|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 13:22:11   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: minavb

Aha, izadje da baci smece ili preparkira auto.user posted image


user posted image user posted image


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 13:24:30   
AndreaK
Nije bas da me raduje sto ne izlazi...ja bih volela da ima vise prijatelja u ovom gradu, nisam ja kriva sto smo na "mom terenu"user posted image ...ja bih i izlazila, al ne mogu zbog bebe...ranije trudnoce...ali ne znaci da necu...dok on nije svakako tip za izlaske a i nema sa kim da se vidja u Zrenjaninu.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 13:27:10   
Anoniman
Na rekreaciju, pa na pićence uglavnom, retko nešto konkretniji izlasci. Puno radi, rano ustaje pa mu nije do izlazaka. Zato mamika večeras pali na devojačko veče user posted image  user posted image  user posted image O, jeahh!!! user posted image

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 13:28:55   
Olga75
matori ne bi izlazio ni danju da ne mora user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 13:33:53   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Olga RR

matori ne bi izlazio ni danju da ne mora user posted image



user posted image MM kopira tvog


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 13:35:26   
Anoniman
Moj skita non stop. Nekad i ja idem sa njim ako je do kafica ili neka svirka koja mi se svidja, a klubovi i slicno mi bas ne leze, pa nekad ode svako na svoju stranu. On voli da izlazi za razliku od mene pa je cesce van, meni ne smeta. Cesto mi i odgovara da ode, volim nekad da budem sama

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 14:04:57   
jelenadunja
Od kako smo dobili D ne izlazi,a ranije je znao po nekad,mada obozava drustvo,dobru muziku,......

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 14:07:35   
jabudic
Ne izlazimo ni ja ni on, nismo ni dok smo bili u vezi... Imali smo "pametnijeg posla" user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 15:11:14   
vukosava
ode nekad do prodavnice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 15:15:17   
jabudic
IZVORNA PORUKA: vukosava

ode nekad do prodavnice

user posted image  dostauser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 15:21:08   
vukosava
IZVORNA PORUKA: jabudic

IZVORNA PORUKA: vukosava

ode nekad do prodavnice

user posted image  dostauser posted image


da da . nije on nesto ni voleo negde da ide ni pre bebe. a posto sam ja van kuce od 8 do 5 sad jedva ceka da smugne user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 15:31:06   
moja ciklama
ja skitam non-stop!

a mm non-stop radi, a kad ne radi onda ne izlazi iz stana. Onda ga ja maltretiram da skita bar samnom, ali on je umoran. Možda zato što radi kao konobaruser posted image pa mu je muka od kafića i kafana i restorana..

Većina mojih poznanika se zgražava na situaciju, da ja, ne moram da perem kad neću- postoje perionice, da ne moram da kuvam - ima restorana, da ne moram da sredjuem - ima žena koje to rade bolje od mene, a da mogu da sednem u auto i odem na more,planinu, banju, da odletim u Rim, Beč, i te bliže destinacije, da sednem na taksi i odem na Amforu, Acapulco, Hypnotic, Mistique..i da mi mm nište ne zamera, jer danju radi - noću spava.

Svi me guše izjavom, videćeš kad dodje user posted image , neće moći tako. user posted image

Pa ko kaže da ću, kad dodje user posted image ja to želeti, a ako budem želela pa naći ću načina!

Naravno, da napomenem, da mm ništa nije zabranjeno, zna i on da zagine do jutra u kafani, a ja da spavam, i da ujutru mi napravi Nes, jar ja ustajem, a on leže.

I 100x sam mu rekla, ako me prevariš, možda ti i oprostim, ali ako me lažeš ne dolaziš u obzir da mi se na oči pojaviš.

U našoj kombinaciji može sve OSIM laganja, to ne, nikako, ni u kom obliku!

e neka sam se raspisala..




_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 15:34:10   
jelena038
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja mislim da si ti super. a i tmuser posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.4.2011 15:35:44   
nencydrew
Izlazi, ponekad sa muškim društvom.Meni se to nekad ne dopadne, ali...

I uvek me pita-"jel mogu maco?"user posted image


(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.5.2011 19:24:29   
Lilla
Ne, iako bih ja voljela da nekad izadje... 

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
29.7.2011 23:06:39   
Alexis79
moja ciklama i kod nas je slicna situacija.

Mm stalno radi ,a ja skitamuser posted image .
Izlazimo mi zajedno ,ali mislim da bi trebalo malo i da on izlazi sam sa svojim drustvom.
Bukvalno ga teram da izadje sa svojim drustvom.Stalno je u poslovnom okruzenju i mislim da je to opterecujuce.
Evo veceras je izasao posle dugo vremena.

Nemam nista protiv toga ,cak ga i teram.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
29.7.2011 23:14:45   
minavb
Eh, kad bi izasao... Evo dosao kum i drugar Sima i sad moram i j a da locem sa njima. Bolje da su otisli negde, bar da se naspavam, ali nece bez mene.user posted image

< Poruku je uredio minavb -- 29.7.2011 23:26:46 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
29.7.2011 23:24:17   
Jele
Baš bi mi leglo da izađe malo večeras recimo, baš sam nešto naoštrena, malo me i nervira, pa eto malo da se ne gledamo par sati user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.7.2011 4:09:59   
Verus
isto.
IZVORNA PORUKA: nencydrew

Izlazi, ponekad sa muškim društvom.Meni se to nekad ne dopadne, ali...

I uvek me pita-"jel mogu maco?"user posted image



(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.7.2011 9:26:06   
Klarita
Izlazi i ja jedva cekam da izadje da me ostavi malo samuuser posted image , uglavnom ga ja teram da izlazi a, nekad mi je svejedno...nikad mi nije bilo krivo...kad izlazim ja s drugaricama rado cuva malecku tako da nemamo problema oko toga. Prvi put smo izasli onako opusteno zajedno proslog vikenda jer smo nesto slavili s kumovima, a njegova sestra pristala da dezura Klari, Ja nemam obicaj da ikog pitam da mi je cuva jer ona je devojka i redovno izlazi, a i nemam poverenja nekako ni u rodjenu majku a, kamo li u zaovu...Moja majka radi puno, pa ne stize da uskace...iskreno, tip sam koji ne voli da mu se iko petlja oko deteta, a i ne volim da se zahvaljujem i nekako mi se cini da zbog tog jednog dezurstva od par sati ja sad trebam da joj budem do groba zahvalna...malo odlutah od prave teme, ali ko razume shvaticeuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.8.2011 0:05:20   
limunada
Zene pa vama skoro ni jednoj nesmeta da vam muz sam uvece izlazi user posted image ja nekako nevolim to mozda sam staromodna user posted image jbg.mi uvek zajedno uvece odemo na muziku al ponekad,dobro sad nemozemo zbog bebe al ima vremena.preko dana smo uglavnom svako na svoju stranuja kod drugarice a on kod druga ili na kosarku,fudbal...al nocu sam protiv toga daon ode sam ili ja sama drugo da je devojacko ili momacko vece pa ajd al ovakouser posted image imamo poverenja jedno u drugo al eto nekako nismo za to mada je dobro kad mozete takouser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.9.2011 8:16:36   
maliska
IZVORNA PORUKA: vukosava

ode nekad do prodavnice

Nismo izlazili ni pre braka,vise set_njice,bioskop,itd.Najradije smo provodili veceri kuci uz neki film,vecericu.Pitao me  da ode na bir fest(nijedan nije propustio)ali nekako mi bilo glupo, ja kuci sa bebom on u zezanje,ne ide.Ako si hteo jos da izlazis sto si se zenio i pravio dete.Kazem ja,jadan mm pored mene.
Ili nek saceka da dete malo poraste,da mogu i ja da izlazim,pa da bude fer.user posted image


< Poruku je uredio maliska -- 14.9.2011 8:29:47 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.9.2011 8:28:29   
JMPM
Izadje da proseta samnom user posted image

(odgovor članu maliska)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.9.2011 8:32:47   
maliska
E,al`zato cesto nesto ide do prodavniceuser posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.9.2011 9:31:06   
NadaR
IZVORNA PORUKA: maliska

E,al`zato cesto nesto ide do prodavniceuser posted image


user posted image hmm ... user posted image

(odgovor članu maliska)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here