|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
31.12.2020 19:59:15   
Filadendronka
Tati radili brzi test ii naravno negativan. Nos mu bas curi, ima 37.5. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Korona virus 3.deo
31.12.2020 22:02:35   
Beba987
Fil da li su mu zbog negativnog brzog testa uradili PCR? Da li su mu uradili krvnu sliku, crp, sedimentaciju? Neka on uzima d3, c, cink i selen za svaki slučaj ako već nije počeo i to slobodno one jače doze d3 i c koje se preporučuju ako imaš virus, to mu neće škoditi..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Korona virus 3.deo
1.1.2021 21:36:40   
Duškić
Potpunk si u pravu za ove vitamine Bebo, sigjrno nece skoditi.

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 7:49:13   
Misha i Ljisha
Danas kraj izolacije juhuuu osim sto su mi reklida zovem sutra ali dobro. Brzo mi je i proslo. Kqze mm pre neki dan kad smo isli na salas da nismo palili golfa mesec dana. Jedva.koĺa upalise 😁 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 9:32:36   
Duškić
Bravo Ljisho. Da se ova situacija sa koronom vise smiri.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 10:06:06   
Lilly5
Dobro je da si prosla sa blazim simptomima cuti. 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 10:10:13   
mama Jo
Super Ljisho.
Fil, kako je tata?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 10:53:42   
Milena18
I mi smo od danas slobodni ljudi!
Fil, kako je tata? 
Duškić, nisam ispratila, tm je bio negativan? Da li je on dobro sada?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 18:58:52   
Filadendronka
Devojke, hvala na pitanju, tata je ok. Krvna slika ok, sad nema temp. Tako da je obicna prehlada izgleda. Hvala Bogu. 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 19:11:47   
Duškić
Dobro je , Milena. Sad su mu dali hemomicin. Sta znam on se dobro oseca. Da ide u utorak na kontrolu.
Fill, dobro kad je tako.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 21:01:49   
flamingos
Fil,drago mi je da ti je tata dobro.Duškić,Ljisho,super,samo da i ovo jednom prođe.Čuvajte se.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 21:21:01   
emicaa
Moja drugarica izgubila culo ukusa,a muz joj prije mjesec dana bio pozitivan.Ona tad bila dobro.Ako i sutra bufe isto otice se testirati.

Fil drago mi je da ti je tata dobro

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 21:52:33   
emicaa
Mama mi pise da je komsija na respiratoru 😔



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 22:12:01   
mama Jo
Fil, dobro je da je tata dobro, da tako ostane.
Milena, prosla izolacija? Super, bas mi nesto brzo, kao juce da si napisala da vam je drugi dan...
Emice, posle toliko vremena kontam da je pokupila od nekog drugog, a?
Nadam se da ce komsija biti bolje...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 22:32:35   
emicaa
Ne znam,nadam se.Nisam cula za mnogo slucajeva da su se izvukli posle respiratora.

Meni cudno za drugaricu,spavala sa muzem u istom krevetu,jeli za istim stolom i da se sad negdje zarazila.Nrmam pojma,mozda jd i obicna gripa

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Korona virus 3.deo
3.1.2021 22:35:21   
Lilly5
Emice nazalost se malo ko izvuce. Zavisi koliko je jak organizam, ako covek nema hronicne bolesti vece su mu sanse.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 14:55:10   
Misha i Ljisha
Jw zvala za prekid izolacije. Sve ok kazu. Kad posle me zovu a koji ste test uopste radili? Haha nemaju NISTA zavedeno. O istenem.... eto... toliko o organizaciji. Da nemam pdf sa rezuktatom nigde traga da sam radila test


(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 15:20:53   
Beba987
Ljišo sve je van kontrole. Nas ovde u bgu nisu ni vodili da smo u izolaciji, dok po manjim gradovima proveravaju.. Sve se svodi na samoodgovornost. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 17:01:57   
flamingos
Joj Ljisho,nasmeja me.Pa strašno,ludnica.Fil,kako je tvoj tata?


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 17:20:44   
Lilly5
Ljiso, u Beogradu se ide u kovid ambulantu da oni daju izvestaj o prekidu izolacije.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 20:55:35   
mati
Imam pitanje, videla se sa drugaricom 26.12. , zajedno sa decom, vecerali. Juče je izgubila miris i ukus i odradili joj test i pozitivna je. Mene vec par dana nešto čudno boli glava. Ali samo to. Da li postoji šansa da sam tada zakacila od nje????
I deca joj danas dobila T, male su, ali su i njih testirali. Kaže da je bilo haotično.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 21:33:02   
gagana83
Moja kuma ima upalu pluća.


Bila pre nedelje u Kovid ambulantu - nisu hteli da je testiraju, kažu da to nisu simptomi Korone (osećala je samo malaksalost, bolove u leđima i po koži - bez temperature) U međuvremenu izgubila čulo mirisa, ali se dobro osećala, sve vreme ne radila 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 21:35:08   
gagana83
Ode mi poruka na pola.


Sve vreme je radila od kuće. Pre neki dan je počela da odeća blaže bolove u plućima.Ode kod lekara - upala pluća. Opet nisu hteli da je testiraju , kažu prošlo je dve nedelje od pojave prvih simptoma, test bi svakako bio negativan.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 21:42:34   
dunja RR
Mati ima šanse da si se zarazila, jer postoji mogućnost da je drugarica bila zaražena kada ste se videle, čulo mirisa se ne gubi odmah već nekoliko dana nakon zaražavanja.

IZVORNA PORUKA: mati

Imam pitanje, videla se sa drugaricom 26.12. , zajedno sa decom, vecerali. Juče je izgubila miris i ukus i odradili joj test i pozitivna je. Mene vec par dana nešto čudno boli glava. Ali samo to. Da li postoji šansa da sam tada zakacila od nje????
I deca joj danas dobila T, male su, ali su i njih testirali. Kaže da je bilo haotično.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 21:45:03   
dunja RR
Kažu da se retko dešava da dođe do upale pluća nakon gubitka čula mirisa, ali dešava se, retko. Čitah negde da obično nakon toliko vremena virus zaista više i nije u organizmu, pa test bude negativan, ali upala pluća traje zbog sekundarnih komplikacija.

IZVORNA PORUKA: gagana83

Moja kuma ima upalu pluća.


Bila pre nedelje u Kovid ambulantu - nisu hteli da je testiraju, kažu da to nisu simptomi Korone (osećala je samo malaksalost, bolove u leđima i po koži - bez temperature) U međuvremenu izgubila čulo mirisa, ali se dobro osećala, sve vreme ne radila 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here