|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 1:15:10   
lesli
Milicicak, meni su u dz (na NBG, gde sam primala vakcinu) rekli da dojilje mogu sve vakcine da prime osim sputnik V.
Bila je iznenadjena doktorka sto dolazim tako rano, ali je samo prokomentarisala nesto u stilu “dojenje nije prepreka, dojilje mogu sve osim sputnika”

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 6:59:55   
Dragica Draga
A da li pre trece doze treba prvo da proverimo antitela?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 8:06:19   
nata11


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

A da li pre trece doze treba prvo da proverimo antitela?



Aj vrati se dva posta nazad?

_____________________________





(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 8:13:20   
Dragica Draga
Da, sad videh, poslednja recenica je kljucna, bukvalno sam mahinalno procitala jer je tebi bas odgovarala konkretno.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 8:54:47   
milicicak


IZVORNA PORUKA: lesli

Milicicak, meni su u dz (na NBG, gde sam primala vakcinu) rekli da dojilje mogu sve vakcine da prime osim sputnik V.
Bila je iznenadjena doktorka sto dolazim tako rano, ali je samo prokomentarisala nesto u stilu “dojenje nije prepreka, dojilje mogu sve osim sputnika”



Uz dužno poštovanje doktorki, ja bih za trudnice i doilje ipak rekla Pfizer. Laktacija definitivno nije prepreka za vakcinaciju ali ako već može da se bira onda Pfizer.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 10:04:27   
Maraj
Da li planirate kao 3.dozu, da primite drugaciju od prve 2 doze?
Ja sam prve 2 primila sinofarm, pa se mislim da 3.dozu primim pfizer

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 10:35:40   
vonavoj
Maraj,mili je bas tako i primila,cini mi se.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 11:22:39   
Milena18
Hvala na odgovoru, Milicicak! Ja sam ionako i mislila da primim Pfizer, za nju sam se i bila prijavila pre trudnoće.
Flam, kako ti je sestra? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 12:19:37   
flamingos
Milena,hvala na pitanju.Bolje je...


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 12:34:15   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Maraj

Da li planirate kao 3.dozu, da primite drugaciju od prve 2 doze?
Ja sam prve 2 primila sinofarm, pa se mislim da 3.dozu primim pfizer


Ja sam lrimila Pfizer posle Sinofarma. Pre tacno nesec dana 😊

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 14:15:39   
nata11
Ja cu sve tri doze Fajzer.

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 14:57:21   
Didy
Ja ću isto sve 3 doze fajzera. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 16:33:06   
flamingos
Ja ću sve tri doze kinesku.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 17:11:15   
Dragica Draga
I mi smo za trecu fajzera

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 18:38:43   
lesli


IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: lesli

Milicicak, meni su u dz (na NBG, gde sam primala vakcinu) rekli da dojilje mogu sve vakcine da prime osim sputnik V.
Bila je iznenadjena doktorka sto dolazim tako rano, ali je samo prokomentarisala nesto u stilu “dojenje nije prepreka, dojilje mogu sve osim sputnika”



Uz dužno poštovanje doktorki, ja bih za trudnice i doilje ipak rekla Pfizer. Laktacija definitivno nije prepreka za vakcinaciju ali ako već može da se bira onda Pfizer.




Mili, ja i jesam primila Pfizer.A rekla je da dojilje ne mogu da prime Sputnik V.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.10.2021 21:57:09   
flamingos
Dragice,ne odgovorih ti.Nije imala problema sa pritiskom,nizak je imala.Ali juče-220/120,130 otkucaja.Mnogo joj je loše bilo.Sad je bolje.Sutra opet ide da da krv na analizu.Ima terapiju i tako...


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.10.2021 22:26:26   
Nickname
Zdravo, 19.sam nedelja trudnoce, nisam se do sad vakcinisala,al sad razmisljam da se vakcinisem. Citam da se trudnicama preporucuje fajzer, a mene zanima ima li ovde žena koje su se vakcinisale u trudnoći i kakva su vam iskustva?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Vakcinacija Covid -19
12.10.2021 1:33:51   
lesli
Nickname, ja sam se vakcinisala pre 4 meseca, odmah nakon porodjaja (neke 2-3 nedelje posle). Primila sam Fajzerovu vakcinu. Posle prve doze sam imala bol u ramenu, posle druge bol u ramenu i temperaturu.  Ja licno, nisam zurila u trudnoci sa vakcinom, jer je tek neposredno pred moj porodjaj odobrena vakcinacija trudnica kod nas, situacija je bila mirnija po pitanju broja zarazenih, a i starije dete mi nije islo u vrtic, a mm radi od kuce (ja na bolovanju)… Ali obzirom da sada ide zima i da ce brojke sigurno rasti i jos ako ti muz ide na posao i/ili imas starije dete koje ide u vrtic/skolu, ja bih se na tvom mestu vakcinisala.

(odgovor članu Nickname)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Vakcinacija Covid -19
12.10.2021 5:54:49   
Maslacak15
obavezno!!!! molim sve trudnice koje sebi insvom detetu misle dobro da se vakcinisu!!!!! ko prati ovaj forum zna da sam ja jako skepticma kad su unpitanju lekovi i trudnoca i da nikad ne savetujem ni paracetamol ako nije nuzda. i prvih 3-4 meseca posle dolaska covid vakcine smatrala sam da treba sacekati. dve stvari au se promenile. jako veliki broj trudnica u svetu je primio vakcinu i potvrdjeno.je da je bezbedna.       i drugo: delta varijanta je neuporedivo opasnika za trudnice nego prva dva soja koja su bila u cirklulaciji. juce sam citala da je PETInA pacijenata nanintenzivnoj u UK trudnice. zato se i desavaju tragedije kao proteklih par dana u srbiji.radim na najvecoj minhenskoj akuserskoj klinici inmi zvanicno eksplicitno preporucujemo vakcinaciju trudnica jel vidimo svakodnevno isti trend komplikacija. nemojte se igrati i rizikovati. vakcinisite se molim.vas !!!!!!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Vakcinacija Covid -19
12.10.2021 10:26:17   
Nickname
Da, starije dete ide u školu, i juče sam saznala da joj je jedna drugarica pozitivna.. A i ja se krećem dosta, sve sama završavam, tako da sam rešila da se vakcinišem. Samo nzm dal da jos sačekam konsultaciju s mojom dr, pošto kod nje idem tek 28.10. Hvala mnogo na odgovorima🍀

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Vakcinacija Covid -19
12.10.2021 12:07:26   
Maslacak15
mojoj sestri od tetke koja je trenutno 21 nedelja i primila je u febtuaru sinofarm, dr filimonovic nacelnik iz narodnog fronta rekao da treba sa primi booster pfizera i potpisao nalog...nije imala problema. svakako konsultacija sa doktorom ali ja nebih cekala 28.10. ima  gomila zarazenih u beogradu...

(odgovor članu Nickname)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.10.2021 17:17:56   
Milena18
Evo ja dođoh da primim prvu dozu, konačno.  Iznenađena sam, mislila sam da neće biti nikog, a baš dosta ljudi čeka, uglavnom primaju drugu dozu. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.10.2021 17:26:32   
lesli
Bravo Milena! 🤗Drzim palceve da ne bude neke jake reakcije 🙂

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.10.2021 18:02:08   
Maslacak15
Ja primih danas i trecu !!!


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Vakcinacija Covid -19
13.10.2021 18:08:28   
flamingos
Bravo Milena,Maslacak.


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here