|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 17:48:07   
emicaa
mi bili kod logopedice,David uopste nije odusevljen ovom novom.Nadam se da ce se navici na nju inace imamo problem.

Sta radite mame?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 19:32:41   
pari
Da, zeznuto emice... Mi smo krenuli sa ovom ženom da radimo, prihvatio ju je ali ima vežbi koje odbija da radi,samo kaže neću i kraj...ne znam kako se sa tim izboriti...


Ja na kraju samo očistila kamenac kod zubarke jer se ispostavilo da mi je taj zub komplikovan i pošto se u međuvremenu smirio,čekamo da vidimo šta će biti...Mama mi bila. T je bila kilava ceo dan,tek oko pola 6 se oraspoložila kad je mama trebala već da ide...
Šta vi radite?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 20:22:44   
flamingos
Gde ste mame?Mi do sad bili napolju.

Emice,polako,dok se prilagodi.Pari,znači-nije bilo strašno kod zubara.Dobro je.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 21:04:35   
emicaa
Pari i on je tako u pocetku sa proslom,pojma nemam kako ali je posle radio sve sto hoce.

Dora mi zaspala na ramenu 🤣 a ovaj malac jos budan,sad moram paziti da ne povisi ton da je ne probudi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 22:46:51   
Milena18
Dobro veče, mame!
Ne stižem da se javim od kad sam na odmoru. M se po ceo dan ne odvaja od mene. Sinoć smo pravile bioskop u pidžamama, bilo nam je baš lepo. Još uvek ne znam hoćemo li putovati negde. Prijateljica mi nudi da budemo u njenom stanu Vrnjačkoj Banji nekoliko dana, ali meni se ne ide jer znam da je užasna gužva tamo.
Von, jesu li ozdravila deca?
Mama Jo, kako je na Tari?
Pari, kako si ti, jesi li se malo navikla na novu/staru situaciju?
Smeško, ako čitaš, znaj da mislim na tebe kao i svi ovde.
Nadam se da su sve mame dobro, kao i dečica. Sad ću se vratiti malo unazad, da vidim šta sam propustila.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 23:09:44   
flamingos
Milena,uživajte na odmoru.Laku noć źelim svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 8:12:51   
Misha i Ljisha
Auuu zene pomagajte. Pijem diklofenak duo. Mazem konjskom masti ruku. Ne mogu da spavam od bolova. .asiram se nekim cudom sto se zagreje na temo 45 stepeni i ima kuglice od zada. U agoniji sam. O brisanju dupeta i zakopcavvanju brushaltwra necu da pocinjem. Da mi nije D ne bih mogla ni da se svucem ni obucem. Evo sudovi nagomilani. Svaki pokret mi je agonija.


Gde da idem? Da mi snime da mi daju injekciju da bilo sta. U Urgentni ili redovno kod dr nema sanse to su sati. Decu nema ko da cuva osim da cekam noc da stavim decu na spavanje a ja da odem u urgentni a mama da dodje da spava sa decom. Ovo je haos

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 8:19:08   
jess021
Uf Ljiso, ne znam sta bih ti rekla. Moze li neko da ti pricuva decu da odes do dz? Verujem da ce ti dati injekciju ili nazovi hitnu pa ih pitaj a?


Ja evo jos u krevetu, nikako da se razbudim. Juce sam toliko bila umorna da sam jedva sa decom otisla na igralište. Danas jos nesto malo i valjda ce gotovo sa spremanjem 
Milena, samo uzivajte. 
Gde nam je Mirko? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 8:36:10   
Milena18
Jutro!

Ljišo, idi u hitnu, oni će ti verovatno dati injekciju i uputiti te dalje. Nemoj da čekaš. Flamingos, Jess, kad se vi vraćate u grad? 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 8:36:26   
Sanjica26 RR
Ljiso, a da odes na neku masazu. Možda ima veze sa kicmom. Secas se kako su mene bolela leđa. Nisam mogla ni da se okrenem. Inace hoce ruka i od kicme. Za tako nesto može da ih neko pricuva. Probaj to, pa ces videti sta dalje ako ne prodje.
Možes i privatno da odes na neku inekciju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 8:37:14   
Sanjica26 RR
Diklofenak duo ni meni nije pomogao. A ni kreme



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 8:51:34   
jess021
Milena, mi smo se vratili. Ostalo je jos da prenesemo stvari. Dosta je bilo, trebali smo da budemo jos ovu nedelju ali ne mogu da sedim tamo a u stanu bomba, tako da se vise necemo ni vracati.Ljiso, ako imas popij bensedin i sto kaze Sanjica zovi nekog privatno.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 9:01:22   
emicaa
jutro mame.

Ljiso idi negdje,nemojbse muciti ako toliko boli.Milena ja bih otiala bar na 3 dana.
Nema nam Smeska,nadam se da je sve u redu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 9:05:45   
pari
Ljišo,ako imaš nešto privatno u blizini, zovi njih ili idi odmah. Ako ne, onda hitnu pa da vidiš šta će ti reći.


Mi smo noćas dobro spavale, nije se budila celu noć,jupi!
Smeško,mislimo na vas...nadamo se da je sve dobro



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 9:07:15   
flamingos
Dobro jutro.Ljisho,nemoj da se mučiš,odi  kod doktora.Emice,kako vam je u škloli?Nema nam Smeška,nadam se da je sve ok.Evo da zavrsavam u kuhinji,hoću i neki kolač da napravim.Veš da peglam i tako.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 10:11:14   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Milena18


Mama Jo, kako je na Tari?





I ovde je guzva. Juce smo isli na Mitrovac, ima bas dosta ljudi. Samo sto je prostranstvo pa je ok, ali generalno jeste guzva. Ali je priroda presivna. Danas nesto kisno, planirali smo na Perucac. Stvarno je jako lepo.

Uf Ljisho, bas te uhvatilo. Otidji na hitnu, to nece dugo potrajati, u smislu da ces se dugo zadrzati zbog dece. Dace ti sigurno injekciju. Aj' javi sta si duradila.

Smesko draga, nadamo se svi da je sve pod kontrolom, svi mislimo na vas.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 11:16:53   
Ivanka 75
Ljisho, podrzavam akciju da odes kod lekara, nemoj cekati!


Paru, bravo za, prespavanu noc! 
Vi sto ste u mom kraju, pozdravite mi kraj 😘

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 12:17:26   
emicaa
Ljiso mi smo odlucile umjesto tebe,tvoje je samo da odes 🤣

Dora sad dosla na rucak pa u pola 2 ide opet.I dalje je odusevljena(naivno moje) samo sto se nece vraca sama.ujutru ide sa drugaricom a kad zavrsi moram ja po nju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 12:39:55   
Milena18
Ljišo, javljaj kako si i šta si uradila.


Emice, blizu vam je škola? A je l'' se drugarica ne vraća u isto vreme kad i ona?
Moje dete spavalo celu noć u svojoj sobi. U 8 jutros mm išao da je pozove da dođe malo kod nas, nedostajala nam je. Posle nam vaspitačica javila da su prešli u stariju grupu kod drugih vaspitača, baš smo se rastužila obe. Biće to ok, samo mi je žao što nisu imala deca priliku ni da se pozdrave sa vaspitačicama, a tri godine su bili zajedno. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 13:26:27   
vonavoj
Milena,bravo za veliku devojcicu!

Ljisho,javi sta si uradila?Da li se neko cuje sa smeskom,kako su?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 13:31:33   
pari
Milena, super što je spavala sama!

Ljišo, jesi bila negde?Von,kako ste vi?
Mi bile celo prepodne napolju. Peče mi se lazanja za ručak, biće valjda ok...Ne znam šta ćemo popodne...malo nam je dosadno kad smo same...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 13:36:00   
Sanjica26 RR
Moji odose sa mm kod babe i dede da pomazu oko meda. Ja cistim nanu. Juce sam nabrala kod svekrve i svekra. Sinoc sam napravila detox. Pijuckam ceo dan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 14:15:06   
emicaa
Milena blizu je skola,nekih 5 minuta.Vidim sa balkona krov skole.Vraca se i ona kuci,ali za drugarica ceka brata da za rsi.pa su sad dosli na ideju da sa cekam sa njenim drugarima dok im ne izadju starija braca ili sestre pa onda idemo zajedno kuci.Ali k ja moram biti tu.Kaze mm da tetosim pola razreda 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 15:51:21   
Maraj
Pozdrav mame.
Ja sad dosla s posla.
Jutros me zvali s posla da dodjem na sastanak. U roku od 15min sam se spremila i pozvala moje da dodju da mi cuvaju decu. Inace ne znam kako bih otisla...a treba mi oko sat vremena do posla. Ni doruckovala nisam. Sad sam nabrzaka isprzila sataras za rucak i evo skuvala sebi kafu.
Znaci,sou je vec poceo .... sta ce tek biti od 1.septembra...
Odoh da pisem u temi o vrticu,samo dok je nadjem user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 15:53:07   
Sanjica26 RR
Maraj, kad po resenju pocinjes da radis?

Ja sam malo vezbala. 😉 Sad cu da cituckam. Moji nisu jos stigli. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here