|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 21:52:26   
mama Jo
Pari, znaci ti i ja smo bile u istom sosu, i milion drugih zena jos. Isto sve, ali lrebolela sam, sta cu.
Gde ste mame, preziveste li danasnji dan?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 22:02:01   
Milena18
Dobro veče!
Smeško, hvala što pitaš, dobro sam. Dočekala sam konačno rezultate nekih testova koje sam radila i laknulo mi je, izgleda da ipak nemam neizlečivu bolest koju mi je Dr Google dijagnostifikovao user posted image
Moja firma je baš ok što se porodilja tiče, ali znam da je to u Srbiji retkost.
Fil, srećan povratak na posao i nadam se da će uskoro sve doći na svoje mesto.
Pari, kad budete išli na okean, bućni se jednom i za mene user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 07/20
1.7.2020 23:14:56   
emicaa
dva puta pisem post i oba puta ode.

Milena sledeci put idi odmah pravom doktoru,mani se tog dr google 🤣 kako nam je drugaricaMi smo danas isli u sumu,pocelo grmiti pa smo pobjegli.Dok smo dosli do stana vratilo se sunce.Smisljam sta bi mogli sutra raditi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 0:04:26   
Milena18
Emice, u pravu si potpuno. Ali sam čačkala po Googlu baš zato što me je lekar naplašio kad sam konačno otišla.
Jao, i meni se ide u šumu...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 6:02:12   
bikicaV
Dobro jutro .
Sveze i prija , malo iskljucih klimu i otvorih prozore.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 7:48:56   
Milena18
Jutro!

Kod nas nije sveže, ali je lepo. Sedim u parku, krenula sam od kuće malo ranije. Prija mi ovih dana da se tako malo osamim napolju pre odlaska na posao.Emice, zaboravih da te pitam, kako stomak, je l'' ti bolje od one terapije?

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 8:00:59   
smeško
Dobro jutro!Milena, ja volim isto. Posebmo pored neke vode. To mi tako odmara mozak. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 8:10:51   
jess021
Dobro jutro!

Ala ste se juce raspisale, sve sam citala, ali zapamtila... po nesto😁
Milena, drago mi je da si odahnula iako mislim da te jos uvek nesto muci, bas zato ti prija da se osamis jel tako? 😕
Moja deca spavaju, danas necemo na Strand, imamo nekuće obaveze. Juce nam je bilo super. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 8:14:52   
mama Jo
Dobro jutro.
Opet razmisljamo sta cemo, mm ne radi pa cemo mozda negde lutati.
Htedoh napisati nesto slicno kao jess... Milena, nadam se da te ne muci nesto bas ozbiljno, i da ce se sto pre resiti, kao da si mi nesto zabrinuta. U svakom slucaju veliki user posted image za tebe. Kao i za sve ostale mame, uzivajte u danasnjem danu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 8:17:21   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Evo me Jess ranije😁Ustala sam ranije. Imam nastavnicko. Decu sam spakovala. Trebalo bi sa mojim bratom da idu kod mojih. Sofi se dvoumi, pa mi je sinoc plakala. Kad bih danas dobila resenje za odmor da mogu da zbrisem i ja. Mozda bude i iznenadjenje ko ce ga znati. Milena, tebe bas nesto muci u poslednje vreme☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 8:26:38   
jess021
Sanjice, nek'' si poranila😁

A sto? Nece da idu bez tebe jel? O mace malo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 8:59:51   
Duškić
Gde ste mamike? Sta se radi? Ja zbrisala kod mojih. Kod dece bio haos u vrticu i sad svi malo dosli nz odmor u selo .
Vruce je puno, napunili bazen i uzivamo.
Sanjice, hajde da ti daju to resenje, pozz.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 9:01:05   
emicaa
Milena sto se tice bolova pomogle.Sad me rijetko zaboli Ali duvanje stomaka je i dalje tu.Ovde sinoc bio pljusak,ali kao da na momente neko otvori neku cesmu pa opet zatvori.

Sanjice nadam ae da ces moci sa njima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 9:07:44   
Ana RR
Dobro jutro! Ovde već prži, već gledam da uključim klimu.

Milena, drago mi je da je sve u redu, sada možeš da se opustiš user posted image još samo da nije ove korone pa da se svi opustimo...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 9:45:51   
flamingos
Dobar dan.Pročitah šta ste pisale.Da vam se javim i odoh u kihinju,pa da peglam.Videću danas komšinica da me ofarba.Palačinke pržim oo podne.Kod nas prijatno vreme.Zahladnelo,kiša će.Budite mi dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 9:55:17   
Milena18
Hvala što brinete, devojke. Bila sam zabrinuta za svoje zdravlje u poslednje vreme. Preterivala sam i ja malo u tome, sklona sam tome da brinem unapred. Ali juče su mi stigli ti rezultati, tako da sam odahnula. A to što sam jutros opet sedela sama u parku je jer sam zaključila da mi prija user posted image Ja i inače volim da provodim vreme sama.
Emice, super što nema bolova više, kad ideš na kontrolu?
Sanjice, nadam se da ćete otputovati svi zajedno, pa da se lepo odmoriš od škole.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 10:09:00   
bebilule
Milena, kada su ti neki čvorići u pitanju i ja bih se istraumirala. neka si sve provjerila, nego šta.
Ja malo aktivnija na rr. Prijepodne mi traljavo ide u kancelariji, sve mi mrsko.
Ovdje su noći prijatne, sreća. Bar se naspavamo. Klimu skoro niko i nema, planina ipak.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 10:25:37   
Milena18
Bebi, nisu kod mene bili čvorići, to je kod Mati čini mi se. Kod mene je nešto drugo bilo, ali mučno mi je i da pišem o tome.
Verujem da je lepo na planini sada. Mi smo na brdu i okruženi prirodom, pa je opet malo prijatnije nego dole na asfaltu.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 13:06:06   
pari
Milena, slične smo...i ja volim da budem sama...a i ime nam se razlikuje samo u jednom slovu :)
Ja se nerviram jer budem dosta umorna popodne kad mm dođe pa ispada da sam kilava svaki dan...a ustvari me iscrpe deca tokom dana...Biće bolje nadam se...
Kako ste mame?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 14:07:48   
jess021
Joj Milena, pa ko sta radi ja stalno brinem, ali sam fokus sa sebe prebacila na decu, vec sam pisala o tome, nije to ona normalna majcinska briga, vec stvarno paranoja.

Flamingos, najvrednija si od svih nas😊Mama zavrsava rucak, ja pecem kolac, pa sam htela do Promenade da kupim kupaci. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 14:10:47   
Milena18
Ma takva sam i ja, Jess, i kad su M i mm u pitanju, sama sebe nerviram.
Jesi li ti beše pisala da ste rezervisali neku kuću u Čortanovcima za odmor?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 14:26:59   
Maraj
Milena..svi to radimo...google nam je doktor za sve...a ne bi trebalo...
Ja bila do firme da potpisem resenje za godisnji...pa sa L u parkicu.... toplo je bas...al nadjosmo neki park da je u debeloj hladovini...sako je povratak kuci zeznut. Jako sunce, bas bas...
Imam jos neki izvestaj da zavrsim, al to cu sutra prw podne da sednem i otkucam...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 14:54:05   
pari
Mene deca počastila spavanjem do pola 9 iako je T u pola 7 plakala i budila se ali zaspala ipak...

Uradila sam vežbe na miru bez njih...Ovde danas vrućina, moramo što pre napolje (ovde je 9)...
Mene mm ne razume uopšte što brinem toliko a ja nekako mislim da je to normalno za mame, žene...iako bih i ja volela da ne brinem toliko...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 15:30:21   
Sanjica26 RR
Milena, da nisi i ti devica kao i ja😁

Nazalost, ne idem danas Jess. Inace, imala sam okrsaj sa direktorkom. Bila je sve vreme nervozna na sednici. I onda kad sam usla u kancelariji, krenula da reset_a zbog svoje nervoze. Posto sam ja mekana iskoristila je. Isplakala sam se kod kuce. Sad sam dobro. Odose deca

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 07/20
2.7.2020 16:15:48   
Maraj
Sanjice bas mi je zao, sto te je "nagazila"
Jbg...to se izgleda samo u prosveti tolerise...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here