|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
6.2.2021 11:37:44   
Tiziana
Dobro jutro zene.

Subota konacno. Mi smo spavali do kasno, razvlacili prvu jutarnju kafu, tek cemo sad da se pokrenemo. Imam neki divan biftek, stavila sam ga u pac pa da isprobam neki Dzejmijev recept. Muz mora da radi, sin otisao sa drugarima u skolsko, posle ima utakmicu, a mi zenske cemo do pijace da kupimo cvece za vazu.. Imamo jednu zenu koja prodaje malo drugacije cvece pa svake subote uzmemo nesto drugo.. Ovde se vreme nesto premislja da li ce da bude lepo ili ne.. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 7:33:53   
Duškić
Dobro jutro. Ja uključila tv da malo čujem sta se radi.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 8:28:53   
flamingos
Dobro jutro.Skuvah drugu kafu,ako mogu da se razaznam.Grozna noć.Čekam da dete ustane,pa redom-ručak,da peglam itd.Sledeće nedelje joj od 8 počinje nastava.Ostale mame,jeste li se odmorile?Branki,javi se.Prijatna nedelja.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 8:57:49   
mama Jo
Dobro jutro... Da kucnem koju dok mi se drustvo ne probudi.
Flamingos, kako si, sto si lose spavala?
Emice, Sanjice, kako ste?
Ljisho, je l' kod vas sve ok?

Uzivajte u nedelji ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 9:18:18   
flamingos
Mama Jo,pojma nemam.Naiđe to tako...


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 10:21:40   
emicaa
Dobro jutro,ja sam isto lose spavala.Sanjala sam sam gluposti cijelu noc.Ali uvjek lose spavam kad sam bolesna.Nemam vise temperaturu,i nisam onako kao iscjedjena krpa.Sad kasljem i slinavim 🤦‍♀️

Ostale mame,kako ste vi?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 10:24:45   
vonavoj
Emice,odmaraj danas..i ja sam lose spavala..bas sam smrvljena..a ceka ne sredjivanje kuce,ryckovi..juce smo skitali..polako,bez tenzije,ne vredi,sama sebi nabijem pritisak..


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 10:43:44   
Duškić
Emice, Von, da što pre zivnete i u akciju.
Ja sam sinoć kao avet spremala ručak i doručak za danas, pošto imam danas neke obaveze. Nije mi se spavalo do posle ponoći, pa da iskoristim da spremim da bih danas bila slobodna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 11:03:06   
emicaa
Von od utorka nisam izasla iz stana,osim u petak na testiranje.Danas moram malo u set_nju.Napravila sam za kasalj karamelizovani secer,jel ide jos nesto?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 11:07:40   
vonavoj
Duskic,meni to vreme tako fali,moram da legnem sa M da bi zaspao,i ja zaspim..to bude 23h..ja sam mrtva...pocecu da ga drogiram..

Emice,ja imam recept sa lovorovim listom,zalfijom i secerom.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 11:53:34   
mati
Emice, karamelizovan šećer sa mlekom. Ima neki recept sa orasima, ali ja to nikako ne mogu da zapamtim, iako je baš lak.
Pridružujem se ne spavacima, mislim da cu dugo pamtiti prošli četvrtak kada sam se probudila samo jednom u toku noći. A od jutros me sve živo boli nešto. Bas loše spavam.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 12:00:22   
emicaa
E jestee,prosle godine smo pili sa mlijekom.Niko od nas to ne voli,ali pomaze.Pijemo na silu.U stvari mm voli.Njegova je parola "za dobru krmacu nema loseg mela" 🤣 

Hvala Mati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 12:46:07   
pari
I ja sam loše spavala jer se T budila non stop, plakala nešto, ustajala.  

Juče nam je bio lep dan naročito popodne kad smo se prošetali po omiljenom delu...Danas će opet sneg ceo dan.  Deca vole. Trebali bismo da učimo malo. M sinoć ispao zub :) tačno pre godinu dana dva komada i evo sad treći po redu, sve samo donji. Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 16:44:56   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Duskic,meni to vreme tako fali,moram da legnem sa M da bi zaspao,i ja zaspim..to bude 23h..ja sam mrtva...pocecu da ga drogiram..

Emice,ja imam recept sa lovorovim listom,zalfijom i secerom.



I ja pravim taj sirup. Tako lepo klizi niz grlo. Pomaže i deca ga piju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 02/21
7.2.2021 20:06:13   
emicaa
Von posalji mi taj recept,nek se nadje 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 6:46:04   
flamingos
Dobro jutro.Ovde se razduvao verar,hladno je.Vozićemo dete u školu.Kad dođem da spremam ručak itd.Želim vam lep početak radne nedeelje.Branki,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:01:20   
emicaa
Dobro jutro.T ode u skolu.Ne treba  ni da pisem da sam opet lose spavala.Uz to sam jutros u pola 4 lezala budna najmanje pola sata.Sad sam sva osamucena

Mama Jo kako ti je mama?
Grlisa za ostale mame

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:01:34   
jess021
Jutro mame!

Mm ide za Bg, ja pijem kafu. Napolju pada kisa, sto znaci da necemo napolje, ali imamo plivanje danas. Juce smo bas puno bile napolju, smrzla sam se standardno 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:12:31   
Duškić
Znaci i ovamo ce kisa sigurno, a bas je lepo i tiho trenutno.
Sta je sa mamom MamaJo?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:13:51   
Maraj
Jutro mame.
Ja pijem kafu pa da spremim neko meso za rucak, ako stignem i da usisam , pa.jurim na posao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:14:54   
emicaa
Ovde je danas bez kise,ali je oblacno.Logopedica nam rekla da ne dolazimo dok kasljemo,iako sam rekla da sam se testirala i da sam negativna.I ne kasljemo nesto puno,ali ipak bolje da kazem




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:15:21   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Odvela sam decu kolima u skolu. Nenormalno duva vetar. Sad se gasim i na ucenje. Ali mi se spava. Gledam krevet, pa se premisljam🤣


Emi, nadam se da ces veceras biti bolje. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 8.2.2021 8:16:08 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:18:58   
Duškić
Pa fer ste, bolje da kazete. Nema krevet kad mora da se uci, Sanjice i svaka ti cast.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:19:47   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Mi smo juče dva puta išle napolje, prvo na pijacu i kojekuda, a poslepodne u park. Drugi put je toliko duvao vetar da sam se zaledila. Njoj, naravno, to ništa nije smetalo. Još sam gurala bicikl uzbrdo user posted image
Emice, ti se bolje osećaš sada? Kako je tvoja mama, čini mi se da si pisala da joj nešto nije bilo dobro? Izvini ako sam nešto pobrkala.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 02/21
8.2.2021 8:21:00   
flamingos
Baš duva vetar.Mi odvezosmo dete,svratih do prodavnice i evo me u kuhinji.Mama Jo,kako si,kako ti je majka?Maruska,kakva je kod vas situacija?Hajde svi da budete zdravi.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here