|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 16:19:49   
flamingos
Milena,super kad je sve ok.Popeglah brdo veša.Sad komšinica dolazi da me ofarba.Večeras dolazi Anđelina sestea od strica da prespava kod nas.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 16:44:10   
mama Jo
Sanjice, bzvze situacija, i ja bih tako reagovala... Nadam se da si se oraspolozila.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 19:29:04   
pari
Sanjice, nadam se da si ok! Takvi ljudi nemaju prava to da rade ali eto, ipak rade...užas...


Mi bili baš puno napolju danas, išli do centra pa do jedne ital.pekare pa na jedno igralište da vidimo da li radi (proradilo danas) pa u naš park i taman kad smo stigli, skinuli lance i sa našeg igrališta :) dočekali smo! 
Sledeća tri dana mm ne radi zbog praznika pa ćemo ići tamo vamo...jedva čekamo...
Puno vas pozdravljam!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 20:01:34   
emicaa
Milena nemam kontolu,ako se opet javi bol da se javim i onda ce me slati na gastroskopiju.Ma mutav mi je doktor za medalju.

Pravila nam americke palacinke,odoh sad ispeci hljeb od banane.Sanjice grlim te,na takve ne vrijedi trositi rijeci.
Ja mislim da je normalno da se brinemo,ja se ivjek brinem da mi ne bude nesto dok su mi djeca mala,isto tako vjecita briga da njima nesto ne bude.Takve smo mi majke

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 21:25:13   
Sanjica26 RR
Ja isto kao Emi razmisljam. ☹️

Nismo bas kako treba. pari, bolje sam. Mogu da je tuzim za mobing. Klasicno izivljavanje. Ali dobro. Necu ovde da pisem i da trosim energiju na ludake. 
Setala sam sa mm do sume. Posle sam svratila do komsinice da joj nosim neku kremu koju je moj tata pravio☹️. Ne moze da gazi na nogu. A kod lekara ko zna kad ce moci da ide. Zena je maminih godina.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 23:11:49   
mama Jo
Generalno, to je boljka svih nas mama... Da se brinemo, da same sebi stvaramo, cesto i nepotrebnu, brigu, i da mnogo mislimo unapred. Probah ja to da promenim kod sebe, da budem opustenija... Jok. Nema sanse.

Inace, jess... Kako je ona tvoja prijateljica? Je l' jos u sigurnoj kuci? Kakva je uopste procedura... Koliko tamo moze da ostane, i gde ce i sta posle?

Kako ste ostale mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 23:15:27   
mati
Iscitah sta ste pisale...
Sanjice, to je strasno, na zalost psihicke torture pojedinca su svakodnevna pojava, na bilo kom poslu.
Mene vec dva dana boli zeludac, i duje me taj gornji deo. Samo mi fali zeludacna kila sa ovim mojim zdravljem. Strah me i da idem vise kod dr. Sta sve nece da nadju. Danas me ceo dan bolela rebra nisko da obe strane, mislim ja sam stekla utisak da su rebra... Popila sam lek i zadremala.
Mozda moram i za vikend da radim pa se jos vise nerviram.

< Poruku je uredio mati -- 2.7.2020 23:17:26 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 23:48:44   
emicaa
Mati ispada kaobda idem za tobom po temama,proganjam te 🤣 Sta radis ti,mislim cime se bavis?

Ja nekad imam osjecaj da mi se vratila preponska kila,ali dva puta sam je operisala,treci put bih izbjegla 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 7:20:51   
jess021
Jutro mame! Nisam se naspavala, mogla bih jos, ali ici cemo na Strand pa moram ranije da ih budim.

Sve sam citala, nista zapamtila nisam. Idem da ponovim  gradivo😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 7:34:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Evo mene jos ranije. Idem do skola.

Deca uzivaju. Moram da zakazem ovih dana opet masazu. Opet jedva ustajem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 7:42:45   
jess021
Sanjice, kad si spomenula skolu, set_ih se sta si pisala juce. Nemoj da te opet nesto danas iznervira, saljem ti zagrljaj. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 7:55:55   
flamingos
Dobro jutro,kafa je skuvana,izvolite.Evo i deca budna.Da ispijem kafu i odoh da spremam doručak.Noćas je bilo užasno nevreme,grmeli,sevale munje,padala kiša,užas.Jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 7:59:34   
jess021
Opet ja😁


Flamingos, dobro jutro! Razmisljam da li da idemo, nesto se oblaci 
Mama Jo, pitala si me za drugaricu. U pon se vratila sa decom u stan, a on je morao da se iseli, do 20. ima zabranu prilaska. Ostalo sve je procedura, videces dalje sta i kako. Bitno je, za sad, da su kod kuce. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 8:09:25   
Milena18
Dobro jutro! 


Sanjice, i mene uvek pogodi takvo iživljavanje, ne znam čemu to. Da danas prođe sve ok u školi. Nadam se i da će ti dati rešenje za godišnji.
Ja svratila kod lekara da pokažem ove nalaze.
Mame, uživajte sa dečicom danas. I ja jedva čekam da se vratim sa posla da se igram sa mojim mladunčetom.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 8:10:21   
mama Jo
Jutro.
Dobro je da je kod kuce sa decom. Setila sam se toga pre neki dan jer sam cula slicnu pricu u komsiluku. Uzas.
Meni je sinoc stiglo obavestenje da danas ponesemo kisobrane ako negde idemo, znate onu sasavu telefonaku prognozu. Ali nije gresila do sada ☺️
Nas tri cemo negde napolje cim doruckujemo jer mm radi od kuce i ima neke sastanke.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 8:37:18   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobro jutro! 


Sanjice, i mene uvek pogodi takvo iživljavanje, ne znam čemu to. Da danas prođe sve ok u školi. Nadam se i da će ti dati rešenje za godišnji.
Ja svratila kod lekara da pokažem ove nalaze.
Mame, uživajte sa dečicom danas. I ja jedva čekam da se vratim sa posla da se igram sa mojim mladunčetom.



Milena, uzela sam juce resenje za odmor. Moram da danas da idem do seoske skole posto tamo idem petkom. Moram i tamo da se javim

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 9:34:03   
Maraj
Jutro mame.
Mi u parkicu. U hladovini...
I ja sam sanjice juce uzela user posted image al imam jos nesto da otkucam za skolu...to cu kad se vratimo kuci...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 10:32:52   
emicaa
Jutro,ili je vec dobar dan.Nemam pojma 😅Umjesila sam hljeb da ispecem.Danas opet poprilicno hladno,svaki put kad planiram djeci napuniti bazen bude hladno.Sanjice jesu li bar u toj skoli normalni?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 10:44:31   
Sanjica26 RR
U drugoj  i u trecoj u kojoj radim😀 jesu normalni. Sad mi se direktorka krstila sto pitam jel treba sad u ovoj situaciji da dolazim. Pita, zasto da dolazite. Za badava.

Nego, juce posle onog udarca cujem se sa drugom direktorkom toliko me je hvalila da sam se otreznila. Kaze mm i sta ti to govori? To govori da vredis. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 11:04:55   
vonavoj
Sanjice,a sto je vikala na tebe? 

Super za resenje!Mm ne moze ni godisnji da uzme kad nam treba,jer vrtic ne radi ceo avgust..pa nema ko da ih cuva..Jutros sam i plakala...Bice bolje😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 11:16:24   
Milena18
Sanjice, naravno da je tm u pravu. a to što ona sebi daje za pravo tako da se ponaša je sasvim druga stvar. Inače, nisam devica, juče si me pitala, strelac sam user posted image
Von, pa kako to ne radi vrtić? Gde će roditelji koji rade sa decom? Kod nas se leti spajaju grupe ili se manji vrtići zatvore pa deca pređu u veće.
Mati, mene hoće tako rebra da bole kad sam uznemirena duže vreme. Poremeti se disanje i ti međurebarni mišići trpe. U svakom slučaju, nadam se da ti je prošlo.
Kod nas noćas provala oblaka bila, pun nam je hodnik bio vode.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 11:30:52   
vonavoj
Nas vrtic ne radi,ima dezuran u gradu...i ovde mi svako jutro placu,gde poznaju vrtic,a ne da idu u dezuran...nema njihovih vaspitaca,kad velikoj smeta,mozete misliti kako je M.. svaku noc mi place,budi se,prozivljava dan...


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 11:42:15   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mati

Mene vec dva dana boli zeludac, i duje me taj gornji deo. Samo mi fali zeludacna kila sa ovim mojim zdravljem. Strah me i da idem vise kod dr. Sta sve nece da nadju. Danas me ceo dan bolela rebra nisko da obe strane, mislim ja sam stekla utisak da su rebra... Popila sam lek i zadremala.



Mati, ovako i mene. Visoko gore bol pa me guši, što ti kažeš kao rebra da bole. Baš neprijatno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 11:49:00   
Milena18
Žene, idite kod lekara, nemojte da trpite bolove. Ja sam izgleda preležala upalu pluća na nogama u februaru i evo do skoro sam vukla posledice, da ne pričam koliko sam se istraumirala jer su mi spominjali svakave bolesti, pa još i ja čitala po netu. A sve zato što nisam otišla kod lekara kad mi je bilo loše. Rekla sam sebi da nema šanse da mi se to više desi. I direktorka mi se čudila, ne može da veruje da sam sve vreme tada radila.
Tako, samo htedoh da kažem, ne čekajte mnogo ako vas nešto muči user posted image
Von, muke sa vrtićem. Ja sam srećna što mm radi u školi, pa M svakog leta pravi pauzu od skoro dva meseca.


< Poruku je uredio Milena18 -- 3.7.2020 11:55:54 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 07/20
3.7.2020 13:01:23   
nikann
To je bas lepo kad ima toliko slobodnog vremena . Sad je haos,Milena, gde da se ode kod lekara.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here