|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 9:13:54   
Ana RR
Dobro jutro!

Joj tako meni bude loše kada me noću mrzi da ustanem da piškim... ujutru me toliko bole bubrezi i bešika da jedva uspem da je ispraznim. Užas.

Mene nešto danima boli desni jajnik, pre neko veče sam imala bolove kroz debelo crevo i vaginu. Užasno jak i oštar bol, nisam mogla da hodam. Uopšte ne znam šta mi je, treba da dobijem tek za 10 dana ali mi ovo ne liči na pms.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 9:24:58   
flamingos
Ana,hajd da budeš dobro.Emice,mama Jo,hvala,dobro sam.Popistilo ne.Imam fibrozu mišića,pa kad uhvate bolovi strašno.Pila sam lekove,masirala,mazala neki gel koji mi prepisao fizijatar i mogu da funkcionišem.Ne dam se.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 9:44:16   
emicaa
Anci ja nocu ne mogu trpiti,ako se probudim i piski mi se moram otici.U suprotnom nema sanse da cu opet zaspati.

Flamingos imaju mi neke vjezbe koje bi ti godile.Ja sam rijesila problem sa kicmom od kad vjezbam,a imala sam momente da mi blokira noge kad hodam,ili sjednem na pod i vise se ne mogu pomjerim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 9:48:23   
flamingos
Emice,moraću nešto da uradim po tom pitanju,mislim na vežbe.Hvala na savetu.Počela sam sa vežbama kad sam išla kod dr.i kad je postavjena dijagnoza.Čim popustilo prestala sam.Imam problema i sa kičmom,ma,sto stvari mi fali.Godine...


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 10:35:24   
mati
Joj, i ja noću ne mogu da trpim, tj spava mi se i nikako mi se ne ustaje, a onda samo tako u polusnu se vrtim i odlazem.
Anci, mene boli stomak deset dana pre ciklusa, toliko jako da sednem na solju i bukvalno masiram skroz donji deo stomaka, i to duboko. Toliko je jak bol. I tako posle trčanja me boli, nekad ujutru kad ustanem. Međutim dr mi samo odradila uz kaže nije sa ginekoloske strane.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 10:51:24   
emicaa
Flamingos godine ne moraju da budu problem.Ima ljudi koji su u sezdeset_im vise fit od mene u trideset_im 😁



< Poruku je uredio emicaa RR -- 9.2.2021 10:54:23 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 12:02:47   
Ana RR
Ma i ja retko trpim, ja inače često idem u toalet (mali kapacitet bešike) ali kad se baš zainatim i neću da ustanem ujutru psujem samu sebe.

Mati, i meni rano počinje pms i čini mi se da se pola meseca patim sa ciklusom ali ovo mi deluje drugačije, ne znam. Ako ne popusti zvaću moju dr da zakažem pregled.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.2.2021 12:41:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 12:38:03   
Ivanka 75
Ja sam secpre neku noc probudila i pitam se stq mi smeta😊 Trebalo mi nekoliko minuta da ukapiram da mi se ide u wc. Moralo se 🤣

Cekam dete ispred skole. Idoh do prodavnice pa mi usput. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 12:42:20   
Duškić
Pih, kad me izbaci...
Ajde jos malo da iskuliram , pa opet da idem do grada.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 13:02:51   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Meni je danas bas turbo dan. Ovih dana sam bas psihicki lose zbog ciklusa koji nije dosao. Taman se lepo ustalilo i opet zeza. Cekam mm da dodje da rucamo, pa opet u školu. Bas sam umorna.


Jess, razumem te skroz. Ja od kako sam krenula u školu, kad ulazim u kucu sve svlacim sa sebe jer mi se piski. Evo i dan danas. Ne znam ni ja sto trpim. U stvari pored obaveza se i ne set_im. A na poslu ne idem u toalet. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 13:37:49   
mati
Joj Sanjice, pa još kad si pisala da treba da dobiješ, i meni krenuo ciklus par dana posle toga. I završio se. Ti jos čekaš. Verovatno te ubija nervoza sada... Organizam se bori...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 16:45:31   
emicaa
Jao smrzla smrzla sam se.David i ja isli po Doru u skolu pa se dole nasli sa mojom drugaricom,a njen malac ide sa Dorom u razred.Posle skole ostali na igralistu.Djeci fino skacu a mi promrzle.

Sanjice ti i tvoj ciklus,bas te namuci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 17:14:59   
Duškić
Sanjice, grlisa.
Odmaram malo, zahladnelo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 19:12:33   
Ivanka 75
Kad smo kod turbo... Ulazi Ivka danas kod mene, nosi svesku i olovku i kaze kad mogu da zakazem kod tebe 😕

Kod kuce sam a ne vidja me dete... 😔 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 20:57:07   
emicaa
O mukica moja 😊 vikend nek bude samo vas dan.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 21:40:40   
mati
Hej majke... Pravila sa mladjim M obelezivac stranica za knjigu. Sa starijim nisam nikada, nije tražila učiteljica. Odabrao je "monstera". Nekako smo ga sklepali, mada on kaže da će njegov biti najlepši i da njegova mama to najbolje radi... user posted image a ja nekako uživam u tim stvarima, sve što ima veze sa kreativnoscu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 22:13:42   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

O mukica moja 😊 vikend nek bude samo vas dan.





To je jedan od razloga sto idem sa njom do skole i cekam je u povratku. Nase vreme... Nekako smo u raskoraku, kad ona ima vremena ja sam za kompom pa se mimoilazimo. Ali dobro, da idem na posao jos manje bi me vidjala 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 22:15:57   
Duškić
Joj, svud obaveze, jurnjava.
živa sam zaspala.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 02/21
9.2.2021 22:30:53   
emicaa
Mati divno,ja sam danas gledala sta bih mogla raditi sa sreckom,malo da i fini motoriku vjezba pa sam naisla i na to.A treba mi nesto za obiljezavati stranice 

Ivana sta da radis,razumije ona to.Velika je vec.
Ova moja uveliko broji dane do raspusta 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 02/21
10.2.2021 7:49:11   
Milena18
Dobro jutro, mame! Kako ste?
Ja se nešto jedva probudih jutros, a i sad sam pospana, izgleda da mi je pritisak nizak.
Mati, je l' vama na kraju stigla naša novogodišnja čestitka?
Sanjice, Emice, jeste li bolje?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 02/21
10.2.2021 7:51:22   
emicaa
Dobro jutro i od mene.Snijeg pada opet.

Milena jesil kontrolisala pritisak?Ja sam bolje.Jos me nos i kasalj zezaju ali ok sam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 02/21
10.2.2021 7:56:41   
Milena18
Super, Emice, što si bolje. Nisam kontrolisala pritisak, ali u obe prošle trudnoće mi je bio nizak od samog početka, pa računam da je i sad sigurno to u pitanju. Još sam prošli put baš na početku imala obuku za vožnju, jao na šta je to ličilo user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 02/21
10.2.2021 8:08:19   
Queen Lady
Jutro mame, kako ste. Mi smo prosle ned primili vakcinu pred polazak u prvi razred. Trebali smo da krenemo u predskolsko danas, ali stariji sin u ned dobije tem. Od juce vise nema, ali juce mladji dobije temp. Nadam se da ce kratko da traje i kod njega.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 02/21
10.2.2021 8:12:04   
Maraj
Jutro i od mene.
Pijem kafu, da popeglam neki ves pa na posao...
Pisala sam i ja jos ranije Pari, ali mi ne odgovara...
Ja sam istog misljenja da dete njje trebalo sada da krene u skolu. On ni ovde nije prosao pripremno predskolski program. A tami dete doslo em ne zna jezik, em ga upisali na pola šk. god. Ne znam... ja ne vidim sta ce dete da dobije tako osim da stvori odbojnost prema skoli. Smatram da je trebao da se odlozi polazak u 1.razred tamo

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 02/21
10.2.2021 8:16:40   
flamingos
Dobro jutro.Emice,drago mi je da si bolje.Milena,proveri pritisak.Lady,hajd da budete dobro.Evo me u kuhinji sa drugom kafom i spremam makarone sa sirom i da zakuvam griz knedle.Sinoć sam skuvala sitnež od piletine i sad aamo knredle da napravim.Mame,jeste li dobro?Poizdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here