|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
26.7.2021 19:26:45   
Tiziana
Ja sam bila na par ostrva na Kikladama, doduse sada tome ima vec 20god😏.. Stvarno je nesto posebno! 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Letovanje 2021
27.7.2021 7:25:47   
gagana83

IZVORNA PORUKA: dddaca

E bas juce procitah kako se jedan lik zali da mu niije lepo na Naxosu, ali je zato odusevljen Koufonisijom. Meni ovo izgleda prelepo i pre sedam - osam godina bih se sigurno upustila u ovu avanturu, ali sad tesko. Mislim da bi mi veci problem bio mm da ga ubedim, nego dete


Pusti ti Jovića. Njemu je i Milos bezveze user posted image Kaže lik da su plaže na Naxosu loše. Ako je ono loše,ja ne znam šta je dobro. Naxos je baš poznat po lepim plažama. Mi smo bili samo na jedan dan sa Parosa, obišli grad i kupali se na plaži Plaka, a pošto smo do nje došli lokalnim busom, usput smo videli nekoliko plaža i sve su odlične.Naxos je baš poznat po lepim plažama.

Mene su Kikladi oduševili. Letovali smo na Parosu i obišli Naxos i Antiparos. Uz Krit je to nešto najlepše što sam videla od Grčke.
Bože zdravlja, nadam se Parosu sledeće godine ponovo.

< Poruku je uredio gagana83 -- 27.7.2021 7:39:59 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Letovanje 2021
27.7.2021 8:45:36   
dddaca
Gde pratite tog Jovica? Na instagramu?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Letovanje 2021
28.7.2021 7:55:27   
gagana83
Pa to je ovaj lik što kaže da mu je Naxos bezveze. Na nekoj grupi na FB, da l beše Live From Greece ili Grčka info. Prošlog leta bio 3 meseca u Grčkoj, obišao pola Grčke .


Dunja, što se tiče letova sa Santorini, može karta da se nađe za smešne pare. Mada, ta varijanta sa ručnim prtljagom meni nikako ne igra. A Koufonisija deluje kao mali raj, ali je smeštaj papren, gledala sam ja na Booking-u.

< Poruku je uredio gagana83 -- 28.7.2021 7:57:05 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Letovanje 2021
28.7.2021 8:27:40   
dddaca
A, taj... Citala sam pre neki dan... Ma covek zeli da skrene paznju na sebe. Sad na ovaj ili onaj nacin, ali uspeo je.
Meni Kikladi deluju kao mali raj, ali jos uvek nedostizni

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Letovanje 2021
28.7.2021 8:36:26   
Sanjica26 RR
Ја pratim neku devojku. Jos nije prikazala Grcku. Možda je i prikazala Grčku, ali ja je od skoro pratim. Ovo što je prikazala je savršeno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Letovanje 2021
28.7.2021 13:26:12   
Tiziana
Ima direktan let Wizz Airom iz Bgd za Santorini.

Kako mislis sa rucnim prtljagom? Pa tebi ako treba da nosis vise prtljaga,doplatis kofer ili dva, koliko ti treba. Cini mi se nesto oko 20eur za jedan prtljag do 23kg..


IZVORNA PORUKA: gagana83


Dunja, što se tiče letova sa Santorini, može karta da se nađe za smešne pare. Mada, ta varijanta sa ručnim prtljagom meni nikako ne igra.


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Letovanje 2021
28.7.2021 13:26:51   
vocicana

IZVORNA PORUKA: jess021

Voci, sudeći po vestima a imam i neku, nazovi, pouzdanu info vrlo je izvesno da ce Grcka od avgusta biti zaključana. Situacija u mestima gde smo mi bili je slična kao i kod nas, na ulici niko ne nosi maske, ima ih koji je nose ni u prodavnicama, taverne, restorani sve radi.



Nadam se da nece, stada radim ja novozarazenima, kako su se zarazili i zasto...
Mi treba da krenemo na put 29.8, ako sve bude u redu, neka zakljucavaju u avgustu, mada msm da im ekonomija to nece bas razdragano docekati. Msm da ce u septembru, polovinom sve biti zatvoreno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 19:34:22   
Ana RR
Mi u CG sad i više nikad. Stvarno ne znam šta mi bi. Pa grci su za ove izmislili turizam. Naravno da smo i stomačni virus zakačili. Sve u svemu, kući možemo već sutra.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 21:22:46   
dunja RR
Aaaaanči, helloooo, ja sam bila do juče (3 dana) u bolnici u Kotoru, sa Milicom, rota virus naravno, dete kolabiralo, i puna bolnica istih slučajeva.
U istoj haljini sam bila 3 dana, veš sam prala na ruke, jer su nas poslali hitno, ni stvari uz hotela nisam uzela, a muž i sin ostali u Budvi (hotel im je dao 3 dana gratis smeštaj i hranu).
Što se hotela u Budvi tiče, sve naj naj imam da kažem, a virus smo kaže dr. pokupili u moru (kupali smo se u Bečićima).

Dete mi je danas živnulo, izbušena je skroz, danima primala kalijum, sutra ponavljamo CRP jer je juče skočio, pa smo pred izlazak iz bolnice primili longacef, i ja od danas nastavila sa Pancefom (kupih ga na sreću juče negde u nedođiji, oko Danilovgrada).


Ja sam se sinoć oko 1h ujutru okupala konačno onako pošteno (U Bosni iznajmismo smeštaj neki, jedva nas na granici CG i Bosne Bosanci pustiše da uđemo, tražili testove (samo nama iz Srbije, Crnogorci ulaze u Bosnu bez testova), mi nismo imali, nismo ni znali da treba test ili vakcina za Bosnu!!), i presvukla haljinu koju sam nosila i u kojoj sam spavala 3 dana u bolnici.

Dunav (osiguranje) nam nam je izgleda pokrio sve, iako je bolnica pokušala da mi naplati lečenje. Na kraju ništa nisam platila, zvala Dunav i oni sve sredili. Doktorka u bolnici divna, bolnica je hotel naspram bolnica u Srbiji, rekla bih.

Sinoć u ponoć smo stigli u Bosnu preko Šćepan polja. Ajme kakva priroda oko Pivskog jezera.

Posle bolnice smo otišli na Ostrog, ipak, slava Bogu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.8.2021 21:49:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 21:27:39   
dunja RR
E da, mi smo zaglavili u bolnici na dan kada smo zapravo trebali da krenemo za Bosnu kolima (u Cg smo stigli avionom), tako da sam se ja super odmorila u hotelu koji je starili ali odličan, 4 zvezdice (pisaću kasnije) i bečićka plaža moja iz detinjstva je odlična (nikada nam niko nije naplatio sasvim fine ležaljke i suncobran, a išli smo često na tu plažu!! ne znam u čemu je fora, zašto ne naplaćuju ili smo samo bili velike sreće, ali niko nikada nije prišao da išta platimo), i da nije bilo ovog prokletog virusa (potvrdili su mi juče da je analiza stolice i definitivno potvrdila da je rota), ovo ne bi bilo uopšte loše letovanje.

Imala sam u bolnici najbolju cimerku (iz Baošića) na svetu, uz koju je ovo ludilo lakše prošlo (i njeno dete isto nadrljalo od rote).



< Poruku je uredio dunja RR -- 8.8.2021 21:54:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 21:28:13   
Ana RR
Ajoj Suzi 😲 užas jbt! Ovde je isto haos, preko 50 ljudi u ovoj maloj uvali je bilo bolesno. Drug me zvao danas, njemu su klinci i žena isto kolabirali. Kuma mi se javili, oni su bili u kampu u Lušticama i isti slučaj. Strašno! Ma nikad nikad više. Imala sam želju da vidim Kotor ali ne dolazim više.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 21:29:36   
flamingos
Joj Dunja.Pročitah,muke.Ljubi dete puno.Duša mila.Samo kad je sve prošlo i kad ste izašle iz bolnice.Hajd budite dobro.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 21:31:00   
dunja RR
Kotorska bolnica je na samoj obali, puca pogled na ceo zaliv, ma ludilo kakva lepota, i ja stojim neki dan i gledam tu lepotu, i razmišljam kako mi dete leži u krevetu 20 metara odatle, i nema snage da progovori reč, niti da se pomeri, jako je loše bila. I onda, sva lepota trenutka pade u vodu ...



< Poruku je uredio dunja RR -- 8.8.2021 23:27:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 21:34:37   
dunja RR
... plaža super, more lepo, ali jbg, izgleda puno rote, jer nikada ovoliko turista nije bilo u Cg.
Mada, moguće da tamo rote uvek ima, posebno u avgustu, bar mi tako meštani kažu.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

E da, mi smo zaglavili u bolnici na dan kada smo zapravo trebali da krenemo za Bosnu, tako da sam se ja super odmorila u hotelu koji je odličan (pisaću kesnije) i bečićka plaža moja iz detinjstva je odlična (nikada nam niko nije naplatio sasvim fine ležaljke i suncobran, a išli smo često na tu plažu!! ne znam u čemu je fora, zašto ne naplaćuju ili smo samo bili velike sreće, ali niko nikada nije prišao da išta platimo), i da nije bilo ovog prokletog virusa (potvrdili su mi juče da je analiza stolice i definitivno potvrdila da je rota), ovo ne bi bilo uopšte loše letovanje.

Imala sam najbolju cimerku (iz Baošića) na svetu, uz kojoj je sve lakše prošlo (i njeno dete isto nadrljalo od rote).





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 21:39:40   
dunja RR
Hvala Flam user posted image

IZVORNA PORUKA: flamingos

Joj Dunja.Pročitah,muke.Ljubi dete puno.Duša mila.Samo kad je sve prošlo i kad ste izašle iz bolnice.Hajd budite dobro.❤





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 21:50:45   
dunja RR
Sedim u dvorištu u Foči i kucam, komarci me jeduuu, ali sve je bolje nego ona bolnica juče, prekjuče, nakjuče. Još sam na letovanju user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.8.2021 21:55:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 22:04:25   
Sanjica26 RR
Au Suzi, bas je Mica nagrabusila. Bitno da je bolje. Ljubim je. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 22:38:43   
dunja RR
Sanjči user posted image
Da što pre zaboravimo, ne ponovilo se.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.8.2021 22:40:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 23:04:33   
vonavoj
Da li je moguce?!? Strasno,neponovilo se!

Mi za malo da odemo u Tursku,sad je akcija nekog hotela sa 5 zvezdica u Kusadasiju,50%..za nas petoro bi nas izaslo 1100e,busem..a mm hteo kolima...hotel vrh,zaovina mala je sad tamo...Ko moze,neka pogleda,ima 15.8..290e je po osobi,odrasloj..samo dorucak,ako hoces i veceru doplatis 50e za 9 dana..U apartmanu masina za ves bocsh,masina za sudove bosch,rerna..eksluziva kuhinji..ma vrh..Hotel je ramada u kusadasiju,preko rapsody 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 23:07:08   
vonavoj
Evo i 

Linka

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 23:07:10   
Sanjica26 RR
I na kraju ne idete?




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 23:09:31   
vonavoj
Plan je bio da 14.8 idemo kod sestre na 7 dana opet..mm ima odmor 2 nedelje,ali ja imam samo 5 dana..pa je tu problem..a juce smo saznali za tu ponudu,a koleginica ide posle mene na odmor..poremetila bi sve..Gledacemo sledece godine neki last minute,sigurno...i u Grckoj potrosimo toliko,a neuporedivo je.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 23:32:45   
bubulence
Dunja gde ste bili smesteni?

Mi smo se nocas vratili iz Budve, prezadovoljni. Kupali smo se na jazu, deca nisu izlazila iz vode,svi zivi i zdravi. Sama plaza u BD je ocajna, puna kamenja i prljava, na jazu fantazija, cisto, toplo... Predivno!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Letovanje 2021
8.8.2021 23:35:21   
bubulence
Sto se tice testa za Bosnu treba ako ides iz trece zemlje. Znaci Srb,CG, Bosna - treba. Samo Srb Bosna ne treba. Tako je od pocetka


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here