|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 16:00:52   
Maraj
Sanjice pocela sam od juce. Tako da ne mogu da se bunim. Al da me zovu i kazubda za sat i po pocinje sastanak....bas se nije desilo do sad...
Joj covece...sta nas ceka od 1.septembra...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 16:06:30   
Sanjica26 RR
Ne smem ni da pomislim. Ja krecem od cetvrtka. Vec treniram celicne zivce. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 16:10:46   
Maraj
Mi smo danas na kolegijumu odredjivali pocetak rada smene,veliki odmor,da se ne podudara sa mladjim/starijim razredima...
Gradjansko i verska ce biti on line. Ima preporuka i za fizicko, muzicko da budu on line...
Ne znam...kako ce sve ovo ici...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 16:25:07   
Sanjica26 RR
Znaci može da se desi da radim online. Sad mi vise i to odgovara zbog Sofi i njenog polaska u skolu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 16:25:25   
Ivanka 75
Nas uciteljica anketira preko vibera klupe ili online. Do sad se 15ak prijavilo za klupe. Ja veceras jos sa mm da popricam pa da budemo jednoglasni. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 16:48:18   
Misha i Ljisha
dobar dan ziva sam.

Od muke odem do komsija i kaze mi komsija koji ima 16 plastenika da ima nesto za mene sto ce da me vrati u zivot. Kaze nije mogao iz kreveta da ustane i zalepio neki ruski flaster i otisao da radi u plastenicima. Ajde ded i to da vidim kad mi nista ne pomaze, ni masaza ni kreme ni diklofnekad i gavez nista...Zalepi meni komsija na rame taj flaster ja zivnula covece. Ja ne mogu da vam opisem. Icicu sad do apoteke da ih kupim. Neverovatno ja sam u cudu. Stavila sam jos jutros ruku u maramu da je ne pomeram. Evo malo pre sam usisavala bazen i sredjivala sam kucu i oprala sam covece sudove bez bolova. Osetim i dalje malu nelagodnost ali nista spram onog bola jutros kad umalo nisam plakala a ja bas mogu da trpim bol. U medjuvremenu sam se cula i sa drugom koji je lekar on kaze da se ne patim da odem da mi daju koktel injekciju da olaksam sebi. Ali bi mi preporucio ipak pregled kod fizijatra pa ako on kaze i kod neurologa. Rekla sam mu da cu preziveti do cetvrtka a onda pristajem na to da me on vodi preko veze user posted image . Nudio mi covek zimus da me odvede kod njegove ekipe u hitnu da mi daju injekciju kad me je boleo donji deo ledja i tad sam odbila a sad sam trazila da me vodi. Uglavnom bolje mi je.

Nego sad cu na mesindzer na fb da uhvatim neku od vas /nas prosvetarki nesto da vas pitam da ne masim ovde temu. ili mozda da otvorim novu temu nemam pojma.

Videcu.
Mm je sa majstorom napreduju fino. Deca suu bazenu evo P samovoljno izasao rekao "kaka" i izlazi iz bazenauser posted image deca se uplasila da ce se ukakiti u bazenu hahah ja crkla od smeha...

Inace nama uciteljica nista nije slala

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 18:32:21   
pari
Ljišo,super...koji je to flaster?

I ti si odmah krenula da radiš nešto cccc...
Mi bile malo napolju i da kupimo par stvarčica. Upravo sam se ofarbala sama,čisto da izgledam malo pristojnije iako mislim da sam trebala uzeti svetliju farbu,sad ću da isperem pa da vidim.
T je baš dosadno bez M...na svakih par sati kaže Ja hoću Marka...
Kako ste? Ovde kao da će oluja...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 18:42:22   
Maraj
Ljiso ti ne mirujes. Garant ti se neki nerv upalio tj ukljestio

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 19:01:06   
ivaMark
Zdravo mame,

kod nas nista posebno, pokupovali smo sve za skolu, danas sam kompletirala oba deteta 😁😁
emmice, vi niste u obavezi da dopratite i sacekate decu iz skole? 
Ljiso, nemoj da radis sa tom rukom, to sto te ne boli, ne znaci da je proslo....upala i dalje postoji, samo prikrivena...odmaraj sa tom rukom. Inace, prosla sam kroz to, grozno je, ruku jedva mozes 30% da podignes..bila sam kod dr.. ostecenja vratnih prsljenova su u pitanju, imam ostecenja u donjem delu, tako da je logicno da ih imam i gore...tako mi dr rece. Dobila sam vezbice da radim.  Pozdrav za sve

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 19:45:16   
vonavoj
Ljisho,ti ga pretera..sa jedva pokretnom rykom sve to radis...i sta ces kad ne budes mogla nista sa njom?? 

Maraj,pocinje haos oko rasporeda..Sanjice,kako li ce tebi uklopiti raspored..bolje da radis online.I nas je uciteljica anketirala,svi su ZA skolu.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 20:02:53   
emicaa
Iva ne,ovde je cak pozeljno da djeca idu sama da se osamostale.
Danas mi jedna mama prica,curica kaslje i ne smije u skolu.Nema ni temperaturu ni nista samo kaslje.Uciteljica rekla da dodje sutra,ako se nakaslje 3 puta za vrijeme jednog casa onda ce je vratit kuci.
Ljiso ja bih tebe sad namlatila,neka si veca 🤣iako je bolje to ne znaci da trebas raditi kao sumanuta.

< Poruku je uredio emicaa RR -- 19.8.2020 7:52:36 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 20:03:06   
Sanjica26 RR
Von, ko zna. Ne smem ni da mislim o tome. Kako bude. Samo da budemo zdravi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 20:03:16   
Maraj
Von bice bas haos. Osnovci imaju samo 4 casa dnevno. Tako da izborni predmeti, muzicko, fizicko idu on line, ostali u skoli...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 22:21:55   
vonavoj
Emice,u doba korone ne sme niko da se razboli,ni alergijski da se zakaslje,npr.

Maraj,bice haos sa skolom,deca 7 meseci nisu imali obaveze,skolske,prave..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 22:51:58   
flamingos
Ljisho,čuvaj se,ne forsiraj ruku.IvaMark,spremni ste za škoolu,super.Mi u nedelju idemo za grad,ponedeljak da ispazarimo sve za školu,knjige su stigle.Ivanka,šta ste odlučili,jeste li većali?Ostale mame,kako ste?Ovde opet bilo nevrrme,struja pre pola sata došla.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 08/20
18.8.2020 22:53:17   
Ivanka 75
Ljisho, odmaraj, nece poso otuci nigde.

Flam, ide u skolu. Kud svi turci... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 08/20
19.8.2020 7:09:38   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja spavala sa tim flasterom. Super je.
PAri samo u apoteci kaze ruski flaster za bolove, ima neki bolex i ima doktor perec cini mi se. Cak imas i za jacinu bola.
Znam da posao nece nigde ali morala sam. Danas se vracam naravno na masazu i mirovanje ali svejedno cu nalepiti flaster.Traje i duze od 12h dejstvo. I juce i sinoc sam ja mazala ruku znam ja da to nije proslo ali mi je bas laknulo.

Padala je kisa ovde. Ali nije bilo nikakvog nevremena.

Sutra idem u skolu. Jao mila majcice smiluj mi se user posted image Evo drugarica mi se zali da su joj dali otkaz u osnovnoj skoli primili su neku preko stranke koja cak nije ni zavrsila fiziku. Prosto ne znam kako smeju? Ma strasno sta rade.

Deca spavaju jos uvek al sad ce oni. Pravicu im palacinke jedino me nervira nemam ovde mikser pa rucno mutim i pravim sve sa zicom

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 08/20
19.8.2020 7:47:33   
Maraj
Jutro mame.
Evo moji vec divljaju. Vec su se i potukli...
Ljiso ove obicne, nase palacinke pravis (ne americke)? Sa cime dajes palacinke deci za dorucak? Ja vise ne znam sta mojima da dajem za dorucak

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 08/20
19.8.2020 7:56:48   
emicaa
Von ludilo.Dora je alergicna na polene,svako jutro joj dajem kapi da ne proslinavi dok je na casovima.Vratice je kuci a apsolutno nista joj nije.

Ljiso do kad ste na salasu?Nocas sam jadno spavala.u dva ganjala musicu,u tri se Davidu piskilo,od pola 6 je stalno kukao u snu.U 7 alarm

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 08/20
19.8.2020 8:14:20   
jess021
Jutro! Ni ja se nisam naspavala, M zapusen nos pa ce citavu noc vrtela. Svaki dan kazem sutra ujutro cemo na Strand, ali ne mogu ustati rano, bas sam umorna, valjda od ovog silnog spremanja.


Ljiso, ti flasteri su odlicni, i moja baka ih je pre 30 god koristila protiv reume.I ovde je padalo nocas, sad je suncano. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 08/20
19.8.2020 8:17:05   
Misha i Ljisha
Maraj nase domaces palacinke da ne kazem.les crepes pravim 😁. 


Jess flasteri su prva liga.
Emice ja vicem jos ove nedelje vec 3 nedelje Hha ali jos ove nedelje definitivno. Mislim sledeci pon utorak se vracamo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 08/20
19.8.2020 8:42:12   
nata11
Jutro .



I legla u 22, budila se u 23, 2,3 i ustala u 5. Sama sidje i donosi mi daljinski 🥺🥺🥺  Nista mi vise nije jasno . Sta je sa ovim detetom.

Ja zvala perionicu da zakazem pranje namestaja, vrtic da pitam jel ima nekih informacija (naravno nema, "pratite sajt" ). Pa cekamo sunce da idemo do prodavnice za hleb i energetska pica.



_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 08/20
19.8.2020 8:42:46   
pari
I ja sam loše spavala, T se budila,plakala i ustala u 7... Šta ćemo danas, nemam pojma...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 08/20
19.8.2020 8:45:39   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ljiso, sto bi rekla skolskoj deci "sacuvala majka Bozija" kad naprave belaj. Oni se smeju. To nam treba od sutra.
Inace, i nasoj nastavnici violoncela su dali otkaz bez da su ispitali ostale kandidate. Sinoc sam potpisivala peticiju. Angazovala je i advokata. Deca pate za nju. Moja T je plakala. E ne može tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 08/20
19.8.2020 8:56:43   
Maraj
Nato zvala si vrtic da upises dete? Kod nas je upis cini mi se od 24.8. do 4.9.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here