|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
14.10.2021 20:04:09   
flamingos
Nato,uffff,vaš mi je žao.Strašno koliko se mučite.Hajd da što pre sve prođe i budete dobro.Dunja,dobro je kad se kod mame sve sredilo.Kad će ovom zlu da dođe kraj?


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1951
   RE: Korona virus 3.deo
14.10.2021 20:19:45   
dunja RR
Umro Mrako Živić user posted image

Strašno, strašno...

Prošle godine je bio sa nama u hotelu u V. Banji, igrao se sa mojom M, što kaže mm bio opušten skroz, a bila korona.

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.10.2021 20:20:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1952
   RE: Korona virus 3.deo
14.10.2021 20:33:06   
flamingos
Dunja,čula sam za Marka Živića.Strašno...Baš mi je žao.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1953
   RE: Korona virus 3.deo
14.10.2021 21:35:16   
Dragica Draga
Uzas 😭

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1954
   RE: Korona virus 3.deo
14.10.2021 21:44:19   
nata11
Ja procitah negde u komentarima da je imao i tumor koji se vratio a koji je operisao 2009. 

_____________________________





(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1955
   RE: Korona virus 3.deo
14.10.2021 21:53:08   
dunja RR
Jeste imao tumor, a da li se vratio ne znam, pišu svašta, nagađaju.
U svakom slučaju korona ga je dovela do respiratora, a moguće da je doprinelo i stanje već načetog organizma..
Kako god, bio je mlad, tuga...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1956
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 12:35:27   
Tiziana
Evo da se upisem i ja sam juce dobila temperaturu, nakon cerke koja je u ponedeljak, a 13 dana nakon sina.
NIje bila nesto visoka,ali sam celi dan bila slomljena. Danas mi je znacajno bolje,jedino sto sam sva zapusena pa me boli glava..
Isla sam da se testiram i da vadim krv pa cu videti negde kod dr da odem. Nemam zivaca za kovid ambulantu i besomucno cekanje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1957
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 12:55:37   
vonavoj
O neee,sad opet 2 nedelje..

Jesi li bese vakcinisana?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1958
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 13:27:41   
Ana RR
Užas Tizi... nadam se da će proći brzo i lako.

Mnogo mi je žao Marka Živića, imala sam prilike da ga upoznam, radili smo neki skeč kod mene u foto radnji pre 20ak godina (dok je vodio svoj šou), i zaista me oduševio neposrednošću i prijatnošću. Sjajan lik.

Drugarica javlja da opet ima koronu, klinac doneo iz vrtića.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1959
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 13:27:59   
Tiziana
Da, 30.09. nam je isteklo 6m od druge doze,sin se razbleo 01.10.
Da,sad opet 2 nedelje..ako muz zakaci za par dana bicemo skoro 5 nedelja u izolaciji.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1960
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 13:55:53   
vonavoj
Bem mu misa,nije realno vise...

Ja nekako racunam mi koji smo i prelezali i vakcinisani smo ne moze valjda opet...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1961
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 14:13:16   
Dragica Draga
O Tiziana kako vam se sve potrefilo ne verujem...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1962
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 14:46:04   
milicicak


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bem mu misa,nije realno vise...

Ja nekako racunam mi koji smo i prelezali i vakcinisani smo ne moze valjda opet...



Nažalost, itekako može

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1963
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 14:47:16   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Evo da se upisem i ja sam juce dobila temperaturu, nakon cerke koja je u ponedeljak, a 13 dana nakon sina.
NIje bila nesto visoka,ali sam celi dan bila slomljena. Danas mi je znacajno bolje,jedino sto sam sva zapusena pa me boli glava..
Isla sam da se testiram i da vadim krv pa cu videti negde kod dr da odem. Nemam zivaca za kovid ambulantu i besomucno cekanje.




Tizi, nadam se da će vam svima uskoro biti bolje

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1964
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 15:41:47   
flamingos
Tizi,baš mi je žao...Hajd da budete dobro.Može,kao što mili reče-baš znam za takve slučajeve.Preležali,vakcinisani i opet pozitivni.Ima li kraja?


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1965
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 16:18:33   
Tiziana
Mislim da nema sanse da se ovaj delta izbegne ako je neko u kuci zarazen.
A lekari i onako stalno govore kako cemo se svi zaraziti, vakcinisani, ne vakcinisani, samo je pitanje ko ce sa kakvim klinickim slikama biti.
Sada trenutno deca masovno donose iz skole..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1966
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 16:25:09   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mislim da nema sanse da se ovaj delta izbegne ako je neko u kuci zarazen.
A lekari i onako stalno govore kako cemo se svi zaraziti, vakcinisani, ne vakcinisani, samo je pitanje ko ce sa kakvim klinickim slikama biti.
Sada trenutno deca masovno donose iz skole..



Nažalost ali je tako...
Tizi, da li postoji protokol za vraćanje u kolektiv? Tvoj sin je bio prvi pozitivan, kad se on vraća u školu? 2 nedelje od prvih svojih simptoma? 2 nedelje od prvih simptoma poslednjeg člana domaćinstva koji se razboleo? Mora da ima negativan rezultat? Meni to uopšte nije jasno... Poznanica priča kako se dete već vratilo u školi, tata je kod kuće još bolestan. Scenario je isti kao kod vas, dete donelo iz škole, pa drugo dete, pa mama i na kraju tata. Niko nije bio ozbiljno bolestan, srećom.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1967
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 16:32:21   
vonavoj
Mislim da je procedura od grada do grada,kod nas odavno ne testiraju za povratak u kolektiv...


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1968
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 17:05:09   
dddaca
Mislim da je to testiranje za vracanje u kolektiv ukinito, da se ne radi vise.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1969
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 18:31:29   
Tiziana

Nama je receno ako je dete negativno na testu i ako dr kaze da moze u kolektiv onda se vraca. Mora da dostavi i opravdanje i negativan test. Iskreno, on je toliko za 2 nedelje izgubio od skole da ne mogu da zamislim sta bi bilo da ostane kod kuce 4 nedelje. Sl. ned ce morati da uradi 4 kontrolna i 1 pismeni. 
Daj boze da i mi prodjemo kao tvoji prijatelji. 
IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mislim da nema sanse da se ovaj delta izbegne ako je neko u kuci zarazen.
A lekari i onako stalno govore kako cemo se svi zaraziti, vakcinisani, ne vakcinisani, samo je pitanje ko ce sa kakvim klinickim slikama biti.
Sada trenutno deca masovno donose iz skole..



Nažalost ali je tako...
Tizi, da li postoji protokol za vraćanje u kolektiv? Tvoj sin je bio prvi pozitivan, kad se on vraća u školu? 2 nedelje od prvih svojih simptoma? 2 nedelje od prvih simptoma poslednjeg člana domaćinstva koji se razboleo? Mora da ima negativan rezultat? Meni to uopšte nije jasno... Poznanica priča kako se dete već vratilo u školi, tata je kod kuće još bolestan. Scenario je isti kao kod vas, dete donelo iz škole, pa drugo dete, pa mama i na kraju tata. Niko nije bio ozbiljno bolestan, srećom.



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1970
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 20:09:27   
milicicak
Tizi, oni su jedan od onih slučajeva preležali, vakcinisani, ponovo se zarazili. Čak su i deca po drugi put bila bolesna. I stvarno samo temperatura dva dana, malo nos i kašalj, blaga malaksalost i to je to. Nadam se da će kod vas proći slično, ipak ste primili Pfizer, ako se ne varam.
Meni je mlađe dete, a i ja sa njim, u izolaciji dve nedelje zbog pozitivnog deteta u grupi. Dete je danima dolazilo sa simptomima u vrtić jer je dr insistirao da je alergija (mali je već imao koronu u martu) tako da sad čekamo simptome kod V. Za sada je negativan, ako se simptomi ne pojave, testiramo se opet u nedelju da vidim da li mini bubu da pustim u školu.
Hvala za objašnjenje, meni stvarno ništa nije bilo jasno.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1971
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 20:10:31   
dunja RR
Ja imam pitanje, stvarno pojma nemam, pa zato pitam:

Kako se tako lako zaraze ljudi posle vakcine, konkretno puno ljudi znam , pre svega komšije iz zgrade koji su svi mahom zarazili nakon 3. doze (neki odmah nakon, neki posle nekog vremena od 3. doze kada bi već trebalo da su antitela na nekom ok nivou).
A nisam čula da se neko zarazio odmah nakon preležane korone. Znam da su neki ljudi dobli ponovo, mada ja lično ih ne znam puno, zapravo sve znam iz rekla kazala, lično ne. A posebno niam čula da je neko u kratkom vremenskom periodu od preležane korone opet dobio koronu.


Ne pričam o tome kako prođu oni koji dobiju koronu posle 3. doze vakcine, već me zanima, razlika u kvalitetu imuniteta, u smislu, da li možeš da se zaraziš ili ne.

Evo konkretno, znači:
Prvi slučaj -neko se vakcinidao, npr. 3. dozom, malo nakon toga (lupam, nakon 20-30 dana)dođe u kontakt sa zaraženim, postoji mogućnost da se zarazi, i tih primera dosta znam, zarazili su se, uglavno preko dece iz vrtića.
Drugi slučaj, neko je preležao koronu, malo nakon toga (opet kao gore, nakon 20-30 dana)dođe u kontakt sa zaraženim, nisam čula da se iko zarazio - da li uopšte može da se zarazi u ovom slučaju, kako sam navela?


Ili ti, svi pričaju ovako:
Kada preležiš koronu, pa odmah nakon toga - sada si miran, super, možeš da putuješ, radiš svašta, baš te briga...
Kada se vakcinišeš, pa odmah nakon toga - pazi se, i dalje možeš da se zaraziš, i da preneseš koronu.


< Poruku je uredio dunja RR -- 15.10.2021 20:34:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1972
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 20:19:04   
Ivanka 75
Moj komsija se vakvinidao u martu, prvi out razboleo u maju pa u avgustu.


A upravo sam cula da je majka jedne poznanice umrla kao tezi slucaj, vakcinisana. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1973
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 21:06:43   
vonavoj
Tako i mene dunja interesuje...Iskreno,sve je rekla kazala,da su ljudi imali 2 puta...A sve vise da vakcinisani prenose,nisu ni svesni da su zarazeni...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1974
   RE: Korona virus 3.deo
15.10.2021 21:29:31   
Tiziana
Ma niko vise nista ne zna.Da, mi smo primili Pfizer. Ali da je sve vise ljudi bolesno, to je cinjenica. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here