|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
16.8.2021 7:41:36   
vocicana
Dunja, pa onda bi mogla i ja da skoknem do Vrnj banje da se vidimo, posto vas nisam videla 4 godine, a taman i Miciku da upznam.
Jao gde bi ja sve islaaa.
Gledala sam Kallithea-u, jest skupo na plazi, ali je bomba more i ma sve je prelepo.
Sledece godine neka egzotika.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Letovanje 2021
19.8.2021 18:34:27   
dddaca
Dunja, sad procitah tekst o Slovenskoj plazi. Super napisano, ali moram da priznam da su slike jos lepse user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Letovanje 2021
19.8.2021 19:12:16   
dunja RR
Hvala Daco!

Iskreno, ovaj hotel zaslužuje mnogo veću ocenu od one koju ima na bookingu i na google.
Mogu to da kažem jer sam bla u raznim hotelima, i Slovenska plaža komotno može da parira turskim all inc hoteima, tog je tipa, u nekim stvarima je i mnogo bolja.
Ja sam očekivala na osnovu ocena na netu dosta manje od onog što smo dobili, i tekst je nasjiskrenije napisan sa moje strane.
Hotel je državni, nije privatni, i recimo jako zanimljivo mi je da brinu o svojim zaposlenima koji tu rade po 30 i 40 godina, cene čoveka, nisu mašinerija koja otpušta radnike i nipodaštava ih. Baš se nekako i kao gost osećaš kao čovek, ne kao broj.
Sobe su super renovirane, nikada ne bih rekla da hotel ima toliko godina,, a sećam ga se odlično iz mog detinjstva, tu smo negde vršnjaci hotel i ja user posted image
Ja mogu samo da im se duboko poklonim jer su, dok smo M i ja 3 dana bile u bolnici, mom mužu i sinu obezbedili dodatno gratis smeštaj 3 dana, i to su ostalii u sobi u kojoj su bili, bez da se sele, iako je hotel bio dupke pun i tražilo se mesto viška.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2021 19:24:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Letovanje 2021
19.8.2021 19:15:41   
dunja RR
U julu je hotel imao baš dobru cenu, skoro pa duplo jeftiniji od nekih drugih hotela u istom rangu, i to je isto bitna stavka.
Za 2-oje dece, da li do 10 i 12 godina, zaboravih sada, je gratis smeštaj.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2021 19:17:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Letovanje 2021
19.8.2021 19:18:04   
dunja RR
Sada negde pročitah da se uvodi testiranje ko dolazi sa mora u Srbiju, ne znam da li je zvanično, ali priča se.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Letovanje 2021
19.8.2021 19:27:22   
dddaca
Nikad nisam boravila u njemu, ali setala jesam na putu do starog grada. Nije to bilo bas skoro, vec dugi niz godina ne letujemo u Crnoj Gori, ali mi se jako svidjala njegova arhitektura, ta kombinacija bele i plave boje, poplocane staze. Kao neki mali grad.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Letovanje 2021
19.8.2021 19:29:51   
dunja RR
Daco isto, ja eto nisam skoro 25 godina, tačnije možda 23, bila u CG.
Da M nije dobila rotu (baš poslednji dan letovanja, sve prethodno bilo savršeno), bilo bi ovo jedno od najlepših naših letovanja, ali ebg, sve je za ljude, preživesmo. Želim da pamtim samo lepe stvari, toliko ima lošeg, ne treba mi toga u glavi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2021 19:35:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Letovanje 2021
26.8.2021 12:02:40   
Ana RR
Meni sada treba Grčka da se oporavim od ovog izleta u CG user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Letovanje 2021
26.8.2021 15:13:26   
dddaca
To te razumem. Meni Grcka uvek fali

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Letovanje 2021
29.8.2021 8:35:41   
branki*
mi smo ove godine isli u petrovac u cg.nismo vakcinisani,a ne zelim da se gnjavimo testovima,i tamo smo zato odlucili.15 dana,uzeli stan sa garazom,dvosoban,50 e dnevno i milina,super smo prosli.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Letovanje 2021
31.8.2021 20:55:56   
Tiziana
Mi danas zavrsavamo nase letovanje i put Srbije ujutru.

Stvarno smo se nauzivali, valjda ove godine vise nego ikad, jer smo prosle ostali zeljni mora i pravog odmora. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Letovanje 2021
31.8.2021 21:12:00   
smoli
Isti osecaj imam Tiziana, ali vise sam dozivela neki reset_ (da tako kazem) nego sto sam se odmorila. Bili smo u CG inace.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Letovanje 2021
3.9.2021 21:26:28   
Filadendronka
Pozdrav iz Grcke. Posto imam neke porodicne probleme ( tacnije zdravstvene), odmor mi protice prilicno stresno. Molim se da sve bude ok, a ujedno pokusavam da nasa porodica izvuce maksimum iz odmora koji smo bas iscekivali. Obisli smo skoro ceo Atos, vreme je prilicno lose za ovaj period. Oblaci, niska temperatura ( 25-26 stepeni), kisa povremeno. U vecernjoj set_nji obalom, koju inace obozavam, nas je presreo copor para. Nisu nam ni onjusili, ali mi je mm naglasio da zauvek zaboravim na svoje set_nje i ludosti koji mogu da nas kostaju glave. Evo par fotki za kraj sezone:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Letovanje 2021
4.9.2021 7:50:17   
vonavoj
Joj,fili,nadam se da ce biti sve ok. 

Inace,mislim da je svuda zahladnelo bas naglo...Ja volim Atos,Jerisos..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Letovanje 2021
4.9.2021 8:32:46   
flamingos
Fil,biće sve ok.Ssmo brige...Pozdrav.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Letovanje 2021
4.9.2021 11:26:40   
dddaca
Fil, sta god da je, nadam se da ce biti u redu.
Koliko ste jos na moru? Mozda se vreme prolepsa, evo i kod nas ce biti vise sunca narednih dana. Meni je ta temperatura od 25-26 stepeni super, samo da nema vetra i oblaka

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Letovanje 2021
4.9.2021 14:12:32   
Tiziana
Mi smo krenuli nazad sa Sitonije u sredu i taj dan i dan pre toga se vec nekako vreme bilo promenilo. Iako nam sve vreme letovanja temp nije prelazila 32 stepena, ali ta dva dana se oset_ilo da se promenilo vreme..

Svakako disite taj morski vazduh punim plucima, i to znaci. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Letovanje 2021
4.9.2021 22:02:54   
Filadendronka
Sutra se ipak vracamo, iako smo planirali jos par dana sigurno. Najavljuju nevreme, oluju naredna 2-3 dana. Narandzasti meteo alarm za vetar naredna dva dana. 

Veceras svratili u Nea Rodu, bas je lepo mestasce, ima lepo set_aliste pored plaze. Jeste malo, ali nekako ima dusu. Najbolji utisak Xiropotami plaza, retko kad ima talasa, porodicna kantina na plazi sa odlicnom uslugom i cenama. Jedino je makadam do nje, ali vredi. Plaza Legend idealna za skupljanje skoljki. Ostrvo Amuljani samo za izlet, sve plaze kristalno ciste i prelepe. Trajekt ( auto i dvoje odraslih) iznosi 15 evra u jednom pravcu. Plaza hotela Alexandros palace ima kamenje na ulasku u vodu, deca su je obozavala zbog nekog kamenog doka gde su non-stop kopali. Inace bi hotel mogao malo vise da se potrudi oko odrzavanja iste, ipak su ljudi dosli tu zbog mora. 

Inace, sad smo kompletirali sliku o sva tri prsta, mozda je vreme da se oprostimo od severa Grcke i krenemo na nesto novo i drugacije. Vidimo se uskoro u temi 2022 da skupljamo ideje. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Letovanje 2021
5.9.2021 1:08:40   
dunja RR
Fil, videh negde neki snimak nevremena, i bolje što se vraćate.
Nadam se da će letovanje 2022 biti opuštenije i radosnije za sve, videćemo.


Mi smo ovog leta, počev od 24.6 samo 20a-k dana proveli u Beogradu sve ukupno, ostalo smo bili na putu, Baš nam je bilo aktivno leto, daleko je to od odmora za nas dvoje matorih, ali deca su se nauživala, inadisala čistog vazduha, najela domaće hrane, plivali i šetali do besvesti.

Prošle nedelje smo bili u Vrnjačkoj Banji, tamo je tih 6 dana što smo bili bilo sve vreme nekih 25-26 stepeni samo je 2 dana prsnula kiša par puta u toku dana ali se brzo razvedri, dok mi pričaju da je u Bg bilo baš hladno. Mm i Sava su se kupali na otvorenom hotelskom bazenu u Banji, M nisam dala, zbog rota virusa koji je imala početkom avgusta na moru. Toliko smo šetali, mislim da smo 15-ak kilometara dnevno prelazili, svaki kutak smo obišli. Trebali smo u Banji da budemo polovinom avgusta, ali nas je rota virus poremetio, pa smo pomerili.

Juče smo stigli opet u Budimliju na 3 dana, krenuli u petak ujutru ćim je S završio sa časovima. Divno je vreme, u šumi smo, šetamo stalno, ali se mm i kupa na bazenu, ima i dece koja se kupaju, ja mojima nisam dala, ledena je voda, rashladila se prošle nedelje. Mm je krenuo prvi sa kupanjem, pa se i ostali okuražili user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 5.9.2021 1:11:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Letovanje 2021
24.12.2021 9:25:02   
dddaca
Da li vec razmisljate o sledecem letovanju?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Letovanje 2021
24.12.2021 16:26:13   
Ana RR
Da, mi smo planirali da iznajmimo kuću u Grčkoj minimum na mesec dana i da odmorimo. Ali mislim da to ipak nećemo moći sl. godine. Videćemo još.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Letovanje 2021
24.12.2021 16:41:28   
dddaca
To je bas super ako ste u mogucnosti. Ja sam gledala ovih dana neke ponude i rekla bih da su bas podigli cene hotelskog smestaja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Letovanje 2021
24.12.2021 16:45:43   
Ana RR
Mi oboje radimo online tako da možemo, nismo vezani za mesto. Dete je ionako na raspustu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Letovanje 2021
24.12.2021 16:55:35   
dddaca
Da, to sam i pomislila, da radite online i da nemate ogranicenje u tom smislu. Nezgodno je kad treba u deset dana odmora da ukopis i letovanje i druge stvari.
Nadam se da cete ipak uspeti da se uklopite i ovog leta

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Letovanje 2021
20.2.2022 13:36:08   
dunja RR
Da li imamo beše novu temu za letovanje? Ne mogu da nađem ...

Najavljuju da će od 5. marta ukinuti sve mere za ulazak u Grčku, da li je istina, ne znam, videćemo ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here