|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 07/20
30.6.2020 20:55:50   
Sanjica26 RR
Drage mame stigao nam je JUL!

Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama. Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim predlazemo da procitate Opsta pravila koriscenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 21:01:05   
pari
Jao sutra jul 🙂 M rođendan za 11 dana...

Hoću da napravim dve torte, jednu čokoladnu, jednu voćnu, samo još da smislim koje...
Meni T tek malopre zaspala (ovde je 3). Ja pravila šnenokle prvi put u životu...
Von, mogu samo da zamislim kako ti je...nađi neku pomoć, rastereti se malo...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 21:10:11   
Sanjica26 RR
pari, od kad hocu da napravim snenokle i nikako. user posted image Nisam ih cak nikad ni probala. Mozda je mama pravila, ali se ne secam. Podseca me na "Metlu bez drske" i Milenu Dravic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 21:26:41   
emicaa
Sta su vam snenokle 🤣

Pari o David ima rodjendan,sledeci utorak.Za mene je jul tuzan mjesec.Na istibdatum sam izgubila jednu od najbitnijoh osoba u zivotu i dobila srecka.Taj dan su mi pomjesane emocije

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 21:32:27   
pari
Emice 🤗 

Par dana razlike...koje je on godište?
Šnenokle su dezert koji se uglavnom u Vojvodini jede. Kuvani oblaci od belanaca preliveni kremom od žumanaca...al sam objasnila 😁Nemam pojma kako su ispali...malo je zezanje napraviti ih

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 21:34:04   
mama Jo
Jaoj pari moja mama je ranije oravila snenokle obozavali smo, sad ih bas dugo nisam jela. Daj malo ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 21:44:33   
flamingos
Pari,nama je 8.jula rođendan.Prolaze dani očas.Mati,ni ja nisam upućena šta se desilo?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 21:54:18   
emicaa
Pari 07.07.16 rodjen 🙂

Moram naci negdje sliku da vidim kako izgleda 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 22:18:11   
mati
Joj Sanjice bas sam isto pomislila, za njih sam samo u seriji cula. Kako smo lep deciji program imali...
Pisala sam vec kako sam se povredila. Skliznula sam na stepenistu u zgradi, ujutru kad sam povela psa napolje, sva sreca pa su mi ruke bile zauzete, inace bi se sve ugruvala u najboljem slucaju. I da, to sam tek kasnije saznala, bilo je mokro zato sto komsika od ispod svakoga dana posipa vodu kad dete krene u skolu. Ali bas svakog dana. I kako je prokapalo, ja padnem prvo na jedan sprat, pa nastavim i opet isto. To je bilo septembra, a sada u martu mi se pojavili cvorici. Ali bila korona, i tako...

< Poruku je uredio mati -- 30.6.2020 22:25:10 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 22:21:01   
bebilule
Von, moj topli savjet ti je da promijenis to oko kuhanja. Ja spremam klopu 3-4 puta sedmično. Skoro uvijek je nešto što se grije i sprema za dva dana. Još dio i ledim i uvijek imam nesto iz zamrzivaca. Mi smo svako popodne vani. Ako smo pozeljeli krompir i meso, ubacim u pizza pekac u dvoristu. Ili to ili ribu, neko meso kao rostilj, ma svejedno, samo da ne gubim vrijeme na kuhanje nakon posla. On jos ne moze sam vani, ja imam i bastu, plastenik, nikada ne bih nista stizala da se zarobim tako. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 22:24:37   
vonavoj
Razmisljam da uzmem mali sanducar zamrzivac,imam samo 3 fijoke u frizu,tu nista ne moze da stane.pa da skuvam i zamrznem.


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 22:33:51   
mama Jo
Von, sta god, samo da samoj sebi olaksas sto vise. Ako ne mozes preko radne nedelje, vikendom daj sebi malo oduska.
Sve me to ceka, pa nekako pokusavam da se stavim u tvoju kozu.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 22:48:37   
pari
Flamingos, Emice, blizu su nam rođendani, M je 11.7. ☺️Bebi, to ti je super savet!Mati, imaš neke bolove ili samo te čvoriće?
Čekam mm pa da probamo šnenokle iako ja nisam veliki ljubitelj ali sam zbog njega napravila...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 22:53:37   
vonavoj
Najvise me zezne sto bi vikendom da skitamo,i onda ni tad ne stignem da skuvam..u subotu smo isli na Palic u zoo..i onda kad je dosla nedelja,kuvaj,peri, sklanjaj😂😂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 07/20
30.6.2020 23:23:58   
emicaa
Von samo dajem primjer ali jedan dan skuvas sos bolonjez i mirna si dva dana.Jednom grcnu rizu i opet imas za dva dana,pa pasulj,punjene paprike...Boze sad kazem mm kako mi je danas dan brzo prosao.Sutta cuvam od zaove djecu,oni sele pa da im ne smetaju.





_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 7:07:25   
jess021
Dobro jutro, cekam mamu da dodje pa da idem na pijacu, nisam bas dugo bila. Posle cemo opet na Strand.

Uf, nisam jela šnenokle 100 godina, a volim ih, naročito kad su hladne. Bebilule, ti si zena zmaj, ne moze svako taj tvoj tempo, bar ja ne bih mogla. 
Maraj, ne radim od kraja februara, a ne znam ni do kad cu biti kod kuce, obzirom na situaciju. Htela sam na jesen da trazim posao, ali videcemo. Bas puno rodjendanaca u julu, divno 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 8:03:17   
mama Jo
Dobro vam jutro.
Ja razmisljam sta danas da radimo. Kako ste?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 8:24:12   
Maraj
Dobro jutro u julu
Mene danima glava boli. Kijam. Curi nos. Sta sad cveta...pojima nemam. Ranije sam bila alergicna samo avgustu/septembrz, na ambroziju...
Snenokle,.mislim da nisam nikada probala. Ali i mene ppdsecaju na Metlu bez drskeuser posted image i onog buckastog malog koji je non stop jeo snenokle.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 8:40:24   
Maraj
Mi slavimo rodjendan za 2 nedelje user posted image
Sofkici 2.rodjendan. ne znam kad pre...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:03:29   
bikicaV
Maraj, cveta,cveta. Kad krenu alergije, bas nezgodno .
U nekoj sam guzvi od vikenda.
Pozdrav i u julu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:07:49   
Ana RR
Dobro jutro!

Joj Bebi, ja bih kod tebe na nekih mesec dana, malo radna akcija, malo uživanje u prirodi, da se preporodim!

Maraj, lipa cveta i koliko vidim sve više ljudi reaguje na nju. Moja kuma ne može da se sastavi, sva je otekla od alergije a oko njihove zgrade su samo lipe posađene, kao šuma.

Ja ne volim šnenokle ali mama ih je uvek pravila zbog tate, on ih baš voli.

Von, barem ne radiš do 5, kao većina. Tek tada ništa ne bi stigla. Ne opterećuj se toliko da svaki dan imaš kuvano, da je sve na svom mestu ili ćeš odlepiti.

Pari, uživajte! Uh kako bih ja skitala negde user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.7.2020 9:08:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:25:07   
bebilule
Ma dolazite kod nas kada god hoćete. Možete malo plijeviti baštu, malo s nama skitati - mi smo svjetske skitnice. user posted image

Ja na poslu, M u vrtiću. Pakao je već, a planina. Mogu misliti kako vam je gradovima.

Šalu na stranu, Von, kupi zamrzivač. Meni je recept, ručak od 1,5 kg mesa, bilo šta tipa gulaš, punjene paprike, bolonjez... ekspres lonac i pizza pekač za vani. Jedemo isto dva dana, plus zaledim i baš me briga ako se neko buni. Vani uživamo, s kućom sam već poravnila. Da svaki dan nešto čistim poluduila bih jer imam i tatin i babin stan. Ovih dana ću generalku i neću do jeseni taknuti prozore. A i kako smo stalno vani, kuća se manje prlja. Ne peglam odavno ništa što ne moram i tako. Cure su ti već dovoljno velike da vode računa koliko-toliko o svojoj sobi.

BTW, ide mi se na more, ludo. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:35:31   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam na mojoj terasici. Sad je bas prijatno. Ramisljam se da li raditi ili citati. 🙄Deca spavaju.


Anci, tacno tako. Moja sestra dolazi u 5 kuci. Nekad bude malko i kasnije. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:35:44   
Milena18
Dobar dan!
Bebi, svaka ti čast kad sve tako organizuješ i imaš vremena i energije za sve. A i kako sve lepo opisuješ, zamišljam da vam je divno user posted image
Ana, kako si ti, jesu li prošli bolovi u želucu?
Nama M od ponedeljka ne ide u vrtić, kod kuće je sa tatom jer ni on više nema obaveze u školi. Baš uživaju. Valjda ću i ja uspeti da uzmem neki odmor pa da negde otputujemo na par dana.


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 9:37:10   
vonavoj
Bebi,moracu tako..imam ekspres lonac,i zamrzivac pod hitno.

Da znas da sam razmisljala o ljudima koji dodju kuci u 17h...sta oni imaju od dana..nista...koliko je pre bilo lakse,od 6 do 2..i ceo dan pred tobom.Najvise volim kad mi neko kaze,ceo dan sam na poslu,a dodje u pola 2 kuci...I meni se jako ide na more....nadam se da cemo 1.8 u Hr kod sestre,bas me briga za firmu,imam pravo na 2 nedelje odmora preko leta...firma nece trpeti.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here