|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:58:36   
Maraj
Mati nisam. Sve mislim da imam problem sa sinusima. Glavobolje su mi pocele u novembru, kada je mm imao covid. Malo su se smirile, i sad opet pocele...
Ne bole mene grudi. Ciklis mi se malo izmenio. Idem za neke 2 nedelje kod gin.pa cu videti sta ce mi reci. Moja koleginica koja je imala covid u novembru, jos ciklus od tada nije dobila. Rekla joj gin.da se i to desava kao posledica korone... tako da mozda te grudi bole i zbog toga....

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 9:01:37   
mati
Maraj user posted image
Nisam mislila grudi kao si...
Nego ovako, mene su bolele grudi visoko gore po sredini, i dalje me zabole ponekad. Grudni koš.
A inace u poslednje vreme me bole te grudi pre ciklusa i prva dva dana. A nisu ranije.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 9:04:01   
Maraj
user posted image aaaa... e onda sam ispala prava plavusa user posted image ne moram vise da se farbam user posted image
Mene ne boli grudni kos. Ali mm i dalje boli. S vremena na vreme oseti kao probadanje. A kao sto rekoh on je koronu prelezao u novembru i to tako sto je samo izgubio culo mirisa i ukusa. To su mu jedini simptomi bili

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 9:28:59   
mati
user posted image Pa pisale smo za simptome, ja se čudim, nije valjda i si... bole od korone...
Znači i tm bole. Ja sam zato htela ponovim rendgen, ali dr po nalažu ks nije htela, kaže nema potrebe.
Nastavi ti da se farbas ako ti lepo stoji... user posted image
Vidiš da smo svi sludjeni od ovog vremena.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 9:30:57   
Ana RR
Dobro jutro user posted image i mene je poremetilo pomeranje sata. Sinoć mi je nešto bilo loše a jutros mi je nizak pritisak pa se čudno osećam. 99/64. Tako bih legla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 9:32:05   
flamingos
Donro jutro.Maraj,hajd da budeš dobro.Milena,duša Mila,blago tebi,imaćeš pomoć oko bebe.Što reče Ivanka-rađajte dok možete i koliko želite dece.Evo dete doručkuje,pa da se spremamo za školu.Mogla bih da odem sebi da vidim da kupim trenerku.Kupila sam je-ali dadoh Anđeli,a sad meni treba,,uz nove nike patike.Srećan početak radne nedelje.Ivanka,jesi li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 9:39:15   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro jutro user posted image i mene je poremetilo pomeranje sata. Sinoć mi je nešto bilo loše a jutros mi je nizak pritisak pa se čudno osećam. 99/64. Tako bih legla.



Bas kažem jutros mm ne mogu da odlepim oci koliko mi se spava. Moracu veceras ranije u krevet. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 9:41:47   
Ana RR
Sanjči, a kao za baksuz, Marko ove sedmice ide pre podne u školu pa ustajemo u 7. Živa nisam user posted image i Marley je šlogiran user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.3.2021 9:42:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 9:53:17   
Sanjica26 RR
Cuti isto. 😁 Meni odgovara jer sam sama. Svasta sam uradila.  Ali mi se i dalje spava. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 10:14:42   
vonavoj
Mi smo poremetili ceo dan,sinoc smo u ponoc legli,u pola 9 ustali..mali poslednji zaspi i prvi ustane..hvala Bogu da je zdrav,ali prepun je energije,ja ne mogu da ispratim to..evo od jutros on ne staje..samo nesto vadi iz kuhinje,sve ono sto deca ne smeju,igracke mu nicemu ne sluze,crtani uopste ne gleda..samo da mi je na glavi,eto tako pijem kafu...i saplicem se o njega.

Citam za trece dete,joj,ne znam sta reci...ko nema pomoc,ne preporucujem🤭🤭iskreno..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 10:52:02   
Ivanka 75
Mm se jutros uspavao za posao 😁

Sreca pa mu blizu. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 12:20:34   
mati
Anci, to je bas nisak pritisak. Nasmeja me za Marlija. user posted image Naše bebe vilene noću, njih sat ne može da poremeti.
Samjice, ja svakoga dana kažem da ću da legnem ranije... Ali to se retko sprovede u delo.
Von, samo neka je zdrav, pa makar i svaku noć ležala u ponoć. Muke kad su bolesni.
Ivanka, ja produžava alarm na po pet min jedva ustanem ujutru. Volim bre da spavam.
Idem po decu, izašla sam ranije sa posla imala sam obaveze.

< Poruku je uredio mati -- 29.3.2021 12:21:58 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 16:32:38   
Tiziana
Ajoj koliko otvorenih tema! Jel mogu da znam sta je nagrada kad se ovoliko pise?


I meni je danas bilo tesko da ustanem. Fali mi onaj sat.. Dodatno uvek sam ponedeljkom u nekoj blagoj depresiji pa mi zato jos teze.. 
Treba mi odmor, a tako se namestilo da ne mogu da odem jer nema ko da me menja. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 18:21:24   
Sanjica26 RR

Evo Tizi klikklik
Elem, ja sam svasta uradila danas. Imam jos nesto, pa onda cas grckog. T ide na engleski, a S ide sa mm. Moram veceras kako znam i umem ranije u krevet. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.3.2021 19:13:13 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 19:03:33   
Tiziana
Ne mogu da otvorim link.. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 19:13:37   
Sanjica26 RR
Evo ispravila sam link. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 20:29:57   
vonavoj
Gde ste mamike?

Izgleda da mi krece ciklus,sad ce da mi dodje na 31 dan..a vec 3 meseca stize na 35 dana...i tacno ce za 10g braka,za 1.5.kad smo mislili da odemo negde sami da mi dodje vestica😵🤬🤬 baksuz. Kao i za more..kad god ga planirala,od 365dana u godini,za tih 10 dana mora da me ubode 5...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 20:34:44   
pari
Joj von,možda i neće baš tad. Ja treba da dobijem sutra,prekosutra. 

Ne znam ni kad sam pisala...U subotu smo išli na okean...jako volimo to prostranstvo...divno je. Uspela sam sama da sedim na plaži 20tak min ☺️A juče sam išla na pilates ☺️
U četvrtak popodne počinje raspust...
Idemo sad napolje, lepo je...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 21:00:04   
mati
Tizi... Koliko hoćeš... 🤐
Von, možda ne bude tako, vidiš da ti varira...
Ja u poslednje vreme dobijam na 27-28 dana. A uvek je bilo na 32. I kalendar mi je stavljen na toliko dana, ali sve se izmenilo. I grudi me bole, a ranije nisu.
Pari, daj neku slicku da uživamo i mi malo. I odmaramo oči. Ehhhh.... Sigurno je divnooooo....

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 21:03:11   
Tiziana

Ja sam mislila ko zna sta je nagrada. 😶
U svakom sl pise se naveliko. Ja volim prolece i radujem se ovom vremenu ali se osecam potpuno slogirano.  Danas popodne smo otvorili sezonu poslepodnevne kafe na terasi.Nama je sunce na terasi do zalaska, sto je leti pakao, sada je divno. Za vikend sadimo cvece i pravimo prostor za uzivanciju. Imamo i one fenjercice pa uvece sedimo i pijemo picence šod svecicamy.. Samo nek je definitivno prosla zima! 

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Evo ispravila sam link. user posted image



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 21:05:59   
vonavoj
Pari,daj neku sliku.

Da znas Tizi,i mi smo izbacili stolice,suncali se juce i pili kafu...jedna mala nam je na suncu ceo dan,a velika je u hladu,pa je to super leti.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 21:10:11   
pari


user posted image Uživo je lepše jer se čuje zvuk, oset_i vazduh...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 21:25:29   
vonavoj
Mmmm...samo to prostranstvo,zvuk....

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 21:30:23   
mati
A naša terasa na severnoj strani, što je za leti super. Sada onako, mada je zastakljena sa velikim prozorima. Nismo još otvorili sezonu za kaficu. Amo neka je toplo.
Pari, i bez zvuka je fantastično... 😍

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 21:44:25   
flamingos
Pari,predivno.Pozdravljam vas.Von,valjda neće baš tad.Kako ste?Nema nam Emice.Emice,javi se.Uživajte.Ivanka,gledamo kviz?❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here