|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 16:17:48   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Sofijin odgovor na pitanje, zasto kad imas sestru. Hocu da ja budem starija i ja nekog da cuvam.❤️



user posted image slatka je.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 17:06:04   
flamingos
Mati,to je tvoje mišlhenje po pitanju igrački.Ne slažem se i na to imam praba.Bitno je.Ako platim detetu interaktivnu igračku 5 000 dinara i onda dođe neko i za sekundu je urniše-nije u redu.A te sitnice od po 100-500 dinara  prežaliću.Anđela čak i te igračke,ako se slučajno nešto odlepilo,polomila,šta već tražila da joj zalepim.Ona svoje čuva,tako je vaspitavana,i što bih dozvolila da joj neko uništi.Sa svim igračkama se igrala.Uključujući 10 Barbika,original i jednog Kena.To su igračke koje mogu da se prenose sa generacije na generaciju.Kažem-to je moje mišljenje i stojim iza njega.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 17:34:49   
mati
Aman Flamingos ženo, šta je sa tobom??? Danima pišeš kako si ti uvek u pravu, a neko to shvati pre, neko posle. Pišeš o nekim kraćim postovima, pronalazis se u svemu napisanom i na svačiji post imaš odgovor, bilo da time pomažes nekome ili ne. Da procenjujes ljude i zaobilazis ih u širokom luku, da li masis temu ili ne. Šta znači "prema tome-razumele smo se"
Kao da vodiš neki rat na ovom forumu???? Napadas i mene i Tizianu, i zamisli kad od svih žena jedino si se ti našla prozvanom. Pitam se zašto...
Kao neko ko je dosta dugo na ovom forumu recu cu ti da nikada bolja ekipa nije bila, i uvek je bilo ok, ali sada nekako posebno. Modovi su skroz ok, dok je nekada za recimo masenje teme, išlo pec, pec...
Opusti se malo, mani se frustracuja i pruži nekada i drugim ženama na ovom forumu da osvoje nagradu iako većina nije ovde zbog toga.



_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 18:09:45   
flamingos
Mati,praviću se da nisam ni pročitala šta si napisala.Iskreno,ni ne zanima me tvoje mišljenje.Kao što ti iznosiš svoje i misliš da si u pravu,tako i ja.Spusti se ti malo na zemlju.I ne mešaj druge u dijalog.Što se mene tiče ovim smo ti i ja završile svaki razgovor.To što pišeš memoare,ne saje ti za pravo da druge vređaš.Forum je tu da svako iznosi svoje mišljenje.Pogrešnu si sliku stekla o meni.Slobodno me zaobilazi.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 18:16:43   
flamingos


IZVORNA PORUKA: mati

Aman Flamingos ženo, šta je sa tobom??? Danima pišeš kako si ti uvek u pravu, a neko to shvati pre, neko posle. Pišeš o nekim kraćim postovima, pronalazis se u svemu napisanom i na svačiji post imaš odgovor, bilo da time pomažes nekome ili ne. Da procenjujes ljude i zaobilazis ih u širokom luku, da li masis temu ili ne. Šta znači "prema tome-razumele smo se"
Kao da vodiš neki rat na ovom forumu???? Napadas i mene i Tizianu, i zamisli kad od svih žena jedino si se ti našla prozvanom. Pitam se zašto...
Kao neko ko je dosta dugo na ovom forumu recu cu ti da nikada bolja ekipa nije bila, i uvek je bilo ok, ali sada nekako posebno. Modovi su skroz ok, dok je nekada za recimo masenje teme, išlo pec, pec...
Opusti se malo, mani se frustracuja i pruži nekada i drugim ženama na ovom forumu da osvoje nagradu iako većina nije ovde zbog toga.


Zamoliću redakciju da uvredljive komentare ukloni.Hvala.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 18:34:40   
Ana RR
Flamingos, ništa nećemo brisati pošto ništa loše nije rečeno. Ne zauzimam ničiju stranu ali pre nego što nekoga napadneš pročitaj svoj post i način na koji si se obratila nekome. 



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 18:36:20   
flamingos
Još nekome smetam.Fino.Hajde,javite se,da bar znam kome sve smetam.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 18:41:23   
Ivanka 75
Flam, opusti se, ajd na kafu i Milku sa Oreom. 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 18:42:13   
Ana RR
Shvati kako god želiš. Misliš da možeš nekome tako da se obratiš a da on prećuti? Pa teško.


Bila ti ili neko drugi, svakome bih isto rekla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 18:42:51   
Ivanka 75
Kafica? 😊😊😊


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 18:45:05   
flamingos
Ivanka,opuštena sam isuviše.Nego,hajd u kafančetu kuvaj kafu,da ne mašimo temu.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 18:47:19   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Shvati kako god želiš. Misliš da možeš nekome tako da se obratiš a da on prećuti? Pa teško.


Bila ti ili neko drugi, svakome bih isto rekla.
IShvatam kako čitam.No nebitno.Stavljam tačku na raspravku.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 7:26:30   
mati
Zdravo majke!!!
Kako ste danas, dečica?
Ja sam počela da iskasljavam malo, ne znam da li je pumpica doprinela tome.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 7:53:51   
Maraj
Jutro i od mene. Pijem kafu, pa idem na posao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:09:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro i od mene. Deca su u skoli, a ja da startujem sa poslom. Ne znam odakle da pocnem.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:20:21   
mati
Sanjice, od početka... user posted image
Maraj, jel imaš glavobolju, T?
Moji su ove nedelje druga smena, da ne kažem popodne, jer i prva i druga su u prepodnevnoj smeni sada.
Nosili prošle nedelje neke reciklirane igracke, pa kao glasali za najbolju. M se nasekirao jer se ne vraćaju, ostaju u školi. A potrudio se...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:21:16   
jess021
Jutro!!
Maraj, moje su kategoricne da nece jos jedno dete, a mm i ja se jos nesto kao premisljamo iako vreme leti kao ludo. 
Spava mi se🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:22:56   
Milena18
Jutro, mame!
Sanjice, Maraj, divna su vam deca user posted image Moja je isto sinoć pričala kako će ona hraniti bebu i sve raditi sa njom, Jedino joj neće dati svoje igračke dok ne napuni tri godine, da ih ne bi polomila i Barbikama grizla kosu. Na tu pomisao su i suze pale user posted image
Ja se jedva nešto probudih jutros. Biće lep dan, nadam se da ćemo malo prošetati popodne.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:25:43   
jess021
Joj sad sam se set_ila da je M rekla da nece jos jednu bebu jer ce ih ona/on stalno traziti da se igraju, pa L j ona nece moci da rade domaći 🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:26:28   
Duškić
Dok ja ukapiram da je ponedeljak.
Dobro jutro , divne mame..
Milena, ona ce biti brizna seka.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:28:16   
Sanjica26 RR
Ova mlađa se ljutila na sestru sto je spora. Mora malo brža da bude, jer ce da zakasne u školu. A T je laganica. Mali diktator.


Mati, poceh od pocetka. Priprema nastave. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:37:51   
Maraj
Mati ,da . Batalih paracegamol. Presla samna brufen.sad i brufen od 600. Nemam T. Samo glavobolju.
Jess user posted image znaci gospodjice nece bebu. Pa ja ne znam sta je sa mojim L. Mi nikad nismo pricali pred njim o bebi. I ja se premisljam... u glavi... ove god punim 39 user posted image i ja se soknem kad vidim broj... jel sve mislim da imam 30... plis mm je 5 god stariji od mene... kad vidim brojke.. zato se i premisljam

< Poruku je uredio Maraj -- 29.3.2021 8:39:03 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:43:22   
Ivanka 75
Dobro jutro. Bice zurbe danas. Idi negde, vrati se, pa opet idi.


Popismo kafu. Radjajte zene ako mozete i dok mozete, ne premisljajte se ❤️

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:47:36   
jess021
Maraj, vrlo slicna situacija sto se tice godina. Ne znam ni sama. Eno od mm brata zena trudna sa trećim, imaju dvije dece 9 i i godina. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 03/21
29.3.2021 8:53:57   
mati
Maraj, jel si išla ti da se konsultujes sa dr za glavobolju? Dobro da je T prestala. Mene grudi i dalje bole. Jel bole tebe?
I ja sam što se godina tiče tu negde, sve mislim imam trideset. Mada mi je i to mnogo. Onaj br 3 mi se nekako ne dopada.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here