|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 9:54:17   
nata11


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Super.
Posle koliko od prijave su vas zvali?




Nisu me uopšte zvali.
Ali ja ne budem lenja odem danas do punkta da pitam i upisu me za sutra. Da znate da moze i tako. Vakcina ima a zasto ne zovu ne znam. 🤷

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 10:49:10   
Tiziana
Pa malo jace od mesec dana. Oznacili smo sve osim Spunika, ali dobismo poziv za Fajzer sto smo negde i najpre hteli.
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Super.
Posle koliko od prijave su vas zvali?




(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 11:06:47   
dunja RR
Tizi a kako znate da je Fajzer, hoću reći meni u poruci nije pisalo koja je.
Vama piše ili ste zvali DZ?

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.3.2021 11:07:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 11:11:07   
mati
Nato, pa ti nisi videla moj post. Kada su mene zvali, a ja pod koronom, predložila sam ti da ideš u moj termin. Vidiš da ne prave problem. Puno ljudi se vakcinisalo samo tako što su otišli, bitno da su se prijavili.
Tebe su očigledno izgubili negde, što bi rekli " ne prepoznaje te sistem"... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 11:54:34   
nata11
Nisam Mati.


A i nismo ista opstina.
Dunja za koju se prijavis za tu te zovu. Ako nisi izrazila zelju tek kada odes na vakcinaciju saznas koja je.

_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 12:40:10   
Tiziana

Meni u poruci pise koja je vakcina. I mom mm. U dz Savski Venac. Nasem kumu je isto pisalo AZ, dz Vracar. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi a kako znate da je Fajzer, hoću reći meni u poruci nije pisalo koja je.
Vama piše ili ste zvali DZ?



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 12:41:16   
Tiziana

Mi smo se prijavili za vise, ali ne za sve. I u poruci su napisali koja je. 

IZVORNA PORUKA: nata11

Nisam Mati.


A i nismo ista opstina.
Dunja za koju se prijavis za tu te zovu. Ako nisi izrazila zelju tek kada odes na vakcinaciju saznas koja je.



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 12:52:45   
dunja RR
Da i ja sam tako, ja sam se prijavila za Astra Zeneka, Fajzer i Modernu, mislim da Moderne ni nema, ali mi nisu napisali da li je Astrazeneka ili Fajzer u poruci, posle mi drugarica reče da su tog dana davali zeneku tamo gde su me zvali, ali u poruci ništa nije pisalo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 13:30:41   
mati
Sada sam i ja opet pregledala poruku. Piše samo vakcinacija za JMBG......., datum i vreme i mesto... Ne piše koja vakcina.
I ja se prijavila za tri, Pfizer, rusku i modernu. Od Pfizera odustajem definitivno... Čekam modernu. Taman će stići možda za par meseci, od ove korone.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 13:31:18   
vonavoj
Tata se prijavio pre 3 dana..i u poruci mu pisr fajzer.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 13:40:53   
mati
Mozda su počeli od skoro da obaveštavaju i koja vakcina. Zbog onoga što se desilo u Vranju. Tj, najverovatnije da je zbog toga. Posle sam čitala da su joz dva takva slučaja bila, na istom mestu. Znaci njih troje je vakcinisan jednom, a revakcinisana drugom vakcinom. Da javnost zna o tome. A koliko je prošlo da se ne sazna... user posted image

< Poruku je uredio mati -- 10.3.2021 13:41:40 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 13:46:27   
nata11
Kod nas ne pise.


Ni na saglasnosti koju dobijamo na mail, ni u poruci. Evo danas stampala sefu. Prazno gde stoji naziv leka.

_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 14:11:29   
Tiziana
Ni meni ne pise na saglasnosti. Pise u sms poruci. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 14:49:11   
Beba987
Sutra je izgleda dan za Fajzer u celoj Srbiji i moje roditelje su zvali za sutra, za Fajzer.

Poslednjih par dana kome god stigne poziv piše i naziv vakcine. Verovatno da ne bi ljudi tamo kad dodju se sa medicinskim osobljem objašnjavali što meni ta, a mom komšiji ste juče dali ovu i slično.. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 21:33:30   
mama Jo
Je l' ima neko da nije otisao u zakazani termin, a da bez problema moze da ode neki drugi put bez najave?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.3.2021 21:39:39   
mati
MJ ja nisam otišla, pisala sam. Nije ni Dunja...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.3.2021 8:35:52   
Tiziana

Moze. Nas kum nije hteo da primi AZ vakcinu koju je trebalo da primi u terminu i nije otisao. Naredne nedelje otisao je u dz u kom je predhodni put imso termin, objasnio im je zasto je preskocio termin, rekao koju vakcinu hoce, bila je dostupna tad i dobio je. 


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Je l'' ima neko da nije otisao u zakazani termin, a da bez problema moze da ode neki drugi put bez najave?



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.3.2021 8:47:04   
mama Jo
Mati, ubrzo posto sam pitala sam bas izlistala da ti nisi otisla... A na koji br si zvala da kazes da neces doci?

Ja sam dobila poziv za sutra ali sam juce pocela nesto da kasljucam i grli me boli, bas je crveno.. I sad ne znam sta da radim. Je l' tamo pre vakcine ima dr koji te pogleda?

E, hvala Tiziana, mogla bih i ja tako... Mislim nije da necu ovu nego me sad to grlo plasi malo.
Dobili smo poziv za kinesku, a nekako smo najvise prizeljkivali Fajzera.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.3.2021 9:03:15   
nata11
Mama Jo pregleda dr. Bar kod nas. Moju kumu su vratili zbog upaljenog grla a ona se kaze osecala super.

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.3.2021 9:58:40   
mati
Nato, meni je jedino grlo bilo upaljeno prvih dana, tj nije baš bilo upaljeno peckalo me. Tako da su obazrivi i zbog toga verovatno.
MJ ja sam zvala na neki br za info prvo u našem DZ, pa su mi oni dali neki drugi, tamo kad sam pozvala nisu mi ni uzeli podatke, samo rekli da dodjem kad se stvore mogućnosti. Ali ja sam nekako specifična, osećala sam potrebu da zovem i obavestim. Mislila sam da imaju vakcine bas na broju za taj dan, pa bolje da pozovu nekog drugog. Ali ispade da nije baš tako. I da nije bitno

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.3.2021 17:59:04   
Tiziana
Primili vakcine. Za sada smo ok. Videcemo da li ce da nas obori neka temperatura, glavobolja, kostobolja... 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.3.2021 20:13:59   
mati
Tizi, koliko sam ja čitala i informisala se, posle revakcinacije se obično javljaju reakcije kod Pfizera, neko prodje i bez. Ali ne drži me za reč, ja sam totalni laik, ovo je samo na osnovu onoga što sam čitala, a čitam puno, jer sam i sama još uvek u nedoumici...

< Poruku je uredio mati -- 11.3.2021 20:15:14 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.3.2021 21:16:42   
Tiziana
E pa eto. Mene za sad samo boli malo ruka,ali ni to nije nista strasno.

Ono sto je strasno to je moj utisak da nikoga nisu pregledali, nisu merili temp, slusali pluca itd, svima su verovali na rec. To ide kao na pokretnoj traci.. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.3.2021 21:24:56   
mama Jo
Tiziana bas sam posla da pitam da li su vas pregledali...
Danas sam pricala sa poznanicom koja se pre neki dan vakcinisala ovde u NS, i isto kaze... Pitali su je samo da li je u poslednje 2 nedelje bila bolesna i da li je pila antibiotik. Niko nije pregledao.

A mene bas sad nervira to, i to moje grlo koje me boli.... Ako je vec tako da ne pregledaju, bolje da sacekam da mi se smiri.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.3.2021 21:56:53   
mati
MJ, pa ti idi i kada te pitaju da li si pila Ab kaži da ti je crveno grlo i možda te i pregledaju. Ili ti daju savet...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here