|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
30.5.2009 12:03:08   
stefana
Jao blago tebi.Jos malo i u akciju.Zelim tiuser posted image user posted image
A odakle si voljena mala?

(odgovor članu voljena mala)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
30.5.2009 12:09:40   
Anoniman
Cure moje user posted image

Koliko je lakshe podeliti tugu....ja sam u 8 nedelji izgubila bebu.....i recheno mi je da sachekam 3 meseca, a evo tek sam prvi put dobila od pobachaja...Najgore je shto vidim da se moje telo opravlja....a ja ne...s obzirom da nemam dece....sada mi bash teshko jer sam izgubila zeljenu trudnocu.....ali vi me razumete....zar ne user posted image

(odgovor članu stefana)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
30.5.2009 12:13:17   
stefana
Ja 1.07 idem na more.Planirala sam da naredne nedelje odradim TORCH i ostale nalaze,i ako je sve u redu(a bice)pocnemo da radimo na bebi.Sto znaci da cu vec biti trudna (valjda) kad budem bila na moru.Da li to moze da smeta u ranoj trudnoci?Ili je bolje da sacekam pa da bebu pravimo na moru/Ili da jos sacekam pa kad dodjem s mora?user posted image user posted image Ako jos nastavim ovim tempom bebu cu praviti negde u 60 oj godini.user posted image user posted image

(odgovor članu stefana)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
30.5.2009 12:19:27   
stefana
Smeskice jeste da je lakse .Sve nas muci isti problemi placemo jedna drugoj na ramenu.Ali ko ce nas bolje razumeti?Moj muz misli da preteujem i da sam preopterecena.Majci sta da kazem.Ona ionako stalno nalazi razloge za brigu ,tako da snjom o tome ne pricam.Sa bratom i snajom ne mogu jar i oni nemaju dece vec 3 god.Jedino sa jetrvom se lepo ispricam ona ume bas da utesi.

(odgovor članu stefana)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
30.5.2009 12:25:53   
Anoniman
Ah....mene su prvih dana svi kao neshto teshili...a ja sam onda terala sve od sebe....izuzev mm....a on me razume....i shto mi je bitno....vidim da mu nije svejedno...i da mu je jako teshko i sada zbog toga.....i sam chesto zna da spomene kako jedva cheka da opet budem trudna user posted image Sa mamom, drugaricama i ostalima koji se trpaju nemam volje da pricham....jer kad se okrene njihova briga i situacija je uvek gora, teza...i sl.. a ja za takve razgovore trenutno nemam volje....

Zato mi puno znachi shto imam vas.... i shto znam da neko sada prolazi kroz isto kao ja...i zna kako mi je user posted image

(odgovor članu stefana)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
30.5.2009 13:51:23   
voljena mala
Stefana,iz Beograda sam!
Drugarice moje,ja o tome razgovaram samo sa muzem,majkom i svim zenama koje sa upoznala za ove tri godine koliko pokusavam da se ostvarim kao majka,a koje takodje imaju ovaj problem.Internet mi mnogo znaci,clan sam skoro svih foruma na ovu temu,dopisujem se sa mnogim curama,i mnogo citam o ovome.Izasla sam iz bolnice,a odmah sutradan na posao,jer me kuca ubija,ostanem sama pa razmisljam....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
1.6.2009 4:09:54   
miss
Draga voljena mala,nemoj da ocejavas.Ja sam ostala trudna i prosla kroz pakao zvani spontani,ali zato posle dva meseca sam ostala trudna i sada imam hvala Bogu blizance.Zato ne ocajavaj.Zelim ti sve najbolje i samo glavu gore,pozitivne misli peave pozitivne svariuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

MISS

(odgovor članu voljena mala)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
1.6.2009 10:42:57   
pahulja76
miss, posle koliko vremena si ponovo zatrudnela posle spontanog i jesi li odmah imala normalno ciklus? cestitam na blizancima! user posted image

(odgovor članu miss)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
1.6.2009 10:56:30   
Buba76
Cao drugarice,znam kroz sta prolazite.ja posle 2 spontana umalo nisam zavrsila na psihijatriji.Imala sam posle i jedan blight ovum u 5.nedelji.
Sada sam u 13.nedelji ,sve je u redu. I vama zelim sto pre zdravu trudnocu. Ja sam izmedju te 2 trudnoce imala pauzu 2 meseca i mozda je to bilo malo pa sam zbog toga imala drugi spontani. Sada sam ostala trudna godinu dana nakon drugog spontanog.Hteli smo i pre ali se tako desilo...

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
1.6.2009 11:16:43   
pahulja76
cestitam ti Buba76 na user posted image !!! user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
1.6.2009 11:37:32   
Buba76
Hvala Pahulja,videla sam te medju cekalicama. I ja sam ranije tamo bila a sada navijam za sve vas!user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
1.6.2009 13:20:35   
voljena mala
Hvala miss,ali ubija me to sto stalno razmisljam da mi se neponovi opet,neznam kako bih to podnela.Psiha me ubi,razmisljanje zasto i kako se to desilo,da li sam mozda ja pogresila,ali opet moram dalje,nepredajem se!!!!!!!!!!!
POZDRAV ZA SVE!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
2.6.2009 9:14:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: voljena mala

ali ubija me to sto stalno razmisljam da mi se neponovi opet,neznam kako bih to podnela


Ovo...kao da sam ja napisala user posted image



(odgovor članu voljena mala)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
2.6.2009 13:26:34   
pahulja76
imam jedno pitanjce-da li je moguce da posle samo 2 ned. od revizije dobijem user posted image ?user posted image
a evo i malog objasnjenja zasto to pitam...pre spontanog  sam 8.5.imala braonkasti sekret u vreme kada sam trebala da dobijem user posted image da nisam bila trudna... i da sam tada imala normalno po toj racunici bih ovog meseca trebala da dobijem 5.6. imam sve simptome pms-a al' opet ne znam da li je to to jer ste sve koje ste prosle spontani i reviziju pisale da ste dobile prvu user posted image tek posle mes. dana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
2.6.2009 13:29:42   
Anoniman
I ja sam posumnjala da sam dobila 2 nedelje nakon revizije....ali bila je lazna uzbuna....tek proshle nedelje sam dobila...znachi 5 nedelja posle....ali sve je mogutje...

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
2.6.2009 13:32:48   
Anoniman
Pogledaj ovde

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
2.6.2009 13:33:35   
pahulja76
jos uvek nema nicega samo taj glupavi osecaj u stomaku a obavezno posle 2-3 dana i bude user posted image pa zato i pitam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
2.6.2009 13:35:23   
Ana RR
Draga, ja sam dobila 14 dana nakon spontanog, s tim što meni nije rađena revizija..
Mislim da to zavisi od samog organizma..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
2.6.2009 13:35:47   
Anoniman
Pogledaj temu za koju sam ti dala link...tamo smo pisali o tome....mozda ti bude jasnije....

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
2.6.2009 13:38:08   
pahulja76
taman sam pogledala i iskopirala ancin odgovor i kad sam se vratila na ovu temu anci mi isto to vec odgovorila i ovde... znaci, sve zavisi od zene do zene i moguce je... HVALA VAM na brzim odgovorima! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
19.6.2009 10:31:07   
Debeljuca
Meni je nekoliko doktora reklo ako je trudnoca 2 meseca... dve menstruacije.... 4 meseca.... 4 menstruacije.... 5 nedelja.... jedna menstruacijua....


u principu treba puno vise da se zena oporavi psihicki.... nego fizicki...
fizicki... opravak je puno puno brzi mesec dva... jednino treba psihicki biti mirran i ne misliti sta je bilo.... vec misliti pozitivno red novu trudnocu....

(odgovor članu stefana)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
25.9.2009 12:59:38   
marli
Pozdrav svim budućim mamama,

Citajući vaše mailove našla sam utehu u mom bolu nakon spontanog pobacaja koji sam imala 21.09. Nakon 4 god. braka, uspela sam ostati trudna. Mojoj sreći nije bilo kraja,user posted image a onda,... saznanje da je u pitanju missed ab. i odlazak na kiretazu.user posted image Sledece nedelje bi trebala ići do doktorke da proveri kakvo je stanje materice i da li je sve ok. Nadam se da će se moja velika zelja za bebom ostvariti

Marli

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
25.9.2009 14:06:46   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: marli

Pozdrav svim budućim mamama,

Citajući vaše mailove našla sam utehu u mom bolu nakon spontanog pobacaja koji sam imala 21.09. Nakon 4 god. braka, uspela sam ostati trudna. Mojoj sreći nije bilo kraja,user posted image a onda,... saznanje da je u pitanju missed ab. i odlazak na kiretazu.user posted image Sledece nedelje bi trebala ići do doktorke da proveri kakvo je stanje materice i da li je sve ok. Nadam se da će se moja velika zelja za bebom ostvariti

Marli


hoce, marli, bice user posted image
vecina nas je prosla sto i ti.. .al smo se oporavile i idemo napred... samo ne smes da se sekiras i da se vracas unazad... samo ides napred, i gore glavu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marli)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
26.9.2009 20:56:47   
inna
IZVORNA PORUKA: marli

Pozdrav svim budućim mamama,

Citajući vaše mailove našla sam utehu u mom bolu nakon spontanog pobacaja koji sam imala 21.09. Nakon 4 god. braka, uspela sam ostati trudna. Mojoj sreći nije bilo kraja,user posted image a onda,... saznanje da je u pitanju missed ab. i odlazak na kiretazu.user posted image Sledece nedelje bi trebala ići do doktorke da proveri kakvo je stanje materice i da li je sve ok. Nadam se da će se moja velika zelja za bebom ostvariti

Marli


Drži se, marli user posted image user posted image

(odgovor članu marli)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
14.10.2009 13:39:51   
sofijinamama
user posted image user posted image Devojke moj savet vam je ispitajte dobro svoje trudnoce.Ja nisam imala tu srecu da  imam dobrog ginekologa,nisam se dobro informisala tako da nisam radila nista osim dabl testa.Odnos je bio 1:403 na Dauna pa je moj lekar rekao ne mora dalje.Rodila sam devojcicu sa Edvardsovim sindromom koja je umrla posle mesec dana u bolnici.Uz to ni moj carski rez nisu dobro sredili pa sam sa drenom isla mesec dana njoj u poseti na neonatologiju.Ne mogu vam opisati koliko je to stresno i bolno iskustvo.Inace nisam iz Beograda ali cu narednu trudnocu voditi na GAK-u u Visegradskoj(nadam se kod prof.LJubica koji me je interventno i primio kada mi je rana prokrvarila).Inace imam 35 godina i sada moram cekati jos dve da prodju da bi mogla ponovo da radim na trudnoci.Da mogu da vratim vreme radila bi sve analize samo da ispravim sve to.Inace Daunov sindrom je redak ali je Edvads jos redji ali se ipak desi,svako od nas polazi od toga "nece bas mene"ali...Jos jedan savet:Obratite paznu i na CMV(Citomegalovirus)mnogi ljudi ga imaju a i ne znaju,meni su analizu radili tek posle porodjaja i otkrili da sam  ga nekad imala i imam antitela(o njemu procitajte na netu)on isto moze biti uzrocnik raznih anomalija kod dece a retko ko na to obrati paznju(ispituje se uzorkom krvi).Nadam se da sam vam ovim savetima mnogo pomogla.Ja sam moju devojcicu izgubila,ali ne zelim to iskustvo nikome..to ce mi ostaviti trag na dusi za ceo zivot.POZDRAV!user posted image user posted image

(odgovor članu inna)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here