|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 21:47:56   
mati
Hvala Suzi. Ona je prvo mene zvala. Potresla se jer zna da imam nesto veoma važno, takoreći životno pitanje, za budućnost. I ne može se odložiti.
Ni meni nije svejedno, ali šta sad.
Njoj su kao rekli od 5-7dana pre toga da je prenosilac, a mi smo se videle pre devet... I tako tesim ja sama sebe. I kod mene na poslu sada posle praznika dosta pozitivnih...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 21:52:43   
dunja RR
Da tu je negde na granici, baš računah malopre, daj Bože da ste se ipak videle koji dan ranije, pre nego se zarazila. Na granici je, ali ipak mislim da su manje šanse da si se zarazila a veće šanse su da nisi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 21:56:11   
mati
Meni je samo zbog ovih obaveza, sludjena sam. Mislim nije mi sve jedno i da dobijem, ali smatram da u nekom trenutku svi moramo da prelezimo. Ja sa astmom sam verovatno kritična.
Mnogo sam uložila truda, energije i vremena u sve što me čeka, a priliku za ponavljanje nemam. Možda sledeće godine.
Zvali me danas sa posla za vakcinu, nisam pametna.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 22:20:00   
vonavoj
Slazem se sa dunjom sve..mati. a da se testiras? Onaj brzi antigenski,da budes mirna?Gago,i ja sam tako imala bolove u ledjima,glavi,7 dana i izgubila.culo mirisa i ukusa..Inace i sad posle mesec dana me jako bole ledja i puls poceo da luduje,iako pijem lekove,pod terapijom sam godinu dana.Mislim da su posledice za ogranizam tacno gdr su nam slabe tacke.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 22:33:30   
mama Jo
Mati, hajde da vas zaobidje!!

Von, jel ti se culo mirisa i ukusa vratilo? Mnogi kazu da im se i posle mesec dana nije vratilo skroz

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 23:30:30   
dunja RR
Mama Jo, meni je trebalo duže od mesec dana, a i sada neke mirise osećam drugačije nego ranije, npr. jaja mi sada užasno mirišu (da ne kažem smrde), a mislim da neke mirise i dalje ne osećam.

Prvo što sam osetila nakon 2 nedelje, ali toiko slabo, da nisam bila sigurna je miris kreme za sunčanje. I jako sporo se vraćalo nakon toga ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 23:38:45   
vonavoj
Mislim da mi se nije vratilo istancano skroz,oset_im,ali bas kad je blizu.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 23:39:37   
gagana83


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Slazem se sa dunjom sve..mati. a da se testiras? Onaj brzi antigenski,da budes mirna?Gago,i ja sam tako imala bolove u ledjima,glavi,7 dana i izgubila.culo mirisa i ukusa..Inace i sad posle mesec dana me jako bole ledja i puls poceo da luduje,iako pijem lekove,pod terapijom sam godinu dana.Mislim da su posledice za ogranizam tacno gdr su nam slabe tacke.


Eto, ja nisam dosad čula da je simptom korone bol u leđima.I bilo je - da l da ide da se testira, da l ne, ja sam je ubeđivala da ode, čisto da bude mirna, ali nisu hteli da je testiraju. Kao, krvna slika je super, sigurno nije Korona. Srećom, ona je odgovorna pa je samoinicijativno bila u izolaciji.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Korona virus 3.deo
4.1.2021 23:55:05   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mama Jo, meni je trebalo duže od mesec dana, a i sada neke mirise osećam drugačije nego ranije, npr. jaja mi sada užasno mirišu (da ne kažem smrde), a mislim da neke mirise i dalje ne osećam.

Prvo što sam oset_ila nakon 2 nedelje, ali toiko slabo, da nisam bila sigurna je miris kreme za sunčanje. I jako sporo se vraćalo nakon toga ..




Jao uzas i meni jaja jako smrde. Meni se polako vracaju cula i jako je cudno. Kao npr da sam juce vise oset_ila mirise nego danas. Kao da varira ne znam ni kako da vam objasnim.
Mati ja sam zbog glavobolje i otisla da se testiram. Ali mene glava retko kad boli pa mi je bilo cudno

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 0:09:27   
Duškić
Sto me nasmejaste sa "jajima".
Jao, mene mm nervira, sutra opet ide kod dr. Krvna slika odlicna, on se super oseca, a terapija mu je bila kao da ima kovid. Popio lekove, sad opet da se testira.
Ugnjavi md majka njegova, dodjite slobkdno zbog nas, ali neka se testira i snimi pluca..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 10:20:38   
mati
Joj, jadna ja. Bas mi nije trebalo sada. Ali videćemo...
Ljiso a kako te bolela glava, koji deo?
Sestra i zet od teke su pozitivni, i oboje su imali taj bol u leđima i malaksalost, ali kažu kičma ubija. Lekovi pomažu do nekog perioda, posle organizam otupi...

< Poruku je uredio mati -- 5.1.2021 10:21:38 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 10:51:54   
Misha i Ljisha
Mati glava me je bolela kao kad imas uzasan sinuzitis. To je najpriblizniji opis


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 11:04:58   
emicaa


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Moja drugarica izgubila culo ukusa,a muz joj prije mjesec dana bio pozitivan.Ona tad bila dobro.Ako i sutra bufe isto otice se testirati.

Fil drago mi je da ti je tata dobro


Drugarica se testirala,pozitivna je.On pojma gdje se zarazila.Kad nije onda od muza a stalno bili zajedno,gsje je sad fasovala.Kaze osjeca se kao je neko danima tukao,koza je boli.Nikakve ukuse i mirise ne osjeca ali nema temperaturu.Komsija koji je na respiratoru na testu bio negativan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 11:10:48   
emicaa
Mati sad vidim i tvoje.Mi smo imali kontakt sa svekrvom dan prije nego sto je dobila simptome i nismo se zarazili.Jos su se djecila mazila sa njom,dva dana prije simptoma pola dana proveli kod nje.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 11:26:52   
vonavoj
Mene i dalje bole.ledja..od proslog ponedeljka pijem mydocalm i brufen u kombinaciji..evo nisam popila sinoc i jutros i pocinje da me zateze opet..

Neko je napisao "mrzim koronu"!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 11:47:14   
mama Jo
Da li je moguce da imas koronu ali bez temperature kao simptoma?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 11:52:42   
vonavoj
Ja nisam imala temp nijedan dan...ni sestra 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 12:00:03   
emicaa
Ima ih dosta sto tako,jedna drugarica iz Doboja samo nije osjecala ukuse,a jedna ovde uopste nije imala simptomeMuz joj bio bolestan pa se oboje testirali.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 12:04:33   
mama Jo
Ja sam 2 dana imala bas glavobolju, i grebalo me grlo, malaksalost. Bez temperature, to je bilo pre 3 dana recimo. I sad mi drugarica javlja da se oseca malaksalo i glavobolju ima... A videle smo se pre 7-8 dana... Sad me zabrinula bas...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 12:21:24   
mati

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da li je moguce da imas koronu ali bez temperature kao simptoma?

Prijateljici je bila pozitivna, a nijedan jedini simptom nije imala. Ne bi ni znala da je pozitivna, da se virus nije pojavio u kolektivu pa ih sve testirali. Uredno bila u izolaciji, ali bez ikakvih simptoma.
Jao Ljiso... Tu meni i počinje skroz pri vrhu nosa bliže celu, i to neki čudan i neprijatan bol. Pa se onda širi nisko celim celom i oko temena. Bukvalno kao kad bi stavila traku za kosu pa taj deo...
Izdrziv, ali čudan... Povezujem da je to, jer nisam imala taj sinuzitia ili probleme sa sinusima.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Korona virus 3.deo
5.1.2021 13:16:25   
Misha i Ljisha
Da mati tako nekako i meni bilo. I za mene vrlo netipicno. Kijala sam i curio mi je nos. A svi kazu od korone ne curi nos


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Korona virus 3.deo
9.1.2021 0:28:24   
Beba987
Devojke, samo da vas pozdravim, nadam se da ste sve, kao i vaše porodice dobro.

Pronasla sam zanimljiv blog koji vodi dr Aleksandsr Ivkovića, specijalista radiologije iz Niša, ima svašta pametno da se nauči o ovaoj pošasti..

https://ljudilazi.blogspot.com/

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Korona virus 3.deo
9.1.2021 6:56:10   
Filadendronka
Ima li ovoj temi kraj?! :( kad god udjem na forum, eto nje iskace. Budite svi dobro.  🍀


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Korona virus 3.deo
9.1.2021 16:35:14   
Duškić
Filadendronka, kad i dalje traje ova glupa korona.
Ljudi i dalje imajh upale pluca i tesko se oporavljaju.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Korona virus 3.deo
9.1.2021 17:05:56   
vonavoj
Mati,kako si?

Mm radio antitela,nema ih,znaci nije zarazen bio kad i ja,da je prosao bez simptoma...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here