|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:25:30   
emicaa
Milrna bolje sam dosta,sad samo kasalj i nos.Od zatvorenog nosa mi se malo haos u glavi.Mada je trenutno ok,sa njom je godinama uvjek nesto.Ona ima ozbiljne zdravstvene probleme.Nekad bude guravo ali uglavnom pregura

Sanjice bice vremena za ucenje,ja ti preporucujem punjenje baterija 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 9:24:28   
mama Jo
Pozdrav, 😊
Flamingos, hvala sto pitas, mama je ok za sada, dobro se oseca, ali krvna slika joj je i dalje losa... Sad mora na svakih nedelju dana da vadi krv i prati. Ali ove nedelje ima vec neke konkrernije preglede, ide kod interniste, ginekologa, gastroenterologa, i iako ne sme jos nista da snima bar da pogledaju i daju misljenje neko.

Bas neki bzvze dan... Ako se ne razvedri znaci tesko da cemo napolje, probacu sa njima da sredim stan nisam juce stigla sve.
Bar smo juce bili ceo dan napolju...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 18:07:01   
mama Jo
Gde ste mame, nema vas, sta se radi po ovom tmurnom danu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 18:32:39   
Ivanka 75
Ja objasnjavam nesto.... 😔 😊 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 18:49:30   
emicaa
Kisem,kasljem,duvan nos 🤣 divno proveden dan 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 18:50:11   
Milena18
Kome objašnjavaš, Ivanka? 😁
Ja vodila M u park, a tamo samo ginekolog koji mi je radio intervenciju posle misseda pretprošle godine i njegova unuka. Naravno, on me nije prepoznao, ali baš mi je bilo nekako teško. A njih dve se zalepile jedna za drugu, nikako da krenemo kući. 
Mama Jo, dobro je da mama kreće na preglede. Nadam se da će brzo naći uzrok anemije. 
Odoh da zbućkam nešto za večeru... 



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 20:01:30   
flamingos
Grrrrr,ne kopirah i ode.Elem,mama Jo,drago mi je da je mama ok.Biće dobro,ne brini,ljubim te.Emice,hajd da što pre ode kašalj i otpuši se nos.Budi mi dobro.Mene boli rame,sevaaaaaa.Kosti me bole.Pritisle godine.Kako ste mame?Sredih se za krevet,da odgledam seriju,kviz i odoh na spavanje.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 20:58:47   
Ivanka 75
Joooj kome ne objasnjavam danas, i grlo me zabole danas,, prskam propolis u najvece. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 21:17:48   
medamisko
Mame da vas pozdravim. Skitali po podne, zaovinom sinu bio rodjendan, pa smo prošetali lepo.


< Poruku je uredio medamisko -- 8.2.2021 21:20:55 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 21:50:53   
pari
Milena 🤗 


Emice, da ti sutra bude bolje!
Ivanka, sad ćutanje 😆
Mi imamo baš dosta da radimo, u zaostatku je dosta, a opet ne bih jako da ga forsiram da mu se ne smuči...a sa druge strane, bojim se da će mu biti mnogo teško kad krene uživo u školu pa bih zato sad što više...Već mi je par puta rekao: ja nisam hteo da se upišem u školu...
Ja pravila musaku. Čekamo mm pa da odemo do neke radnje gde smo juče kupili čizme za M da ih zamenimo...
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 22:34:51   
Ivanka 75
Mozete misliti dokle je doslo kad JA pijem caj 😊😂

Pari, kroz igru i smeh samo 😊 Previse je to za njega, ali polako. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 6:37:32   
flamingos
Pari,pokako.Bitno je da ste svi zajedno i jedno po jedno doćiće na svoje mesto.Ljubim vas puno.Ostale mame?Ubi me ovo rame.Ali,da ne mračim od ranog jutra.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 6:52:06   
Duškić
Pari, bice sve to ok, polako.
Ivanka, naviknes se na caj, ja nekad nisam htela da pijem ni kad sam bolesna.

Flamingos, masiraj rame , a?
Dobro jutro.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 7:20:41   
flamingos
Duškić,masiram,mažem,proćiće.Joj čaj,nikako ga ne volim.Ponekad sa detetom popijem,ona voli od nane,ali-pijem ja njega,pije on mene.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 7:26:18   
Duškić
Ja mogu bez secera, kad stavim secer onda mi se ne svidja, nekad malo meda.
Ali kafu, uvek mogu da pijem, Nes gold mi je favorit.
Probala i nescafe espreso i on je lep.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 7:40:17   
Milena18
Jutro!

Pari, verujem da vam je oboma teško sada. Da li su mu počeli oni časovi jedan na jedan koje si pominjala? Ja mislim da je to za njega velika promena, od našeg pretškolskog je odjednom prešao u školu na stranom jeziku, mnogo bi bolje bilo da je mogao da prođe prvo kroz neki pripremni program, da polako usvaja jezik. Kakvo je njihovo gradivo u prvom razredu, je l' zahtevno? Držite se, sve će biti ok, samo da pregurate taj prvi period i da on nauči jezik.

Duškić, ja i dalje ne pijem čaj ni kad sam bolesna. Ma ne volim ga uopšte, možda neki crni ili zeleni ponekad.

Nema nam Ljiše ovih dana?



(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 7:49:40   
jess021
Jutro mame!
Ja evo pijem kafu, juce sam spremila stan, vodila decu na plivanje.... Kad smo krenule vec mi se malo piskilo, odvedem ih, presvucem, sednem u kafic, popijem kafu i ne odem u toalet. Dok sam njih sredila, osusila, napolju pljusti, meni vec nije dobro koliko moram u toalet, svaki semafor crveno, u voznji skidam jaknu jer sam se sva preznojila, mislim da cu eksplodirati, jedva nadjemo parking, trcimo kuci, ali vec gotovo, kontrolišem samo da ne bude potop....ne znam da li vam se nekad toliko piskilo, ali mene je posle jos 2 sata bolela glava. I tako😁Mila sinoc zaspala u dnevnoj u 19h, pustila sam je sat vremena, zato uvece nije mogla vec je proslo 23h.
Flam, nadam se da si danas bolje. 
Pari, imas li nekog da se posavetujes oko skole? Kako M prihvata sve to? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 8:24:58   
emicaa
Jess meni se desilo,mm vozi.Kako auto poskoci tako mi suze krenu

Pari on nije mogao pauzirati do nove skolske godine,tako bi se vise navikao na sve to
Ja jos kaljem i nos luduje,ali bice bolje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 8:26:07   
jess021
Emice, pa sto nije stao negde? 😁



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 8:32:26   
emicaa
Olasksala sam se kad sam dosla kuci.Ja mogu satima da mi se piski ali da ne idem.Onda samo odjednom dodje kraj,ili cu u wc ili se upiskit



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 8:37:58   
flamingos
Ne daj se,Emice.Jess,hvala,biće bolje.Kako si ti?Ovde je prelepo vreme.Pešaka smo išle do škole.Pri povratku svratih koje šta da kupim i evo me u kuhinji.Da završavam šta imam,pa odoh po dete.Palačinke su danas u planu,kasnije.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 8:59:41   
mama Jo
Jutro. Valjda danas nece padati...
Jess, kako je na plivanju, kako ti se cini?
Flamungos, da te prodje sto pre, ako te boli jako popij nesto za bolove, da olaksas sebi user posted image

Ja, inace, bas volim cajeve, nezasladjene. Sad sam pocela joprivu da pijem, jer sam citala da ublazava simptome pms-a i tako to. Zeleni mi dodje super umesto kafe.

Pari, zagrljaj tebi i M veliki, da sto lakse i sfo pre prodje taj prci period u novoj skoli! ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 9:03:26   
jess021
Mama jo, mislim da im je super, jer bas vole da idu. Jest malo vruce za mene dok ih skinem, obucem, presvučem, osusim kosu... Ali nista strasno


Kad mama ima zakazane preglede? Jel ovde u Ms? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 9:06:28   
emicaa
Ja cajeve pijem zimi kad sam bolesna.Nije da ih ne volim,ali nemam potrebu za njima.Kao ni za kafom.Kafu nisam popila 7 dana

Flamingos nemoj trpiti bol,idi doktoru

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 9:08:23   
mama Jo
Da, sad u petak kod interniste i gastroenterologa, pa da vidimo sta ce reci. Tad ce biti tacno 3 nedelje od infarkta, a rekli su da mora da prodje najmanje 6 nedelja za dalje preglede... 3.3.ide u Kamenicu na kontrolu, tad je 6 nedelja.
Sad ne znamo na sta su tacno mislili... Svi su bili izriciti da mora da se uradi gastroskopija i kolonoskopija, pa su mozda mislili na anesteziju koja se dobija pri tome. Mada je ona prvi put gastroskopiju radila bez anestezije...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here