|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 12:29:00   
pari
Dobro je Ivanka! Samo da ti bude bolje...


Mi smo juče 8h bili van kuće...išli u našu ambasadu u NY i onda šetali,šetali,šetali, malo i sedeli.  Bilo je 25 stepeni! Neverovatno... Danas još ne znamo šta ćemo, svi su u krevetima još uvek...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 12:36:59   
flamingos
Pari,pozdeavljam vas i ljubim puno.Ivanka,ako,ispij terapiju i biće ti bolje.Super kad je odlična krvna slika.Polako privodim kraju obaveze i odosmo u šoping.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 12:44:09   
Ivanka 75
Pari, samo nek stize toplo vreme, necemo se zaliti!
Nas tri cemo ujutru do Banje, videh da su sredili setaliste, nije vise gradiliste. Bice setnjeuser posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 12:57:32   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Иванка, због чега терапију?


Imam bolove u zglobovima i misicima vec nekoliko meseci. Jos ono kad me kuk boleo oko nove godine, ramena me bole, i prsti na desnoj ruci.
Cekah da primim vakcinu pa u pohode kod lekara user posted image

I jutros bila kod fizijatra u Niskoj banji u stacionaru i prepisala mi terapije, kaze nije artritis nego menopauza, nedostatak ciklusa i godine cine svoje. Matora saaaaaam user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 13:29:56   
vonavoj
Necete verovati sta sam sve uradila za 1.5h dok su deca bila napolju...mama ih izvela u set_nju, (ne znam sta joj bi)...

Vec smo rucali,sad malo da se suncamo na terasi.Osecam da me opet leva strana ramena zateze..grrr.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 13:32:18   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Necete verovati sta sam sve uradila za 1.5h dok su deca bila napolju...mama ih izvela u set_nju, (ne znam sta joj bi)...

Vec smo rucali,sad malo da se suncamo na terasi.Osecam da me opet leva strana ramena zateze..grrr.


Вон, ја такве ствари записујем у црквени календарuser posted image
Браво за маму.

И ја свашта урадих поред деце. Прале смо прозоре, усисавала и брисале су. После сам их избацила у двориште.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 13:46:31   
vonavoj
Da znas da se mora ubeleziti negde..da mi ne trazi protivuslugu,onda ce skupo da me kosta..uglavnom tako bude..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 16:12:39   
flamingos
Von,bravo za mamu,a i za tebe.Mi sad dođosmo,otpadoše mi noge.Dete jede,uključih još jednu mašinu da pere.Sedoh da malo odmorim i da vidim šta ste pisale.Pretoplo je.Volim sunce.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 8:53:45   
jess021
Jutro mame! Nesto se nisam naspavala, sve na neke rate. Juce nam je bas bio lep dan, prepodne na Strandu, poslepodne napolju, pretoplo je bilo. Danas ne znam sta cemo, verovatno na igralište


Emice, jeste li stigli? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 9:07:20   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ja bas lepo spavala nocas, pre ponoci sam zaspala, jeeeee 😊Zato se prva probudila 😉Nalozih kotao pa sad pijemo kafu mama i ja. Bice przenice za dorucak, sa senfom 😊

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 10:07:51   
flamingos
Dobro jutro.Jess,divan dan,lepo ste iskoristili.Uživajte i danas.Ovde se nešto naoblačilo.Pokušaj danas da dremneš,ako je to moguće.Ivanka,meni bez senfa,mislim na prženice.Kod nas domaći giros.Praviću za ručak.U međuvremenu da odem do pijace.Čeka me brdo veša za peglanje.Inače,neko od ranog jutra biši li buši,trešti zgrada.Tako da,nije bilo baš neko spavanje,ali,i to malo što spavah,isećam se naspavano.Bitno da me ništa ne boli.Ivanka,pročitah za tebe-bravo za prolom vidu.Drago mi je da nemaš bolove.Emice,kako ste putovali?Uživajte.Ostale mame,jeste li dobro?Svima želim prijatnu nedelju.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 12:42:46   
Milena18
Dobar dan!


Mi spavali do 10:30 danas. Ja nisam ni znala da se menja vreme 😁
Ivanka, drago mi je da ti je bolje.
Jess, hvala što pitaš, mm je imao povišenu temperaturu i bolove samo taj jedan dan, sad je ok. Ja sam isto bolje raspoložena, odbrojavam dane do godišnjeg odmora, iako ima još podosta. 
Odoh na pijacu. Obećala sam M da pravimo danas nešto od gline, pa se treba ubrzati malo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 13:13:50   
Ivanka 75
Vodu mi lakse da pijem nego caj 😊


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 13:23:58   
Maraj
Dan mame. Mi bili u nekoj nabavci. Kupila sam biftek za rucak. Seli da popijemo kafu, pa cu rucak da spremam. I za sutra cu nesto za nas kasiku da spremim.
Milena , ti jos uvek radis? Kad planiras na trudnicko?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 13:38:39   
Milena18
Planiram na godišnji odmor za tri nedelje, Maraj, pa odmah posle toga da otvorim trudničko. Kako si ti, imaš li još uvek one glavobolje i povišenu temperaturu? 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 13:40:11   
Sanjica26 RR
Dobar dan.

Milena, svaka cas_t za spavanje. Moje citaju, ja vežbam grcki. Napolju duva neki vetar. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 14:05:06   
mati
Zdravo majke!
I kod nas neki vetar. A planirala da šetamo danas.
Bila mi je drugarica da decom. Muke. To je onaj mali što gazi po igračkama i lomi. I evo opet nam je slomio jednu, vrslja i traži igračke. A inace stan je naš pun, moji ništa ne lome. Duša me boli kad neko drugi slomi igračku a znam koliko oni čuvaju svoje igračke. I lepo se igraju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 14:18:59   
Sanjica26 RR
Знам мати. И моје чувају. Ја сам многе играчке склонила, кад треба неко да нам дође. Али тачно знамо како се ко понаша. Мени је невероватно да мајке чуте, док деца праве хаос. Ми кад одемо у госте, после играња скупљамо играчке. И ја са њима. Није то неки хаос, али деца се играју. Просто ме је срамота да изађем док се не врате играчке на место. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 15:05:27   
flamingos
Milena,ako si se naspavila i odmorila.Od jutros ne stadoh.Odoh da peglam.Mati,nikada nisam dozvoljavala da nečije dete polomi igračke mom deteru.Prvo,što ona ima sve kvalitetne i skupe igračke,a drugo,ona čuva i ne lomi ih,a kamoli tuđe,tako da niko nema prava ni njeno da uništava.Lepo sklonim sve iz njene sobe,ostanu sitnice,plišane igračke itd.a ostalo vratim kad odu.I rešena stvar.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 15:11:39   
mati
Ej, pa ona kaže B ajde pokupi igračke, pre nego pošli. A ja skočila, reko ne, nemoj da sakupljas,još nešto ces da polomis. Ništa se ne brini ja ću da pokupim.
Pa Flamingos ne mogu da budem policajac. A da li su igračke skupe ili ne, to je nebitno, deci su drage. I da je raketa od rolne T. Papira oni su je pravili, i trudili se.
Deca su, treba da se igraju, ne mogu da se opterećujem još da sklanja kutije i kutije sa igračkama. Plus sve sa polica, plus lego...



_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 15:51:04   
Maraj
Dan mame. Mi rucali. L hoce da igra fudbal, pa je izasao sa tatomna tren. Ja kuvam boraniju za sutra.
Milena hvala sto pitas user posted image glava me bolo danima. Imam utisak da sam dobila prave migrene. Mada ih nikad do sad nisam imala. Verujem da je to to. Temperaturu hvala Bogu nemam.
Mog L uhvatilo nesto. Ubedjuje me da imamo jos dece. Stalno me pita da li cu da rodim jos beba.( u mnozini user posted image ) sinocmi je rekao da bi mi on pomagao, da bi ih hranio. Ne znam sta mu je...

Nego, videste li sinoc vest, da je neki migrant oskrnavio spomenik Stefanu Nemanji user posted image ja sam u soku. Putovala sam u mislimanske zemlje
Postujem svaku veru, kulturu, obicaj, naciju..
Nikad mi ne bi palo na pamet da unistavam nesto (krst npr.) Sako ne pripada mojoj veri. Sta je ovo...sta se desava... zasto ovo dozvoljavamo?
Možda treba da pisem u negativi...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 15:56:19   
Ivanka 75
Ja to nisam procitala i sad se zgranuh. Da je to neko uradio u njegovoj zemlji sigurno bi mu bez suda presudili. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 16:00:38   
Sanjica26 RR
Maraj, i ja sam zgranuta. Mada, desava se. Na Kosovu su lomili krstove na crkvama. ☹️ Jako tužni. I posle Srbi su najgore. E pa nije tako.


Bebica? 😊 I meni Sofi traži. Pre neku noc je plakala. Jedva sam je smirila. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 16:09:27   
Maraj
Sanjice, da... i meni L trazi vec par dana. Mada mm i ja se i premisljamo dal trece ili ne. Al sta je njemu.. ne znam. Da nema sestru, pa da kazem, usamljen je... ona njega toliko "gnjavi" da nikad ne bih pomislila da bi on trazio jos dece.

A ovo za migranta i skrnavljenje spomenika samo zati sto ima krst na sebi... pa ne mam reci... jos me vise pogadja to sto mi kao drzava to tolerisemo! Zasto! Zasto se uvlacimo u du.e svima?! A svi nas gaze. Evo i vakcine su tim istim migrantima obezbedili. Ja ne cuh da i jedna drzava na svetu to radi, a oni unistavaju nase spomenike. Sto neko rece... sutra ce se popeti na crkvu/hram... zato sto ima krst na sebi user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 03/21
28.3.2021 16:13:44   
Sanjica26 RR
Sofijin odgovor na pitanje, zasto kad imas sestru. Hocu da ja budem starija i ja nekog da cuvam.❤️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here