|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 18:35:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mejra81


IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: minavb

Ne kao ti, ja sam samo osvezavala svoje znanje iz muzickog.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dobro de zeno ja sam glupa a ti pametna... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


Niko nije glup, glupa je igra...
Kad sam videla resenje (da ne kazem da ni to nisam mogla sve da pogledam) samo sam opsovala...ma daj...preterano i nepotrebno!
Aman, cemu onoliko detaljisanje?
Uzas.

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 18:39:15   
cipiripi
da se zanimas i resis za 24h user posted image user posted image user posted image
ja nisam u stanju...kad sam videla o cemu se radi..znaci to je po mom misljenju ispiranje mozga.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 18:42:41   
Anoniman
i po meni je to glupost a iskreno, pomislila sam da je nemoguce BILO ko to da resi potpuno sam.
Jer, nije u ovoj igri stvar logike i pameti nego...ne znam ni ja sama sta ova igra testira...

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 21:23:14   
dacca
Hej, aj dsajte jos jednu igru, ali da zajednickim snagama je igramo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 21:26:59   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image
ja ne ucestvujem...mogu samo da nadjem hintove i da vas navodim user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 21:38:26   
dacca
pa hajd! user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 21:39:23   
cipiripi
nek minavb postavi igricu a ja cu se potruditi da nadjem hint user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 21:40:27   
dacca
Mina, Mina curo finaaaaa!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 22:23:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni je jedan..tipke su na prozoru postavljene kao kocka...ako je jedinica prva kliknes srednju kockicu...ako je sestica..kliknes sve sa leve , sve sa desne strane, moras da vodis racuna da se ne zeznes...user posted image
napisi raspored boja, pa onda trazi na osnovu kocke sta kojoj boji pripada,
igramo mm i ja razlicito nam je...kao i melodija na tranzistoru



Ništa ne razumem!

A KAKO DA UPALIM LAMPU?

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 22:30:45   
mejra81

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni je jedan..tipke su na prozoru postavljene kao kocka...ako je jedinica prva kliknes srednju kockicu...ako je sestica..kliknes sve sa leve , sve sa desne strane, moras da vodis racuna da se ne zeznes...user posted image
napisi raspored boja, pa onda trazi na osnovu kocke sta kojoj boji pripada,
igramo mm i ja razlicito nam je...kao i melodija na tranzistoru



Ništa ne razumem!

A KAKO DA UPALIM LAMPU?

Moras da pronadjes baterije koje idu u lampu...
Mala pomoc: ima veze sa tranzistorom,pogledaj uputstvo kad otvoris tranzistor....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:20:46   
Anoniman
Tasho....jesi provalila tranzistor???

Ako nisi ....probaj jedan po jedan klizach da pomerash po crticu....dok ne nadjesh ton...na kojem zvuchi drugachije.... npr.... prvi klizach...prodji ga kroz sve crtice...i na jednoj tjesh chuti da drugachije zvuchi (ako sam ja gluva chula....ti ne mozesh da promashish ) .... uglavnom...kad sve ispomerash....probaj otvoriti tranzistor.... user posted image

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 286
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:25:10   
Anoniman
Ebem ti tranzistor. Pomerim ja prvi, pa imam da recimo prvi bude drugačiji od ostalih, onda pomerim drugi i onda mi se promeni sve, dobijem prva dva ista a ostale drugačije, onda pomerim trći i sve se opet sje*e! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:28:23   
Ellenica
I ja sam stala kod tranzistora, znam kako ide dalje ali tu sam zapela i ne ide dalje.
ako pomeris drugi, treći itd slajder menjaš ton prethodnih, nije nemoguće  ali je smor.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:28:34   
Anoniman
ma kad pomerish prvi...i bude ti prvi ton drugachiji....ostavi ga...pa onda pomeri drugi...i kad ti drugi ton bude drugachiji ostavi i njega.... posle svakog pomeranja poslushaj kako ide melodija....ako je drugachija...na dobrom si putu....

Cilj je da na svakom klizachu nadjesh crticu na kojoj drugachije zvuchi....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 289
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:31:32   
Anoniman
Poređam ih sve gore. Kliknem, prvi se razlikuje od ostalih. Ostavim. Pomeram drugi i dobijem: 3x prvi različit, ostali isti, i 2x prva dva ista, a 3 različita. I šta sad?!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 290
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:32:26   
Ellenica
Da draga Smeshkice to je jasno.
Ali npr. namestiš prva dva na najviši ton, i u momentu kad pomeriš treći, prva dva ti zvuče drugačije iako ih nisi pomeralauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:34:20   
Anoniman
Ja mislim da to nema veze sa konkretnim nameštanjem u smislu da prvi klizač označava prvi ton, drugi klizač drugi ton, nego je potrebna kombinacija. 

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 292
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:36:02   
Anoniman
Nije cilj da bude prvi razlichit od drugog....ili isti.... nego ovako....probaj da stavish prvi gore...i slushaj samo prvi ton...pomeraj ga po crticu dole....neznam koliko crtica ima...lupicu sad....al na 5 chujesh "la" na 6 toj je "ti" e svugde treba da nadjesh jednu crticu koja je drugachija od svih ostalih na tom klizachu.... a tranzistor te zbunjuje time shto ti pushta celu melodiju svaki put....ne onaj deo koji ti treba....user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 293
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:38:16   
Anoniman
Meni nije tako bilo... ja sam ishla ka tome da pomerajutji klizach nadjem crticu na kojoj mi je  melodija drugachije zvuchala.... i tako sam ishla do kraja...i otvorila tranzistor....

Pre toga sam napravila milion i jednu kombinaciju...ne slushajutji....i nisam uspela...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 294
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:40:42   
mejra81
Cek ja da probam da objasnim:user posted image
Neka vam klizaci budu namesteni kako ste ih zatekli,tj na sredini.
Prvi-pomeris za jedno mesto,gore ili dole,ne bitno,i pustis play.Pomeras za jednu crticu sve dok se ne cuje drugaciji ton,kad cujes drugaciji ton ostavis i prelazis na drugi.
Drugi-pustis da svirne i ides opet za po jednu crticu dok ne cujes razlicit ton...i tako redom
Bitno je da posle svakog pomeranja na crticu pustis da svirne kako bi uocio razliku...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:42:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mejra81

Cek ja da probam da objasnim:user posted image
Neka vam klizaci budu namesteni kako ste ih zatekli,tj na sredini.
Prvi-pomeris za jedno mesto,gore ili dole,ne bitno,i pustis play.Pomeras za jednu crticu sve dok se ne cuje drugaciji ton,kad cujes drugaciji ton ostavis i prelazis na drugi.
Drugi-pustis da svirne i ides opet za po jednu crticu dok ne cujes razlicit ton...i tako redom
Bitno je da posle svakog pomeranja na crticu pustis da svirne kako bi uocio razliku...



Ovo je meni u glavi....al ne umem lepo da se izrazim da objasnim user posted image

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:42:31   
mejra81

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nije cilj da bude prvi razlichit od drugog....ili isti.... nego ovako....probaj da stavish prvi gore...i slushaj samo prvi ton...pomeraj ga po crticu dole....neznam koliko crtica ima...lupicu sad....al na 5 chujesh "la" na 6 toj je "ti" e svugde treba da nadjesh jednu crticu koja je drugachija od svih ostalih na tom klizachu.... a tranzistor te zbunjuje time shto ti pushta celu melodiju svaki put....ne onaj deo koji ti treba....user posted image



user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:50:57   
Maya21
Smeshki sad cu malo off topic, ali kad pre ti 12. nedelja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:54:12   
Anoniman
heheh...pa eto....sve ne verujem da je to moj ticker user posted image Napredujemo....user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: Pronađite način da izađete iz sobe
16.12.2009 23:54:46   
Maya21
jupiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here