|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 7:57:38   
Sanjica26 RR
Jesam ozdravila. Akcija, akcija. Nisam se cula sa smeško. Necu da je stalno gnjavim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 7:59:57   
emicaa
jutro,jutro.Ispratila Dodu u skolu pa se vratila jos malo u krevet.Jedva se kontrolisem da ne zaspim.Posle opet logopedica.Ne ide mi se uopste,kisa pada.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 8:28:38   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. 


Jess kako stvari stoje sa radovima kuci, i ove nedelje. Eno muz pada u depresiju jer nismo kuhinju i kupatilo menjali. Pa izes ga ne moze sve odjednom. Ili da bude ovakvo joa godinu dana ili da nesto sad skarabudzimo. Mislom izes ga na salasu imam novu kuhinnju ("novu" 10 god sad), a tamo ona kuhinja ima 40 godina. Ali na ga ubedjujem jer hocemo sve da izmestamo svejeeno i kuhinju i kupatilo da je bitno da je funkcionalno pa sta sad izgyracu da bude staro. Al on je ocajan. Htedoh jess da my pokazem kako ste vi sredili 😂 al pao bi u jos vecu depresiju.
Mene ubi ruka i dalje. Strasni sta mi se desava sa rukom. Jedva funkcionise. Al za razliku od juce jutros sam se ocesljala. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 8:31:22   
jess021
Ljiso, i mi smo hteli kupatila, ali prevelika bi to bila investicija. Imamo jos svasta nesto, ali polako.


Sta ti je sa rukom? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 8:45:20   
emicaa
Ljiso ni ja nisam ispratila sta je sa rukom?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 8:46:58   
Misha i Ljisha
Jess na salasu smo od instalacija za struju pa nadalje sve menjali. Kupatila nova, kuhinja, ma sve sve. I sad tamo...40 godina staro. Ali sta smo uradili tamo za ove 3 god mislim da je super. Izes ga uveli grejanje, podovi, prozori, stepenista raznorazne pregrade, vrata sva nova stavili, namestan kuppvali za dnevnu i spavacu i td i td. Sto ti kazes pa ne moze bas sve odjednom. On kaze sramota ga da mu neko dodje. Pa sta sad ja da radim. Mene nije sramota ko ce da mi gleda da li je novo ili ne ni ne mora da dodje. Mi smo to sami, nase je i na papiru. Pa neko gradi kucu ceo zivot. Ja nisam kreditno sposobna 😁. Nemam stalno zaposlenje a i plata mi je izuzetno niska jer nemam normu. Ali nije mi ni resenje da sad budemo non stop u nekom krwditu. On kuka kako ima 41 a jos se nije "skucio" pa izes ga kad si se zezao do 34. Sto nisi krenuo sa 18 kad si poceo da radiis da mislis o tim stvarima. Ja opet mislim da smo ok i super i da zivimo sasvim ok za uslove u nasoj nam dragoj zemlji. Da deci nista ne fali, niti nama. Da se razumemo nismo mi bas neke stedise. Trosimo mesecno ihaj novaca. Dvoriste smo tamo sredjivali, ima jos posla. Fasada na kuci izolacija i td i td. Al sredicemo. A on je bas ocajan. Zato sam i htela da odem solo u ameriku i brate saljem im novaca jer me vise to njegovo nezadovoljstvo nervira. Kad my kazem pogle datum u mesecu a mi sve racune platili. Retko ko u Srbiji plati racun cim objave na internetu stanje (bilo gasa struje informatike ili telefona). Pa moj brat koji ima vau platu kao upravnik zavoda kasni svaki mesec sa racunima. Ali...ispada ja nisam ambiciozna...naprotiv jesam ali smatram i da sam skromna i da znM da cenim sta imam a ne da budem mrzovoljna i nezadovoljna jer nemam novu kuhinju i kupatilo. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 8:50:11   
Misha i Ljisha
Sa rukom ne znam sta mi je. Boli me i dok lezim i dok stojim i kad nista ne radim a ne mogu da je podignem. Rameni nadlaktic me uzasjo bole. Zivac se neki ukljestio ili upalio. Ma ko stara baba sam. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 8:58:51   
jess021
Ljiso, apsolutno se slazem s tobom, a i mm verovatno😊Mi smo i u kreditu a i samo sa njegovom platom, tako da i ovo je super. Polako, sve ce se srediti. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 9:03:55   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Ljiso, apsolutno se slazem s tobom, a i mm verovatno😊Mi smo i u kreditu a i samo sa njegovom platom, tako da i ovo je super. Polako, sve ce se srediti. 





Pa mm ima kredit 22000 din mesecno odnplate mu uzimaju. Sta ja da mu radim Hteo je da nastavlja skolu ,prvo je zbog toga uzeo kredit, pa refinansirao danizmenimo sve prozore tamo i grejanje uvedemo, pa mu je rata eto sad 22000. Kaze da ponovo refinansira. Reko da ti nije palo na pamet. Jer to sto bi dobio ne bi bilo dovoljno da opet uradimo sta hocemo. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 9:06:33   
Ivanka 75
Ljisho, mi i posle 12 godina i dalje gradimo 😊 Ne moze sve odjednom. Malo stedi malo gradi. Ne dizemo kredite, stedimo koliko mozemo.


Ponedeljak je.... Grrrrr

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 9:08:03   
jess021
Bolje da ti ne kazem koliko je nama rata🙄Stan, auto plus neki kes kredit. Iskreno, ni ja ne znam tacno, to sve mm placa.Sto bi rekli, dobro sam se udala🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 9:10:30   
flamingos
Dobro jutro.Ljisho,a da odeš kod dr.za ruku?Von,jeste li dobro?Evo pijem kafu i odoh u kuhinju,pa da završavam danas sa lešnikom.Ivanka,srećno na poslu?Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 9:28:11   
nata11
Flamingos ja tek krenula sa branjem. Imam u dvorištu jedan ogroman i jedan mladi. A onda ciscenje 😣 Ko je imao lesnike zna da im je realna cena 2000 din. Sreca pa tata ima masinu krckalicu. To mi mnogo olakša. 

Joj zene blago vama. Ja sam u nasoj porodici igrom sudbine glavni finansijer 🥺 Nego kamo srece kazem da jos dugo uzimam kredite za auto i letovanje a ne za lekove i banje... ali to je sto je. 

Mi primili mmr pa gledamo tv. Opsednuta je Dianom sa YT-a.


_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 9:49:39   
mama Jo
Dobro jutro.
Ovde malo oblacno, samo da ne krene kisa, ovako mi odgovara. Danas ne znam gde cemo, sad cemo se dog, mozda na Mitrovac.

Mi se zahuktavamo da sledece godine renoviramo stan komolet, od indtalacija, podova, kupatila, decija soba konacno da se napravi, stolarija, namestaja... Kad smo sve stavili na papir glavame zabolela, ali dobro. Bice mnogo lakse samo da se ja zaposlim.



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 9:51:17   
Maraj
Jutro i od mene. Ja do sad pospremala po kuci, brisala...sad sela da popijem kafu pa cu boraniju da spremim.
Ljiso tesko je kada se "kucis" na dva mesta. Vi odrzavate i salas i kucu.
Mi smo renovirali i kupatilo i kuhinju. To su najveci radovi u stanu. Tj navose je prasine jer se cevi menjaju...
Mene recimo "nervira" to sto mi u bg-u placamo grejanje 12 meseci u godini. Dakle nekih 100e mesecno placamo grejanje pa bilo leto ili zima. Mislim da ljudi koji nemaju obavezu placanja 12 meseci grwjanje mogu dosta da ustede, jer ima i onih u bg-u koji se greju na struju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 10:01:59   
vonavoj
Jess,dobro si se udala,haha,jesi legenda! Super ako uspete sa jednom platom i kreditima.

I ja se ubedacim sto nemamo jos nista svoje..ali polako..bitno da smo zdravi,kuca je rupa bez dna..Nema nam smeska? Kako je maleni?M je sinoc imao temp,nocas je lepo spavao..pipala sam ga,spala je sama..od jutros ne stizem da se cujem sta rade😁

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 10:29:59   
flamingos
Nato,super za lešnik.Vi imate dosta i treba krckalica.Još ovo kad očistim biće ukupno 2 kg.Nemam više.😀Dosta je.Skup je lešnik.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 10:41:36   
Ana RR
Maraj, dođe mu na isto, veruj mi, kuća je još skuplja za život - mi se grejemo na gas i računi nam budu 20 hiljada mesečno a grejemo se od oktobra do aprila, maja... kada je baš jako hladno i minus onda račun bude i oko 25 hiljada, ako je toplije onda bude od 18 - 20, ali ajde neka prosek bude 20. Grejemo celu kuću, hodnike, sve. Plus imamo neke stavke na infostanu tipa oticanje vode, iznošenje smeća za garažu (plus za kuću) neke nebuloze..

Mi imamo tri kupatila koja treba da renoviramo i prvo smo mislili i to sada da radimo ali nema šanse, mislim da mi treba dve godine odmora od ove prašine. A hoćemo i auto da menjamo, i ogradu da radimo, da izbijamo izlaz ka dvorištu iz suterena i svašta nešto...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 11:34:58   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Bolje da ti ne kazem koliko je nama rata🙄Stan, auto plus neki kes kredit. Iskreno, ni ja ne znam tacno, to sve mm placa.Sto bi rekli, dobro sam se udala🤣




HhAha nao cuti mm ima mesecno jos 10 000 nekog poreza sto nije placao pre 15 god a imao otvoeenu firmu i bio pausalac. Pa sad doslo na naplatu🤪 mi na njegovu platy ne racunamo. Jos ako uzme na potvrde nesto tamo vamo ietot. Tako da je na.meni da zaradim i ustedim 😂 ja se nisam dobro udala haha...
Ana grejanje kolje zimi a ova zima nije ni bila hladna. 
Mi napolju. Deca y bazenu janih pored gledam. Suncan ovu mojhu ruku

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 11:38:55   
Sanjica26 RR
Devojke, masite temu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 12:05:50   
Misha i Ljisha
Izvini Sanjice. 😁


Kad je mm depresivan covek i nervozan prosto ne znam ni u koju temi bih to stavila moze inu negativu i u sta vas je muz iNervirao i problemi u porodici a i u Srbiji 😂 multi tema. A ide i u temu za rwnoviranje i svasta hahama ja idem da palom komp P spava pa nesto da uradim. Imam rucak od juce. Juce su moji pekli rostilj tako da mi onaj pilav ostao sto sam juce ujutru skuvala

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 12:32:06   
vonavoj
Znam da sam htela jos nesto da napisem,kao Ana,slazem se za grejanje..nama zimi kad stignu racuni,da se slogiramo..ili kad bi morali da kupimo ugalj,drva..treba da se odmah da 500e npr..ovako cele godine na rate😁A ljudi koji se greju na struju,tesko da mogu da se zagreju kao centralno grejanje,veryj mi..najvise mrzim kad kod mm kupatilo bude hladno,oni se greju na Ta peci.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 13:18:07   
Maraj
Von, znas koliko puta se dogrevamo....pogotovo sto zna krajem septembra ili pocetkom oktobra da zahladni, a oni ne pustaju grejanje. Pa sta ces...placas grejanje koje nemas, a moras da se dogrevas. Jos zimi kad ugase jel kao iznad 12 stepeni je napolju, a ti u stanu cvokoces....
Nego meni se nesto pridremalo. S spava. L nece....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 13:52:18   
Sanjica26 RR
Ovo je stvarno za temu problemi u Srbiji.

Moje nesto raduckaju. Ja kuvam njima rucak.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 08/20
17.8.2020 14:21:17   
Misha i Ljisha
Mi obavili rucak. Sad uzivancija. Mogli bi i skitati negde. Ja se masirala par puta donele mi komsije masazer pa mi to lepo i zagreje vrat i rame. Posle toga sam opwrativna neko vreme. 


Sad cu zvati tatu da cujem hocenli decu danas dovesti ako nece ja cy svoju negde voditi 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here