|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.1.2011 21:12:03   
indy_25
Izlazi a izlazim i ja ne bi volila da mi smo non stop zajedno jednostavno takav sam tip. treba i meni malo mog prostora za opustanje a i njemu takodje.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.1.2011 21:14:38   
indy_25
IZVORNA PORUKA: indy_25

Izlazi i nemam nista protiv toga. Bas je sinoc izlazio i bio je do 2 navece sa prijateljima. Uvjek mi kaze kada hoce izaci tako i ja njemu isto. Kada hocu izadjem s prijateljicama i na feste neke i tako. Nema kod nas pitanja mogu li ja samo je potrebno da se javimo jedno drugome.


i ovdje sasm pisala :) imam slabu memoriju user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
31.1.2011 9:35:16   
bebać
obzirom da mu je posao u kafani i svim tim što ima veze sa ugostiteljstvom,znalo se i češće dešavati da spoji ugodno sa korisnimuser posted image tj.da zaglave na pivi po završetku posla...

a naveče da izlazi,pomine ili ide NE...zaista mogu reći da za 4god. braka nikad se nije spremio naveče i namirisao i otišao u graduser posted image

dok ja već jesam par puta,ali zato ja po danu kafu popijem i naberem kući...tu smo drugačiji skrozuser posted image



_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 22:56:40   
Kvini
Ne izlazi, a ni ja. Mislim, drugo je otici ponekad s drugom na pice, to je sasvim OK, ali izlasci do sitnih sati kao pre braka... ne bih to mogla da svarim. Ali njemu to nikad i nije palo na pamet, tu smo isti. Izadjemo ponekad zajedno, ali najvise volimo biti kod kuce s nasom bebicom.user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:28:17   
indy_25
Ja prosto ne mogu da zamislim svoj zivot a da ne mogu da izadjem s drugaricama na pice pa cak i u nocni provod do sitnih sati bez obzira sto sam udata i imam dvoje djece, nekako nema mi to veze sa brakom i sa djecom. Samim tim sto i ja volim da izadjem tako se i ne bunim i kad moj muz izlazi. On izlazi cesce od mene 1 sedmicno a ja mozda 1 u dvije sedmice ustvari to je ne vazno ako se nekom izlazi na pice izlazimo kad hocemo nemamo nikave zabrane niti pitanja mogu li ja izaci nego se samo dogovorimo ko ce kako cuvati djecu. Izlazimo i zajedno isto tako cesto. Moj muz je ponosan na mene sto nema problema sa mnom oko izlazaka jer znam kad mi prica o svojim drugovima kako njihove zene njima brane i kako to on ne voli i onda kaze hvala bogu pa sam te nassao takvu jer ih je malo. Nikad ga nisam nazvala na telefon kad izadje s drustvom jer ne zelim da ga ometam to je njegov kutak za opustanje kao i moj. Mi smo jednostavno takvi tipovi da volimo odvojeno da izlazimo nismo parovi koji su 24 sata zajedno sto ne bi ja ni mogla ni zeljela.

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:31:20   
Brana
Izadje do kupatila i nazaduser posted image user posted image jer svako vece zbog Lakija lezemo u 3h.

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:31:24   
indy_25
Ja majke mi nisam normalna user posted image  pisem tri puta istu pricu u istu temu user posted image  cak nisam vidjela da sam na istoj strani napisala . Ja samo procitam post zadnji i onda se nadovezujem a uopste ne citam prethodne niti misem povucem cijelu stranicu user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:32:43   
Brana
user posted image user posted image user posted image ako ja volim svaki put da procitam!user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:34:49   
indy_25
Od sada cu prvo da pregledam od pocetka teme pa do kraja pa tek onda da nesto napisem ovo stvarno nema smisla hajde sto sam se jednom zeznula nego ovo je drugi put user posted image  ljuta sam na samu sebe sto mi ne rade mozdane vijuge nekad.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:39:10   
Anoniman
Ja sam svoje izlaske , iz ove perspektive , mogu da sortiram u IZLASKE i izlazčiće user posted image . Kad sam bila mlađa , izlazila sam brate mili i ludovala da me je prosto strah da se setim user posted image . To su bili izlasci , baš toootalno ludilo i zaista dobar provod bez puno "kočnica" , a sada ... sada ponekad izlazuckam user posted image , i krstim se na one koje se tako ponašaju (kao ja nekad ) user posted image .

Mm ne izlazi , ne zato što bih ja imala nešto protiv (a ne bih) nego zato što je lenj i mrzi ga . A i ugojio se pa nema šta da obuče user posted image .
Kad se i desi neki izlazak , onda idemo zajedno , ko dve vezane vreće . I obično idemo sa drugim vezanim vrećama pa je mene blam da se jedina odvežem user posted image , a tako mi faliiiiiiiiiii ...

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:43:42   
Anoniman
INDY , nisi jedina koja je već pisala , gle mene , na prethodnoj strani user posted image
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja se ponekad zabrinem da li smo moj muž i ja normalni . Zašto ? Pa izgledamo kao spojeni pupčanom vrpcom. Kada idemo u grad - zna se , idemO u grad , ne IDE i ne IDEM , ne zato što branimo jedno drugom , već zato što volimo da idemo zajedno , i zato što se tako najlepše i najbolje provedemo . Do duše, izlazila sam možda jednom u 2 meseca sama sa društvom , ali me on čeka budan ili dočeka ispred zgrade da me ko ne napadne u ulazu user posted image ( dešavalo se u našoj zgradi user posted image ) . On isto izađe ponekad , ali se brzo vrati kući , kao i ja , a sve iz istog razloga - nismo više u tom fazonu . Ja jednostavno ne mogu da đipam sa drugaricama kao ranije , da muvam i da zveram unaokolo gde je ugužvi nestao neki njen frajer , ne mogu da se smejem njenim glupostima kad popije , nije mi to više simpatično kao nekad . Isto važi i za njega - ne zanimaju ga dekoltei tih i tih plavušica u koje se zagledao njegov drug , ne zanima ga upoznavanje sa potencijalnim radodajkama koj je taj isti drug doveo za sto ... On je , kao i ja , sebi našao mir , i ne osuđuje svoje ortake što su još uvek u potrazi sa istim , ili sličnim smirajem ...
Mi sedimo kod kuće , nismo baš kreativni , doduše - gledamo tv , dođe nam neko na neku klopicu , ali u poslednje vreme nas u večernji izlazak mogu naterati samo motkom user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:48:21   
indy_25
Bubo ti si samo dva puta ja sam pisala 3 puta i to da ne vidim da mi je drugi post na ovoj strani na koji sam napisala treci i to samo malo iznad user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:48:27   
lelaigor
Rešila ja da se opet aktiviram na mojoj miloj RR, i za tu aktivaciju nađem baš temu o kojoj nemam šta puno da pričam. user posted image
Mm ne izlazi, a bogme ni ja. Ali, hajde mogu reći da izlazuckam kako reče BubaMira. Zadnji put sam "izašla" 22. januara, imala sam 5 godina mature. A mm se nešto "zatvorio", još dok smo se zabavljali. Ako uspem negde da ga odvučem, to je super. Krivo mi je zbog toga, a biće i njemu posle - znam. user posted image


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:51:50   
lelaigor
Da ne pričam o tome da nema ko dete da nam pričuva. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.2.2011 23:56:44   
Anoniman
Možda nije prava tema za to i možda neću biti fer prema mm , ali ću biti iskrena : jako mi nedostaje jedan momenat iz jedne od mojih prethodnih ozbiljnih veza - moj tadašnji dečko i ja smo i posle 2 godine veze em izlazili , em išli na ples , zajedno . On je jako moćno izgledao , nije bio neki papak nego baš mačo ali nije ga bilo blam da počnemo da igramo na sred neke diskoteke , jer smo stvarno bili dobri u tome . Znali su ljudi da obese jezike do poda jer smo tako strastveno znali da plešemo da je vrcalo na sve strane ... Eeeeh ... Da naglasim - ne nedostaje mi taj momak , nedostaje mi taj osećaj .


(odgovor članu lelaigor)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 0:03:22   
Brana
user posted image
i ja i mm smo vezani pupcanom vrpcom nigde jedno bez drugog ali ne zato sto se sada mi kao foliramo nego jednostavno mi nije uzitak,izadjem ja nekad na kafu sa drugaricama ali to jednom u mesec dana ali ne uvece u smislu izlasci ludovanje,to odem sa mm ponekad i tada mi je najlepse,jednostavno ne mogu drugacije i radim kako mi je lepo!user posted image
ali podrzavam ako neko radi drugacije jer svako treba da uradi kako oseca i misli da trebauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 0:25:44   
Kvini
IZVORNA PORUKA: indy_25

Mi smo jednostavno takvi tipovi da volimo odvojeno da izlazimo nismo parovi koji su 24 sata zajedno sto ne bi ja ni mogla ni zeljela.


Ovo je meni sasvim OK. Bas je lepo kad se nadju ljudi koji isto misle o tako bitnim stvarima.user posted image

Brano, je l' ti to cekas 3h da legnes?user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 0:29:25   
indy_25
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Možda nije prava tema za to i možda neću biti fer prema mm , ali ću biti iskrena : jako mi nedostaje jedan momenat iz jedne od mojih prethodnih ozbiljnih veza - moj tadašnji dečko i ja smo i posle 2 godine veze em izlazili , em išli na ples , zajedno . On je jako moćno izgledao , nije bio neki papak nego baš mačo ali nije ga bilo blam da počnemo da igramo na sred neke diskoteke , jer smo stvarno bili dobri u tome . Znali su ljudi da obese jezike do poda jer smo tako strastveno znali da plešemo da je vrcalo na sve strane ... Eeeeh ... Da naglasim - ne nedostaje mi taj momak , nedostaje mi taj osećaj .




E ja sam takvog nasla a takva sam i ja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 1:03:03   
Brana
IZVORNA PORUKA: Kvini

IZVORNA PORUKA: indy_25

Mi smo jednostavno takvi tipovi da volimo odvojeno da izlazimo nismo parovi koji su 24 sata zajedno sto ne bi ja ni mogla ni zeljela.



Brano, je l' ti to cekas 3h da legnes?user posted image

Da znas kako je krenulo docekacu 3huser posted image user posted image

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 9:12:22   
Trbica
Ja izlazim, mm ne... i zao mi je sto je tako. U poslednjih godinu dana izasao je jednom samo.Sve mislim da je coveku potrebno da se opusti sa svojim prijateljima ali izgleda da on nije vise toliko zainteresovan za to. Ja izlazim sa drustvom jednom nedeljno, skupimo se kod nekog, pravim muziku ili odemo na neku svirku ako ima neceg interesantnog. Strasno mi nedostaju izlazci sa njim ali nama nema ko da pricuva bebu. Volim da izlazak bude smislen i kreativan. Nije mi vise interesantno da se samo usljemamo i vristimo, potrebno mi je da se iz grada vratim bogatija za neku dobru pesmu koju smo napravili, neku dobru pricu iz koje sam nesto naucila, sa dobrom knjigom ili novom muzikom i filmom, novim interesantnim ljudima.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 10:37:43   
Anoniman
Mi ustvari nikad nismo izasli zajedno ,osim ako idemo na neki koncert ali i tamo se razdvojimo user posted image On sada ne izlazi,zima mu je kaze user posted image  

(odgovor članu Trbica)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 11:01:23   
jabudic
Mi nikad nismo izlazili, ni dok smo bili u vezi, ni sad. On jeste sa svojim drustvom dok smo se zabavljali, a mi smo uvjek bili ili kod mene, ili kod njega, imali smo malo vremena, i nismo ga trosili na izlaske user posted image
Sad ne izlazimo ni ja ni on.... Ja nikad nisam bila taj tip, a i on se sad potpuno posvetio porodici, ne branim mu, ali nece covjek...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 11:36:00   
minavb
Aha, izadje da baci smece ili preparkira auto.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 16:26:32   
viking
Baš lep post.

IZVORNA PORUKA: Trbica

Ja izlazim, mm ne... i zao mi je sto je tako. U poslednjih godinu dana izasao je jednom samo.Sve mislim da je coveku potrebno da se opusti sa svojim prijateljima ali izgleda da on nije vise toliko zainteresovan za to. Ja izlazim sa drustvom jednom nedeljno, skupimo se kod nekog, pravim muziku ili odemo na neku svirku ako ima neceg interesantnog. Strasno mi nedostaju izlazci sa njim ali nama nema ko da pricuva bebu. Volim da izlazak bude smislen i kreativan. Nije mi vise interesantno da se samo usljemamo i vristimo, potrebno mi je da se iz grada vratim bogatija za neku dobru pesmu koju smo napravili, neku dobru pricu iz koje sam nesto naucila, sa dobrom knjigom ili novom muzikom i filmom, novim interesantnim ljudima.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.2.2011 17:07:32   
jabudic
IZVORNA PORUKA: minavb

Aha, izadje da baci smece ili preparkira auto.user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here