad me neko zove, salje poruke, meri puls, prati san, opcija za vezbanje... 
Joj sto je toplo. Ja moram do Biga da zamenim cipele sto sam kupila mm, velike mu. 
Ana, kako je prodao rođus? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 9:53:09   
mama Jo
Jess, super, dobra stvar, verujem da si se bas obradovala. Bravo za tm user posted image

Pretoplo bas, razmisljam sta cemo, kasnije imamo goste, a sad nemam pojma sta cemo da radimo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 10:01:57   
Sanjica26 RR
Ja merkam taj satic. Ali je mnogo novca i odustala sam od njega. Rekla mi je drugarica da nikad ne bi dala pare na to. Dobila je od firme. Svakako i dalje gledam u njega. 😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 10:08:37   
Ana RR
Ja merkam Samsungov :D

Jess, lepo, samo mi i torta user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 10:11:49   
jess021
Sanjice, ovo je narukvica, nije sat. Mnogo je povoljnija, a karakteristike vrlo slicne satu.


Ana, široko 🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 10:13:14   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Razgovori mama 07/20
30.7.2020 10:13:27   
jess021


Narukvica
Ovako izgleda, stvarno je super stvar, odusevila sam se. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Fotografija koja je dirnula milione ljudi
Fotografija koju je majka postavila na društvenu mrežu brzo se proširila među korisnicima, pošto ju je više od 240.000 l...
Sinovi kao mame, ćerke kao tate. Zašto lič...
Genetika je komplikovan posao. Jedina stvar koju znamo je da smo uvijek priklonjeniji jednom roditelju, što ponovo zavis...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here